Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.dropbox.com/s/enwotzi2axqpeyt/20160106_202543.mp4?dl=0

 

H Πρώτη προσπάθεια για custom boot animation στο note 5 ,θέλει μια μικρή βελτίωση στα frames και να φτιάξω ξανά το Shutdown.qmg .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τον δοκιμασα τον skyhigh. Αρκετα καλος και αυτος αλλα δινω ενα + στον arter, δουλευει πιο σταθερα.. επισης με undervoltage θα δεις τρελα νουμερα σε αυτονομια...

Ο philz που απαιτει ο arter οντως ειναι λιγο περιεργος, θα προτιμουσα και εγω twrp αλλα ενταξει, τον ανεχομαι.. :p:p:p

 

Για πες και σε μας με την στοκ πόσες ώρες οθόνη βγάζει τώρα;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Το ρημαδι θα ερθει Ελλαδα ποτε; Ξερει κανεις;
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλη χρονια. Το ρημαδι θα ερθει Ελλαδα ποτε; Ξερει κανεις;

 

Ακούγονται διάφορα για τέλος αυτού του μήνα ή τον άλλο αλλά είναι απλά φήμες και τίποτα σίγουρο ή επιβεβαιωμένο .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ουαου πολύ καλό δεν χαλάει τίποτα όταν δεν το χρησιμοποιείς τόσο δύσκολο είναι να το κάνει και αυτό η Samsung

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ακούγονται διάφορα για τέλος αυτού του μήνα ή τον άλλο αλλά είναι απλά φήμες και τίποτα σίγουρο ή επιβεβαιωμένο .

 

Πέρασα από κατάστημα Voda σήμερα και είχε, πάνω στον πάγκο εκεί που βάζουν τις συσκευές για να τις βλέπουν οι πελάτες,

ένα υποτιθέμενο Note5 και έλεγε "Έρχεται - Νέο" !! Ρώτησα και μου είπαν οτί ναι ετοιμάζεται να έρθει όπου νάνε.. Ίδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από κατάστημα Voda σήμερα και είχε, πάνω στον πάγκο εκεί που βάζουν τις συσκευές για να τις βλέπουν οι πελάτες,

ένα υποτιθέμενο Note5 και έλεγε "Έρχεται - Νέο" !! Ρώτησα και μου είπαν οτί ναι ετοιμάζεται να έρθει όπου νάνε.. Ίδωμεν..

 

Τέτοια να ακούω και πλησιάζουν και τα γενέθλια μου χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια να ακούω και πλησιάζουν και τα γενέθλια μου χαχα!

 

Τέτοια να ακούω και θα γιορτάσω τα γενέθλιά μου 7-8 μήνες νωρίτερα!!

Πραγματικά πολύ καλά νέα...

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Με τι Android ερχεται οταν το παιρνεις απεξω? Υπαρχει το 6.0?

Οχι δεν εχει δοθεί η 6.0, με 5.1.1 έρχεται .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει δοθεί η 6.0, με 5.1.1 έρχεται .

 

Δεν μπορω να πω οτι ειναι καλη αυτη η κινηση της Samsung. Nαυαρχιδα των 800 ευρω με 5.1.1 γελανε και τα τσιμεντα. Αν ειναι δυνατον!!! :p:p

Link to comment
Share on other sites

τι ωραια νεα... εισαι σιγουρος ηταν το note 5 ????

 

Πέρασα από κατάστημα Voda σήμερα και είχε, πάνω στον πάγκο εκεί που βάζουν τις συσκευές για να τις βλέπουν οι πελάτες,

ένα υποτιθέμενο Note5 και έλεγε "Έρχεται - Νέο" !! Ρώτησα και μου είπαν οτί ναι ετοιμάζεται να έρθει όπου νάνε.. Ίδωμεν..

 

Το κοίταξα... 5 φορές και ρώτησα άλλες τόσες :)

Link to comment
Share on other sites

ας ελπισουμε να ειναι αληθεια και να γινει πραγματικοτητα! σε ποιο καταστημα πηγες ποιας πολης;;
Link to comment
Share on other sites

Φωτια οι ερωτησεις! Χαχα φωτια μας εβαλε ο φιλος πιο πανω! Μακαρι οντως να ειναι αληθεια και θα κανουμε τα στραβα ματια για το firmware!

 

Εκτος αν βεβαια ερθει κατευθειαν με το 6αρι!

