Jump to content

Honor 7


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρααα!

Θες τουλάχιστον δυο φορτίσεις την ημέρα (16 ώρες).....

Το τηλέφωνο δεν λέει και σπουδαία πράγματα παρά τις καλές μετρήσεις του...

Όσοι θα το αγοράσουν να έχουν υπόψη τους ότι αγοράζουν ένα ευρωπαικό τηλέφωνο!

Το 75% των παιχνιδιών δεν παίζουν αν δεν γίνει ρουτ!

Ρουτ αποκλείεται να γίνει.. γιατί δεν κυκλοφορεί η ευρωπαική ρομ για να επαναφέρεις το τηλ. στην προτέρα κατάσταση!

Τέρμα στα παιχνιδάκια... παντός τύπου (Βeta κ.λ.π.)! Ακόμη φοράω τις ζελατίνες του.....αν δεν έρθουν οι άλλες χαχα!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εντελώς 'αλλο τηλ. το κινέζικο, άλλο το ευρωπαικό! +1 όποιος κατάλαβε!

Καλή συνέχεια!

Υ.Γ. Πήρες κανείς την αναβάθμιση?

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 711
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρααα!

Θες τουλάχιστον δυο φορτίσεις την ημέρα (16 ώρες).....

Το τηλέφωνο δεν λέει και σπουδαία πράγματα παρά τις καλές μετρήσεις του...

Όσοι θα το αγοράσουν να έχουν υπόψη τους ότι αγοράζουν ένα ευρωπαικό τηλέφωνο!

Το 75% των παιχνιδιών δεν παίζουν αν δεν γίνει ρουτ!

Ρουτ αποκλείεται να γίνει.. γιατί δεν κυκλοφορεί η ευρωπαική ρομ για να επαναφέρεις το τηλ. στην προτέρα κατάσταση!

Τέρμα στα παιχνιδάκια... παντός τύπου (Βeta κ.λ.π.)! Ακόμη φοράω τις ζελατίνες του.....αν δεν έρθουν οι άλλες χαχα!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εντελώς 'αλλο τηλ. το κινέζικο, άλλο το ευρωπαικό! +1 όποιος κατάλαβε!

Καλή συνέχεια!

Υ.Γ. Πήρες κανείς την αναβάθμιση?

 

Καλημερα, δυο φορτισεις την ημερα; τοσο χαλια δηλαδη; θεωρεις το κινεζικο καλυτερο η χειροτερο;

Link to comment
Share on other sites

Το κινέζικο αν θέλεις παιχνίδια (παντός τύπου) με το κινητό σου...και δεν θα σε εμποδίζει που δεν θα έχεις την 800 συχνότητα (εξάλλου ακόμη δεν εφαρμόζεται όπως θα είδες πιό πάνω που έβαλα το ποστ για τις συχνότητες), αλλά αν πάρεις το 64gb (μόνο αυτό αξίζει) κερδίζεις χώρο, NFC, Beta, Unlocked Free kl.p.!

Αν πάρεις το ευρωπαικό θα έχεις ένα σταθερό τηλέφωνο που έχεις ξοδέψει πάρα πολλά για να κάνεις κάτι που κάνουν όλα τα τηλέφωνα!

 

Υ.Γ> Αναβαθμίστηκε κανείς??

A new update for your phone (PLK-L01C432B121 PLK-to L01C432B140) is now available. This update improves performance and stability of the system and includes:

1. The resolution of Google security flaws and improving phone security.

2. The correction of translation errors for a minority languages.

ere you can download B130->B140 update.zip

3. The improved system stability.

4. The improvement of the audio quality to permit a more pleasant communication during phone calls. Data transmission during the update could generate additional charges.

It is recommended that you are connected via a Wi-Fi network for this software update. This update will not affect your personal data phone. Touch Download and Install below to start Update.

 

¨Αντε να βοηθήσω πιό πολύ......Β130>>>140! Εσείς που έχετε ακόμη την Β121 πρέπει να βάλετε μετά την Β130 και μετά την . . . . !!!

