Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σπουδαια νεα !......μενει η προσθηκη MicroSD,εναλλαξιμη μπαταρια κι επιτελους κυκλοφορια στην Ευρωπη.... :p:p:lol::lol::lol::lol:

Και μειωση τιμης σε νορμάλ επίπεδα και το πηραν όλοι.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ένας φίλος μου που έχει το note 5 έβαλε καταλαθος αναποδα το πενάκι και τώρα έχει πρόβλημα και δε λειτουργεί σωστά. Έχει τύχει σε κανέναν? Γνωρίζει κανείς εάν θα έχει πρόβλημα στη λειτουργία του κινητού?
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου που έχει το note 5 έβαλε καταλαθος αναποδα το πενάκι και τώρα έχει πρόβλημα και δε λειτουργεί σωστά. Έχει τύχει σε κανέναν? Γνωρίζει κανείς εάν θα έχει πρόβλημα στη λειτουργία του κινητού?

 

στην λειτουργεια του κινητου για κλησεις και μνμ θα ελεγα οχι! αλλα το spen καταστραφηκε και δεν καλυπτεται και απο την εγγυηση!

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου που έχει το note 5 έβαλε καταλαθος αναποδα το πενάκι και τώρα έχει πρόβλημα και δε λειτουργεί σωστά. Έχει τύχει σε κανέναν? Γνωρίζει κανείς εάν θα έχει πρόβλημα στη λειτουργία του κινητού?

Ειναι γνωστο bug της 1ης γενιας.. Μολις τώρα διαβαζα οτι τα επομενα δε θα έχουν πρόβλημα.

Απορώ πως δεν το ηξερε με τοσο ντορο που εχει γινει. Κυκλοφορούν κάποιες οδηγίες ώστε να το βγαλεις χωρις να χαλασει, αν την κανεις την μαμακια.. :lol:

Θα το εψαχνε και θα το εσωζε.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να κάνει ανάκληση η Samsung. Η να δόση καινούρια τηλ σε όσους έπαθαν πρόβλημα με το πενακι
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να κάνει ανάκληση η Samsung. Η να δόση καινούρια τηλ σε όσους έπαθαν πρόβλημα με το πενακι

 

Οχι δεν θα επρεπε! Απο την στιγμη που το ηξερε και φροντισε να ανημερωσει μεσω του manual δεν της πεφτει κανενας λογος παραπερα!Δεν φταει αυτην που ποτε κανενας δεν τα διαβαζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Τσίμπησα το μωρό πριν 2 μέρες σε silver χρώμα! Έχει να προτείνει κάποιος που ασχολείται κάποια εγγυημένη μέθοδο root? Ευχαριστώ!
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Τσίμπησα το μωρό πριν 2 μέρες σε silver χρώμα! Έχει να προτείνει κάποιος που ασχολείται κάποια εγγυημένη μέθοδο root? Ευχαριστώ!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3205073

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ειναι γνωστο bug της 1ης γενιας.. Μολις τώρα διαβαζα οτι τα επομενα δε θα έχουν πρόβλημα.

Απορώ πως δεν το ηξερε με τοσο ντορο που εχει γινει. Κυκλοφορούν κάποιες οδηγίες ώστε να το βγαλεις χωρις να χαλασει, αν την κανεις την μαμακια.. :lol:

Θα το εψαχνε και θα το εσωζε.

Εύκολο είναι με καλαμακι

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν νεωτερα για αναβαθμιση adroid?Επισης ολα τα κινητα στις πληροφοριες ειχαν επιλογη ελεγχου αναβαθμισεων ενω το 5αρι δεν εχει,κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν νεωτερα για αναβαθμιση adroid?Επισης ολα τα κινητα στις πληροφοριες ειχαν επιλογη ελεγχου αναβαθμισεων ενω το 5αρι δεν εχει,κανω λαθος?

 

Πέρα από κάτι τελευταία έγγραφα που είχαν "διαρρεύσει" και έγραφαν February 2016, τίποτα νεότερο.

 

Settings -> About device (τέρμα κάτω) -> Software update -> Update Now

Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε τωρα κατι για καθυστερησεις στα update και τα πανε Μαρτιο-Απριλιο. Να πω την αληθεια αναμενομενο ηταν απο την σαμη μιας και θα δωσει Σ7 τωρα το Φεβρουαριο και οτι αλλο μοντελο μαζι να παει πισω τα update....
Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ότι θυμάμαι η σαμμυ κάποτε είναι αρκετά γρήγορη στις αναβαθμίσεις. Τελευταία είναι άστα να πάνε. Πιο αργή και από την καθυστέρηση...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτη απλά η Samsung, αν δεν ήταν το note δύσκολα θα την επέλεγα, και αλλού υπαρχουν καλές οθόνες ή κάμερες. Edited by bas13
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο εδω το μοντελο θα δουλευει κανονικα ελλαδα; 4G, ελληνικα σε μενου-πληκτρολογιο και s pen;

Λεγεται n920i!

