Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά σαν καινούργιος κάτοχος και απόλυτα ικανοποιημένος (προερχόμενος από Oppo Find 5) θέλω να με βοηθήσετε αν μπορείτε με την camera του κινητού.

Κάποιες γενικές οδηγίες για να πετύχω όσο το δυνατόν καλύτερο αποτέλεσμα στις φωτογραφίες.

Από ότι διαβάζω με manual mode πετυχαίνεις το καλύτερο αποτέλεσμα....αλλά δεν ξέρω και πολλά από φώτο :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μεταβαση σε quick circle θα αργησει λιγακι (λογο τιμης), θα ηθελα να μου προτείνετε ενα αξιοπιστο tempered glass που δεν σας εχει βγαλει καποιο προβλημα, και λεω να βαλω μια ultra thin θηκη σιλικονης(εχω βρει). Ευχαριστω!!

Υ.γ. τι κινηταρα ειναι αυτη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδη η μεταβαση σε quick circle θα αργησει λιγακι (λογο τιμης), θα ηθελα να μου προτείνετε ενα αξιοπιστο tempered glass που δεν σας εχει βγαλει καποιο προβλημα, και λεω να βαλω μια ultra thin θηκη σιλικονης(εχω βρει). Ευχαριστω!!

Υ.γ. τι κινηταρα ειναι αυτη!!!!!

 

Διάβασε 1 με 2 σελίδες πίσω...έχω βάλει και λινκ....4smarts στα 7,5 ευρώ....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σαν καινούργιος κάτοχος και απόλυτα ικανοποιημένος (προερχόμενος από Oppo Find 5) θέλω να με βοηθήσετε αν μπορείτε με την camera του κινητού.

Κάποιες γενικές οδηγίες για να πετύχω όσο το δυνατόν καλύτερο αποτέλεσμα στις φωτογραφίες.

Από ότι διαβάζω με manual mode πετυχαίνεις το καλύτερο αποτέλεσμα....αλλά δεν ξέρω και πολλά από φώτο :)

 

Υπάρχουν πολλοί οδηγοί που εξηγούν γενικότερα τα βασικά settings όλων των φωτογραφικών μηχανών με manual mode.

 

http://lifehacker.com/5814173/basics-of-photography-your-cameras-manual-settings

http://lifehacker.com/5877335/the-manual-photography-cheat-sheet-keeps-you-familiar-with-all-your-cameras-different-settings

 

Με πιο απλούς όρους πρόσφατα πήρε το μάτι μου αυτό, που βρίσκω πιο κατατοπιστικό για κάποιον που τώρα μαθαίνει τους όρους

 

http://9gag.com/gag/aDmVzBd/the-complete-guide-to-photography-for-beginners

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η μεταβαση απο S5? πιο πολυ απο την αποψη καμερας το λεω.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι με S6 από όταν κυκλοφόρησε αλλά νομίζω με έχει κουράσει λίγο.. Σκεφτόμουν για iPhone 6s αλλά γλυκοκοιτάζω και το G4. Έκανα μια ψιλοέρευνα σε ίντερνετ και youtube.. Είδα και θετικά και αρνητικά σχόλια κι έχω διχαστεί τώρα.. Εσείς από εμπειρία χρήσης, τι εντυπώσεις έχετε? Αξίζει να το πάρω? Λέτε να ζοριστεί για παράδειγμα ο επεξεργαστής με το marshmallow? Σας ευχαριστώ!
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Από ότι λένε ναι είναι το G4pro....δυστυχώς......και λέω δυστυχώς γιατί πάνε τα 27mpxl camera Που έλεγαν η 3600 μπαταρία ο snapdragon 820.....μόνο τα 4g ram κράτησαν και έβαλαν 2 μικρή οθόνη για ειδοποιήσεις (οπότε η κυρία οθόνη παραμένει στα 5,5') και 2πλη κάμερα μπροστά και από 1.48mm το.πήγαν 1.59mm πιο μεγάλο και από τα 6 ιντσών..... αν είναι δυνατόν να έχεις το μικρότερο 5.5 ιντσών και να βγάζουν το μεγαλύτερο 5.7 ιντσών....