Copy the update.zip in dload folder -> open Update APP -> Local Update

Now you can install B140

https://drive.google.com/file/d/0B0aIwxWRnyPfWWVZYnh5bkxnS0E/view?pli=1

 

ΟΙ ευρωπαικές εκδόσεις πηγαίνουν... Β100>>>Β121>>>Β130>>>Β140!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

chipakias το 64αρι εχει σιγουρα NFC ; πως το βλεπεις ,η 800 θα μας ειναι απαραιτητη ; καλα η μπαταρια του τοσο χαλια βρε παιδι μου; τσαμπα τα 3000ma που εχει
Link to comment
Share on other sites

1) Σιγουρότατα!

2) ¨Οχι αφού κάθε χρόνο ή 1 & 1/2 αλλάζουμε τις συσκευές...οπότε θα το ξεφορτωθείς... (¨ασε που θα πάμε σε cat 10) εξάλλου στην Αθήνα που είσαι κάνεις την δουλειά σου μια χαρά..

3) με συνεχή χρήση! Ναι τζάμπα!

Τράμπα! Παίρνεις το κινέζικο 64GB και σου δίνω το ευρωπαικό 16/αράκι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!

Θες τουλάχιστον δυο φορτίσεις την ημέρα (16 ώρες).....

Το τηλέφωνο δεν λέει και σπουδαία πράγματα παρά τις καλές μετρήσεις του...

Όσοι θα το αγοράσουν να έχουν υπόψη τους ότι αγοράζουν ένα ευρωπαικό τηλέφωνο!

Το 75% των παιχνιδιών δεν παίζουν αν δεν γίνει ρουτ!

Ρουτ αποκλείεται να γίνει.. γιατί δεν κυκλοφορεί η ευρωπαική ρομ για να επαναφέρεις το τηλ. στην προτέρα κατάσταση!

Τέρμα στα παιχνιδάκια... παντός τύπου (Βeta κ.λ.π.)! Ακόμη φοράω τις ζελατίνες του.....αν δεν έρθουν οι άλλες χαχα!

ΠΡΟΣΟΧΗ! Εντελώς 'αλλο τηλ. το κινέζικο, άλλο το ευρωπαικό! +1 όποιος κατάλαβε!

Καλή συνέχεια!

Υ.Γ. Πήρες κανείς την αναβάθμιση?

Νομίζω ότι υπερβάλεις.

Ή μπαταρία όπως έχω γράψει είναι θηρίο. Βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ χρήση.

Παιχνίδια δεν παίζω άρα δεν ενοχλεί. 1-2 που είχα κατεβάσει τα έπαιζε μια χαρά.

Έγινε ΟΤΑ σε 130 χθες και μετα manual ΟΤΑ σε 140.

Ή συσκευή είναι σούπερ.

Link to comment
Share on other sites

Υπερβάλλω εεε????

Άντε καλά!

Ήθελα να ήξερα μόνο τι χρήση τo κάνεις!!!!!!

 

Υ.Γ. Πως γίνεται να ανεβάσω φωτό εδώ μέσα για να σας δείξω τo 2 σε 1..αν????

 

Πρώτα έρχονται οι αναβαθμίσεις στην Γαλλία>>>Βέλγιο>>>Γερμανία>>> Αγγλία! Έλα Παναγία μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Προς θεού δεν θέλω αντιπαραθέσεις..αλλά γόνιμη συζήτηση!

...και σύμφωνα με την χρήση σου 7,50 ώρες μετά, βρίσκεσαι κοντά στο 25%! Χωρίς 4g και δεν ξέρω και τα τηλεφωνήματα που λαμβάνεις...τις εφαρμογές που έχεις ανοιχτές συνέχεια!

Παρα ταύτα είσαι εκεί κοντά στην δική μου μέτρηση! 8/ωρο και φόρτιση (= 16 ώρες και 2 φορτίσεις), που είπα και εγώ! Ποιά είναι η διαφορά?

