Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ennoo an mboro na exo pano sto kinito m(6630) tleorasi?exe etsi proggrama?an exi to 8elo!pls!

 

Δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα... Δεν έχει δέκτη τηλεόρασης... :rolleyes:

 

Ο μόνος τρόπος να δεις tv είναι να το υποστηρίζει η εταιρία στην οποία είσαι συνδρομητής (πχ. το vodafone live προσφέρει νομίζω αναμετάδωση ορισμένων εκπομπών), και το οποίο δεν είναι και ο οικονομικότερος τρόπος να δεις tv :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα... Δεν έχει δέκτη τηλεόρασης... :rolleyes:

 

Ο μόνος τρόπος να δεις tv είναι να το υποστηρίζει η εταιρία στην οποία είσαι συνδρομητής (πχ. το vodafone live προσφέρει νομίζω αναμετάδωση ορισμένων εκπομπών), και το οποίο δεν είναι και ο οικονομικότερος τρόπος να δεις tv :shifty:

οχι εχει ζωντανη αναμεταδωσει απο αρκετα καναλια

Link to comment
Share on other sites

a sas euxaristo poli!!!!!an brite otidipote sxetika me auto stilte m stin hlektronili dienu8insi m (gio_rgos@hotmail.com)!!!sas euxaristo poli!

Σαν τι να βρούμε; :confused:

Η εταιρίες κινητής παρέχουν την υπηρεσία για συμβατά κινητά (όπως το 6630) χωρίς κάποια ειδική εφαρμογή. Το είχα χρησιμοποιήσει κι εγώ παλιότερα, με χρέωση 2,5Ε για 24 ώρες, ή 5Ε για ένα μήνα. Αν και δεν είναι ο καλύτερος τρόπος να δεις τηλεόραση, σε μέρη που δεν έχεις δέκτη είναι μια ικανοποιητική κατά τη γνώμη μου λύση. Ευτυχώς δε χρεώνεται με το kb!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

guys psaxnw 1 kalo programma kai xartes gia gps gia to 6630
Κάνε μια αναζήτηση για τα θέματα που αναφέρονται αποκλειστικά στα προγράμματα route66, tomtom (νομίζω), και smart2go. :)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι original ετσι??

 

Nop... Αφού δεν έχει βγάλει η Nokia! :O

Αλλά δεν με πειράζει! Φαίνεται πολύ ωραία! ;)

 

Yparxei periptosh na thn broyme thn prosvpsh kai to mauro plhktrologio sthn agora h mono meso ebay??:blink:

 

Εγώ πάντως στο ebay την βρήκα, 10 ευρώ (μαζί με τα μεταφορικά ;) )

 

PS. Αυτό εδώ μου φαίνεται ένα ωραίο πακετάκι ;)

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση :θα μπορουσα σε αυτο το thread η γενικα οπουδήποτε αλλου να βρω οδηγίες για να παιζω παιχνιδια n-gage στο κινητο μου? και πιο συγκεκριμενα να τα εγκαθιστω (.blz kai apps ) ??
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ειδικό thread με οδηγίες ακριβώς γι αυτό!!!

Δες στο *** ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΩΝ & ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ***. ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

PS. Αυτό εδώ μου φαίνεται ένα ωραίο πακετάκι ;)

το αλλο ηταν ξεχωριστος φορτιστης για την μπαταρια??ναι καλο φενεται

Link to comment
Share on other sites

το αλλο ηταν ξεχωριστος φορτιστης για την μπαταρια?

 

Είναι επιτραπέζιος φορτιστής στον οποίο απλά συνδέεις τον κανονικό σου φορτιστή.

Έχεις όμως την δυνατότητα να φορτίζεις παράλληλα και την δεύτερη μπαταρία που σου δίνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Είναι επιτραπέζιος φορτιστής στον οποίο απλά συνδέεις τον κανονικό σου φορτιστή.

