Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η αλήθεια είναι ότι μετά την αναβάθμιση που πήρε δεν το έκανα hard reset, αλλά ουσιαστικά ήταν γυμνό το τηλέφωνο, δε νομίζω ότι είχε προλάβει να φορτώσει κάτι. Λες να το κάνω τώρα ένα να το τσεκάρω?

Κάνε 100%.

Και εμένα ήταν μιας εβδομαδας χρήση οταν μου ήρθε αναβάθμιση,την έκανα χωρις hard reset αμέσως μετα και την επόμενη ημέρα μου εμφάνισε στα καλά καθούμενα θέματα πχ τρομερό lag στο play store,2-3 φορές με πέταξε έξω το bt ενώ άκουγα μουσική.

Ε του έκανα το hard reset και όλα επανήλθαν σε απόλυτα φυσιολογικά επιπεδα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Auto rooting kernel εχετε δοκιμάσει?καλο το τηλέφωνο αλλα χωρις adaway και titanium δεν ..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Auto rooting kernel εχετε δοκιμάσει?καλο το τηλέφωνο αλλα χωρις adaway και titanium δεν ..

Δοκίμασε το adguard και το package disabled pro που κάνουν την ίδια δουλειά χωρίς root,για back up χρησιμοποίησε την stock εφαρμογή της Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Για αλλαγή οθόνης να υπολογίσει ο γνωστός μου με ένα 300αρι?

Κάπου εκεί λογικά είναι

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το adguard και το package disabled pro που κάνουν την ίδια δουλειά χωρίς root,για back up χρησιμοποίησε την stock εφαρμογή της Samsung.

Μολις εγκαταστησα το adguars...ειναι ασφαλες που το adguard ζηταει να κανει vpn connection?

S8+
Link to comment
Share on other sites

Μολις εγκαταστησα το adguars...ειναι ασφαλες που το adguard ζηταει να κανει vpn connection?

 

ασφαλές είναι, απλά δεν μπορείς να βγάλεις το εικονίδιο από πάνω στη statusbar.....να το κρίψεις δηλαδή....

 

rolexakias καλοσήρθες με το εργαλείο! ;)

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ασφαλές είναι, απλά δεν μπορείς να βγάλεις το εικονίδιο από πάνω στη statusbar.....να το κρίψεις δηλαδή....

 

rolexakias καλοσήρθες με το εργαλείο! ;)

Οποτε να υποθεσω πως αν θελω να κανω VPNθα πρεπει να απενεργοποιησω το adguard, σωστα,

S8+
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα..

SOS SOS...

ταξιδεύω σήμερα εξωτερικό και το κινητό δεν φορτίζει!!!!

Το είχα αφήσει όλο το βράδυ και ενώ έδειχνε ότι φορτιζε (αναμενο το led) δεν ανέβηκε καθόλου.. Δοκίμασα σε άλλη μπριζα, στο αυτοκίνητο, στο αεροδρόμιο, με άλλο φορτιστή, με φορητή μπαταρία... ΤIΠΟΤΑ..

Καμιά ιδέα;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα..

SOS SOS...

ταξιδεύω σήμερα εξωτερικό και το κινητό δεν φορτίζει!!!!

Το είχα αφήσει όλο το βράδυ και ενώ έδειχνε ότι φορτιζε (αναμενο το led) δεν ανέβηκε καθόλου.. Δοκίμασα σε άλλη μπριζα, στο αυτοκίνητο, στο αεροδρόμιο, με άλλο φορτιστή, με φορητή μπαταρία... ΤIΠΟΤΑ..

Καμιά ιδέα;;

Καλώδιο άλλο δοκίμασες?

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα δοκίμασα.. Καλώδια, φορτιστές, μπριζες...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα δοκίμασα.. Καλώδια, φορτιστές, μπριζες...
Πολύ φοβάμαι ότι φταίειι η θύρα usb... Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα δοκίμασα.. Καλώδια, φορτιστές, μπριζες...

Hard reset χειροκίνητα έκανες μιας και μπαταρια εδω δεν βγαίνει;

http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-g920f-galaxy-s6/

Αλλιώς αν είσαι DOA άμεσα αντικατάσταση,αλλα αμα εχει φύγει εξωτερικό ίσως χάσεις την προθεσμία άσκησης του DOA 14 ημερών που έχουν συνήθως Public-Media Markt-Πλαίσιο -κωτσοβολο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν δοκίμασα hard reset γιατί έχω περασμένα στο κινητό εισιτήρια με qr code κτλ κτλ... Τέτοιο κρεμασμα δεν μου έχει ξανατυχει... Έλεος...