 

Στην Β140 έχουμε

1) πιό στιβαρό ήχο ή έτσι μου φαίνεται???

 

2) Έφτιαξε και η μπαταρία ή κάνω λάθος??

 

...και δεν κάνω λάθος σ' αυτό που διαισθάνομαι και βλέπω στην συσκευή! Η τελευταία αναβάθμιση που έγινε στο τηλ. έχει ακόμη πιό βελτιωμένη σταθερότητα στο σύστημά του!!! Ακόμη πιό μη προσβάσιμο....????

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

Δες το SoT και το ποσοστό της μπαταρίας. Ή συσκευή θα βγάλει πάνω από 5.30 ώρες SoT.

Αυτό είναι ένα μικρό δειγμα του ποσό καλή μπαταρία και διαχείριση κάνει ή συσκευή... Και με παλιό firmware. Τώρα με την 140 πιστεύω ότι θα είναι καλύτερο.

Ή μπαταρία βγάζει άνετα μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι υπερβάλεις.

Ή μπαταρία όπως έχω γράψει είναι θηρίο. Βγάζει άνετα μια μέρα με πολύ χρήση.

Παιχνίδια δεν παίζω άρα δεν ενοχλεί. 1-2 που είχα κατεβάσει τα έπαιζε μια χαρά.

Έγινε ΟΤΑ σε 130 χθες και μετα manual ΟΤΑ σε 140.

Ή συσκευή είναι σούπερ.

 

Θα συμφωνησω και εγω

παιζω 1-2 παιχνιδια 10-20 λεπτα μαξ αλλα μιλαω παρα πολυ (50 τηλ την ημερα) και βαλε και η μπαταρια ειναι στο 25%-30% το βραδυ

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω και εγω

παιζω 1-2 παιχνιδια 10-20 λεπτα μαξ αλλα μιλαω παρα πολυ (50 τηλ την ημερα) και βαλε και η μπαταρια ειναι στο 25%-30% το βραδυ

 

Κεγω θα συμφωνησω. Εαν ειμαι σε ενα πραγμα 100% ευτυχισμενος στο τηλεφωνο ειναι η μπαταρια. Εχω ολη μερα ανοικτα 4g+messenger+chrome+facebook+1-2 παιχνιδια και αλλα τοσα και την νυχτα μου μενει 25%!

Επισης δοκιμασα την ραμ του μαζι με ενα note4 καποιου φιλου. Ανοιξα πανω απο 10 δυνατες εφαρμογες ταυτοχρονα και παντα ειχα 1,5+ ραμ available σε αντιθεση με το note4 που ειχε 0,4 με τις ιδιες εφαρμογες. Με καποιο τροπο διαχειριζεται τελεια την μνημη των εφαρμογων

Link to comment
Share on other sites

¨Αντε να βοηθήσω πιό πολύ......Β130>>>140! Εσείς που έχετε ακόμη την Β121 πρέπει να βάλετε μετά την Β130 και μετά την . . . . !!!

Copy the update.zip in dload folder -> open Update APP -> Local Update

Now you can install B140

https://drive.google.com/f...S0E/view?pli=1

 

ΟΙ ευρωπαικές εκδόσεις πηγαίνουν... Β100>>>Β121>>>Β130>>>Β140!

 

Επειδη δεν το εχω μπορει καποιος να μου πει ακριβως τι πρεπει να κανω?

Εχω βαλει την B130

Με τον Manual τροπο ειναι Safe να βαλω την B140?Και γιατι δεν βγαινει στην αναβαθμιση official οπωε εκανα και την B130??

Link to comment
Share on other sites

Η Λύση του προβλήματός σου βρίσκεται στο 347 (πίσω σελίδα)! ή ακόμη και λίγο πάνω απ' αυτό που έγραψα-ες

Copy the....

........

Με την Β140 θα δείτε διαφορά στην μπαταρία και τον ήχο! Γράψτε και σεις την εμπειρία σας....

..........

