Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα σε 10-15 μέρες θα είμαι και εγώ ένας κάτοχος c4 για την ακρίβεια ενός vtr pack. Κάτι που μου έχει κάνει εντύπωση σε σχέση με την κατηγορία που είναι ότι δεν έχει προωθειθή τόσο πολλή σε σχέση με της ανταγωνίστριες εταιρίες και τα αντίστοιχα μοντέλα τους. Έχετε κάποια άποψη για το συγκεκριμένο θέμα.

 

 

??????????????????????????????????????????????????????????????

 

για διαφημηση λες ?

 

Σαββα

 

την βαση λες (ARCON) μου την καναν δωρο μαζι με το δοριφορικο

 

http://www.buygpsnow.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Karl mιλησα με το Μιλτο σου εσστειλα pm. Αρκετα δεμενος με το αυτοκινητο του. Εεεετσι ειναι ανθρωποι που αγαπανε το αυτοκινητο τους... Μιλαγαμε κανα 20λεπτο, μετα ειπαμε και για τις ζαντες μια χαρα δεχτηκε την τιμη αφου λεει θα τον εξυπηρετουσα κι αυτον... Του ειπα 400 και ηταν ετοιμος να πει ναι πριν του πω για 450 για την ευπηρετηση κιολας... Θα ξανα μιλησουμε μεσα στη βδομαδα.

Κατι για τους δεικτες βενζινης... Το εχω φτασει μεχρι τα 2 και δεν αναβοσβηνε. Ποτε αναβοσβηνει; αφου πεσει και στο ενα και μετα αναβοσβηνουν και τα 3-2-1;

 

Οντως κι εγω πιστευω οτι δεν εχει προωθηθει πολυ το αυτοκινητο. αλλα δεν πειραζει ειμαστε ξεχωριστοι...

Link to comment
Share on other sites

 

Οντως κι εγω πιστευω οτι δεν εχει προωθηθει πολυ το αυτοκινητο. αλλα δεν πειραζει ειμαστε ξεχωριστοι...

 

Oυδόλλως με πειράζει αυτό...:p

 

Καινούριες πόσο έχουν; Τα μεταφορικά πόσα θα σου κοστίσουν engine;

 

Aντε καληνύχτα παίδες.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Προφανως δεν ηθελα να τον κλεψω τον ανθρωπο. Αν το παραγγειλεις σαν εξτρα η τιμη ειναι 403 ευρω οποτε του ειπα παραπανω και για την εξυπηρετηση. Θα ειναι Αθηνα για τους επομενους 6 μηνες και καποια στιγμη φανταζομαι θα τις κατεβασει. Λεω θα τις κατεβασει γιατι ειναι του αδερφου του το c4.
Link to comment
Share on other sites

Oυδόλλως με πειράζει αυτό...:p

 

Καινούριες πόσο έχουν; Τα μεταφορικά πόσα θα σου κοστίσουν engine;

 

Aντε καληνύχτα παίδες.

 

θα του τις παει μαλλον αυτος απο οτι μου ειπε :)

 

elteo ποιο δορυφορικο εχεις ? και ποιο συστημα τρεχεις το destinator PN ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε μονο ζαντες... Τι να τα κανω τα λαστιχα;;; Αν και το σκεφτομουνα κι εγω χτες αφου θελει να παει σε 17αρες τι θα τα κανει; Αλλα κατι μου ειπε οτι θα τα σπρωξει στον λαστιχα του...
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε μονο ζαντες... Τι να τα κανω τα λαστιχα;;; Αν και το σκεφτομουνα κι εγω χτες αφου θελει να παει σε 17αρες τι θα τα κανει; Αλλα κατι μου ειπε οτι θα τα σπρωξει στον λαστιχα του...

 

 

χμ

 

enginako

 

θα μου κανεις δωρο τα τασια σου ?

 

ετσι και αλλιως τι να τα κανεις εσυ τα λαστιχα σου θα τα βαλεις στις καινουριες ζαντες τις ζαντες τις πουλας και τα τασακια τα δινεις στον μιλτακο να μου τα δωσει να εχω καβατζα :)

 

εεε τι λες ?