Link to comment
Share on other sites

Και αν όντως έρθει Ευρώπη μετά από τόσους μήνες στα 800€ αυτό θα είναι καλό? Γιατί λιγότερο δεν νομίζω να κοστίζει. Και μέχρι να πέσει η τιμή θα φτάνει να βγει το επόμενο. Το μεγαλύτερο φάουλ ήταν που δεν το έφερε από την αρχή και όχι η αφαίρεση sd,Radio για μένα.Περίμενα να δώσω το note 4 για να πάω στο 5 αλλά τελικά την έκανα στο edge plus με το αρνητικό ότι δεν θα έχω πενακι.
Link to comment
Share on other sites

Και αν όντως έρθει Ευρώπη μετά από τόσους μήνες στα 800€ αυτό θα είναι καλό? Γιατί λιγότερο δεν νομίζω να κοστίζει. Και μέχρι να πέσει η τιμή θα φτάνει να βγει το επόμενο. Το μεγαλύτερο φάουλ ήταν που δεν το έφερε από την αρχή και όχι η αφαίρεση sd,Radio για μένα.Περίμενα να δώσω το note 4 για να πάω στο 5 αλλά τελικά την έκανα στο edge plus με το αρνητικό ότι δεν θα έχω πενακι.

 

και εγω ημου ετοιμος να κανω ακριβως αυτην την μεταβαση αλλα τελικα δεν την εκανα μιας και οταν το ειδα απο κοντα δεν μ αρεσε η αισθηση που εχει στο κρατημα και με εκνευρισε απιστευτα οι αντανακλασεις που κανουν οι Edge οθονες στο φως! τεσπα αντε να δουμε Νοτελι Ευρωπη! ελπιζω να μην ερθει 800 γιατι δεν θα το παρει κανενας οπως και εγω ! εχει απο τον Αυγουστο που κυκλοφορει και αμα το δωσει αρχικη 800 bye bye! S7 is into the corner....

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ρε παιδια; Ερχεται οντως; Γιατι ειμαι προ τον πυλων να ανταλλαξω το iphone μου με note 5 gold platinum... Αλλα αν ειναι να κανει 800€ Δεν ψηνομαι.... Θα παω για την ανταλλαγη...
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ρε παιδια; Ερχεται οντως; Γιατι ειμαι προ τον πυλων να ανταλλαξω το iphone μου με note 5 gold platinum... Αλλα αν ειναι να κανει 800€ Δεν ψηνομαι.... Θα παω για την ανταλλαγη...

 

για 150 ευρω και να μην μπορεις να το φτιαξεις καθολου Ευρωπη παρα μονο Αραβια κλπ εγω δεν θα το εκανα παντως! Δεν ειναι λιγα τα λεφτα να τρεμεις μην παθει τπτ!Καλυτερα περιμενε λιγο να δεις αμα ερθει και μετα προχωρα

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς στο σκρούτζ και στις εκπτώσεις θα παίξει γρήγορα εγώ που πήρα πριν λίγο καιρό edge plus

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

για 150 ευρω και να μην μπορεις να το φτιαξεις καθολου Ευρωπη παρα μονο Αραβια κλπ εγω δεν θα το εκανα παντως! Δεν ειναι λιγα τα λεφτα να τρεμεις μην παθει τπτ!Καλυτερα περιμενε λιγο να δεις αμα ερθει και μετα προχωρα

 

Εχεις δικιο.

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν είναι να έρθει κανα μήνα πριν την έλευση του s7 και λίγους πριν την έλευση του note 6, τι νόημα έχει? Πάρτε το άμεσα, όσοι πραγματικά το θέλετε (θα βρείτε άπειρα σε αγγελίες) το έχω από το Νοέμβρη (πλέον σε silver titanium) και το έχω ευχαριστηθεί όσο δεν πάει. Καλές οι δοκιμές με τα κινεζικα, αλλα εδώ έχουμε την καλύτερη συσκευή του 2015. Στην τεχνολογία οι 6 μήνες σημαίνουν απαξίωση (και τέλος της εμπορικής ζωής ενός προϊόντος), αυτοί θα κανουν λανσάρισμα ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν είναι να έρθει κανα μήνα πριν την έλευση του s7 και λίγους πριν την έλευση του note 6, τι νόημα έχει? Πάρτε το άμεσα, όσοι πραγματικά το θέλετε (θα βρείτε άπειρα σε αγγελίες) το έχω από το Νοέμβρη (πλέον σε silver titanium) και το έχω ευχαριστηθεί όσο δεν πάει. Καλές οι δοκιμές με τα κινεζικα, αλλα εδώ έχουμε την καλύτερη συσκευή του 2015. Στην τεχνολογία οι 6 μήνες σημαίνουν απαξίωση (και τέλος της εμπορικής ζωής ενός προϊόντος), αυτοί θα κανουν λανσάρισμα ?

 

Συμφωνω απολυτα.

Και τελη Ιανουαριου να βγει Ευρωπη-Ελλαδα μετα θελεις αλλον ενα μηνα για να το βρεις σε αξιοπρεπη τιμη στην Ελλαδα (σκρουτζομαγαζα).

Αν ειναι να το παρεις στην Λ.Τ. που θα το εχουν οι μεγαλες αλυσιδες (800 ευρώ μινιμουμ), δεν νομιζω οτι αξιζει τον κοπο.

Και γω απεξω το πηρα προσφατα και η συσκευη ειναι απο αλλον πλανητη!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...