 

Να τι πρέπει να κάνετε τώρα που έχετε αυτό το τηλέφωνο..... τον τρόπο θέλω να σας δείξω και όχι τα υλικά που υπάρχουν αλλού και πιό φτηνά! Αύριο 11/11 θα κτυπήσω το αγγλικό xiaomi!

 

Η χρήση Wi-Fi στο σπίτι αποτελεί τον καλύτερο τρόπο για σύνδεση στο Internet, ωστόσο δεν είναι λίγες οι φορές που καλούμαστε να αντιμετωπίσουμε το πρόβλημα των νεκρών σημείων.

 

Τα νεκρά σημεία είναι οι γωνίες και οι εσοχές όπου το ασύρματο σήμα δεν φτάνει, αποτελώντας τις «τρύπες» του ασύρματου οικιακού δικτύου. Μπορεί να είναι η μία γραμμή σήματος στο υπόγειο, η αργή σύνδεση στην κουζίνα ή το ατελείωτο buffering όταν θέλουμε να παρακολουθήσουμε ένα βίντεο στο κρεβάτι: όπου και να βρίσκονται, τα νεκρά σημεία επιβραδύνουν την δουλειά μας και περιορίζουν τις κινήσεις μας.

 

Η D-Link, διαθέτοντας λύσεις για κάθε ανάγκη δικτύωσης, συγκέντρωσε τα πιο κοινά προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι χρήστες και προτείνει συμβουλές και προϊόντα που βοηθούν τους χρήστες να δυναμώσουν το δίκτυό τους και να εξαλείψουν τα νεκρά σημεία για πάντα, χωρίς περιττές ενέργειες και επιπλέον έξοδα.

 

Πρόβλημα: Η απόδοση του ασύρματου δικτύου υστερεί, ανεξαρτήτως σημείου μέσα στο σπίτι.

Λύση: Εάν δεν έχετε αναβαθμίσει το modem router σας τα τελευταία χρόνια, η λύση πιθανά να βρίσκεται στην αναζήτηση μίας πιο σύγχρονης συσκευής, που θα υποστηρίζει την τεχνολογία 802.11ac, για μεγάλες ταχύτητες ασύρματης δικτύωσης, έως και 1900 megabits ανα δευτερόλεπτο (Mbps). Αυτό σημαίνει ότι μπορείτε να κάνετε streaming HD ταινιών χωρίς buffering, να κάνετε κλήσεις Skype ή Facetime χωρίς διακοπές και να παίζετε online ταχύτερα από ποτέ. Τα AC Wi-Fi Modem Router της D-Link προσφέρουν αυτή τη δυνατότητα, ενώ η εταιρία προτείνει ειδικά το DSL-3580L AC1200, ή DSL-3590L AC1900, τα οποία αποτελούν την ιδανική λύση πραγματικής αναβάθμισης του δικτύου σας, προσφέροντας σας δωρεάν την cloud υπηρεσία mydlink, ώστε να διαχειρίζεστε το δίκτυό σας από παντού.

 

zwave-dlink

 

Πρόβλημα: Θέλετε να συνδέσετε το desktop ή το laptop σας στο δίκτυο τεχνολογίας AC, το οποίος όμως δεν διαθέτει το πρότυπο Wireless AC.

Λύση: Στην περίπτωση αυτή αρκεί να αναζητήσετε μία αξιόπιστη λύση, που θα λειτουργήσει ως ασύρματη κάρτα δικτύου AC, όπως το AC1200 USB Adapter DWA-182, ή το DWA-192 AC1900 της D-Link. Πρόκειται για προϊόντα που συνδέονται με την θύρα USB του desktop ή του laptop σας προσφέροντας υψηλότατες ταχύτητες σε συνδυασμό με ένα AC modem router σαν το DSL-3580L η DSL-3590L της D-Link.

 

Πρόβλημα: Το ασύρματο δίκτυό σας δεν καλύπτει όλο το σπίτι.

