Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτος του οτι τα links ειναι ιδια, δε δουλευουν κιολας...:lol:

 

Εχτες βιδωσα τις βιδες και ηταν μια χαρα σημερα ξαναρχισε η "χορωδια"... Παλι ξεβιδωθηκε... Και τις ειχα σφιξει τοσο που φοβηθηκα οτι θα κλωτσησουν...

 

 

δοκίμασε κάτι δαχτυλιδάκια που βάζουν στις βίδες για να μην ξεβιδώνουν . καλά και εσύ σε μια μέρα χαλάρωσαν οι βίδες σε τι ένταση ακούς την μουσική σου :P

 

αυτό με το φρένο δεν το κατάλαβα .

 

τον περιοριστή ταχύτητας εγώ δεν τον χρησιμοποιώ μια φορά που είχα δοκιμάσει να πατήσω απότομα γκάζι δεν το είχα καταφέρει . πως πρέπει να το πατάω απότομα ?

τέρμα ξαφνικά ?

 

πάντως είμαι εκτός λίστας της Vosa

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκτος του οτι τα links ειναι ιδια, δε δουλευουν κιολας...:lol:

 

Εχτες βιδωσα τις βιδες και ηταν μια χαρα σημερα ξαναρχισε η "χορωδια"... Παλι ξεβιδωθηκε... Και τις ειχα σφιξει τοσο που φοβηθηκα οτι θα κλωτσησουν...

http://video2rallye831.free.fr/essai_c4_1-video2rallye83.wmv

 

http://video2rallye831.free.fr/essaie_c4-video2rallye83.wmv

 

τωρα πρεπει να ειναι ενταξει....

Link to comment
Share on other sites

Τα VIN της ανάκλησης του γκαζιού είναι

 

VF7******74322571 ως VF7******74360279

 

Όσοι τυχεροί προσέξτε...

 

(τα vin από το site της VOSA).

 

Δεν είμαι μέσα...πάντως από τα νούμερα αυτά πρέπει να είναι 3η φουρνιά και πέρα. Το δικό μου είναι 1η.

 

Κοιτα να δεις που αντι να βγάζει σε εμάς βγάζει στους νέους...:lol: ...έτσι σεβασμός!:p

 

δοκίμασε κάτι δαχτυλιδάκια που βάζουν στις βίδες για να μην ξεβιδώνουν . καλά και εσύ σε μια μέρα χαλάρωσαν οι βίδες σε τι ένταση ακούς την μουσική σου :P

 

αυτό με το φρένο δεν το κατάλαβα .

 

τον περιοριστή ταχύτητας εγώ δεν τον χρησιμοποιώ μια φορά που είχα δοκιμάσει να πατήσω απότομα γκάζι δεν το είχα καταφέρει . πως πρέπει να το πατάω απότομα ?

τέρμα ξαφνικά ?

 

πάντως είμαι εκτός λίστας της Vosa

 

Γκρόβερ λέγονται. Κι εμένα τρίζει κάπου κάπου...πάντως δεν σφίχτηκαν στην ουσία γιατί όπως τα βίδωνα δεν είδα πουθενά αντίσταση ότι έσφιξε...αλλά αντίθετα πρέπει να έσκαψε και λίγο πλαστικό. Οπότε τζάμπα ασχολούμαι...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

τον περιοριστή ταχύτητας εγώ δεν τον χρησιμοποιώ μια φορά που είχα δοκιμάσει να πατήσω απότομα γκάζι δεν το είχα καταφέρει . πως πρέπει να το πατάω απότομα ?

τέρμα ξαφνικά ?

Πάτα το τέρμα και με δύναμη/με μίσος! :happy:

Θα ακούσεις ένα κουμπάκι να πατιέται...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πάτα το τέρμα και με δύναμη/με μίσος! :happy:

Θα ακούσεις ένα κουμπάκι να πατιέται...

