Jump to content

Lg G4c


manwlis77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το αν μπορεί η sd να δημιουργήσει όλα αυτά τα θέματα δεν ξέρω, αν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο.

Γιατί δεν κάνετε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων (αφού πρώτα κρατήσετε αντίγραφο ασφαλείας);

 

Κάθε εγώ δύσκολο το βλέπω να τα προκαλεί όλα αυτά αλλά έλα που σταμάτησαν? Θα κάνω επαναφορά απο ότι βλέπω.....

 

Είναι off-topic αλλά υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να πάρω τις φωτογραφίες απο τη κάρτα; Δεν τη διαβάζει τίποτα

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 284
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάθε εγώ δύσκολο το βλέπω να τα προκαλεί όλα αυτά αλλά έλα που σταμάτησαν? Θα κάνω επαναφορά απο ότι βλέπω.....

 

Είναι off-topic αλλά υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για να πάρω τις φωτογραφίες απο τη κάρτα; Δεν τη διαβάζει τίποτα

 

Βάλε την κάρτα σε άλλη συσκευή και πάρε τις από εκεί ή μπορείς να χρησιμοποιήσεις έναν card reader.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την κάρτα σε άλλη συσκευή και πάρε τις από εκεί ή μπορείς να χρησιμοποιήσεις έναν card reader.

 

Τα δοκίμασα αλλά τίποτα.....και έχει φωτογραφίες που τις θέλουμε......να πάρει......

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον πέθανε η κάρτα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, υπαρχει καποιος που το αναθαβμισε σε 6 και το εκανε καπως Root γιατι το κανω με το Kingroot ολα καλα αλλα οταν παω να βαλω SuperSU δεν κανει βημα και του κανω restore...
Knowledge is Power
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια πριν μερικες ωρες το παρελαβα και εγω το κινητο και μου ηρθε ενημερωση λογισμικου,να την κανω ή θα εχει προβληματα;

Υ.Γ τωρα εχει την 5.0.2

 

Διαβασα τα προηγουμενα σχολια για μικρο και μεγαλο update οποτε ζητω συγνωμη που ξαναρωτησα κατι χαζο!

Edited by basoula_85
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εγκατέστησα και εγω το Android 6 και μια μερα που το εχω το κινητό ολα καλα,θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνουμε απενεργοποιησει καποιον εφαρμογων (αφου δεν μου βγαζει κουμπι για απεγκατασταση) της Google,οπως το Google music,περιπτερο και ολα αυτα τα αχριστα για μενα,θα κερδίσουμε καθόλου μνήμη Ram?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εγκατέστησα και εγω το Android 6 και μια μερα που το εχω το κινητό ολα καλα,θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνουμε απενεργοποιησει καποιον εφαρμογων (αφου δεν μου βγαζει κουμπι για απεγκατασταση) της Google,οπως το Google music,περιπτερο και ολα αυτα τα αχριστα για μενα,θα κερδίσουμε καθόλου μνήμη Ram?

Ναι, γενικά βοηθάει σε αυτόν τον τομέα και το εφαρμόζω κι εγώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γενικά βοηθάει σε αυτόν τον τομέα και το εφαρμόζω κι εγώ.

 

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια,ξεκιανω να απενεργοποιησω ολες αυτε τις αχρηστες εφαρμογες (για μενα :p ) της Google

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήρθε η περίφημη ενημέρωση. . Την κατεβάζω και πώς τη βάζω για να γίνει clean install? Κανω την ενημέρωση και μετά επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων ή πρέπει να γίνει επαναφορά πριν; και αν γίνει επαναφορά πριν δεν θα σβηστεί και το αρχείο της ενημέρωσης που κατέβασα;

 

Edit : την κατέβασα δύο φορές. Δεν κάνει την εγκατάσταση. Λέει κάτι για error.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! κοιταω την μνημη Ram και δεν μπορω να καταλαβω τι ακριβως μου δειχνει,δεν γνωριζω και πολλα απο αυτα,ανεβαζω 2 εικονες και αν εχει καποιος την ορεξη ας μου πει τι σημαινει

[url=http://postimg.org/image/n8yxba83l/][img=http://s32.postimg.org/n8yxba83l/Screenshot_2016_05_08_13_08_26.jpg][/url]

[url=http://postimg.org/image/3ywyoysg1/][img=http://s32.postimg.org/3ywyoysg1/Screenshot_2016_05_08_21_43_51.jpg][/url]

Edited by basoula_85
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος χρηστης αν μετα την αναβαθμιση δουλευει το ραδιοφωνο?εχω την υποψια οτι δεν λειτουργει στο δικο μου μετα την αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος χρηστης αν μετα την αναβαθμιση δουλευει το ραδιοφωνο?εχω την υποψια οτι δεν λειτουργει στο δικο μου μετα την αναβαθμιση

 

Nαι,λειτουργεί κανονικά το ραδιόφωνο στο δικό μου μετά την αναβάθμιση.

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Υπάρχει τρόπος να βλέπω προεπισκόπηση των μηνυμάτων του viber στη γραμμή ειδοποιήσεων?