Περίμενα πολύ περισσότερα....δεν λέω τούμπανο θα είναι αλλα....σε καμία περίπτωση δεν βλέπω να αξίζει η μετάβαση....δυστυχώς....

 

Είναι 5,7'' + την επιπλέον οθόνη., γι'αυτό και αν δεις φωτό έχει μια χαρά μικρά bezel

Snap 820 δεν παίζει μέσα στο 15, όποια φήμη το λέει είναι απλά για εντυπώσεις.

Μόνο η μπαταρία με χάλασε.

 

(Sorry για το off-topic)

Link to comment
Share on other sites

Πως ορίζω ρε παιδιά επιλογή για τις φωτό την κάρτα μνήμης...?? Ξέχασα! Είχα την επιλογή κ τώρα παρατήρησα πως αποθηκεύει στο τηλέφωνο...

Edit.... Το βρήκα. Επάνω στην φωτογραφική έχει εικονίδιο τηλέφωνο ή κάρτα...! Sorryyy

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Υπαρχει θήκη που να είναι σαν θήκη για βιβλίο ??? Flip την λένε?? Ανοίγει το καπάκι της θήκης και δεν με νοιάζει να ανάβει ή οθόνη ούτε να έχει ή θήκη ενσωματωμένη μπαταρία ???

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει κανονικά, με κάποιους περιορισμούς (πχ αν έχεις ελληνικό και χρειάζεται αντικατασταση, στο αλλάζουν, αν είναι παραεισαγωγής ευρωπαϊκό στο επισκευάζουν)

Αυτό δεν το γνώριζα.Ισχύει για όλες τις μάρκες ή μόνο για τα LG?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Υπαρχει θήκη που να είναι σαν θήκη για βιβλίο ??? Flip την λένε?? Ανοίγει το καπάκι της θήκης και δεν με νοιάζει να ανάβει ή οθόνη ούτε να έχει ή θήκη ενσωματωμένη μπαταρία ???

 

Ναι αρκεί να googlαρης LG G4 circle flip case Και θα βρεις ότι ψάχνεις....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

Από μια έρευνα που έκανα το έχει το eshop (499 ευρώ βέβαια) και γράφει GR οπότε θα είναι ελληνικό, αξίζει με τετοια τιμή ωστε να μην εχω προβλημα με εγγύηση ???

Αυτό με το gr στο eshop κάπου διάβασα (πολύ πιθανό εδω στο φόρουμ), ότι μπορεί απλα να σημαίνει ότι έχει Ελληνικά η συσκευή και όχι το οτι ειναι Ελληνική. Ψάξτο λίγο πριν αποφασίσεις αγορά.

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει η μεταβαση απο S5? πιο πολυ απο την αποψη καμερας το λεω.

 

Στα χαρτιά το G4 κερδίζει αρκετούς πόντους (λόγω aperture, λόγω καλύτερων manual ρυθμίσεων, λόγω megapixels, και Optical Image Stabilization).

 

Η κάμερα του S5, πάντως, δεν ήταν και κακή. Αλλά δεν ήταν και όσο εντυπωσιακή στα auto settings όσο του LG G3 και πλέον και του G4.

 

Εγώ θα πήγαινα στο G4 μόνο αν έβρισκα να πουλήσω το S5 σε καλή τιμή. Δεν θα άξιζε να το σκοτώσεις, πιστεύω μόνο και μόνο για να πας σε G4.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει κανονικά, με κάποιους περιορισμούς (πχ αν έχεις ελληνικό και χρειάζεται αντικατασταση, στο αλλάζουν, αν είναι παραεισαγωγής ευρωπαϊκό στο επισκευάζουν)

 

Είμαστε σίγουροι γι'αυτό; πρβτη φορά το ακούω. Η εγγύηση είναι πανευρωπαϊκή και δεν κάνει διακρίσεις στις χώρες.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σίγουροι γι'αυτό; πρβτη φορά το ακούω. Η εγγύηση είναι πανευρωπαϊκή και δεν κάνει διακρίσεις στις χώρες.