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B015Z4FM6M?m=A22CLKZ8CB5L40&qid=1453901933&ref_=sr_1_13&s=merchant-items&sr=1-13

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από κάτι τελευταία έγγραφα που είχαν "διαρρεύσει" και έγραφαν February 2016, τίποτα νεότερο.

 

Settings -> About device (τέρμα κάτω) -> Software update -> Update Now

Δεν υπαρχει σε μενα αυτο

Edited by bardull
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το Galaxy Note 5 το βρήκα μέσω γνωστού στην Αυστραλία (!!!!) στα 660 €. Μπορώ να το έχω την άλλη εβδομάδα που έρχεται.

Τι λέτε αξίζει η αγορά του;

Είμαι κάτοχος του Note 4.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το Galaxy Note 5 το βρήκα μέσω γνωστού στην Αυστραλία (!!!!) στα 660 €. Μπορώ να το έχω την άλλη εβδομάδα που έρχεται.

Τι λέτε αξίζει η αγορά του;

Είμαι κάτοχος του Note 4.

Ευχαριστώ

 

Πλησιαζει η δυση του μοντελου. Εγω θα περιμενα το 6

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Πλησιαζει η δυση του μοντελου. Εγω θα περιμενα το 6

 

Σε κανα 8μηνο και βάλε πάει για αντικατάσταση. Εγώ θα πρότεινα στο φίλο να προχωρήσει άνετα. Άλλωστε είναι το καλύτερο phablet της αγοράς, μέχρι την ελευση του note 6....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ότι θυμάμαι η σαμμυ κάποτε είναι αρκετά γρήγορη στις αναβαθμίσεις. Τελευταία είναι άστα να πάνε. Πιο αργή και από την καθυστέρηση...

Γενικά το τμήμα software της Samsung είναι τραγικό...δεν κατάφεραν ποτέ μέχρι σήμερα να αξιοποιήσουν το κορυφαίο hardware που διαθέτουν οι συσκευές τους. Όσο αναφορά τις αναβαθμίσεις μια από τα ίδια. Απίστευτες καθυστερήσεις και αναβολές.

Υπόψη ότι στην LG, το G4 είναι εδώ και πάρα πολύ καιρό στην 6.0 και έχει πάρει ήδη 4 αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπαινουμε στον Φλεβαρη και δεν υπαρχει ουτε ιχνος ειδησης για κυκλοφορια του note 5 στην Ευρωπαικη Αγορα των 500 εκ...

Πρεπει εκει στην Seoul τα Στελεχη να παιρνουν με τις Χουφτες τα Ψυχοφαρμακα.....:p

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από το eglobalcentral.eu έχει αγοράσει κανείς; όχι για note 5 αποκλειστικά, γενικά... To σκέφτομαι για το νοτελι

 

By the way, αναφέρουν πλέον και την Ελλάδα στις χώρες... αυτό σημαίνει ότι δεν χρειάζεται το επιπλέον κόστος με το γερμανικό postal service?

Shipping Location

We currently offer free shipping service to Ireland, Finland, Belgium, Netherland, Sweden, Norway, Slovakia, Czech Republic, Poland, Greece, Slovenia, Portugal and Denmark.

Edited by arish
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από το eglobalcentral.eu έχει αγοράσει κανείς; όχι για note 5 αποκλειστικά, γενικά... To σκέφτομαι για το νοτελι

 

By the way, αναφέρουν πλέον και την Ελλάδα στις χώρες... αυτό σημαίνει ότι δεν χρειάζεται το επιπλέον κόστος με το γερμανικό postal service?

Shipping Location

We currently offer free shipping service to Ireland, Finland, Belgium, Netherland, Sweden, Norway, Slovakia, Czech Republic, Poland, Greece, Slovenia, Portugal and Denmark.

 

Το note 5 (n920c 32gb white) πήρα από το γερμανικό (eglobalcentral.de). Χρειάστηκε να πάει μέσω mailboxde γιατί δεν έστελναν Ελλάδα. Δεν ξέρω αν άλλαξε κάτι. Όλα κομπλέ ήταν, το κινητό με αραβικά πάνω στο κουτί, σφραγισμένο και πακεταρισμένο εξαιρετικά. Θα ξανάπαιρνα άνετα

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...