Έχεις όμως την δυνατότητα να φορτίζεις παράλληλα και την δεύτερη μπαταρία που σου δίνει ;)

σου δινει και 2η μπαταρια??ε τοτε ειναι πολυ καλο

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΕΧΩ ΕΝΑ 6630 ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΚ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΡΤΑΣ ΣΙΜ ΑΠΕΤΥΧΕ Η ΚΑΝΕΙ ΕΠΑΝΕΚΙΝΝΗΣΗ Η ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ.ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΦΟΡΜΑΤ ΜΕ ΤΟ *#7370# ΚΑΙ ΜΟΡΦΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΝΗΜΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Μήπως καταλαθος το βγάζεις εκτος σύνδεσης με αλλαγή προφίλ;ή σου έπεσε κάτω με τρόπο τέτοιο ώστε να πάθει ζημία η κεραία σου; Μήπως η κάρτα sim ειναι παλιά;νομίζω οτι παίζει ρόλο αυτο,απο καποιά στιγμή και μετα δεν δουλεύει η κάρτα sim.Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος:(
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσπάθησα να αγοράσω τη μαύρη πρόσοψη μέσω e-bay αλλά δεν κατάφερα τελικά να ολοκληρώσω την αγορά. Δεν βγάζω άκρη και δεν θέλω να πληρώσω μέσω πιστωτικής ή paypal. Υπάρχει περίπτωση να την βρω κάπου στην ελληνική αγορά (μαζί και πλήκτρα φυσικά έτσι)?
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω γιατι οταν περναω καποιο θεμα που ειναι για Ν70 ας πουμε μου ζηταει ενα προγραμμα για να το κανει εγκατασταση και να το τρεξει.Υπαρχει πουθενα αυτο? και αν ναι που μπορω να το βρω?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
:cool:B M W Power F1
Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6630.Ολα δουλευαν ρολοι κ ξαφνικα εμφανιζετε το εκτος συνδεση.Το πηγα στη νοκια κ μου ζητησαν 410€ για επισκευη.Δε ξερω τι να κανω.Εχει συμβει σε κανεναν αλλον κ αν ναι βρηκε καμμια λυση?Απορω τι επαθε στα ξαφνικα.Σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Εχω το 6630.Ολα δουλευαν ρολοι κ ξαφνικα εμφανιζετε το εκτος συνδεση.Το πηγα στη νοκια κ μου ζητησαν 410€ για επισκευη.Δε ξερω τι να κανω.Εχει συμβει σε κανεναν αλλον κ αν ναι βρηκε καμμια λυση?Απορω τι επαθε στα ξαφνικα.Σας ευχαριστω.

 

:lol: Πολύ καλό...

Και δεν πας ναγοράσεις καινούριο κινητό με τόσα λεφτά! :rolleyes:

 

 

Για κοίτα μήπως δεν αφάπτεται καλά η κάρτα sim... :O

Εμένα μια φορά που έβγαλα τη μπαταρία είχε φύγει λίγο το πιαστράκι που κρατάει τη sim και μου έβγαζε Εκτός Σύνδεσης .

(Ακούγεται βέβαια πολύ ηλίθιο για να μην το πρόσεξαν στη Nokia, αλλά ποτέ δεν ξέρεις... :shifty: )

 

Δοκίμασες format κλπ? :O

Αν δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα από εφαρμογή, και είναι πρόβλημα hardware τότε...............:X :sorry: :cold:

 

EDIT:

 

Επίσης πρόσεξε και το μήνυμα του φίλου tyuio:

Καλησπέρα!Μήπως καταλαθος το βγάζεις εκτος σύνδεσης με αλλαγή προφίλ;ή σου έπεσε κάτω με τρόπο τέτοιο ώστε να πάθει ζημία η κεραία σου; Μήπως η κάρτα sim ειναι παλιά;νομίζω οτι παίζει ρόλο αυτο,απο καποιά στιγμή και μετα δεν δουλεύει η κάρτα sim.Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος:(

 

Μπορεί να φταίει και η κάρτα sim σου...

Για κοίτα να δοκιμάσεις καμία άλλη ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω γιατι οταν περναω καποιο θεμα που ειναι για Ν70 ας πουμε μου ζηταει ενα προγραμμα για να το κανει εγκατασταση και να το τρεξει.Υπαρχει πουθενα αυτο? και αν ναι που μπορω να το βρω?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Δεν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα... :O

Όλα τα θέματα που είναι αποκλειστικά για N70 δεν είναι συμβατά με παλιότερα s60.

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω.Σημερα θα το ανοιξω να δω τι γινετε.Ξερω αρκετα απο νοκια.Παντως αν γνωριζει κατι καποιος ας μου πει.Οσο αφορα το σερβις της νοκια θα σας πω ενα συμβαν.Παει ενας φιλος το κινητο του στα κεντρικα επειδη δεν ανοιγε.Του το βγαλανε οff.Το ειδα εγω κ το προβλημα ηταν αφορτιστη μπαταρια.Τα συμπαιρασματα δικα σας.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...