Λύση: Για να μετατραπεί η αδύναμη ασύρματη σύνδεσή σας, σε ένα πανίσχυρο ασύρματο δίκτυο, που καλύπτει όλο το σπίτι, χρειάζεται μία συσκευή extender ειδικά σχεδιασμένη για αυτή τη λειτουργία. Η D-Link προτείνει το βραβευμένο DAP-1520 Wi-Fi Range Extender, με ενσωματωμένες, το οποίο μεγιστοποιεί την ταχύτητα και την απόδοση της σύνδεσης, προσφέροντας δύο ζώνες σύνδεσης, στα 2.4 GHz και στα 5GHz. Απλά συνδέοντας το σε μια πρίζα, ο χρήστης έχει ένα ολοκληρωμένο δίκτυο.

 

Πρόβλημα: Θέλετε ενσύρματη σύνδεση για κάποια συσκευή, αλλά χωρίς να χρησιμοποιήσετε καλώδια.

Λύση: Για αποφυγή καλωδίων Ethernet, η λύση βρίσκεται στην τεχνολογία PowerLine, που μετατρέπει την ηλεκτρολογική εγκατάσταση του σπιτιού σε ένα δίκτυο υψηλών ταχυτήτων. Το PowerLine AV2 1000 Gigabit Starter Kit (DHP-P01AV) με passthrough της D-Link, περιλαμβάνει δυο μικρές συσκευές, που μόλις συνδεθούν, προσφέρουν γρήγορο Internet με ταχύτητες έως και 1000Mbps, επεκτείνοντας περαιτέρω την κάλυψη του δικτύου.

Πηγή: http://www.pestaola.gr/pws-na-eksaleipsete-ta-nekra-simeia-tou-wi-fi/

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

καλημερα λεβεντες, θα κανω σημερα προσπαθεια για παραγγελια του κινητου απο vmall, λεει οτι η προσφορα θα ξεκινησει στις 10:11 ,ελλαδα τι ωρα ειναι ; επισης μια δοκιμη που εκανα υπαρχουν κανα δυο ασπρα διαθεσιμα αλλα βγαζει και μεταφορικα περιπου 30 ευρω, εσεις πληρωσατε και μεταφορικα;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα την παραγγελια, δοκιμασα με πιστωτικη πειραιως δεν περασε, εβαλα eurobank και λογικα περασε, μου στειλανε email παρακολουθησης παραγγελιας και μου γραφει Status: Awaiting Stock ,τι δε το εχουν ετοιμοπαραδοτο; το παρηγγειλα μαζι με την θηκη , το θεμα που με καιει ομως ειναι αν οντως πληρωθηκε και αν το στειλουν Ελλαδα ,δε θα υπαρξει μπερδεμα; γιατι στην διευθυνση παραλαβης τερμα κατω μου εχει το GB ,πρεπει να κανω κατι αλλο; Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα Σημερα την Θηκη σε χρωμα Μπλε

Πολυ καλη επαφη στο κινητο

http://www.ebay.es/itm/FUNDA-NEO-HYBRID-PARA-HUAWEI-HONOR-7-MARCA-IPAKY-ULTRA-SLIM-/121802305256?var=420792559718

Edited by Kyriakox
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα μήνυμα μόλις τώρα ότι πρέπει να πληρώσω επιπλέον μεταφορικά 38€ γιατί το vmall δεν υποστηρίζει Ελλάδα.
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα μήνυμα μόλις τώρα ότι πρέπει να πληρώσω επιπλέον μεταφορικά 38€ γιατί το vmall δεν υποστηρίζει Ελλάδα.

 

εμενα δεν μου ηρθε κατι τετοιο ακομη ,ειμαι ακομη σε αναμονη αποστολης ,το παρηγγειλα με την θηκη και μαλλον την περιμενουν σε δυο μερες, αν μου ζητησουν και 38 ευρω για την αποστολη θα το ακυρωσω αμεσα ,δε γινετε σε ολες τις ευρωπαικες χωρες να ειναι δωρεαν και εμεις να πληρωνουμε , αυτο ειναι κοροϊδία ,τεσπα ,αυτα απο μενα

Link to comment
Share on other sites

Οι πληροφορίες μου λένε ότι :

θα πρέπει να γραφτείτε στο ευρωπαικό HONOR CLUB

για να σας στείλουν την αναβάθμιση σε Beta version του Android 6 M!

