Jump to content

Το πρωινό ξύπνημα


aggeliki_6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:) Agent M ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ,ΕΧΩ ΕΧΩ.... :p

ΠΑΡΕ ΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΕΛΕΙΣ!ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ :p (Τ'ΑΚΟΥΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟ :wacko: )

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ....ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.... ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ... :p :lol: ΒΟΥΡΡΡΡ

 

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΟΠΕΛΟΥΔΙΑ! :)

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 354
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 (17 Δεκ. 2004 , 21:14)

 

:) Agent M ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ,ΕΧΩ ΕΧΩ.... :p

ΠΑΡΕ ΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΘΕΛΕΙΣ!ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ :p (Τ'ΑΚΟΥΣΑ ΚΙ ΑΥΤΟ :wacko: )

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΧΑΙΡΕΣΑΙ....ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.... ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ... :p :lol: ΒΟΥΡΡΡΡ

 

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΚΟΠΕΛΟΥΔΙΑ! :)

 

Please μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι πολυ κουραστικο για οποιον το διαβαζει ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Το πρωινό ξύπνημα το σιχαίνομαι !το σιχαίνομαι περισσότερο και από τα ψαριά !

Το πρωί κάνω αμάν να ξυπνήσω και αν το σχολείο μου δεν ήταν σε απόσταση αναπνοής από σπίτι μου …θα είχα μείνει από απουσίες από τις πρώτες ώρες …και βέβαια βάζω 500 ξυπνητήρια από τις 7 για να σηκωθώ στις 7,30 7,40 …

Όσο για το μαλλί…τον τελευταίο καιρό καταφεύγω σε λύσης όπως ο σκούφος αφού δεν προλαβαίνω σχεδόν ποτέ !

Ακόμη και στις κατασκηνώσεις των πρόσκοπων προσπαθώ να κλέψω λίγο χρόνο παραπάνω …

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Εχμ... εχω μια μικρη .. τοση δα ερωτησουλα.. σας συμβαινει κι εσας να μην μπορειτε με τπτ να ξυπνησετε το πρωι αν εχετε κοιμηθει πολλες ωρες το προηγουμενο βραδυ? εν αντιθεσει με αλλες φορες που με ελαχιστο υπνο βραδυνο το πρωι οχι μονο ξυπνατε ανετα.. αλλα εχετε και τρελλα κεφια? εχμ..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

:) Καλημερα!!!!

οκ οκ ilias1908 θα προσπαθησω να μην γινομαι κουραστικη,αν και δεν καταλαβαινω γιατι κουραζουν τα κεφαλαια...χμ... :worry:

Μα βρε ilias μην εισαι τοσο καθετος! :( Ειμαι ευαισθητο παιδι..... :p

 

Ελπιζω να περασετε το σαββατοκυριακο σας ετσι οπως θελει η ψυχουλα σας! :) ;)

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

:) Καλημερα και σε σενα kakiasmeno!(μα τοσο πολυ κακιασμενο εισαι? :p )

Για την απορια που εχεις kakiasmeno εχω να σου πω οτι οταν ο οργανισμος σου εχει συνηθισει να κοιμαται λιγοτερες ωρες, και ξαφνικα ενα βραδυ του παρουσιασεις αλλο χρονο υπνου,παθαινει ενα πλακ αουτ και αντιδραει με το να μην χορταινει υπνοοοοο με τιποτα!!!! :wacko:

Εγω που τον εχω συνηθισει να εχει μεσω ορο 5-6 ωρες υπνο και καποια στιγμη κοιμηθω 7-8 ωρες,ε την αλλη μερα ειμαι κοτοπουλο και νευριαζωωω!!! :mad:

 

(kakiasmeno μην ανησυχεις!εισαι υγειης! :D )

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 (18 Δεκ. 2004 , 11:44)

 

:) Καλημερα!!!!

οκ οκ ilias1908 θα προσπαθησω να μην γινομαι κουραστικη,αν και δεν καταλαβαινω γιατι κουραζουν τα κεφαλαια...χμ... :worry:

Μα βρε ilias μην εισαι τοσο καθετος! :( Ειμαι ευαισθητο παιδι..... :p

 

Ελπιζω να περασετε το σαββατοκυριακο σας ετσι οπως θελει η ψυχουλα σας! :) ;)

 

Μην σου πω οτι εκτος απο κουραστικο ειναι και σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ!!! :lol: Πολυ κακος δεν γινομαι :p ;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 0N3 ( 8 Δεκ. 2004 , 06:28)

 

Πρωινο ξυπημα?

 

ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ

 

 

off topic Συγγνώμη κίολας αλλά αν θέλεις να πεις κάτι διαφορέτικο εγώ γιατί δεν το βλέπω????

Αν δε κάνω λάθος μέχρι κι ο παππούς μου ξυπνάει το πρωί και κοιμάται το βράδυ...

Μήπως να έκανες ενα edit???? :whistle:

 

On topic Σχεδόν κάθε μέρα ξυπνάω 8.30 και ακόμα όταν δεν έχω σχολή, γιατί με τόσο δίαβασμα για την πτυχιακή πρέπει να εκμεταλλεύομαι τη ημέρα....

Συμφωνώ πάντως οτι η ΚΑΛΗΜΕΡΑ είναι σημαντική οταν την λες και οταν την δέχεσαι, σου φτιάχνει τη μέρα..

