Jump to content

Το πρωινό ξύπνημα


aggeliki_6
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:wacko:ΑΑΑΧΧΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ...

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ....ΧΜ....

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.... :ΚΑΛΗΜΕΡΑ !ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ? :) ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ?

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΓΙΑ ΑΡΧΗ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ,ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΠΑΩ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΡΟΣ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ! :p ΜΕΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΜΕ ΓΑΛΑ,ΒΟΥΤΗΡΟ ΜΕ ΜΕΛΙ,ΜΕ CHERRIOS,ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!ΜΕΤΑ ΓΕΜΙΖΩ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 7:30.ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ:ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙΤΙΣ ΧΑΝΟΥΝ! :D ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ! :p

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΩ!ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ! :) :)

ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΑΜΩΤ :mad: ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ!!! :eek:

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 354
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αγγελική είναι εύκολο να με παίρνεις κάθε πρωί να μου λες καλημέρα..?? :o

από τις 6 ξυπνάω....6:40 είμαι στο γραφείο...:o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 ( 7 Δεκ. 2004 , 12:57)

 

Αγγελική είναι εύκολο να με παίρνεις κάθε πρωί να μου λες καλημέρα..?? :o

από τις 6 ξυπνάω....6:40 είμαι στο γραφείο ...:o

 

 

Αφου ακομα ειναι νυχτα!! Πως θα σου πει καλημερα? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:o axm...aggelikh dystuxos omos oloi edo mesa de mporoume na kanoume akrivos oti esy kaneis...:(

ego prosopika ksupnao stis 5 kai mish,( :wacko: )xouzoureyo os tis 6 para( :happy: ),mpaino gia mpanio,etoimazomaii,bgazo tis karteles ton as8enon (giati synh8os to brady tempeliazo na to kano) kai kana tis 7 kai tetarto feygo gia na pao sth sxolh pou ksekinao ka8e mera stis 7 kai mish......ekei poios na sou pei kalhmera? :blink: oloi griniazoun oti ponane ta dontia tous..h "kalhmera"pou moy lene synh8os sunodeyeete apo apluta dontia:(dystyxos etsi einai.. :mad:

h proth ousiastikh kalhmera pou akouo,einai gyro stis 10-11 pou me pernei na mou pei kalhmera o antras moy....suntomh,alla ousiastikh kai glukia kalhmera...:) :D

gia proino oyte logos na ginete...de troo pote... :alien:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο Τριτες και Πεμπτες ξυπναω νωρις (6:40)!Μολις ξυπναω ομως λειτουργω με τη μια!Δε χρειαζομαι καφεδες και ιστοριες!

Τις αλλες μερες ξυπναω 12 και μετα...

Link to comment
Share on other sites

:p FREAK_OF_NATURE ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ,ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ :wacko: :) ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΟΝΕΙΡΟ Η ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ!ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΑΣ! :)

NIKOS_s3 kai viper ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΑΠΟ ΚΕΙ :lol:

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω στις 8 το πρωί. Μου έχει η μανούλα (:Ρ) έτοιμο το milkshake-οειδές μπανάνα-γάλα-ρόφημά μου (συμβουλή του διατολόγου). Μόλις το πιω, βάζω όλες μου τις δυνάμεις και βγαίνω απο το κρεβάτι. Πάω στο μπάνιο, ρίχνω νερό στα μαλιά μου για να τα χτενίσω. Ντύνομαι. Βάζω κάνα βιβλίο μέσα στην τσάντα, έτσι για τους τύπους. Και μετά με πετάει με το αμάξι ο πατέρας μου στον σταθμό του τρένου :Ρ

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 ( 7 Δεκ. 2004 , 11:39)

 

:p FREAK_OF_NATURE ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ,ΚΑΘΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΟΥΜΕ...ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ :wacko: :) ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΤΟΜΟ ΟΝΕΙΡΟ Η ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ!ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΑΣ! :)

NIKOS_s3 kai viper ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ,ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΟΤΕ ΑΝ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΦΥΠΝΙΣΗ ΑΠΟ ΚΕΙ :lol:

 

kat arxhn 8a se parakaleso na mh grafeis me kefalaia :)

en synexeia 8a sumfonhso me osa les...ti ginete omos pou eno esy ksupnas kai etoimazeis me to mualo sou thn super kalhmera,alla oloi-les kai einai baltoi- kanoun ta panta na sthn kanoun mayrh?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

θελετε να σας πω εγω ετσι για να σκασετε ? ..