Δηλαδή εδώ: http://www.hihonor.com/en/pages/my-honor/club έτσι θα γίνεται και εσείς Beta testers!

Welcome aboard!

As one of our first Honor Club members you have the chance to be invited to our exclusive celebrations.

This is only one of many special benefits we have in store for you.

Your Honor Club membership gives access to special offers and a chance to be part of more spectacular fan parties, sneak-peak product previews and beta tests.

Stay connected and thanks for being part of Honor Club!

 

Οι δικές μου εκτιμήσεις...

To 4G, μπαταρία, ήχος και Wifi σκίζουν με την αναβάθμιση στην Β140!

Το πρόβλημα των παιχνιδιών συνεχίζει να υπάρχει! Δεν παίζει π,χ Fifa 15, Asfalt 8 k.l.p. παιχνίδια με δυνατά γραφικά και όχι παιχνιδάκια!

 

Υ.Γ. Αν θα βάλετε την Β140 με TE θα χάσετε την εγγύηση, αφού δεν σας την έστειλαν εκείνοι?????

Ρε τι γίνεται.....

Edited by inactiveaccount30112015
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου ηρθε κατι τετοιο ακομη ,ειμαι ακομη σε αναμονη αποστολης ,το παρηγγειλα με την θηκη και μαλλον την περιμενουν σε δυο μερες, αν μου ζητησουν και 38 ευρω για την αποστολη θα το ακυρωσω αμεσα ,δε γινετε σε ολες τις ευρωπαικες χωρες να ειναι δωρεαν και εμεις να πληρωνουμε , αυτο ειναι κοροϊδία ,τεσπα ,αυτα απο μενα

 

 

Αυτό ακριβώς τους έγραψα και εγώ! Ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς τους έγραψα και εγώ! Ακόμα δεν μου έχουν απαντήσει

 

Πολυ καλα εκανες φιλε, το ιδιο θα κανω ,αν θελουν να το στειλουν δωρεαν καλως, διαφορετικα γεια σας :) ,ενημερωσε με τι θα σου απαντησουν, επισης τι email σου εστειλαν οταν πληρωθηκε ; με τι πληρωσες; ρωταω μπας και εμενα δε περασε ακομη η πληρωμη ,το τελευταιο που πηρα εγω γραφει thank you for your order

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα με paypal, δέχτηκαν αμέσως την πληρωμή και μου έστειλαν μετά από 2 ώρες ακριβώς την επιβεβαίωση της παραγγελίας με αριθμό κλπ. Σήμερα, από το support μου έστειλαν email με τίτλο " Επείγουσα πληροφόρηση για την παραγγελία σας" και μετά από επικοινωνία μου έστειλαν μέσω paypal αίτημα για επιπλέον 38€, εγώ βέβαια είχα ήδη ζητήσει ακύρωση οπότε αύριο θα κανονιστεί! Αυτά... :wacko::wacko:
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα με paypal, δέχτηκαν αμέσως την πληρωμή και μου έστειλαν μετά από 2 ώρες ακριβώς την επιβεβαίωση της παραγγελίας με αριθμό κλπ. Σήμερα, από το support μου έστειλαν email με τίτλο " Επείγουσα πληροφόρηση για την παραγγελία σας" και μετά από επικοινωνία μου έστειλαν μέσω paypal αίτημα για επιπλέον 38€, εγώ βέβαια είχα ήδη ζητήσει ακύρωση οπότε αύριο θα κανονιστεί! Αυτά... :wacko::wacko:

 

μαλιστα, μαλλον το ιδιο email εχω και εγω, αριθμος παραγγελιας κλπ κλπ, εγω που πληρωσα με καρτα λες να μου τα τραβηξουν αυτοματα για τα μεταφορικα;

εσυ γιατι ζητησες την ακυρωση πριν σου αναφερουν τα μεταφορικα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...