Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε gold δεν βγαινει...ευρωπη τουλαχιστον

 

Πρωι κ η ετοιμοτητα κυψελης στο 62,5%.....δεν διορθωσε τπτ η 6....]

Η 6 δεν έχει drain μπαταρίας.

Και υπερέχει σε αυτονομία και αναμονή σε σχέση με την 5.0.1

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Σε gold δεν βγαινει...ευρωπη τουλαχιστον

 

Πρωι κ η ετοιμοτητα κυψελης στο 62,5%.....δεν διορθωσε τπτ η 6....]

Η 6 δεν έχει drain μπαταρίας.

Και υπερέχει σε αυτονομία και αναμονή σε σχέση με την 5.0.1

 

Βελτιωση εχει ναι.....αλλα μιλαω για το bug αν ειναι δηλ bug με το ποσοστο ετοιμοτητας κυψελης

 

Υποψιν οτι προερχομαι απο 5.1.1

Link to comment
Share on other sites

 

Βελτιωση εχει ναι.....αλλα μιλαω για το bug αν ειναι δηλ bug με το ποσοστο ετοιμοτητας κυψελης

 

Υποψιν οτι προερχομαι απο 5.1.1

Bug στη σημειολογία είναι

Ίδιο bug έχει και το Ulefone Power

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Bug στη σημειολογία είναι

Ίδιο bug έχει και το Ulefone Power

 

Τι να πω...βεβαια δεν εχω κ καλο σημα...κιτρινο ειναι...να ρωτησω...βελτιωση μπαταρθας εχω οταν το εχω στο 4g η το 3g;

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω μονο σε λευκο κ μαυρο ερχεται....το gold εινα γθα το μεγαλο p8...οποιος αλλος γνωριζει εδω μεσα τα φωτα του παρακαλω

 

http://kaizerstore.gr/huawei-ascend-p8-lite-dual?filter_name=huawei%20p8%20lite

εντάξει,το συγκεκριμένο λέει ότι δεν υπάρχει σαν απόθεμα,αλλά γενικά υπάρχει και σε κάποια άλλα μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

http://kaizerstore.gr/huawei-ascend-p8-lite-dual?filter_name=huawei%20p8%20lite

εντάξει,το συγκεκριμένο λέει ότι δεν υπάρχει σαν απόθεμα,αλλά γενικά υπάρχει και σε κάποια άλλα μαγαζιά.

 

Δν ξερω..παντως σε καταστηματα εκτος skroutz δεν το εχω δει παρα μονο λευκο κ μαυρο

Link to comment
Share on other sites

Δν ξερω..παντως σε καταστηματα εκτος skroutz δεν το εχω δει παρα μονο λευκο κ μαυρο

 

οκ,σε ευχαριστώ! αν ξέρει κάποιος άλλος παιδιά περιμένω...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,δηλαδή στα σκρουτζομάγαζα όπου βλέπω gold απλά κοροιδεύουν? Ή μπορεί να έχει να κάνει με την προέλευση της συσκευής. Είμαι λίγο άσχετη σε αυτα!

 

Το έχει πάρει μια φίλη το gold από την Αθήνα. Το p8 lite.

Είχα γράψει παλιότερα στο νήμα από που, αλλά δεν θυμάμαι τώρα...!

Το θέμα είναι πως υπάρχει...!

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει μια φίλη το gold από την Αθήνα. Το p8 lite.

Είχα γράψει παλιότερα στο νήμα από που, αλλά δεν θυμάμαι τώρα...!

Το θέμα είναι πως υπάρχει...!

 

Ναι ε;;κ γιατι δν το φερνουν τα μεγαλα καταστηματα...vodafone,mediamarkt,kotsovolos,germanοs ktl;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε;;κ γιατι δν το φερνουν τα μεγαλα καταστηματα...vodafone,mediamarkt,kotsovolos,germanοs ktl;

 

Αυτό δεν μπορώ να το γνωρίζω.... Μπορείς να τους ρωτήσεις...:-)

Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως το gold είναι πολύ όμορφο και

το έχω δει στην πραγματικότητα, αγορασμένο από μαγαζί στην Αθήνα και όχι από φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει πάρει μια φίλη το gold από την Αθήνα. Το p8 lite.