:D Ξυπναω οποτε τυχει να ξυπνησω.. 10 θα ναι..11 θα ναι.. 12..1..

αμα χασω το πρωινο τρωω μεσημεριανο που πιανεται και για πρωινο και για μεσημεριανο αλλιως φτιαχνω ενα σαντουιτσακι στα γρηγορα πινω μια πορτοκαλαδιτσα και καααααθομαι η παω καμια βολτα μεχρι να παει 2μιση να παω προπονηση :D

Αχχχχχχ αυτο ειναι ζωη !!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξύπνησα πριν λίγο. Πιάνομαι να γράψω στο θέμα αυτό; :p

Κι εμένα μου αρέσει ο ύπνος και όταν δεν έχω κάτι να κάνω το πρωί κοιμάμαι τουλάχιστον μέχρι τη 1-2 η ώρα. Όταν όμως πρέπει να ξυπνήσω πρωί συνήθως ξυπνάω εύκολα, ειδικά αν έχω κάτι σημαντικό να κάνω.

 

Υ.Γ.: Αυτός που έφτιαξε το snooze στο ξυπνητήρι θέλει σκότωμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Το πρωινό ξύπνημα για μένα είναι ό,τι χειρότερο υπάρχει. Ξυπνάω 5:55 και πρέπει να φύγω 6.30, αλλά σπάνια προλαβαίνω. Πρέπει να είμαι 7.30 στο Σύνταγμα και έχω και μια κάρτα να χτυπήσω. Αχχχ χάλια...
...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

aggeliki_6 πραγματικα πολυ "ενθαρυντικο" το thread που ανοιξες και ολα αυτα που εγραψες. :)

Προσωπικα ξυπναω κατα τις 7 και συνηθως το πρωτο μισαωρο ειμαι σαν να μου εχουν σκοτωσει την μανα. :whistle:

Ξερεις τα μαλλια αστα να πανε , ενα βοϊδοβλεμα αλλο πραγμα...κτλ κτλ.Με το που κανω ενα ντουζακι στρωνουν λιγο τα πραγματα.

Να φαω γερο πρωϊνο...δυσκολο,γιατι δεν μου κανει "κεφι".Μετα απο κανα 2ωρες ομως μπορω να φαω και καμια μπριζολα στη σχαρα...http://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/edoom/bitehard.gif

Η "καλημερα" παντως ειναι πολυ σημαντικη για εμενα.Λεω σε ολους τους συμφοιτητες μου και πραγματικα οταν μου το λενε και το αισθανονται -οχι σαν...- τοτε αυτο πραγματικα με ανεβαζει! ;)

Ε μετα βεβαια μετα σε μερικα μαθηματα που συνηθως δεν καταλαβαινω τιποτα....ξαναπεφτω! :whistle: :lol:

Τωρα την διαδρομη δεν την ευχαριστιεμαι και τοσο γιατι με τον πανικο που γινεται στο bus μονο ομορφα πραγματα απο τα παραθυρα δεν βλεπω... :(

 

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ GKR41!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mario_fit ( 7 Δεκ. 2004 , 14:40)

 

aggeliki_6 πραγματικα πολυ "ενθαρυντικο" το thread που ανοιξες και ολα αυτα που εγραψες. :)

Προσωπικα ξυπναω κατα τις 7 και συνηθως το πρωτο μισαωρο ειμαι σαν να μου εχουν σκοτωσει την μανα. :whistle:

Ξερεις τα μαλλια αστα να πανε , ενα βοϊδοβλεμα αλλο πραγμα...κτλ κτλ.Με το που κανω ενα ντουζακι στρωνουν λιγο τα πραγματα.