Link to comment
Share on other sites

Οκ! Ουτως η αλλως δε θα τα χρειαζομουν. Αντε να παρει κατι και ο μασαζοντας... Και ειναι ολα σε αριστη κατασταση αθικτα. Τις ζαντες μου δε θα τις πουλησω... Δεν πιανουν τιποτα αλλωστε αντε καμια 50αρια ευρω και με το ζορι σε λαστιχαδικο και αν παρω κατι αλλο... Θα τα κρατησω αλλωστε για μελλοντικο trackday... καπου θα βρω και φθαρμενα λαστιχα και ειμαι ετοιμος για πιστα...
Link to comment
Share on other sites

Οκ! Ουτως η αλλως δε θα τα χρειαζομουν. Αντε να παρει κατι και ο μασαζοντας... Και ειναι ολα σε αριστη κατασταση αθικτα. Τις ζαντες μου δε θα τις πουλησω... Δεν πιανουν τιποτα αλλωστε αντε καμια 50αρια ευρω και με το ζορι σε λαστιχαδικο και αν παρω κατι αλλο... Θα τα κρατησω αλλωστε για μελλοντικο trackday... καπου θα βρω και φθαρμενα λαστιχα και ειμαι ετοιμος για πιστα...

 

 

 

α ολα και ολα μασαζ δεν κανω .

Link to comment
Share on other sites

θα του τις παει μαλλον αυτος απο οτι μου ειπε :)

 

elteo ποιο δορυφορικο εχεις ? και ποιο συστημα τρεχεις το destinator PN ?

 

To i-mate jam (Qtek S100) συνδιαζόμενο με το bluetooth gps Fortuna Slim και το Destinator PN.:)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

To i-mate jam (Qtek S100) συνδιαζόμενο με το bluetooth gps Fortuna Slim και το Destinator PN.:)

Ta ιδια ακριβώς έχουμε... :cool:

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

α ολα και ολα μασαζ δεν κανω .

:lol: :lol: :lol:

Προφανως εννοουσα μεσαζοντας...

Μιλησα με το Μιλτο σημερα, τα κανονισαμε, θα τις φερει οταν ξανανεβει πανω μαλλον σε κανα 2-3 βδομαδες... Μου ειπε οτι πανω εχει πολυ χιονι....

Επισης μου ειπε οτι εισα τυχερος σε καποιο θεμα...;) :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβαλα ξανά την αγαπημένη μου BP Ultimate 100. Το μοτέρ ξανάνιωσε στο θέμα της στρωτής λειτουργίας του και στον θόρυβο.

Τραβάει καλύτερα επίσης χαμηλά....

 

Το μείον είναι το 1,12/λίτρο που έβαλα και τα 53Ε που έδωσα για το γέμισμα.

Με την 95άρα BP θα πλήρωνα 43Ε. Δεν βαριέσαι...2 καφέδες...:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ta ιδια ακριβώς έχουμε... :cool:

 

plus 1GB MMC, screen protector, 2 θήκες, καινούρια αυθεντική μπαταρία και την βάση που έχει ο karl.:lol:

 

To PN μου κάνει κάποια χασίματα τελευταία και με νευριάζει...:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Οταν έχω 3 κουτάκια πόση βενζίνη έχω ακόμα;

Οταν αναβοσβήνουν αυτά τα 3 κουτάκια πόση επίσης;

 

[εννοώ λίτρα]

 

Στα 3 κουτάκια που είχα σήμερα και μου έβγαζε 100 Km αυτονομία όταν το γέμισα είδα ότι είχε μέσα 13 λίτρα. Τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Ορίστε απαντώ και μόνος μου ...στον εαυτό μου!:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

agiorgitis

 

εχεις το PN το τελευταιο το καινουριο που κυκλοφορησε τωρα στις 1/2 απο την NGI μπορεις να μου το στειλεις καπως ?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχω μια έκδοση που κατέβασα μετά το καλοκαίρι. 5.1.80 με χαρτη 2005.Q1.3119

Την είχα κατεβάσει απο το μουλάρι...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προφανως εννοουσα μεσαζοντας...