Στο samsung galaxy core που είχα πριν,καθε φορά που ερχόταν μήνυμα,εβλεπα σε κύλιση όλο του το περιεχόμενο χωρις να χρειαστεί να ανοίξω την εφαρμογή.Στο lg,βλεπω μόνο την ειδοποιήση για νέο μήνυμα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Nαι,λειτουργεί κανονικά το ραδιόφωνο στο δικό μου μετά την αναβάθμιση.

 

Εγώ ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Υπάρχει τρόπος να βλέπω προεπισκόπηση των μηνυμάτων του viber στη γραμμή ειδοποιήσεων?

Στο samsung galaxy core που είχα πριν,καθε φορά που ερχόταν μήνυμα,εβλεπα σε κύλιση όλο του το περιεχόμενο χωρις να χρειαστεί να ανοίξω την εφαρμογή.Στο lg,βλεπω μόνο την ειδοποιήση για νέο μήνυμα.

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω?

Καλησπερα! Αυτο για το viber κοιταξετο στις ρυθμισης του Viber λογικα καπου στο ιδιωτικο απορρητο θα ειναι, αν γινεται κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Αυτο για το viber κοιταξετο στις ρυθμισης του Viber λογικα καπου στο ιδιωτικο απορρητο θα ειναι, αν γινεται κατι τετοιο!

 

Δε νομιζω πως έχει να κάνει με την εφαρμογή.Με τις ίδιες ακριβώς ρυθμίσεις,στο Core έχω πλήρη προεπισκόπηση μηνύματος χωρίς να ανοίξω το viber,ενώ στο lg,βλέπω μόνο ειδοποίηση νέου μηνύματος...

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος χρηστης αν μετα την αναβαθμιση δουλευει το ραδιοφωνο?εχω την υποψια οτι δεν λειτουργει στο δικο μου μετα την αναβαθμιση

 

μετα απο μια εβδομαδα στο service ηρθε τελικα το τηλεφωνο.κανανε παλι αναβαθμιση.το μονο που εχω να πω ειναι για το αψογο service.ηρθαν σπιτι το παραλαβανε και το στειλαν παλι και ολα τα εξοδα δικα τους.οφειλω ενα μεγαλο μπραβο στην LG!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλο θέμα που προέκυψε..

Όσοι έχετε κάνει την ανάβαθμιση,μπορείτε να κάνετε εγκατάσταση apk αρχείων?

Σε δική μου προσπάθεια πάντως,βγάζει "no applications found for this file type"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ,εχει κανει καποιος την καινουργια αναβάθμιση?..να την κανω ή δν ειναι καλη?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να κανω την αναβαθμηση σε v20-feb-26-2016?

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την Marshmallow, να την κάνεις. Σίγουρα χειρότερο δεν θα το κάνεις, το doze θα έχεις για καλύτερη αυτονομία όταν είσαι σε standby αλλά δεν υπάρχει καμία τεράστια διαφορά στην απόδοση σε σχέση με την 5.1

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς την Marshmallow, να την κάνεις. Σίγουρα χειρότερο δεν θα το κάνεις, το doze θα έχεις για καλύτερη αυτονομία όταν είσαι σε standby αλλά δεν υπάρχει καμία τεράστια διαφορά στην απόδοση σε σχέση με την 5.1

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες φίλε μου για το doze...

Απ' ό,τι διάβασα είναι μόνιμα ενεργοποιημένο σε standby mode.

Ηθελα να ρωτήσω όμως αν υπάρχει κάπου στο μενού και μπορεί για τον α ή β λόγο να απενεργοποιηθεί.

 

Edit:

Μόλις διάβασα ωραία άρθρα για το doze και κατάλαβα πώς λειτουργεί. :)

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε μια φιλη που το προτεινα πριν εξι μηνες και δουλευε καλα μεχρι τωρα, απο χτες μπλοκαρε εντελως..

κολλαει στο λογοτυπο και δεν προχωραει..

φορτιζει αλλα ολο ξεφορτιστο δειχνει.

Της ειπα να δοκιμασει Reset και Hard reset με τα Power + VolUp ή Power + VolDown αλλα τιποτα..

παει για σερβις;

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

εφοσον ειναι μεσα στην εγγυηση μιλας στο live chat της lg (ετσι εκανα εγω) αν διαπιστωσουν οντως προβλημα ερχονται στο παιρνουν το επισκευαζουν και στο παραδινουνε οκ.
Link to comment
Share on other sites

Σε μια φιλη που το προτεινα πριν εξι μηνες και δουλευε καλα μεχρι τωρα, απο χτες μπλοκαρε εντελως..

κολλαει στο λογοτυπο και δεν προχωραει..

φορτιζει αλλα ολο ξεφορτιστο δειχνει.

Της ειπα να δοκιμασει Reset και Hard reset με τα Power + VolUp ή Power + VolDown αλλα τιποτα..

παει για σερβις;

 

Ωχ, μοιάζει με το bootloop που πέφτει το G4. Έφυγε για σέρβις.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπέρα παιδιά . έχει βάλει κανείς τέτοια θήκη να μου πει αν δουλεύει ? αν δείχνει ?

 

https://postimg.org/image/q397m71d3/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Lg G4c

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...