Είχα γράψει παλιότερα στο νήμα από που, αλλά δεν θυμάμαι τώρα...!

Το θέμα είναι πως υπάρχει...!

 

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! όντως φαίνεται πολύ όμορφο ακόμα και από φωτογραφίες που έχω δει,φαντάζομαι κι από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

οκ,σε ευχαριστώ! αν ξέρει κάποιος άλλος παιδιά περιμένω...

 

ALE-L21 είναι το μοντέλο που θες να πάρεις, το ευρωπαϊκό, και δεν έχει χρυσό. Οτιδήποτε άλλο πάρεις εκτός απο ALE-L21 θα έχεις προβλήματα. Μην το πάρεις σε χρυσό.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Με μία μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα αυτό σε χρυσό πρώτο, σίγουρα έχει και άλλα μαγαζιά. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω μόνο ale L21 ψάξε καλά. http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=6537&Itemid= Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Με μία μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα αυτό πρώτο, σίγουρα έχει και άλλα μαγαζιά. http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=6537&Itemid=

 

το είδα κι εγώ αλλά νομίζω το κατάστημα δεν έχει καλή αξιολόγηση..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ALE-L21 είναι το μοντέλο που θες να πάρεις, το ευρωπαϊκό, και δεν έχει χρυσό. Οτιδήποτε άλλο πάρεις εκτός απο ALE-L21 θα έχεις προβλήματα. Μην το πάρεις σε χρυσό.

 

τι προβλήματα μπορεί να έχω δηλαδή? 1-2 ονομαστικά πες μ αν μπορείς, μην μπεις στην διαδικασία να τα αναλύσεις.. :)

Άρα μην περιμένω άδικα για το χρυσό,ε?

Link to comment
Share on other sites

Με μία μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα αυτό σε χρυσό πρώτο, σίγουρα έχει και άλλα μαγαζιά. http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=6537&Itemid=

 

Επειδή έχει φωτογραφία ένα χρυσό δεν σημαίνει τίποτα. Ειδες πουθενά να γράφει τα χρώματα που διατίθεται;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το είδα κι εγώ αλλά νομίζω το κατάστημα δεν έχει καλή αξιολόγηση..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τι προβλήματα μπορεί να έχω δηλαδή? 1-2 ονομαστικά πες μ αν μπορείς, μην μπεις στην διαδικασία να τα αναλύσεις.. :)

Άρα μην περιμένω άδικα για το χρυσό,ε?

Μπορεί να μην έχεις OTA αναβαθμίσεις όπως πρέπει και μπορεί να μην σε καλύπτει η εγγύηση της huawei για την ευρωπη.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

[/color]

Μπορεί να μην έχεις OTA αναβαθμίσεις όπως πρέπει και μπορεί να μην σε καλύπτει η εγγύηση της huawei για την ευρωπη.

 

Κατάλαβα,ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει φωτογραφία ένα χρυσό δεν σημαίνει τίποτα. Ειδες πουθενά να γράφει τα χρώματα που διατίθεται;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί να μην έχεις OTA αναβαθμίσεις όπως πρέπει και μπορεί να μην σε καλύπτει η εγγύηση της huawei για την ευρωπη.

Το λέει πάνω ότι είναι gold EU. Ή σελίδα δεν την βλέπω και πολύ καλή, αρκετοί δεν γράφουν λεπτομέρειες, δεν έχεις παρά να πάρεις τηλέφωνο. Εγώ παντός δεν θα το επερνα, μάλλον είναι παραπληροφόρηση ή δεν είναι ευρωπαϊκό όπως λέει.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Μπορεί να μην έχεις OTA αναβαθμίσεις όπως πρέπει και μπορεί να μην σε καλύπτει η εγγύηση της huawei για την ευρωπη.

 

Κατάλαβα,ευχαριστώ!

 

Το λέει πάνω ότι είναι gold EU. Ή σελίδα δεν την βλέπω και πολύ καλή, αρκετοί δεν γράφουν λεπτομέρειες, δεν έχεις παρά να πάρεις τηλέφωνο. Εγώ παντός δεν θα το επερνα, μάλλον είναι παραπληροφόρηση ή δεν είναι ευρωπαϊκό όπως λέει.