 

 

οντος δεν το πατησα με μισος

 

ο αδερφος μου μου ειχε πει οτι το ειχε κανει . εγω το αγαπαω δεν μπορω να το πιεσω :)

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτηκα κι εγω να βαλω γκορεβαρακια σημερα αλλα βιαζομουν... Μαλλον απο τη μουσικη παιζει να ξεβιδωνεται αλλα σε μια μερα ρε γαμωτο;;; Τοση ωρα εσφιγγα... Για το γκαζι οταν λεμε τερμα εννοουμαι τερμα δηλαδη να φτασει το πεταλι να ακουμπησει στο πλαστικο που εχει στο πατωμα. Θα ακουστει ενα κλακ...
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω που τις ειχα σφηξει πριν κανα μηνα δεν τις ειχα τελικιασει μην πληγωσω το πλαστικο στις προτες απο τοτε δεν εχω προβλημα ειναι μια χαρα στην θεση τους .

 

καλα τι μουσικη ακους ?

 

κατεβηκα στην πιλοτη τωρα να ελενξω

 

λοιπον οι βιδες σφιγμενες κανονικα

 

εβγάλα και φωτος την πορτα

 

http://img396.imageshack.us/img396/3411/dsc048357ck.jpg

 

αυτο μου το ειχες ζητησει την πορτα χωρις τα σημαδια

 

http://img380.imageshack.us/img380/4625/dsc048369re.jpg

 

εγω οταν εχω τριγμους εδω εχω τριγμους (εκει που ειναι το κοκκινο βελακι )οταν εχω στα πολλα μπασα και αυτο μονο οταν εχω το loudnees ανοιχτο

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες, το VIN τι είναι και που το βλέπουμε?

O κωδικός του αυτοκινήτου. Θα το δείς είτε στην άδεια είτε στη βάση του καθαριστήρα του οδηγού, απ'έξω.

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενα Vehicle Identification Number και ειναι ο κωδικος που προσδιοριζει μοναδικα το αυτοκινητο σου. Θα το δεις αλλου και σαν αριθμο πλαισιου...
Link to comment
Share on other sites

O κωδικός του αυτοκινήτου. Θα το δείς είτε στην άδεια είτε στη βάση του καθαριστήρα του οδηγού, απ'έξω.

 

Είτε στο τιμολόγιο αγοράς.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις εγω στο 0 το εχω και μου φενεται αρκετο

 

Το ειχα στο +3 αλλα τωρα που τις βιδωσα ειπα να το αυξησω και ειδα οτι μεχρι το 7 δεν ακουγοταν τριξιμο σε αρκετα μεγαλη ενταση...:) την πληρωσα σημερα βεβαια...

 

Καλα ρε δεν ξεχωριζεις το c4 απο το νεο puntο;;;;; :lol: :lol: Ντροπη ρε... :p Ηταν 60ΜΒ ε;;; Δεν το ειχα προσεξει οταν τα ξεκινησα να τα κατεβαζω τωρα τα ειδα... παντως μαλλον θες οφθαλμιατρο...:D :lol: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε δεν ξεχωριζεις το c4 απο το νεο puntο;;;;; :lol: :lol: Ντροπη ρε... :p Ηταν 60ΜΒ ε;;; Δεν το ειχα προσεξει οταν τα ξεκινησα να τα κατεβαζω τωρα τα ειδα... παντως μαλλον θες οφθαλμιατρο...:D :lol: :ninja:

 

Πρέπει να σταματησεις τα ληγμενα μου φαινεται :lol: :lol:

τι ασυναρτησιες λες, ποιο Punto ?? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να σταματησεις τα ληγμενα μου φαινεται :lol: :lol:

τι ασυναρτησιες λες, ποιο Punto ?? :wacko:

 

Γραψε λαθος... Δοκιμασα με 10 players και εχω 50 codecs εγκατεστημενους και δεν καταφερα να τα ανοιξω ρε συ... Γι αυτο ενα μου ανοιξε το διπλανο που ειχα το νεο Punto... Sorry... Με τι τα παιζεις;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το βλέπω μια χαρά απο τον WMP. Έχω εγκατεστημένο και το PowerDVD. Τπτ άλλο...:D
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γραψε λαθος... Δοκιμασα με 10 players και εχω 50 codecs εγκατεστημενους και δεν καταφερα να τα ανοιξω ρε συ... Γι αυτο ενα μου ανοιξε το διπλανο που ειχα το νεο Punto... Sorry... Με τι τα παιζεις;

Α, καλα αυτο με τα ληγμενα ισχυει τοτε :X

 

ειναι .wmv αρα με windows media player.....

