Jump to content

myphone POLL: Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;  

2.100 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα είναι η κύρια συσκευή σας;



Recommended Posts

  • Απαντήσεις 538
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχω το Huawei ascent g700 γενικά είμαι ικανοποιημένος από την συσκευή στα κατά της μπορώ να πω είναι η ανυπαρξία αναβαθμίσεων στο λειτουργικό και θα ήθελα να είχε 6 ίντσες οθόνη αντί για της 5 στα υπερ έχει 2γιγα ραμ ενώ ο καθαρός χώρος για εφαρμογές είναι κοντά στα 5γιγα
http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia Z2

υπέρ ευχαριστημένος, ταχύτατο, μπαταρία απίστευτης διάρκειας(2 μέρες άνετα με χρήση όλη μέρα LTE(διαμένω εξωτερικό)) και

κανένα πρόβλημα ούτε με κολλήματα ούτε με υπερθέρμανση κλπ. Χρησιμοποιώ ακόμη την 4.4.4. Δεν θέλω να δοκιμάσω ακόμη την έκδοση lollipop...

Link to comment
Share on other sites

THL 5000. . .

Γιατί. . . . ?

Καταρχάς 5000mAh

Δίκαρτο (της προκοπής)

FHD

5''

OTG

ΔΕΝ πληρώνω νταβατζιλίκι μεγαλοεταιριών

και πολλά άλλα . . . . .

+ Η σχέση τιμή - απόδοσης και γενικά για αυτά που προσφέρει. . . .

Και δεν έχει κάνει κιχ. . . . . . :)

Link to comment
Share on other sites

JIAYU S3 4G FDD LTE MTK6752 64-Bit Octa Core SMARTPHONE Android 4.4 5.5 Inch 1080P IPS FHD Screen 13MP Camera 3000mAh

 

εξαιρετικό..

Link to comment
Share on other sites

Eκτός από τη μέτρια φωτεινότητα σε εξωτερικό χώρο και φυσικά την μπαταρία ,είναι ένα απίστευτο τηλέφωνο σε σχέση πάντα με την εξευτελιστική τιμή του.Το λογισμικό miui είναι μαζί με το cyongene τα κορυφαία με διαφορά από τα υπόλοιπα,και η ποιότητα -αξιοπιστία απαράμμιλη.
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi mi4 εδώ και 8 μήνες. Κομψος σχεδιασμός, στιβαρή κατασκευη, άπαιχτο hardware, καταπληκτικό ui, τρομερή υποστήριξη από το Ελληνικό forum και με εβδομαδιαία αναβάθμιση. Τι άλλο να ζητήσει κανείς.
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι πριν λιγες μερες χρηστης oneplus one τωρα πλεον χρηστης lg flex 2. Το μονο που μου λειπει απο το flex 2 ειναι η δυνατοτητα φλασαρισματος που χα στο oneplus, κατα τα αλλα το flex 2 πολυ δυνατο μηχανημα παρολα τα προβληματακια του στo software
Link to comment
Share on other sites

Xiaomi Mi3 εδώ και τρεις μήνες. Ένα από τα καλύτερα vfm κινητά ποτέ. Απίστευτο hardware και εξαιρετικό λογισμικό.
Link to comment
Share on other sites

OnePlus One φανταστικο κινητο...το προτιμησα γιατι μου παρεχει απιστευτα specs σε παρα πολυ προσιτη και λογικη τιμη σε συγκριση με οτι "γνωστο" κυκλοφορει στην αγορα !

Το μονο που θα ηθελα ειναι να εχει αποσπομενη μπαταρια περα απο αυτο ειμαι ικανοποιημενος 100%!

Link to comment
Share on other sites

DOOGEE DG550 ΜΑΥΡΟ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ!!! ΑΠΛΑ.... vfm!!!!!

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

LG nexus 5 από Ιούλιο 2014,κυρίως για τις αναβαθμίσεις που προσφέρει και έπειτα για το καθαρό android περιβάλλον που διαθέτει
KT23
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...