Η "καλημερα" παντως ειναι πολυ σημαντικη για εμενα.Λεω σε ολους τους συμφοιτητες μου και πραγματικα οταν μου το λενε και το αισθανονται -οχι σαν...- τοτε αυτο πραγματικα με ανεβαζει! ;)

Ε μετα βεβαια μετα σε μερικα μαθηματα που συνηθως δεν καταλαβαινω τιποτα....ξαναπεφτω! :whistle: :lol:

Τωρα την διαδρομη δεν την ευχαριστιεμαι και τοσο γιατι με τον πανικο που γινεται στο bus μονο ομορφα πραγματα απο τα παραθυρα δεν βλεπω... :(

 

 

paromoiws!

:cry:

Link to comment
Share on other sites

χαχα.... Εγω ξυπναω μαλλον περιεργα...

 

Ξυπναω στις 7 , Βριζω οποιον βρω μπροστα μου για το παραμικρο :p

Παω στο μπανιο , Γεμιζω τον νιπτηρα με Παγωμενο νερο , και βουταω τη μουρη μου μεσα. Για τα μαλλια δεν με νοιαζει , ετσι οπως ειναι δε χρειαζονται χτενισμα :p

Χωρις να εχω φαει τπτ,

Παω μεχρι τη σταση του σχολικου , δε μιλαω με κανενα απο τα παιδια , Δεν εχω το κουραγιο

μπαινω στο σχολικο , ακουω mp3 και δε μιλαω παλι σε κανενα :p με λιγα λογια μεχρι να φτασω στο σχολειο ειμαι σε μια Zombie κατασταση :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 ( 7 Δεκ. 2004 , 12:44)

 

ΑΑΑΧΧΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ...

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ....ΧΜ....

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ.... :ΚΑΛΗΜΕΡΑ !ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ? ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ?

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΓΙΑ ΑΡΧΗ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ,ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΠΑΩ ΣΦΑΙΡΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΔΡΟΣΕΡΟ ΠΡΟΣ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΝΤΟΥΖΑΚΙ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ! :p ΜΕΤΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΜΑΧΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΜΕ ΓΑΛΑ,ΒΟΥΤΗΡΟ ΜΕ ΜΕΛΙ,ΜΕ CHERRIOS,ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ!ΜΕΤΑ ΓΕΜΙΖΩ ΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 7:30.ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ:ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙΤΙΣ ΧΑΝΟΥΝ! :D ΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ!ΠΙΑΝΕΙ ΑΥΤΟ! :p

 

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Η ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΩ!ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ!

ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΑΜΩΤ ΚΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ!!!

 

 

Παναγία μου...

Λες και διαβάζω μυθιστόρημα μου φαίνονται όλα αυτά. :o

Δεν έχουν υπάρξει αυτά ποτέ στη ζωή μου. Αντιθέτως να μην έχω κοιμηθεί ακόμα και να κοιτάζω το κόσμο έξω , ναι αυτό έχει συμβεί πολλές φορες.

 

Βασικά έχω μεγάλο πρόβλημα με το πρωινό ξύπνημα.

Το μυστικό με μένα είναι να μη με ξυπνήσει κάποιος. Πρέπει να σηκωθώ μόνος μου, ακόμα και αν έχω κοιμηθεί ελάχιστα ή επιβάλλεται να σηκωθώ. Αν κάποιος με ξυπνήσει και μάλιστα με απότομο τρόπο, μου έχει καταστρέψει τουλάχιστον το νευρικό σύστημα και πραγματικά δεν ενδείκνυται κάτι τέτοιο...

 

Να δώ τι θα κάνω το Μάρτιο στο στρατό....

:blink:

:X
Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν, ξυπνώ στις 5.20. - 6.12 είμαι στη στάση του λεωφορείου, 6.20+ είμαι στο λεοφωρείο και 7.11 είμαι στη καφετέρια απεναντι απ το σχολείο :P
It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

:Ρ Εγώ μόλις ξύπνησα από τον απογευματινό ύπνο....έτσι για να έχουμε να λέμε :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

ακαρδες ωρες... ..

