Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exw psaxei olous tous germanous tou peiraia kai pollous tis athinas alla mataia...

mallon de thelei i zwi na agorasw s60!

opoios exei kammia pliroforia gia tyxon kanena periseyma as mou enimerwsei edw giati epeigomai twra pou to pira apofasi telika...

thanks (mvagustagm2000@yahoo.com):p

γιατι δεν πας σε νοκια shop. απ'οτι ξερω θα το παραγγειλεις κ σε 3 μερες θα το χεις. απλα ρωτα τους αν θα σου φερουν την edition music box. οταν τους ειχα παρει τηλ που χαν πει 280 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.1.2818/hifi/timhellas/int; Nokia 6230; en; U; ssr))

 

exw psaxei olous tous germanous tou peiraia kai pollous tis athinas alla mataia...

mallon de thelei i zwi na agorasw s60!

opoios exei kammia pliroforia gia tyxon kanena periseyma as mou enimerwsei edw giati epeigomai twra pou to pira apofasi telika...

thanks (mvagustagm2000@yahoo.com):p

γιατι δεν πας σε νοκια shop. απ'οτι ξερω θα το παραγγειλεις κ σε 3 μερες θα το χεις. απλα ρωτα τους αν θα σου φερουν την edition music box. οταν τους ειχα παρει τηλ που χαν πει 280 ευρω.

 

Giati tha to parw me magna germanos!!!

;-)

Link to comment
Share on other sites

Τον FExplorer θα τον βρεις εδώ! ;)

 

Είναι ένα πρόγραμμα για την διαχείρηση όλων των αρχείων του κινητού!

Είναι απαραίτητο!!!! :shifty: (Η πρώτη εφαρμογή που έπρεπε να είχες βάλει :shifty: )

ok file thnx...to mono pou menei einai na enosw to kin kai na to steilw....:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλε κανείς την v 6.03.08 να μας πει εντυπώσεις;

 

Λέω να πάω να το αναβαθμίσω μιας και έχω ακόμα την 3.45.113 :O

Υπάρχει σε όλα τα Nokia Shops?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει σε όλα τα Nokia Shops?

 

Απο την στιγμη που εχουν παρει το authorisation απο τα κεντρικα

για την νεα εκδοση ,εξαρταται το καθε nokia shop το ποτε θα την κατεβασει .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η πιο καινούργια αναβάθμιση που υπάρχει αυτήν την στιγμή στα nokia shops?Θέλω να μάθω αν διορθώνει τίποτα από τα παρακάτω.

1.Η φωτο έχει καλύτερη ποιότητα απ' ότι πριν

2.Εμενα μερικά παιχνίδια δεν μου τα παίζει ενώ το 3230 τα παίζει. Μήπως αυτή η αναβάθμιση τιποτα απο τα παραπανω?

ΤΗΝΧ:):):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η πιο καινούργια αναβάθμιση που υπάρχει αυτήν την στιγμή στα nokia shops?Θέλω να μάθω αν διορθώνει τίποτα από τα παρακάτω.

1.Η φωτο έχει καλύτερη ποιότητα απ' ότι πριν

2.Εμενα μερικά παιχνίδια δεν μου τα παίζει ενώ το 3230 τα παίζει. Μήπως αυτή η αναβάθμιση τιποτα απο τα παραπανω?

ΤΗΝΧ:):):)

Η έκδοση 6.03.08 θα έρθει σύντομα στα καταστήματα της Νόκια.

 

1.Όχι,η ποιότητα των φωτογραφιών της κάμερας δεν θα είναι καλύτερη από την προηγούμενη έκδοση του firmware.

Link to comment
Share on other sites

Παδια σκευτομαι να παρω το 6630, αρχισε να βγαζει προβληματα το 3660 (και το ειχα ερωτευτει κιολας, ηθελα να το κρατισω για καμαι 5ετια:cry: ) και μια και σε λιγο καιρο περνω επιδωτιση λεω να παρω το 6630 μια και το εχει και ο ξαδερφος μου και το εχω ερωτευτει, μου εχει μεινει και αποθημενο απο οταν βγηκε. Αλλωστε δεν πολυασχολουμε πια με τα κινιτα οποτε δεν θελω τρελες δυνατωτιτες, εδω του 3660 μου περισευουν:p . Εχω ακουσει ομως οτι δεν κυκλοφορει πια (καινουργιο). Ειναι αληθια αυτο; Ουτε απο nokia shop παιζει πιθανωτιτα να το βρω;
Link to comment
Share on other sites

Παδια σκευτομαι να παρω το 6630, αρχισε να βγαζει προβληματα το 3660 (και το ειχα ερωτευτει κιολας, ηθελα να το κρατισω για καμαι 5ετια:cry: ) και μια και σε λιγο καιρο περνω επιδωτιση λεω να παρω το 6630 μια και το εχει και ο ξαδερφος μου και το εχω ερωτευτει, μου εχει μεινει και αποθημενο απο οταν βγηκε. Αλλωστε δεν πολυασχολουμε πια με τα κινιτα οποτε δεν θελω τρελες δυνατωτιτες, εδω του 3660 μου περισευουν:p . Εχω ακουσει ομως οτι δεν κυκλοφορει πια (καινουργιο). Ειναι αληθια αυτο; Ουτε απο nokia shop παιζει πιθανωτιτα να το βρω;

 

 

kikloforei kanonika se music box paketo me 256 mmc, card reader kai alla mousika kaloudia se nokia shop alla kai germanous me kostos peripou 300euro!!!

an to vreis arpa to, egw exw therisei olo to peiraia alla mataia!!!! sto site http://www.germanos.gr anaferetai i prosfora!

kalo psaximo.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Στην ΤΙΜ δεν το εχουνε; Τελη μαΐου με αρχες Ιουνιου θα το βρησκω ακομα λετε η να το τσιμπισω απο τωρα και να παρω με τα λευτα της επιδωτησεις ενα αλλο για δευτερο;
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μια καρτα mmc στο κινητο μου απο το κιν ενος φθλου και απο τοτε εχουν δημιουργηθει 3 φακελοι στο μενου κ δε μπορω να τουσ σβυσω ..

