Jump to content

TIM Imagine


the_magician
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostadown (21 Απρ. 2004 , 23:48)

 

Φίλε Bel, πήγα να το κατευάσω και έλεγε αυτά:

Access Denied

 

You cannot access the content "imagine_P900_beam.zip".

 

Mπορείς σε παρακαλώ να το ανεβάσεις κάπου αλού πχ στο pathfinder?

 

OK Για δες πρεπει να ειναι ενταξει τωρα.
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 148
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel (22 Απρ. 2004 , 04:03)

 

OK Για δες πρεπει να ειναι ενταξει τωρα.

 

 

τα ιδια βγαζει :(

 

ολα τα αρχεια μπορειτε να τα βρειτε στο link που εδωσα στο προηγουμενο μου post

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Osoi exete provlimata as dokimasete na ta katevasete apo to....

 

AivaNET

[-theos-]

 

NOKIA 6600!!!

..::Kostis::..

..::www.6600sw.tk::..

..::www.kostis.tk::..

..::www.mobile-software.tk::..

>>www.incredimobiles.com/dump/aiva-dump/[-theos-]<<

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα! Έβαλα το ΤΙΜ imagine, θέλω να το βγάλω και δεν μπορώ... Μπήκα στο File Manager αλλά μου έλεγε system error...Μπήκα και στο SeleQ, το βρήκα το αρχείο αλλά δεν έχει επιλογή διαγραφής... Βοηθείστε την κατάσταση... PLEASEEEE
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sculper (21 Απρ. 2004 , 21:39)

 

anebasa sto aivanet ola ta beam gia to imagine ektos tou sx1

 

byeeeeeeee

 

 

Ok. ego anebasa gia sx1

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος N6600 (22 Απρ. 2004 , 17:19)

 

Ρε παιδιά καλησπέρα! Έβαλα το ΤΙΜ imagine, θέλω να το βγάλω και δεν μπορώ... Μπήκα στο File Manager αλλά μου έλεγε system error...Μπήκα και στο SeleQ, το βρήκα το αρχείο αλλά δεν έχει επιλογή διαγραφής... Βοηθείστε την κατάσταση... PLEASEEEE

 

 

Στο sx1 βγαινει ως εξης: Με συνδυασμο βελακι πανω και κουμπι μενου απενεργοποιειται και μετα το κανεις απεγκατάσταση.

Στο 6600 πρεπει να βρεις ποια κουμπια το απενεργοποιουν.Οταν σου βγαλει μηνυμα imagine unloaded μπορεις να το βγαλεις

http://x2.putfile.com/3/6717061370.gif
Link to comment
Share on other sites

Anipsie σ'ευχαριστώ πολύ. Τελικά ήθελε πατέντα! Από το SeleQ ανοίγεις το αρχείο και μετά το διαγράφεις! Πρέπει δε, να κλείσεις το κινητό και να το ανοίξεις πάλι. Διαφορετικά τα 2 αρχεία της ΤΙΜ δεν παρουσιάζονται με επιλογή διαγραφής! Τί άλλο θα δώ... Μάλλον κολπάκι της ΤΙΜ είναι αυτό... Thanx anyway!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατι δεν στέλνετε ενα κενό μήνυμα στο 9000 να γίνει εγκατάσταση Over-the-air?
Link to comment
Share on other sites

Paidia MIN AKOUTE ton Leosdef! :mad:

Ean steilete keno minima sto 9000 erxetai ena minima me ena link wste na to katevasete mesw Wap! :cry:

 

MIN XALASETE TIN KARTA SAS!!! :cry:

 

Just Visit... :D

 

AivaNet

 

I AM THE BEST!!!

[-theos-]

 

NOKIA 6600!!!

..::Kostis::..

..::www.6600sw.tk::..

..::www.kostis.tk::..

..::www.mobile-software.tk::..

>>www.incredimobiles.com/dump/aiva-dump/[-theos-]<<

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος N6600 (23 Απρ. 2004 , 06:19)

 

Anipsie σ'ευχαριστώ πολύ. Τελικά ήθελε πατέντα! Από το SeleQ ανοίγεις το αρχείο και μετά το διαγράφεις! Πρέπει δε, να κλείσεις το κινητό και να το ανοίξεις πάλι. Διαφορετικά τα 2 αρχεία της ΤΙΜ δεν παρουσιάζονται με επιλογή διαγραφής! Τί άλλο θα δώ... Μάλλον κολπάκι της ΤΙΜ είναι αυτό... Thanx anyway!

 

 

Ποια πατέντα και ποιο SeleQ ρε παιδιά; :D

 

Από τη διαχείριση εφαρμογών, κάνετε απεγκατάσταση αν θέλετε να το βγάλετε :)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Δύο ερωτήσεις παιδιά:

Στο ΝΟΚΙΑ 6230 μπαίνει το ΤΙΜ Imagine και αν όχι θα υπάρχει η δυνατότητα στο μέλλον να μπει;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

Με λένε ΤΙΜ, αγόρασα την θυγατρική μου στο Ελλάντα και τρέχω να προλάβω την Vodafone....

Σας παρακαλώ κατεβάστε το ΤΙΜ imagine, δεν έχει να προσφέρει τίποτε νέο αλλά οταν στέλνεις το μηνυματάκι στο 9000 γεμίζει το ταμείο μου

Eyxaristo Ellada

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos P800 (27 Απρ. 2004 , 01:08)

Γειά σας,

Με λένε ΤΙΜ, αγόρασα την θυγατρική μου στο Ελλάντα

 

H STET είναι ανέκαθεν θυγατρική της Τelecom Ιtalia, απλά τώρα μετονομάστηκε.