 

δεν έχει καλές αξιολογήσεις όσων αφορά εξυπηρέτηση και service αν θυμάμαι καλά! Θα είναι η πρώτη μου αγορά κινητού απο ίντερνετ οπότε φοβάμαι να το ρισκάρω με ένα κατάστημα με κακές κριτικές..

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα,ευχαριστώ!

 

 

 

δεν έχει καλές αξιολογήσεις όσων αφορά εξυπηρέτηση και service αν θυμάμαι καλά! Θα είναι η πρώτη μου αγορά κινητού απο ίντερνετ οπότε φοβάμαι να το ρισκάρω με ένα κατάστημα με κακές κριτικές..

 

Παρε το λευκο κοπελα μου απο ενα μεγαλο καταστημα κ ασε το skroutz......

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα,ευχαριστώ!

 

 

 

δεν έχει καλές αξιολογήσεις όσων αφορά εξυπηρέτηση και service αν θυμάμαι καλά! Θα είναι η πρώτη μου αγορά κινητού απο ίντερνετ οπότε φοβάμαι να το ρισκάρω με ένα κατάστημα με κακές κριτικές..

Σωστό!

Link to comment
Share on other sites

Με μία μικρή αναζήτηση που έκανα βρήκα αυτό σε χρυσό πρώτο, σίγουρα έχει και άλλα μαγαζιά. Όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω μόνο ale L21 ψάξε καλά. http://www.mytel.gr/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=6537&Itemid=

 

το είδα κι εγώ αλλά νομίζω το κατάστημα δεν έχει καλή αξιολόγηση..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

τι προβλήματα μπορεί να έχω δηλαδή? 1-2 ονομαστικά πες μ αν μπορείς, μην μπεις στην διαδικασία να τα αναλύσεις.. :)

Άρα μην περιμένω άδικα για το χρυσό,ε?

 

δεν έχει καλές αξιολογήσεις όσων αφορά εξυπηρέτηση και service αν θυμάμαι καλά! Θα είναι η πρώτη μου αγορά κινητού απο ίντερνετ οπότε φοβάμαι να το ρισκάρω με ένα κατάστημα με κακές κριτικές..

 

Επειδή από το συγκεκριμένο κατάστημα πήρα και το δικό μου δεν είχα απολύτως κανένα πρόβλημα με την εξυπηρέτηση καθώς είχα φυσική παρουσία εκεί. Κι εφόσον θα έχει το χρυσό τότε θα είναι και ALE_L21, εξάλλου θα το αναγράφει επάνω η συσκευασία και θα το ελέγξεις εκεί πριν προβείς στην αγορά του.

 

UPDATE: Εννοείται ότι πρώτα θα τους πάρεις τηλέφωνο καλύτερα για να βεβαιωθείς ότι η συσκευή είναι όντως διαθέσιμη και πληρεί τις προδιαγραφές και να κάνεις την ανάλογη κράτηση. Μετά ελέγχεις επί τόπου αν είσαι κάτοικος Αθηνών, είναι πολύ κοντά οι συγκοινωνίες.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !

Κάτοχος και εγώ του τηλεφωνου απο τον Ιουλιο του 2015 , απλα χρειάστηκε να βαλω δευτερη σιμ και το τηλεφωνο ειναι branded .

Μίλησα με Ηuawei και μου είπαν οτι δεν γίνεται !

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη !

Εκδοση : ALE-L21GRCC150B181

Εκδοση Android : 5.0.1

Edited by manolisp87
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους !

Κάτοχος και εγώ του τηλεφωνου απο τον Ιουλιο του 2015 , απλα χρειάστηκε να βαλω δευτερη σιμ και το τηλεφωνο ειναι branded .

Μίλησα με Ηuawei και μου είπαν οτι δεν γίνεται !

Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη !

Εκδοση : ALE-L21GRCC150B181

Εκδοση Android : 5.0.1

 

Αν ο κωδικος σου ειαι ALE-L21C02B181 οπως ηταν το δικο μου πηγαινε 2-3 σελιδες πριν κ θα δεις πως το εκανα. Κατεβαζεις απο σελιδα 20 το firmware με καταληξη 046b κ φλασαρεις ξεχωριστα τα δυο step. Η διαδικασια ειναι στη σελιδα 1. Κ το δικο μου vodafone ηταν...δν αλλαζει κατι νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...