 

 

Επίσης δεν πρέπει να είναι θέμα software για να στρώσει με hard reset.. Δεν φορτίζει ακόμα και όταν είναι κλειστό... Σωστά σκέφτομαι;;

Edited by Chameleon

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Σωστά σκέφτεσαι αλλά πριν το πας για αλλαγή Καλό είναι να εξαντλήσεις κάθε πιθανότητα. Ασύρματη φόρτιση δοκίμασες? τι
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-S6-Plus-Unlocked/dp/B0147EVKCQ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1443001810&sr=1-1&keywords=galaxy+s6+edge+plus

639 ευρώ το gold... πολύ καλά νομίζω...

Χωρίς εγγύση ευρ. αντιπροσωπείας όμως ε??

Link to comment
Share on other sites

Σωστά σκέφτεσαι αλλά πριν το πας για αλλαγή Καλό είναι να εξαντλήσεις κάθε πιθανότητα. Ασύρματη φόρτιση δοκίμασες? τι

 

Ασύρματο φορτιστή δεν πήρα μαζί μου... Μόνο τον γρήγορο.. Απλά δοκίμασα κάθε δυνατή λύση από καλώδια και φορτιστές....

 

Να ρωτήσω ρε παιδιά.. Το ΝΟΤΕ 5 κυκλοφορεί Γερμανία;;

 

Επειδή δεν προλαβαίνω να το φτιάξω εδώ, μήπως πάρω ένα νοτε 5 για να το δώσω εύκολα σε μια εβδομάδα... Αλλιώς, iPhone 6s

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Το ΝΟΤΕ 5 δεν διατίθεται ακόμα στην Ευρώπη. Ενδεχομένως να βρεις παρεισαγωγή με οτι επακολουθεί.
Link to comment
Share on other sites

Πάνε σε ένα μαγαζί και πάρε ένα, ή έστω ζήτησε να δοκιμάσεις. Πιο φτηνά θα σου βγει από iPhone ή από note 5 το οποίο λογικά δε θα κυκλοφορεί στη Ευρώπη ούτε η άλλως
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-S6-Plus-Unlocked/dp/B0147EVKCQ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1443001810&sr=1-1&keywords=galaxy+s6+edge+plus

639 ευρώ το gold... πολύ καλά νομίζω...

Χωρίς εγγύση ευρ. αντιπροσωπείας όμως ε??

Απο Αμερική δεν έχεις εγγύηση και δεύτερον εχε στο τσεπάκι κανα 200αρι για εκτελωνισμό.

Και το Amazon com δεν στέλνει Ελλάδα πολλές φορές ειδικά κινητά.

Κοινός δεν συμφέρει εκτός αν κανεις τακτικά το ταξίδι Αμερική-Ευρωπη.

 

 

Ασύρματο φορτιστή δεν πήρα μαζί μου... Μόνο τον γρήγορο.. Απλά δοκίμασα κάθε δυνατή λύση από καλώδια και φορτιστές....

 

Να ρωτήσω ρε παιδιά.. Το ΝΟΤΕ 5 κυκλοφορεί Γερμανία;;

 

Επειδή δεν προλαβαίνω να το φτιάξω εδώ, μήπως πάρω ένα νοτε 5 για να το δώσω εύκολα σε μια εβδομάδα... Αλλιώς, iPhone 6s

Για πήγαινε σε κανα Samsung store στην Γερμανία,μπορεί να στο αντικαταστήσουν αυτοί.

Note 5 το ξεχνάς,ακόμα επίσημα Ευρωπη δεν κυκλοφορεί και αν τυχών το βρεις θα ειναι μοντέλο εκτός ΕΕ αρα γιόκ εγγύηση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν μου εμφανίζει τα widgets, όταν πάω ρυθμίσεις -εφαρμογές. Παλιά υπήρχε μια στήλη δίπλα από τις εφαρμογές, στην οποία είχε μόνο τα widgets. Γνωρίζει κάποιος κάτι? Μήπως τα αφαίρεσαν από την lolipop?
Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...