Jump to content

Επείγον για επιλογή συσκευής από iPhone 6 de note 4


agios001
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω το iPhone 6 και σκέφτομαι να πάω σε νότε 4.με ενδιαφέρει να το κρατήσω σε βάθος χρόνου.... Το iPhone το δίνω διότι θα βγει το καινούργιο με πολυ καλυτερα χαρακτηρίστηκα κ φοβάμαι ότι το 6 αρι θα αρχίσει να έχει θέματα.... Να πω ότι ειναι η πρώτη φορά που έχω συσκευή ιός και είμαι πολυ ευχαριστημενος. Στο note φοβάμαι μην έχει κολλήματα και lag πράγμα που στο iPhone δεν υπήρχαν. Σίγουρα με ενδιαφέρει η υποστήριξη από xda για custom rom για φύγουν τα περιττά της samsung. Πείσεις να πω ότι είμαι χρήστης εδώ κ πολλά χρόνια android έχοντας τα nexus που έχω λατρέψει με pure adroit θα ήθελα δηλαδή ενα νότε με pure android γινεται??? καθε γνώμη δεκτή

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

Το iPhone το δίνω διότι θα βγει το καινούργιο με πολυ καλυτερα χαρακτηρίστηκα κ φοβάμαι ότι το 6 αρι θα αρχίσει να έχει θέματα....

 

Αν είναι ο μόνος λόγος που θες να το αλλάξεις ,κάτσε εκεί που είσαι κι είσαι καλά.

Και η samsung ετοιμάζει λένε το note 5 με καλύτερα specs μετά τι θα κάνεις θα πας σε windows νέα ναυαρχίδα για να μην έχεις θέμα με παλιό μοντέλο σε android?

Link to comment
Share on other sites

Έχω το iPhone 6 και σκέφτομαι να πάω σε νότε 4.με ενδιαφέρει να το κρατήσω σε βάθος χρόνου.... Το iPhone το δίνω διότι θα βγει το καινούργιο με πολυ καλυτερα χαρακτηρίστηκα κ φοβάμαι ότι το 6 αρι θα αρχίσει να έχει θέματα.... Να πω ότι ειναι η πρώτη φορά που έχω συσκευή ιός και είμαι πολυ ευχαριστημενος. Στο note φοβάμαι μην έχει κολλήματα και lag πράγμα που στο iPhone δεν υπήρχαν. Σίγουρα με ενδιαφέρει η υποστήριξη από xda για custom rom για φύγουν τα περιττά της samsung. Πείσεις να πω ότι είμαι χρήστης εδώ κ πολλά χρόνια android έχοντας τα nexus που έχω λατρέψει με pure adroit θα ήθελα δηλαδή ενα νότε με pure android γινεται??? καθε γνώμη δεκτή

 

αφου δεν θες λαγκ και θες pure android η παιρνεις nexus η περιμενεις το iphone

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι note 4 με cm12.1

Απειρως καλύτερο από το iphone 6 με άπειρες δυνατότητες βασικά. Αν μπορείς να πουλήσεις το 6αρι κάνα 500αρι δωστο και πάρε το note 4. Ας μην κάνουμε πιο δύσκολη τη καθημερινότητα μας με αναπηρα λειτουργικά.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι note 4 με cm12.1

Απειρως καλύτερο από το iphone 6 με άπειρες δυνατότητες βασικά. Αν μπορείς να πουλήσεις το 6αρι κάνα 500αρι δωστο και πάρε το note 4. Ας μην κάνουμε πιο δύσκολη τη καθημερινότητα μας με αναπηρα λειτουργικά.

 

με cm και το note 4 αναπηρο γινεται

Link to comment
Share on other sites

με cm και το note 4 αναπηρο γινεται

Pure Android ζήτησε το παλικάρι όχι το αθλιο Software της samsung. Ανάπηρο είναι το ios στο Android κάνεις τα παντα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδιά αλλά επειδή έχω δουλέψει το pure android και έχω και εφτά μήνες το iOS και από τα δυο ειναι απόλυτα ευχαριστημένος το λειτουργικό της Samsung ειναι άθλιο με Λαγκ κτλ. Απλά μπορώ να κανω το νότε να ειναι στυλ pure android χώρος Λαγκ η να περιμένω το νέο 6;

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

Pure Android ζήτησε το παλικάρι όχι το αθλιο Software της samsung. Ανάπηρο είναι το ios στο Android κάνεις τα παντα

 

το ios ειναι για γελια συμφωνω.αλλα και cm δεν ειναι pure android pure ειναι μονο το vanila.cm και aosp ειναι πρακτικα οι custom του vanila.οποιος δεν θελει το software της samsung παιρνει αλλη συσκευη υπαρχουν πολλες επιλογες ισαξιες και με καλυτερο software.note παιρνεις γιατι εχει κατι που λειπει στα αλλα πενακι που ειναι οτι πιο χρησιμο και βολικο για μενα

Edited by liogia
Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι δούλεψα λιγο και το s pen και πραγματικά σου δίνει πολλές δυνατότητες και με εντυπωσίασε για αυτό ειναι και ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι το note

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

το ios ειναι για γελια συμφωνω.αλλα και cm δεν ειναι pure android pure ειναι μονο το vanila.cm και aosp ειναι πρακτικα οι custom του vanila.οποιος δεν θελει το software της samsung παιρνει αλλη συσκευη υπαρχουν πολλες επιλογες ισαξιες και με καλυτερο software.note παιρνεις γιατι εχει κατι που λειπει στα αλλα πενακι που ειναι οτι πιο χρησιμο και βολικο για μενα

Είναι όσο πιο pure Android γίνετε μετά τα nexus. Note περνεις για την amoled για το πενακι για την 32αρα εκδοση+Micro SD και για άλλα πολλά. Γίνετε να έχεις κανονικά τις λειτουργίες του spen χωρίς τις εφαρμογές της samsung.

 

----- προσθήκη μηνύματος 110 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να πω ότι δούλεψα λιγο και το s pen και πραγματικά σου δίνει πολλές δυνατότητες και με εντυπωσίασε για αυτό ειναι και ο μόνος λόγος που το σκέφτομαι το note

Εφόσον το δουλεψες και σε άφησε ικανοποιημενο δεν βλέπω το λόγο για να μην το πάρεις. Δεν υπάρχει χρήστης note με σοβαρό παράπονο πάρα μόνο για το Software της samsung που και αυτο αλλάζει πανεύκολα με ένα ρουτ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...