Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τα εχω κανει ολα αυτα.

οταν το κανω επανεκκινηση την πρωτη φορα που θα το ξεκλειδωσω θα ειναι με τον τροπο που εχω επιλεξει.

μετα κανει παλι το ιδιο που ειπα και πριν.

μαλλον θα κανω μια επαναφορα και ελπιζω να φτιαξει.

ευχαριστω για τις συμβουλες!

:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες τι ακριβως σημαινει το μπλε στρογγυλο εικονιδιο πανω δεξια; οταν το παταω μου λεει η επαφη δεν υπαρχει...

 

http://s28.postimg.org/8ey9skca1/Screenshot_2016_03_01_09_45_39.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι ακριβως σημαινει το μπλε στρογγυλο εικονιδιο πανω δεξια; οταν το παταω μου λεει η επαφη δεν υπαρχει...

 

http://s28.postimg.org/8ey9skca1/Screenshot_2016_03_01_09_45_39.jpg

Η επαφή σου είναι που την ονομάζει ΕΓΩ

Edited by al_exis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι ακριβως σημαινει το μπλε στρογγυλο εικονιδιο πανω δεξια; οταν το παταω μου λεει η επαφη δεν υπαρχει...

 

http://s28.postimg.org/8ey9skca1/Screenshot_2016_03_01_09_45_39.jpg

 

αμα πας στις 'επαφες' που εχουμε για τα τηλεφωνα μας...υπαρχει 'ρυθμιση του προφιλ μου' πατας εκει μεσα κ γραφεις τον αριθμο σου πχ κ αμα αμα βαλεις κ φωτογραφια θα φαίνεται αντι για το στογγυλο εικονιδιο η φωτογραφια σου...κ οταν πατας στο εικονιδιο θα βγαινει ο αριθμος σου

Link to comment
Share on other sites

Χθες του είχα βάλει να κάνει αναπαραγωγή τραγουδάκια από ένα συγκεκριμένο φάκελο με τοn player τον δικό του. Έπαιξε κανα δυο, και ξαφνικά πήγε σε τραγούδι που ήταν σε άλλο φάκελο. Έκανα την ίδια διαδικασία με άλλον player και τα ίδια. Το έχει κάνει σε κάποιον άλλο;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργιο update και ειναι και μεγαλο...

 

Εγω που ειμαι root ποιος γνωριζει να μου πει τι να κανω???

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργιο update και ειναι και μεγαλο...

 

Εγω που ειμαι root ποιος γνωριζει να μου πει τι να κανω???

 

Νομιζω οτι δεν μπορεις να το κανεις

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω γι την απαντηση..

Το εκανα ομως....

 

Μα πως γινετε? Εγω οταν ειχα το sami root δεν μπορουσα. Ειδες καμια διαφορα ?

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουργιο update και ειναι και μεγαλη 125mb

Οποιος την κανει να μας πει τις αλλαγες που ειδε

Εγω παντως δεν ειδα κατι....

Edited by skordasdim
Link to comment
Share on other sites

Μα πως γινετε? Εγω οταν ειχα το sami root δεν μπορουσα. Ειδες καμια διαφορα ?

 

Θα κατεβασεις την εκδοση της ρομ που εχεις απο το needrom και με το sp flashtools φλασαρεις μονο το system τιποτα αλλο...

Ετσι δεν χανεις δεδομενα και το κινητο επανερχεται στην αρχικη κατασταση unroot...

Διαφορες δεν παρατηρησα ...ισως καλυτερη διαχειριση μπαταριας ...

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση αυτό που παρατήρησα είναι ένα καινούριο "κουμπί", όταν κατεβάσεις το παράθυρο που κάνουμε την ενεργοποίηση του WiFi, κάτω στο κέντρο λέει :σημείο πρόσβασης WiFi. Νομίζω πως είναι καινούργιο. Τι ακριβώς κάνει δεν το έχω καταλάβει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση αυτό που παρατήρησα είναι ένα καινούριο "κουμπί", όταν κατεβάσεις το παράθυρο που κάνουμε την ενεργοποίηση του WiFi, κάτω στο κέντρο λέει :σημείο πρόσβασης WiFi. Νομίζω πως είναι καινούργιο. Τι ακριβώς κάνει δεν το έχω καταλάβει ακόμα.

 

Αυτό το είχε και πριν. Το χρησιμοποιείς όταν θέλεις να δώσεις ίντερνετ από τα data σου μέσω wifi.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είχε και πριν. Το χρησιμοποιείς όταν θέλεις να δώσεις ίντερνετ από τα data σου μέσω wifi.

 

Οκ. Πάντως εγώ δεν βλέπω κάτι το καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Πάντως εγώ δεν βλέπω κάτι το καινούριο.

Με μια πρώτη ματιά, το μόνο που νομίζω άλλαξε θετικά είναι το focus της φωτογραφικής.

Έχω την εντύπωση πως εστιάζει αμέσως. Θα το δω και μετά όμως που θα χρειαστεί να βγάλω

κάποιες φωτογραφίες και θα έχω καλύτερη άποψη περι αυτού.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση αυτό που παρατήρησα είναι ένα καινούριο "κουμπί", όταν κατεβάσεις το παράθυρο που κάνουμε την ενεργοποίηση του WiFi, κάτω στο κέντρο λέει :σημείο πρόσβασης WiFi. Νομίζω πως είναι καινούργιο. Τι ακριβώς κάνει δεν το έχω καταλάβει ακόμα.

