Jump to content

Meizu M2


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eπειδη εχω ψιλομπερδευτει με τι θα ειναι ελληνικα και τι στα αγγλικα στο μενου..αν μπορει καποιος να μου απαντησει στο παρακατω παραδειγμα: αν θες να κανεις μια ρυθμιση στην φωτογραφικη αυτο θα γινει διαβαζοντας ελληνικα ή αγγλικα?εγω εχω καταλαβει μεχρι στιγμης οτι μονο οι ρυθμισεις που εχουν σαν εικονιδιο το γραναζακι θα ειναι στα αγγλικα..ειμαι σωστος ή λεω βλακειες??

 

ευχαριστω και παλι..

Σωστά έχεις καταλάβει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eπειδη εχω ψιλομπερδευτει με τι θα ειναι ελληνικα και τι στα αγγλικα στο μενου..αν μπορει καποιος να μου απαντησει στο παρακατω παραδειγμα: αν θες να κανεις μια ρυθμιση στην φωτογραφικη αυτο θα γινει διαβαζοντας ελληνικα ή αγγλικα?εγω εχω καταλαβει μεχρι στιγμης οτι μονο οι ρυθμισεις που εχουν σαν εικονιδιο το γραναζακι θα ειναι στα αγγλικα..ειμαι σωστος ή λεω βλακειες??

 

ευχαριστω και παλι..

 

Σου ανεβαζω και παλι της φωτογραφιες που μου εστειλε η Σελινα απο το vickmall με το morelocale εχω ανεβασει και σε προηγουμενο ποστ αν δεν εχεις δει.Η μια ειναι ειδικα απο την καμερα και τις ρυθμισεις που σε ενδιαφερει

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λογο πρεπει να κανουμε λογαριαμο στο flyme?

Επισης, οτι εφαρμογη εχει, πχ το flyme radio, τα αποτελεσματα ειναι κινεζικα.

Κάνουμε κάτι για αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις..γενικα με τη γλώσσα στις ρυθμίσεις που είναι στα αγγλικά έχετε αντιμετωπίσει κάποια δυσκολία όσοι το έχετε ή είναι εύκολο να βρεις και να φτιάξεις αυτό που θέλεις??τέλος,αυτό που λέει το παιδί παραπάνω με τα κινέζικα στο flame radio πως λύνεται??με το morelocale ή κάπως αλλιώς??
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα μεσα σε 7 ημερες απο vicmall. Πρωτη επαφη με το κινητο απλα vfm

 

Ποια μερα το παρειγγειλες φιλε γιατι και εγω το περιμενω απο το vickmall που το εχω παραγγειλει απο την προγουμενη Πεμπτη σε σημερα εγραψε Despatched

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου δεν κανουν ολες οι αποστολές τον ίδιο χρόνο,διάφοροι παράγοντες παίζουν ρόλο.

το δικο μου έκανε 11 ήμερες.

καπου εκεί υπολόγιζε.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Παλιά κάναν 20-25 μέρες και έβλεπες στο tracking και ένα σταθμό στην Ευρώπη (πχ Γαλλία), τώρα παρατήρησα ότι η Singapore Post έρχεται απευθείας Ελλάδα σε 10-15 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε λογαριασμό exchange, με imap και pop3 και εμενα τα ιδια μου έβγαζε.

 

Εισαι ΜΕΓΑΛΟΣ!!! Δεν ειχε παει καθολου το μυαλο μου!

 

Ευχαριστω!

 

Αλλη μια ερωτηση.. Παλια στο viber(σε ενα samsung s4 και s3) στα μυνηματα ή στα email οταν ειχα καινουργιο μνμ ειχα και ενα μπαλονακι με counter πανω στο icon της εφαρμογης για το ποσα καινουργια μνμ ειχα.

Aυτο ειναι θεμα rom της samsung ή παιζει σε ολα τα android αλλα θελει ρυθμιση?

Edited by Corollaclub
Link to comment
Share on other sites

15/09 Παραγγελία

16/09 tracking number

23/09 Παραλαβή

απο vickmall όπως ανέφερα προηγουμένως

Παρα πολύ γρήγορη παράδοση και πρώτη φορά αγορα απο το συγκεκριμένο

 

Όπως είπε και ο φίλος παιζουν ρόλο πολλοί παράγοντες για τον χρόνο παράδοσης. Έχω κάνει αγορές από minideal, gearbest, pandawill, alliexpress ... με χρόνο παράδοσης μίνιμουμ 12 εως και 25-30 ημέρες.

Απλά το ανέφερα γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση και σε συνδιασμό με την αξιοπιστία του εν λόγω καταστήματος μπάινει πρώτο στην λίστα για μελλοντικές αγορές απο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

15/09 Παραγγελία

16/09 tracking number

23/09 Παραλαβή

απο vickmall όπως ανέφερα προηγουμένως

Παρα πολύ γρήγορη παράδοση και πρώτη φορά αγορα απο το συγκεκριμένο

 

Όπως είπε και ο φίλος παιζουν ρόλο πολλοί παράγοντες για τον χρόνο παράδοσης. Έχω κάνει αγορές από minideal, gearbest, pandawill, alliexpress ... με χρόνο παράδοσης μίνιμουμ 12 εως και 25-30 ημέρες.

Απλά το ανέφερα γιατί μου έκανε τρομερή εντύπωση και σε συνδιασμό με την αξιοπιστία του εν λόγω καταστήματος μπάινει πρώτο στην λίστα για μελλοντικές αγορές απο εμένα.