Η μετονομασία δεν συνδέεται με αλλαγές στο ιδιοκτησιακό καθεστώς...

 

Όσο για τα υπόλοιπα είναι σεβαστές απόψεις αν και προσωπικά θεωρώ ότι είναι ιδιαίτερα θεμιτό το γεγονός ότι η ΤΙΜ προσπαθεί να καλύψει το κενό που την χωρίζει από την Vodafone σε θέμα υπηρεσιών και δικτύου, και εύχομαι αυτό να γίνει όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά για να αυξηθεί ο ανταγωνσιμός προς ώφελος του απλού καταναλωτή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gmmour (27 Απρ. 2004 , 01:20)

 

H STET είναι ανέκαθεν θυγατρική της Τelecom Ιtalia, απλά τώρα μετονομάστηκε...

 

 

ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ, ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΗ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ....

 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ BONUS ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ, ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΕΡΔΩΝ ΤΗΣ, ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ STET EMPLOYEE?

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

giati se blepo ligo enantia sto skeptiko tim kai tim imagine kai an i tim pire tin telestet tin orange pios tin pire ;) kai kamia 20 aria eteries akoma ego pistebo oti i tim ekane megalo bima kai an pas ligo piso to idio egine kai palia me tin panafon alla se pio mikri klimaka auta kai na iste panta anixtei se opoia alagi mpori na kanei kaliteri tin zoi mas (xontra xontra ) :)

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος STUDIO NONAME (27 Απρ. 2004 , 22:23)

 

o yes kai arketa kalitera apo kapies alles giati to lea ayto

 

 

... και το μυαλο σου δεν είναι στρογγυλό?

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος STUDIO NONAME (27 Απρ. 2004 , 22:33)

 

epidi den blepo na bgazoyme akri pio einai to problima soy me tin sigkekrimeni eteria

 

Ότι δεν γουστάρω τις ξένες εταιρίες, Ιταλικές, Αγγλικές κλπ.

και τις ηλίθιες υπηρεσίες τους.

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

proto exeis tin entiposi oti iparxei eteria stin elada poy den einai apo piso kseni eteria kai deyteron pies einai i ilithies ipiresies tis tim

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos P800 (27 Απρ. 2004 , 22:13)

 

ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ, ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΗ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ....

 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ BONUS ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ, ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΕΡΔΩΝ ΤΗΣ, ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ STET EMPLOYEE?

 

Μωρώτατε φίλε μου,

Σε ενημερώνω ότι είμαι φοιτητής του Πολυτεχνείου και δεν έχω εργαστεί ποτέ ως τώρα και ούτε εργάζομαι σε καμμία εταιρεία!!! Επίσης δεν είχα ποτέ και δεν έχω ΤΙΜ κινητό...

 

Επίσης, ό,τι σου έγραψα παραπάνω το έγραψα καθαρά γιατί μου φάνηκε ότι αγνοούσες το ιδιοκτησιακό καθεστώς της ΣΤΕΤ.

Από τα παραπάνω εκτός από ιδιαίτερα αγενής και εριστικός, φαίνεται ότι αγνοείς και τη στοιχειώδη ορολογία... "Η μητρική αγόρασε της θυγατρική της", κοινώς λες ό,τι σου κατέβει!

 

Θεωρώ την απάντησή σου, όπου με αποκαλείς υπάλληλο της ΣΤΕΤ, ιδιαίτερα προσβλητική για το άτομό μου και παρόλα αυτά ενώ θα ήθελα πολύ να σε αποκαλέσω με την γνωστή ελληνική προσφώνηση, δεν το κάνω γιατί πολύ απλά σέβομαι το γεγονός ότι στο φόρουμ υπάρχει ένα κάποιο επίπεδο το οποίο προφανέστατα αγνοείς.

 

Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι,

 

Με καθόλου φιλικούς χαιρετισμούς,

 

Γιώργος

 

ΥΓ: Καλό θα ήταν να μάθεις ότι στην μητρική μας γλώσσα υπάρχει μία υπέροχη λέξη που λέγεται "υπάλληλος" και είναι βλακωδέστατο να χρησιμοποιείς την αγγλοσαξονική λέξη employee...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Andreas1980 (26 Απρ. 2004 , 15:52)

 

Δύο ερωτήσεις παιδιά:

Στο ΝΟΚΙΑ 6230 μπαίνει το ΤΙΜ Imagine και αν όχι θα υπάρχει η δυνατότητα στο μέλλον να μπει;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Οχι δυστυχως!!Δεν το γνωριζω για το μελλον αλλα προς το παρον υποστηριζεται μονο για τεχνολογια symbian!!

Try Me
Link to comment
Share on other sites

FILE gmmour thimise moy ama se do apo konta na se keraso ena kafe giati kapioi nomizoyn oti mporoyne na lene diafora pragmata ta opoia den isxioyn ayta :)

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos P800 (27 Απρ. 2004 , 20:13)

 

ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ, ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΗ ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ ΤΗΣ....

 

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ BONUS ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΜΟΙΡΑΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ, ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΕΡΔΩΝ ΤΗΣ, ΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ STET EMPLOYEE?

 

ZILIES...ZILIES...COTE EMPLOYEE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ATHLON 64 3200+ 2150MHz / ASUS K8V DELUXE / ATI 9800 PRO 128MB /1GB PC3200 MUSHKIN 2.2.2 / 120 SEAGATE SATA 7200rpm / LG17"FLATRON .................................... :X
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...