 

που ειναι αυτο το σημειο προσβασης wifi ?? δεν μου βγαζει κατι τέτοιο οταν κατεβαζω το παράθυρο ...

 

Κ εγω δεν καταλαβα αν αλλαξε κατι απο την καινουργια αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

που ειναι αυτο το σημειο προσβασης wifi ?? δεν μου βγαζει κατι τέτοιο οταν κατεβαζω το παράθυρο ...

 

Κ εγω δεν καταλαβα αν αλλαξε κατι απο την καινουργια αναβάθμιση

 

Εμενα δεν μου βγαζει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας slide από το πάνω μέρος της οθόνης για να δούμε τις λειτουργίες (Bluetooth, WiFi, Hotspot κτλ), στο κάτω μέρος της οθόνης και στο κέντρο εμένα μου εμφανίζει τη λειτουργία "σημείο πρόσβασης WiFi". Δεν το θυμάμαι να το είχα πριν γιατί στο κέντρο ήταν το locker και δεξιά το προφίλ του ήχου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι άλλο που τώρα είδα είναι ότι αν πάω στις ρυθμίσεις του τηλεφώνου, στην ενότητα προσωπικό ξεκινά με την τοποθεσία. Έχω την εντύπωση πως πριν ήταν κάτι άλλο πρώτο.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάτε ρυθμίσεις/περισσότερα/προσ. και φορητό σημ προσβ/ ενεργό σημείο wifi και το ενεργοποιήσετε, έχω την εντύπωση ότι μετά το έχετε στο κατέβασμα της κουρτίνας.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν πάτε ρυθμίσεις/περισσότερα/προσ. και φορητό σημ προσβ/ ενεργό σημείο wifi και το ενεργοποιήσετε, έχω την εντύπωση ότι μετά το έχετε στο κατέβασμα της κουρτίνας.

 

ναι ρε μεγαλε αλεξη..σωστος για ακομα μια φορα...οντως εκει ηταν...κ αν το πατησεις παρατεταμένα το ενεργο σημειο wifi παει μετα στο παραθυρο που κατεβαζουμε...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μετά το update, η πίσω camera όντως εστιάζει άμεσα. Όμως, η εμπρός κάμερα, (αυτή που βρίσκεται στην οθόνη δηλαδή για selfies), ενώ πριν το update σου έδινε τη δυνατότητα και τραβούσες μια selfie χρησιμοποιόντας το το δάχτυλο στο finger print αντί για το κλείστρο, τώρα δεν το κάνει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το γεγονός οτι κάνει μια γρήγορη εστίαση δεν σημαινει οτι το αποτελεσμα ειναι καλο. Χιλιες φορες οταν πρωτοβγήκε το κινητο και αργούσε να εστιασει και μια στις τοσες δεν εστίαζε καν, παρα αυτό το αποτελεσμα με τα τελευταια 2-3 update. Δεν χρειαζεται καν να δεις τις φωτογραφίες σε υπολογιστή για να καταλαβεις οτι ειναι τραγικές. Φαινονται ακομα και στο κινητό. Κινητά με 5mpix camera εχουν καλύτερα αποτελεσματα.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το γεγονός οτι κάνει μια γρήγορη εστίαση δεν σημαινει οτι το αποτελεσμα ειναι καλο. Χιλιες φορες οταν πρωτοβγήκε το κινητο και αργούσε να εστιασει και μια στις τοσες δεν εστίαζε καν, παρα αυτό το αποτελεσμα με τα τελευταια 2-3 update. Δεν χρειαζεται καν να δεις τις φωτογραφίες σε υπολογιστή για να καταλαβεις οτι ειναι τραγικές. Φαινονται ακομα και στο κινητό. Κινητά με 5mpix camera εχουν καλύτερα αποτελεσματα.

 

Δεν ξέρω φίλε μου αλλά εμένα είναι πολύ καθαρές όπως και πριν ήταν καθαρές αν εστίαζε και ξεθόλωνε. Πριν, μου είχε τύχει να προσπαθώ να τραβήξω βίντεο σβήσιμο κεράκια σε τούρτα γενεθλίων, και αν θες το πιστεύεις ξεθόλωσε στο ... και όλοι να λένε να ένας σοφός!:confused: Θα σου πω κι άλλη εμπειρία με βίντεο που ήθελα να τραβήξω στο κολυμβητήριο την εκκίνηση, και όταν έδωσε ο Θεός και εστίασε, είχαν φτάσε απέναντι.

Χθες, σε λήψη βίντεο που χρειάστηκα να γίνει γρήγορα χωρίς την πολυτέλεια του χρόνου, σε σχετικά χαμηλό φωτισμό, και εστίασε με την ''καμία'' και η λήψη ήταν πεντακάθαρη.:up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια οντως ετσι ειναι οπως τα λεει ο alex

Δεν μπορω να καταλαβω το σημειο προσβασης wifi (οταν κατεβαζεις την κουρτινα) τι ακριβως κανει ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...