 

Ξερω φιλε κι εγω δεν παραγγλενω πρωτη φορα.Απλα τωρα με cc εχουν μειωθει οι παραγγελιες και γι'αυτο ερχονται νωριτερα.Απλα επειδη στο θεμα διαβασα και πιο πριν οτι τον παρελαβαν κι αλλοι σε 7-10 μερες και επειδη το παραγγειλαμε με δυο μερες διαφορα γι'αυτο σε ρωτησα.Σε ευχαριστω για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Ξερω φιλε κι εγω δεν παραγγλενω πρωτη φορα.Απλα τωρα με cc εχουν μειωθει οι παραγγελιες και γι'αυτο ερχονται νωριτερα.Απλα επειδη στο θεμα διαβασα και πιο πριν οτι τον παρελαβαν κι αλλοι σε 7-10 μερες και επειδη το παραγγειλαμε με δυο μερες διαφορα γι'αυτο σε ρωτησα.Σε ευχαριστω για την απαντηση

 

Εννοείς ότι έχουν μειωθεί οι παραγγελίες από Ελλάδα οπότε οι κινέζοι έχουν λιγότερα κινητά να ετοιμάσουν για να στείλουν; Τόσες πολλές παραγγελίες δηλαδή είχαν από μας πριν για να γίνει τέτοια διαφορά; Δεν το αποκλείω. :D Εγώ πάντως όπως έγραψα παραπάνω παρατήρησα στη σειρά του tracking της Singapore Post ότι ενώ παλαιότερα σου έβγαζε ένα σταθμό ότι το κινητό "μπήκε Ευρώπη" (νομίζω το OPO μου είχε έρθει μέσω Γαλλίας), στο Meizu που παρήγγειλα πρόσφατα το είδα να φτάνει κατευθείαν Ελλάδα. Σε κάθε περίπτωση οι παραγγελίες φτάνουν μετά από περίπου 12 μέρες,

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παραγγειλω απο minideal?το έχει 115.Κανένα σχόλιο για το συγκεκριμένο καταστημα?Ο χρονος παράδοσης διαφέρει απο τα αλλά καταστήματα?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το δέμα και ξεκίνησα βιντεοσκόπηση κλασικά όλο το δέμα μη τυχόν και βρεθώ προ εκπλήξεως ! Κλασικά το vickmall ταχύτατα και άψογη συσκευασία ! Το έβγαλα το άνοιξα και το έκλεισα πάλι μιας και δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς να ασχοληθώ περαιτέρω . Απίστευτο κράτημα στο χέρι για 5 ίντσες ! Πανέμορφο με μικρά μπεζελς πραγματικά υπέροχο ! Αργότερα θα το δω αναλυτικά
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις..γενικα με τη γλώσσα στις ρυθμίσεις που είναι στα αγγλικά έχετε αντιμετωπίσει κάποια δυσκολία όσοι το έχετε ή είναι εύκολο να βρεις και να φτιάξεις αυτό που θέλεις??τέλος,αυτό που λέει το παιδί παραπάνω με τα κινέζικα στο flame radio πως λύνεται??με το morelocale ή κάπως αλλιώς??

 

gnvrizei kapoios an mporei na mou pei....eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

morelocale βαλε να εχεις ελληνικα μεσα στις εφαρμογες

στις τυθμισεις δεν θα εχεις ελληνικα

δεν εχει βγει ρομ με ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

μεσα απο τις ρυθμισεις γινετε απλα

αρκει να εχεις κανειλογαριασμο flyme και απο εκει μεσα δινεις δικαιωματα ρουτ

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα αναβάθμιση 4.5.3.2U

 

φούλη, έχει βγει από 16-9-15 :):):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα το δέμα και ξεκίνησα βιντεοσκόπηση κλασικά όλο το δέμα μη τυχόν και βρεθώ προ εκπλήξεως ! Κλασικά το vickmall ταχύτατα και άψογη συσκευασία ! Το έβγαλα το άνοιξα και το έκλεισα πάλι μιας και δεν πρόλαβα λόγω δουλειάς να ασχοληθώ περαιτέρω . Απίστευτο κράτημα στο χέρι για 5 ίντσες ! Πανέμορφο με μικρά μπεζελς πραγματικά υπέροχο ! Αργότερα θα το δω αναλυτικά

 

Σε πόσες μέρες ήρθε και για πες μας εντυπώσεις ....

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα αυτό το tempered glass http://www.ebay.com/itm/181852435581?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=480837023389&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

μου ήρθε σε 20 ημέρες.

Είναι πάααααρα πολύ καλό, οι διαστάσεις του σωστές, τα τρυπήματα για το ακουστικό και το home button πολύ σωστές και η εφαρμογή του τέλεια . Η ευαισθησία της οθόνης επίσης άψογη, καμία διαφορά σε σχέση με την ζελατίνα ή με γυμνή οθόνη.

Με λίγα λόγια το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

 

http://i89.photobucket.com/albums/k214/paiktaras/1_zpsansmqjul.jpg' alt='1_zpsansmqjul.jpg'>

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει... Μπορεί να κατεβάσει την εφαρμογή web banking της Barclays, να την κάνεις launch και να μου πει άμα παίζει; αλλά να μην είναι root γιατί αλλιώς δεν δουλεύει η εφαρμογή.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.barclays.android.barclaysmobilebanking&hl=en_GB

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

 

Αν μπορεί κάποιος να αφιερώσει 2 λεπτά...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...