 

Απο τι εχω διαβάσει πολλές φορές ξέρω το ιδιο,πως μονο σε Ελληνικά κάνουν αντικατασταση ενώ σε ευρωπαικα επισκευή. Απο την άλλη όμως σε σονυ ακόμα και ευρωπαικα κάνουν αντικατασταση . Το ολο θεμα ειναι λίγο μπερδεμα ή ανάλογα όπως κατσει. Καλο θα ήταν να ρωτήσεις την αναντιπροσωπεία πιστεύω για σιγουριά

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες απο σκρουτζομαγαζο με το Καφε δέρμα στα 416. Είναι κινητήρα δεν το συζητώ..... Να του βάλω ζελατίνη στην οθόνη παιδιά η το γκοριλα γκλας αρκεί για την προστασία απο γρατζουνιές; Αυτη η θήκη με τον κύκλο στο καπάκι ειναι καλή και βολική; Η προτείνεται καμια άλλη.....;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Είμαι με S6 από όταν κυκλοφόρησε αλλά νομίζω με έχει κουράσει λίγο.. Σκεφτόμουν για iPhone 6s αλλά γλυκοκοιτάζω και το G4. Έκανα μια ψιλοέρευνα σε ίντερνετ και youtube.. Είδα και θετικά και αρνητικά σχόλια κι έχω διχαστεί τώρα.. Εσείς από εμπειρία χρήσης, τι εντυπώσεις έχετε? Αξίζει να το πάρω? Λέτε να ζοριστεί για παράδειγμα ο επεξεργαστής με το marshmallow? Σας ευχαριστώ!

Και εγώ τα ίδια.. Κάτοχος s6 και σκέφτομαι μετάβαση.. Συνηθισμένος από Samy όμως με ενδιαφέρει αν το σέρβις στην Ελλάδα είναι καλό, αξιόπιστο και γρήγορο;; και ποιο είναι;; εννοώντας πάει στην επίσημη εταιρία η τύπο smartec όπως η Samy..

Και επιπλέον πως κάνεις back up,, με ποια εφαρμογή;; παίρνει γρήγορα αναβαθμίσεις firmwares;; πολλές απορίες.. Οποίος μπορεί να διαφωτίσει θα είμαι ευγνώμων..

Link to comment
Share on other sites

Bρε παιδια εχω ενα προβλημα οσον αφορα βαση αυτοκινητου για το κινητο. Μεχρι τωρα ειχα μια βαση με βεντουζα για το παλιο κινητο. Μιας και προσπαθω να αποφυγω την εκθεση του πολυ κοντα στο παρμπριζ, εψαχνα για βαση στον αναπτηρα, ή στο cd slot.

 

Για τις βασεις στον αναπτηρα διαβαζω οτι μετα απο λιγο καιρο, οσο και να τα σφιγγεις, χαλαρωνουν και κουνιουνται.

Για τις βασεις στο cd slod, λογω ιδιομορφιας του cd player μου, ισως υπαρχει τεχνικο προβλημα τοποθετησης, αλλα ακομα κι αν δεν υπαρχει, το βρισκω λιγο κουραστικο να μπαινοβγαζω την βαση για να μην κρυβει τις λειτουργιες του cd player. (την βαση βεντουζας δεν την εβγαζα και ποτε απο το τζαμι)

 

Βασεις αεραγωγων, δεν μπορω να βαλω γιατι εχω κουρμπαριστους και βασεις μαγνητη δεν θελω γιατι ξεκολλανε στα τρανταγματα.

 

Οποτε ηθελα να ρωτησω τους ηδη κατοχους.

Να ξανα αγορασω τελικα βαση με βεντουζα ή το επομενο καλοκαιρι θα εχω προβλημα θερμοκρασιας με τον ηλιο οταν θα δουλευω το gps. ? Μηπως αν το τοποθετω μαζι με την θηκη quick circle ο ηλιος δεν θα κανει τοσο ζημια στην πλατη του. ?