Μιλησα με το Μιλτο σημερα, τα κανονισαμε, θα τις φερει οταν ξανανεβει πανω μαλλον σε κανα 2-3 βδομαδες... Μου ειπε οτι πανω εχει πολυ χιονι....

Επισης μου ειπε οτι εισα τυχερος σε καποιο θεμα...

 

 

:chair: :shoot: :whip: :rocket: :kill: :knife: :hunter: :protest:

Link to comment
Share on other sites

Στα 3 κουτάκια που είχα σήμερα και μου έβγαζε 100 Km αυτονομία όταν το γέμισα είδα ότι είχε μέσα 13 λίτρα. Τα συμπεράσματα δικά σας.

 

Ορίστε απαντώ και μόνος μου ...στον εαυτό μου!:lol:

Αυτο να το κοιταξεις σε κανα γιατρο...:lol:

Αρα οπως ειχα πει σε καθε κουτακι ειναι 5 λιτρα.... τα κουτακια αρχιζουν να αναβοσβηνουν αφου φτασει στο ενα σταθερο; Δηλαδη πεφτει 3-2-1 σταθερα και μετα 3-2-1 αναβοσβηνομενα;:)

Link to comment
Share on other sites

Κέρδισες κανα λαχείο Karl?:happy:

 

 

μπα αν ειχα κερδισει λαχειο τοτε τα ειχα VTS :lol: 2Λιτρο το οποιο θα το ταιζα 100αρα της Shell την racing :)

 

 

αλλου αναφερεται το καθίκι (πλακα κανω ο μιλτος ειναι φιλος μου και μου κανει και αυτος πλακα με την κοπελια μου )

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Παιδιά πολύ προσοχή με τις βενζίνες. Για δεύτερη φορά έχω πρόβλημα με το C4 (πολυ ευαίσθητο αποδεικνύεται σε αυτόν τον τομέα). Την κυριάκη αναγκάστηκα να βάλω βενζίνη, μόλις 10 ευρώ, από άγνωστο πρατήριο, και από χθές έχω μαρτυρήσει. Χθές το πρωί κατεβαίνοντας για την δουλειά μου άναξε το λαμπάκι του καταλύτη και μου έβγαλε μήνυμα "FAULT ANTIPOLOUTION". Το έσβησα και το ξαναάναψα και για 2 - 3 χλμ πήγε καλά, αλλά μετά μου έβγαλε πάλι τις ίδιες ενδείξεις, ενώ άρχισε να σπαρταράει ο κινητήρας στις χαμηλές στροφές και να μήν έχει δύναμη να κινήσει το αυτοκίνητο. Το πήγα στην αντιπροσωπεία, το είδαν στο διαγνωστικό και από τις βλάβες που έδειξε μου είπαν ότι είναι από κακή βενζίνη. Μου είπαν να το γεμίσω 1 - 2 φορές με ενισχυμένη βενζίνη μέχρι να κάψει το προβληματικό καύσιμο και να καθαρίσει ο κινητήρας. Χθές το βράδυ μέχρι να γυρίσω σπίτι δεινοπάθησα, το αμάξι δεν τραβάει, η μηχανή δουλεύει σαν να να είναι κινητήρας από τρακτέρ, μέχρι που σε ένα φανάρι μου έσβησε και δεν μπορούσα να το ξαναβάλω μπροστά. Έχω απογοητευτεί εντελώς:( Σήμερα ήρθα στην δουλειά με το αμάξι της γυναίκας μου γιατί φοβήθηκα μήν με αφήσει το C4 στον δρόμο.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Και εγώ την έπαθα μια φορά, όχι σε τετοιο βαθμο βέβαια. Είχα βάλει 10 € από Ε.Π. γιατί θα έμενα και έλεγα αμάν πότε θα τελειώσει. Βάζω μόνο 100άρα, όχι για τις επιδόσεις (που για να λέμε του στραβού το δίκιο, δεν κάνει και τη σούπερ διαφορά από τις απλές) αλλά θεωρόντας (και λέω θεωρητικά πάντα) ότι την 100άρα στη χειρότερη περίπτωση να τη νοθεύσουν με 95άρα.
C4 1.6 VTS Black
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...