Το καλύτερο μου είναι να ξυπνάω και να μυρίζει ζεστό καφεδάκι...... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Φιλικά,

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

:)ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΧΜ...

ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Η...ΕΧΕΤΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ?:)

ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

Για καλημέρες,καλησπέρες κλπ,εδώ : Chat (χωρίς θέμα) - Μέρος 8ο (η γνωστή μας πατάτα)

 

Για ευχές,εδώ : Γιορτές και Γενέθλια - Χρόνια σας πολλά II

 

Θα βρείτε περισσότερη ανταπόκριση εκεί και θα είστε και στο θέμα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:) ΚΑΛΗΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ ΚΟΠΕΛΟΥΔΙΑΑΑΑΑ!!! :p

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ce3! :)

ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΧΡΟΝΟΥ?ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΕ? ;)

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ....!ΑΧ ΑΧ! :p

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ! :) ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΜΕ! :wacko: :p

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ξυπνάω και ακούω ράδιο για να μου ανέβει το ηθικό (και όχι το ανήθικο :p )

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 (13 Ιαν. 2005 , 17:57)

EΜΕΝΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ....!ΑΧ ΑΧ! :p

Στο Ναυπλιο!? :eek: :happy:

Και εμενα εκει με βρηκε! :D Οπως παντα μιας και κατοικω στην διπλανη πολη! :)

Φαση θα ειχε να ημασταν και στο ιδιο μπαρακι... :p

(Καθολου απιθανο μιας και τα γυρισα σχεδον ολα... :whistle: )

αχχ καλες οι γιορτες και το οτι ξυπναγα μετα τις 11 , τωρα που πρεπει να ξυπναω απο τις 7 παλι με σκοτωνει.... :(

Link to comment
Share on other sites

d katalabeno... pos mporite k ksipnate proi? emena to proino ksipnima ine sinithos giro stis 17 me 18, k to proto pragma pou kano ine na fao kapio kreatiko, xirines mprizoles tis perisoteres fores! to idio kano k an xriasti na ksipniso proi gia kapia doulia :D
Link to comment
Share on other sites

που να δεις οταν πρεπει να ξυπνησεις ακομα πιο νωρις.. α πα πα..

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

που να δεις οταν πρεπει να ξυπνησεις ακομα πιο νωρις.. α πα πα..

 

Θα πω μόνο μια λέξη για το πρωινό ξύπνημα....ΑΠΑΙΣΙΟ

Μην κλάψεις αν τα όνειρα σου γκρεμιστούν.Κλάψε αν δεν έχεις τη δύναμη να χτίσεις άλλα......
Link to comment
Share on other sites

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΓΙΑ ΑΡΧΗ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ

 

:cry: 2 ξυπνητήρια. 2 κινητά. Το ένα 5' διαφορά από το άλλο. Και δεν το αντεεεεεεεεεεεέχω το πρωινό ξύπνημα!!!

 

Αχ, γιατί να μη ξεκινάγαμε τη μέρα μας, στις 12 το βράδυ :whistle: :p

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ κάτι παρόμοιο κάνω …βάζω ξυπνητήρια ανά μικρά χρονικά διαστήματα μέχρι τελικά να πάρω την απόφαση να σηκωθώ …

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο...

Ενα ξυπνητηρι στις 6:30 , το κινητο στις 7 παρα 10 και παταω συνεχεια την "αναβολη" μεχρι να παει 7.20 περιπου οπου θα συκωθω αναγκαστικα γιατι μεχρι να κανω ντουζ να "συνελθω"....Ισα ισα προλαβαινω το μαθημα! :whistle: :alien:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο...

Ενα ξυπνητηρι στις 6:30 , το κινητο στις 7 παρα 10 και παταω συνεχεια την "αναβολη" μεχρι να παει 7.20 περιπου οπου θα συκωθω αναγκαστικα γιατι μεχρι να κανω ντουζ να "συνελθω"....Ισα ισα προλαβαινω το μαθημα! :whistle: :alien:

 

Κι εγώ κάπως έτσι, μόνο που χρησιμοποιώ 2 ξυπνητήρια και το κινητό με "αναβολή"...

Μόνη διαφορά ότι ξυπνάω μερικές ώρες αργότερα από εσένα! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μην με ξυπνάς απτις 6

πριν ακόμα η μέρα να φέξει

ξυπνητήρι χτυπάς σαν τρελό

σε μισώ σε μισώ σε μισώ

είν απαλό το κρεβάτιιιιιιι

αφήστε με να κοιμηθώωωωωω

στο όνειρό μου βλέπω έναν κόσμο

χωρίς ξυπνητήρια λαχταριστόοοο...

 

Πιστεύω αυτό με αντιπροσωπεύει 1000%

Μικρή όταν πήγαινα σχολείο ερχόταν ο πατέρας μου στις 7 (καταχείμωνο) άνοιγε όλες τις μπαλκονόπορτες και μου έπαιρνε το πάπλωμα....μπρρρρρρρρρ

Και μετά κατασκήνωση τσουπ με το @#$@%# το εγερτήριο στις 7 για να κάνεις με το ζόρι γυμναστική

Τώρα που μεγάλωσα δεν το μπορώ με τίποτα αυτό το πρωινό βασανιστήριο

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...