 

(μιλω για ford focus mkI)

Link to comment
Share on other sites

Στα χαρτιά το G4 κερδίζει αρκετούς πόντους (λόγω aperture, λόγω καλύτερων manual ρυθμίσεων, λόγω megapixels, και Optical Image Stabilization).

 

Η κάμερα του S5, πάντως, δεν ήταν και κακή. Αλλά δεν ήταν και όσο εντυπωσιακή στα auto settings όσο του LG G3 και πλέον και του G4.

 

Εγώ θα πήγαινα στο G4 μόνο αν έβρισκα να πουλήσω το S5 σε καλή τιμή. Δεν θα άξιζε να το σκοτώσεις, πιστεύω μόνο και μόνο για να πας σε G4.

Εχει πολυ καμερα το s5..το g4 για την τιμη ειναι πολυ καλο!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πολλοί οδηγοί που εξηγούν γενικότερα τα βασικά settings όλων των φωτογραφικών μηχανών με manual mode.

 

http://lifehacker.com/5814173/basics-of-photography-your-cameras-manual-settings

http://lifehacker.com/5877335/the-manual-photography-cheat-sheet-keeps-you-familiar-with-all-your-cameras-different-settings

 

Με πιο απλούς όρους πρόσφατα πήρε το μάτι μου αυτό, που βρίσκω πιο κατατοπιστικό για κάποιον που τώρα μαθαίνει τους όρους

 

http://9gag.com/gag/aDmVzBd/the-complete-guide-to-photography-for-beginners

Καλησπέρα.Να συμπληρώσω καί αυτό
LG G4 RED
Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοοον ηρθε η ωρα να αναφερθω και σε δυο-τρια θεματακια αρνητικα για το G4....

 

1. Σαν πρωην κατοχος samsung s3 GT I9300 διαπιστωσα οτι η οθονη (digitizer) η οπως τελος παντων το λενε του G4 δεν ειναι τοσο ευαισθητη στην αφη οσο το s3( που πιανει και με το νυχι). Εσεις το εχετε παρατηρησει; (ειχα μαθει να χρησιμοποιω το νυχι μου και ψηλο απογοητευτικα)

 

2.Η ποιοτητα κλησης θα μπορουσε να ειναι καλυτερη και ειναι εμφανης η διαφορα ποιοτητας! Θελω να πω οτι με το S3 κολλητο στο αυτι σε μια συναυλια θα ακουσεις τον αλλον ενω με το g4 μαλλον οχι....

 

3.Κατεβασμα μεγαλων εφαρμογων απο το store στα καλα καθουμενα λιγο πριν ολοκληρωθει το κατεβασμα του need for speed με γειωσε και κατι ανεφερε για χρονικο ληξης λειτουργιας κατι τετοιο. Ειχα διαβασει κατι παρομοιο στο φορουμ με το store και εφαρμογες αλλα δεν ειχα καποιο θεμα μεχρι χθες! Ας ελπιζω να ετυχε.....

 

4.Θα ηθελα να με βοηθησετε διοτι για καποιο λογο οταν εχω κλειστη την οθονη απο χτες δεν μου ερχονται ειδοποιησεις (facebook πχ) αλλα οταν ανοιγει επι τοπου σκανε ολες. υποψιαζομαι οτι κατι θα εχω πειραξει στις ρυθμισεις;

 

Τα πρωτα δυο τα θεωρω ανεπιτρεπτα συγκρινοντας δυο κινητα που εχουν 3 χρονια διαφορα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας Κύριοι...:)

 

Είμαι και εγώ κάτοχος του G4 από της 30 του μήνα,δυο μέρες δηλαδή,η συσκευή αγοράστηκε από σκρουτζομάγαζο σε καλή τιμή.