οι φακελοι ειναι "myown","ofiice" κα αλλος ενας δε θυμαμαι..

προφανως ειναι απο καπια εφαρμογη που ηταν στη καρτα ...

το θεμα ομως ειναι πως τους σβυνω !?!?!?

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μια καρτα mmc στο κινητο μου απο το κιν ενος φθλου και απο τοτε εχουν δημιουργηθει 3 φακελοι στο μενου κ δε μπορω να τουσ σβυσω ..

οι φακελοι ειναι "myown","ofiice" κα αλλος ενας δε θυμαμαι..

προφανως ειναι απο καπια εφαρμογη που ηταν στη καρτα ...

το θεμα ομως ειναι πως τους σβυνω !?!?!?

 

Tους φακελους αυτους δεν μπορεις να τους σβησεις . Ειναι οι default.

Μπορεις να τους μετονομασεις ομως .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Tους φακελους αυτους δεν μπορεις να τους σβησεις . Ειναι οι default.

Μπορεις να τους μετονομασεις ομως .

 

 

αφου πριν δεν υπηρχαν .

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

εβαλα μια καρτα mmc στο κινητο μου απο το κιν ενος φθλου και απο τοτε εχουν δημιουργηθει 3 φακελοι στο μενου κ δε μπορω να τουσ σβυσω ..

οι φακελοι ειναι "myown","ofiice" κα αλλος ενας δε θυμαμαι..

προφανως ειναι απο καπια εφαρμογη που ηταν στη καρτα ...

το θεμα ομως ειναι πως τους σβυνω !?!?!?

 

Αυτοί ο φάκελοι δημιουργούνται με την εγκατάσταση κάποιων συγκεκριμένων εφαρμογών.

Νομίζω του default music player, με κάποια παιχνίδια, quickword κλπ...

 

Αν αυτοί οι φάκελοι έχουν και τις αντίστοιχες εφαρμογές μέσα, τότε λογικό είναι να μην μπορεις να τις σβήσεις... :O

Άρα θα πρέπει να μεταφέρεις αυτές τις εφαρμογές κάπου αλλού (αν θες οπωσδήποτε να σβήσεις αυτους τους φακέλους ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες το 6630 παιρνει dual voltage MMC σωστα; poy θα βρω card reader που να δεχεται DUAL VOLTAGE MMC??

Ας πουμε αυτο που βρηκα δε λεει για dual voltage αρα δε θα τη δεχεται σωστα;

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.802066

Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Hamurabi,μία κάρτα μνήμης Dual Voltage μπορεί κάλλιστα να διαβαστεί από οποιονδήποτε Card Reader.Αρκεί να τοποθετηθεί σε αυτόν με τον αντάπτορά της,ο οποίος στην ουσία αυξάνει το μήκος της.

 

Έχω βέβαια έναν Card Reader της SANDISK ο οποίος δέχεται κάρτες RS-MMC και χωρίς τον αντάπτορα.Πιθανότατα θα υπάρχει ακόμα στον Γερμανό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί ο φάκελοι δημιουργούνται με την εγκατάσταση κάποιων συγκεκριμένων εφαρμογών.

Νομίζω του default music player, με κάποια παιχνίδια, quickword κλπ...

 

Αν αυτοί οι φάκελοι έχουν και τις αντίστοιχες εφαρμογές μέσα, τότε λογικό είναι να μην μπορεις να τις σβήσεις... :O

Άρα θα πρέπει να μεταφέρεις αυτές τις εφαρμογές κάπου αλλού (αν θες οπωσδήποτε να σβήσεις αυτους τους φακέλους ;) )

 

η καρτα που εβαλα πρεπει να τις ειχε μεσα τις εφαρμογες .

την καρτα την εβαλα για λιγο ...

μετα την εβγαλα ...

κ οι φακελοι μεινανε ...

δεν εχω κανενα game στο κιν ουτε κανενα extra player .ολες οι εφαρμογες που εχω στο κιν τις ειχα κ πριν, κ αυτοι οι φακελοι δεν υπηρχαν

BackDoo oGioRGos
Link to comment
Share on other sites

DENIOR,ο ανταπτορας της ηταν στυ συσκευασια του κινητου;

αν ναι ισως τοχω χασει,τι γινεται σε αυτη την περιπτωση;

 

Αγοραζεις μια μεγαλυτερη καρτα ,οπου συνηθως υπαρχει adaptor στο

πακετο :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia an xreiasth na agorasw karta mnimhs gia to kinito mou...ti tupou karta prepei na zhthsw?mmc?

 

DV RS MMC (Dual Voltage Reduced Size MMC ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...