 

Κι εγω ξυπναω νωρις και ας ειμαι πολυ κοντα στη δουλεια.. και αν και τις χειμωνιατικες μερες θα θελα παρα πολυ να χουζουρεψω κανα δυωρο... σηκωνομαι ευκολα...

( ο Λευτερακης απο την αλλη ειχε παντα προβλημα με το πρωινο ξυπνημα.. και ξυπναγε ολη η πολυκατοικια πριν πετυχει το στοπ στο ξυπνητηρι του... τι θυμαμαι τωρα ε?...)

λεω καλημερες παντου και κυριως στον εαυτο μου στον καθρεφτη που προφανως με εχθρευεται λιγακι τα πρωινα... συνεχιζω ακαθεκτη με ενα ποτηρι νερο οταν δουλευω, οταν παω διακοπες τρωω βασιλικα.. πληρες πρωινο και συνεχιζω να λεω καλημερες μεχρι το μεσημερι..

διοτι δυστυχως οταν την καλημερα μετα τις δωδεκα το μεσημερι την κανω καλησπερα δεν με καταλαβαινει κανεις... (αχ ειμαστε τοσο πολιτισμενοι στην πατριδα την Αγγλ-εταιρα.. χεχ)

Επισης αμα τυχει και ξερω πως καποιος φιλος ξυπναει επισης νωρις επικοινωνω μαζι του για να κλαφτω που ειμαι ζωντανη και με κεφια αλλο ενα πρωι...και προσπαθω γενικα να ειμαι χαλαρη και γελαστη... (οι γκριματσες που μου ανταποδιδει ο καθρεφτης το πρωι δεν φανταζομαι να πιανονται ως χαμογελα ευτυχιας ε???)

Τελος λατρευω να ειναι Σ/Κ να μη δουλευω και να εχω το ξυπνητηρι σε ακυρη ωρα... εγερτηριου για να εχω την χαρα να του τη σπασω οταν χτυπησει.. να το κλεισω και να ξανακοιμηθω.. χεχχεχχε (εχει διαπιστωθει επιστημονικα πως ο πρωινος υπνος βριθει ονειρων και επειδη το ταπεινο μου ονειρο ειναι να διαδεχτω τον Χορταρεα ως μεντιουμ και ονειροκριτρα το παλευω απ ολες τις μεριες.. μεχρι και υπνοπαιδεια κανω.. η ερμη.. αχ..)

 

:whistle: :blink: :lol: :cry: :D

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

ok FREAK_OF_NATURE θα γραφω με μικρα γραμματακια αν και δεν καταλαβα το γιατι.

απο την αλλη εχεις δικιο για την χαλια καλημερα που προσπαθουν καποιοι ανθρωποι να σου κανουν,αλλα εσυ τι κανεις?αυτο εχει σημασια!να κερδισει η καλημερα και οχι η κακημερα!ειναι μια καθημερινη ευχαριστη κοντρα!παρτο ετσι.

τωρα οσο για τα υπολοιπα ξυπνηματα,βρε κανεις δεν βαζει τιποτα στο στομαχι του οταν ξυπναει?!!για δοκιμαστε το για να καταλαβεται τι χανετε!εμενα παντως μ'αρεσει παρα πολυ η διαδικασια και το αποτελσμα του πρωινου!μμμ...εχει τυχει να ξαπλωσω το βραδυ και να θελω να ξημερωσει γρηγορα για να προσθεσω στο πρωινο μου κατι που βρεθηκε στο σπιτι μας και να θελω να το γευτω μολις ξυπνησω!

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

κατι ακομα... :p

βρε kakiasmeno ποιος ειναι ο λευτερακης? :wacko: χμ...γιατι kakiasmeno? :wacko:

ααααχχχ αυτη η καρτα ismini20!