Είναι το genuine leather black (G) με όλα τα καλούδια του μέσα,σε ανοιχτή συσκευασία,φόραγε την v10c και έβαλα την v10d το μοντέλο είναι μάλλον Ρουμάνικο,αφού και η ίδια η LG σταμάτησε να ενημερώνει για την προέλευση των μη επίσημων (παρά-εισαγωγές) με έστελνε ο ένας στον άλλο,από LG σε procordia που με ταλαιπωρούσαν χωρίς να μου λένε την αλήθεια...τέσπα.

 

Αυτό είναι δευτερεύων,αφού ο πωλητής που το αγόρασα,με διαβεβαίωσε πως,ότι και να συμβεί στην συσκευή θα μου κάνει αντικατάσταση, DOA-DAP κανονικά,και μετά τις επτά ημέρες εγγύηση δυο χρόνον,πληροφοριακά και μόνο η LG δεν κάνει αντικατάσταση σε παραεισαγωγές,αλλά μόνο στα δικά της.

 

Η συσκευή πραγματικά ήταν τζάμι,την κοίταξα πολύ προσεκτικά και ήταν άψογη,μέχρι που ήρθε στο σπίτι μου ένας φίλος μου που είναι καμένος με τα κινητά,

έχει 3-4 συσκευές μαζί του...:confused: αφού έγινε τέστ: G4 vs S6 vs S6 edge στο τέλος παραμίλαγε:

είδες τι μου έκανες; για άλλο πήγαινα και άλλο θα πάρω,μου είπε ενθουσιάστηκε με το G4,φεύγοντας μου λέει:

δεν τρέχεις και κανένα tester για να δείς την οθόνη του,να είσαι σίγουρος;

 

Έτσι και έγινε έτρεξα το Display tester γιατί δεν ήξερα και καμιά άλλη εφαρμογή,έχω σταματήσει το άθλημα από το 2011,και έχω μείνει πολύ πίσω,έκλεισα το auto και έβαλα το brightness στο 100% πέρασα όλα τα χρώματα red-green-blue-white-grey-yellow-magenta-cyan- με απόλυτη επιτυχία ούτε pixel ούτε ips bleeding τίποτα,όταν έφτασα στο black είδα όχι με γυμνό μάτι,αλλά με ισχυρό μεγεθυντικό φακό,ένα απειροελάχιστο bleeding που ειλικρινά δεν με ενόχλησε,όταν όμως πρόσεξα καλύτερα,είδα πολλά pixels σαν καμένα,αλλά πολλά,σαν να κοιτάς τον έναστρο ουρανό ένα πράγμα,δεν έχω ξαναδεί παρόμοιο φαινόμενο,προσπάθησα και έβγαλα screenshots αλλά δυστυχώς,δεν φαινόταν τίποτα,ήθελα να το ποστάρω εδώ να το δείτε...:(

 

Και τώρα τι κάνω παιδιά; το στέλνω πίσω; με γυμνό μάτι δεν δείχνει τίποτα,και μιας και δεν ξέρω τις καινούργιες εφαρμογές,ξέρει κάποιος,αν το Display tester είναι αξιόπιστο; υπάρχει κάποια καλύτερη εφαρμογή; γιατί μου έκανε εντύπωση που σε όλα τα άλλα χρώματά δεν είδα ούτε το παραμικρό...:worry:

 

Θέλω την βοήθεια σας,και τα φώτα σας γιατί το έχω είδη 3 μέρες,και έφυγε και ο φίλος μου που ξέρει,και έχω μπερδευτεί πολύ,

οπότε όποια γνώμη ή πρόταση θα με βοηθούσε πάρα πολύ είμαι σαν χαμένος...:help:

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Πάντα φιλικά Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη φανταζομαι θα αστειευσαι ετσι; Καλοριζικη η συσκευή σου,πετα το μεγεθυντικό φακο απο το παραθυρο!!

Ολες οι lcd εχουν αυτο το λιγο bleeding που ειδες.Ασε που σε απολυτο σκοταδι δεν γίνεται να εχεις τερμα φωτεινότητα οποτε δεν θα το ξαναδεις ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας Κύριοι...:)

 

Είμαι και εγώ κάτοχος του G4 από της 30 του μήνα,δυο μέρες δηλαδή,η συσκευή αγοράστηκε από σκρουτζομάγαζο σε καλή τιμή.