 

και τα codec ειναι

Windows Media Video 9

Windows Media Audio 9

48 kbps, 44 kHz, stereo (A/V) 1-pass CBR

 

αντε και στο μεγαλο οδηγει ο Loeub ;)

Link to comment
Share on other sites

Τοτε μαλλον κολλησε ο player μου... Πρεπει να κανω κανα restart αυτη τη βδομαδα.... Ποσα downloads πρεπει να "σκοτωσω"...
Link to comment
Share on other sites

Nα τα γράψεις σε ένα dvd...

Δεν εννοω οτι θα τα εσβηνα(προφανως τα γραφω σε dvd συνεχεια 120GB δισκο εχω μονο...) αλλα σε μερικα P2P προγραμματα αν το κλεισεις χανεις το slot που κατεβαζεις απο καποιον και πρεπει να περιμενεις να ελευθερωθει αλλο(στο dc++ πχ)...

Τεσπα ξαναβιδωσα σημερα τις βιδες και χαμηλωσα λιγο τα μπασα και αιντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εγώ engine! Ο φορητός είναι συνέχεια ανοιχτός και του κάνω επανεκίνηση κάθε 2-3 βδομάδες...:happy:
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια κι εγώ engine! Ο φορητός είναι συνέχεια ανοιχτός και του κάνω επανεκίνηση κάθε 2-3 βδομάδες...:happy:

 

Ρεκορ 22 μερες...:cool: Μετα χρειαστηκε να κανω μια εγκατασταση που ηθελε επανεκκινηση... Αλλα κι εσυ φορητο ρε τον εκαψες... Εγω εχω βελτιωση αρκετα την ψυξη μου ωστε να μην εχω προβλημα αλλα εσενα πρεπει να αχνιζει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έλεος! Βγάλτε με από το νουμερο 13 στην λίστα, δεν αντέχω άλλη γκαντεμιά.

Χθές το βράδυ φεύγοντας από την δουλειά έγινε το ανύκουστο... Όρμηξε ένα κοπρόσκυλο και με άρπαξε απο το πίσω δεξί φτερό.

Εκείνη την ώρα δεν το έδωσα σημασία, αλλά φτάνοντας σπίτι διαπίστωσα ότι μου έκανε μια βαθιά γρατζουνιά στο φρύδι του φτερού και το χειρότερο μου άνοιξε το νεύρο στο τελείωμα του φτερού προς τα έξω. Μου την έχει δώσει πολύ άσχημα, την επόμενη φορά που θα το δω το κοπρόσκυλο θα το λιανίσω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έλεος! Βγάλτε με από το νουμερο 13 στην λίστα, δεν αντέχω άλλη γκαντεμιά.

Χθές το βράδυ φεύγοντας από την δουλειά έγινε το ανύκουστο... Όρμηξε ένα κοπρόσκυλο και με άρπαξε απο το πίσω δεξί φτερό.

Εκείνη την ώρα δεν το έδωσα σημασία, αλλά φτάνοντας σπίτι διαπίστωσα ότι μου έκανε μια βαθιά γρατζουνιά στο φρύδι του φτερού και το χειρότερο μου άνοιξε το νεύρο στο τελείωμα του φτερού προς τα έξω. Μου την έχει δώσει πολύ άσχημα, την επόμενη φορά που θα το δω το κοπρόσκυλο θα το λιανίσω.

 

Πω ρε φιλεεεεε.... Τη γκαντεμια ειναι αυτη...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...