σε λιγο θα χτυπαμε καρτα και στο σπιτι μας :eek:

 

καθε πρωι που ξυπναω σκεφτομαι το τραγουδι του χουζουρη και χαμογελαω!! :p

λιγο πολυ τελικα ολοι το πρωι ειμαστε ενας χουζουρης! :D

***carpe diem***
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggeliki_6 ( 7 Δεκ. 2004 , 20:17)

 

ok FREAK_OF_NATURE θα γραφω με μικρα γραμματακια αν και δεν καταλαβα το γιατι......

 

 

[off-topic] Τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα σε ένα forum υποδηλώνουν ότι ΦΩΝΑΖΕΙΣ για κάτι. ;) [/off-topic]

 

Ποτέ δεν είχα σταθερό ωράριο αφύπνισης ως φοιτητής, μιας και τα ωράρια των μαθημάτων στο ΤΕΙ ήταν άστα να πάνε. Πάντως τώρα που κάνω την πρακτική είμαι πιο χαλαρός. Ξυπνάω κατά τις 10 με 11, και τα 5 πρώτα πράγματα που θα κάνω είναι (με σειρά προτεραιότητας): να ανοίξω το pc, να κ@τ0υrήσw, να κάνω καφέ, να ανάψω τσιγάρο και να ανοίξω το ράδιο.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ego basika an den kimi8o toulaxiston 9 oritses tin alli mera sto sxoleio eimai san mastouris :p

Otan ksipnao loipon to proi 8a siko8o 8a po stin mana mou siderose panteloni h forma analoga....8a pao sto mpanio 8a bgo 8a mou exei etimasei to proino tostaki pou troo me ena potiri gala....molis nti8o pao ksana sto mpanio zeledaro to mali :p :D kai ama 8imi8o bazo kolonia :p :lol: meta 8a balo to mpoufanaki 8a paro tin tsantoula mou (apo bradis etimasmeni :) ) kai apoxoro. Pao fonazo ton jog kai pame sxoleio..........

AYTAAAAAAAA :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 7 Δεκ. 2004 , 13:46)

 

θελετε να σας πω εγω ετσι για να σκασετε ? ..

:D Ξυπναω οποτε τυχει να ξυπνησω.. 10 θα ναι..11 θα ναι.. 12..1..

αμα χασω το πρωινο τρωω μεσημεριανο που πιανεται και για πρωινο και για μεσημεριανο αλλιως φτιαχνω ενα σαντουιτσακι στα γρηγορα πινω μια πορτοκαλαδιτσα και καααααθομαι η παω καμια βολτα μεχρι να παει 2μιση να παω προπονηση :D

Αχχχχχχ αυτο ειναι ζωη !!

 

 

#$!@%^@^@$%^!%@%&%^*&&^!

:mad: :angry: :X

 

Σπύρος

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ivan ( 7 Δεκ. 2004 , 21:10)

 

Ego basika an den kimi8o toulaxiston 9 oritses tin alli mera sto sxoleio eimai san mastouris :p

Otan ksipnao loipon to proi 8a siko8o 8a po stin mana mou siderose panteloni h forma analoga....8a pao sto mpanio 8a bgo 8a mou exei etimasei to proino tostaki pou troo me ena potiri gala....molis nti8o pao ksana sto mpanio zeledaro to mali :p :D kai ama 8imi8o bazo kolonia :p :lol: meta 8a balo to mpoufanaki 8a paro tin tsantoula mou (apo bradis etimasmeni :) ) kai apoxoro. Pao fonazo ton jog kai pame sxoleio..........

AYTAAAAAAAA :)

 

Και εγώ θα ξυπνήσω από τις 6(να κάνω καμιά επανάληψη,αλλά αμέσως ξανακοιμάμαι)πλένομαι ντύνομαι ποτέ δεν χτενίζομαι και απαντάω στο θυροτηλέφωνο στον ivan και πάω σχολείο κουτουλόντας από την νύστα....

 

Και μετά να σου οι καφέδες στο σχολείο μπας και ξυπνήσουμε....

 

Συνεχώς κοιμάμαι μετά τις 2(όχι δεν βλέπω filmnet δυστυχώς)... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...