Είναι το genuine leather black (G) με όλα τα καλούδια του μέσα,σε ανοιχτή συσκευασία,φόραγε την v10c και έβαλα την v10d το μοντέλο είναι μάλλον Ρουμάνικο,αφού και η ίδια η LG σταμάτησε να ενημερώνει για την προέλευση των μη επίσημων (παρά-εισαγωγές) με έστελνε ο ένας στον άλλο,από LG σε procordia που με ταλαιπωρούσαν χωρίς να μου λένε την αλήθεια...τέσπα.

 

Αυτό είναι δευτερεύων,αφού ο πωλητής που το αγόρασα,με διαβεβαίωσε πως,ότι και να συμβεί στην συσκευή θα μου κάνει αντικατάσταση, DOA-DAP κανονικά,και μετά τις επτά ημέρες εγγύηση δυο χρόνον,πληροφοριακά και μόνο η LG δεν κάνει αντικατάσταση σε παραεισαγωγές,αλλά μόνο στα δικά της.

 

Η συσκευή πραγματικά ήταν τζάμι,την κοίταξα πολύ προσεκτικά και ήταν άψογη,μέχρι που ήρθε στο σπίτι μου ένας φίλος μου που είναι καμένος με τα κινητά,

έχει 3-4 συσκευές μαζί του...:confused: αφού έγινε τέστ: G4 vs S6 vs S6 edge στο τέλος παραμίλαγε:

είδες τι μου έκανες; για άλλο πήγαινα και άλλο θα πάρω,μου είπε ενθουσιάστηκε με το G4,φεύγοντας μου λέει:

δεν τρέχεις και κανένα tester για να δείς την οθόνη του,να είσαι σίγουρος;

 

Έτσι και έγινε έτρεξα το Display tester γιατί δεν ήξερα και καμιά άλλη εφαρμογή,έχω σταματήσει το άθλημα από το 2011,και έχω μείνει πολύ πίσω,έκλεισα το auto και έβαλα το brightness στο 100% πέρασα όλα τα χρώματα red-green-blue-white-grey-yellow-magenta-cyan- με απόλυτη επιτυχία ούτε pixel ούτε ips bleeding τίποτα,όταν έφτασα στο black είδα όχι με γυμνό μάτι,αλλά με ισχυρό μεγεθυντικό φακό,ένα απειροελάχιστο bleeding που ειλικρινά δεν με ενόχλησε,όταν όμως πρόσεξα καλύτερα,είδα πολλά pixels σαν καμένα,αλλά πολλά,σαν να κοιτάς τον έναστρο ουρανό ένα πράγμα,δεν έχω ξαναδεί παρόμοιο φαινόμενο,προσπάθησα και έβγαλα screenshots αλλά δυστυχώς,δεν φαινόταν τίποτα,ήθελα να το ποστάρω εδώ να το δείτε...:(

 

Και τώρα τι κάνω παιδιά; το στέλνω πίσω; με γυμνό μάτι δεν δείχνει τίποτα,και μιας και δεν ξέρω τις καινούργιες εφαρμογές,ξέρει κάποιος,αν το Display tester είναι αξιόπιστο; υπάρχει κάποια καλύτερη εφαρμογή; γιατί μου έκανε εντύπωση που σε όλα τα άλλα χρώματά δεν είδα ούτε το παραμικρό...:worry:

 

Θέλω την βοήθεια σας,και τα φώτα σας γιατί το έχω είδη 3 μέρες,και έφυγε και ο φίλος μου που ξέρει,και έχω μπερδευτεί πολύ,

οπότε όποια γνώμη ή πρόταση θα με βοηθούσε πάρα πολύ είμαι σαν χαμένος...:help:

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Πάντα φιλικά Αντώνης

Enjoy your monster και μην σκας τσάμπα...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...