Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο το Expansys. Παρολαυτα, εχουν αλλο τρελο κανονα. Εγω το παρελαβα σημερα στις 5 το απογευμα (το κραταω σφραγισμενο γιατι θελω να το πουλησω καινουργιο) και μιλησα με την expansys Ελλαδος και μου λεει: δοκιμαστε το τηλεφωνο στα παντα του σημερα (!!!!) γιατι το DOA μας ειναι μια ημερα. Αν πχ εγω το τηλ το ανοιξω σε 2 μερες και δεν ανοιξει, παει για επισκευη και οχι αντικατασταση. Δηλαδη ελεος.

Μαλακιες σου λένε. Το doa στο expansys είναι 7 ημέρες. Τσεκαρισμενο από εμένα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μαλακιες σου λένε. Το doa στο expansys είναι 7 ημέρες. Τσεκαρισμενο από εμένα.

 

Ο ιδιος ο υπαλληλος μου το ειπε. Τον γραφω κανονικα δηλαδη;

Link to comment
Share on other sites

Ο ιδιος ο υπαλληλος μου το ειπε. Τον γραφω κανονικα δηλαδη;

Ο υπάλληλος στην ουσία σου είπε ότι λένε στο site τους.

The Customer must communicate that he/she has received a faulty item before 10a.m. the next business day following the day of delivery. When the Customer files his return he/she must specify the motive of the return.

 

http://www.expansys.com.gr/terms/

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κ εγω χτες σε μαυρο δερμα. Πολυ ομορφο κ χωρις κανενα προβλημα. Με τοσα που διαβαζω εδω μεσα φοβηθηκε το ματι μου. Σουπερ η συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος ενός G2 και τα όσα άκουσα για το G3 και τις υπερθερμάνσεις και τα κολήματα με έκαναν να παραμείνω σε αυτό. Έπεσε πρόσφατα στα χέρια μου ένα LG G4 και πραγματικά είναι υπέροχο! Γρήγορο και σταθερό στο χέρι αν και μεγάλο! Νομίζω ότι θα αρχίσω να το σκέφτομαι στην επόμενη επιδότηση!!!!
Link to comment
Share on other sites

Από Ρομ παιδιά υπάρχουν διαθέσιμες για φλασαρισμα? Ή ακόμη είναι νωρίς?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας αν μπορούμε να συνδεθούμε στο lg smart world με ελληνικό λογαριασμό η πρέπει να φτιάξω νέο.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η μπαταρία πάντως παιδιά...με Όλα ανοιχτά όλη την ώρα...GPS, bluetooth, Wi-Fi, μονίμως σε 4g[ATTACH]63142[/ATTACH][ATTACH]63143[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιον browser χρησιμοποιείτε ??εγω παντως με οπερα αλλα και στοκ βλεπω τρελο lag ??:blink: ειναι το ιδιο και σε εσας??και γενικα ποσες ωρες οθονης βγαζετε??εγω για πρωτη φορα εβγαλα τοσο λιγο 3 ωρες με το ζορι σε μια μερα!!!:X

θα δω και της επομενες μερες φυσικα μηπως και θα καλυτερεψει!!αλλα αν παει ετσι η μπαταρια του s6 που ειχα μου εβγαζε 4.30 με 5 ωρες καθε φορα!!μακαρι να μην ειναι ετσι παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιον browser χρησιμοποιείτε ??εγω παντως με οπερα αλλα και στοκ βλεπω τρελο lag ??:blink: ειναι το ιδιο και σε εσας??και γενικα ποσες ωρες οθονης βγαζετε??εγω για πρωτη φορα εβγαλα τοσο λιγο 3 ωρες με το ζορι σε μια μερα!!!:X

θα δω και της επομενες μερες φυσικα μηπως και θα καλυτερεψει!!αλλα αν παει ετσι η μπαταρια του s6 που ειχα μου εβγαζε 4.30 με 5 ωρες καθε φορα!!μακαρι να μην ειναι ετσι παντως!!!

Η απάντηση για την μπαταρία είναι ακριβώς πάνω από το ποστ σου φίλε μου...chrome χρησιμοποιώ, τουλάχιστον εγώ και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Smooth και γρήγορα...

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση για την μπαταρία είναι ακριβώς πάνω από το ποστ σου φίλε μου...chrome χρησιμοποιώ, τουλάχιστον εγώ και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Smooth και γρήγορα...

 

Φιλε μου γενικα ειπα εγω και οχι σε ενα 12 ωρο μεσα που έβγαλες 5 ωρες!!!σε δυο μερες ας

Πουμε εχεις βγαλει 5 ωρες οθονης??θα μου κανεις την χάρη να δοκιμάσεις και τον οπερα να μου πεις αν βλέπεις lag??

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου γενικα ειπα εγω και οχι σε ενα 12 ωρο μεσα που έβγαλες 5 ωρες!!!σε δυο μερες ας

Πουμε εχεις βγαλει 5 ωρες οθονης??θα μου κανεις την χάρη να δοκιμάσεις και τον οπερα να μου πεις αν βλέπεις lag??

Αρε Μανθο δεν αντεξες πάλι σε lg γυρισες.

Link to comment
Share on other sites

Αρε Μανθο δεν αντεξες πάλι σε lg γυρισες.

 

Να το δοκιμάσουμε και αυτο και μετα βλέπουμε που θα καταλήξω στο τέλος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για πες συν και πλην με το s6 γιατί εσένα σε εμπιστεύομαι.

Πήγαινέ αρκετές σελίδες πίσω και θα δεις το mini review μου για την συσκευή.

Τουλάχιστον την γνώμη μου.

Καλή η κακή,αυτή είναι.τίποτα το σπουδαίο με λίγα λόγια πού θα με έκανε να κολλήσω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινέ αρκετές σελίδες πίσω και θα δεις το mini review μου για την συσκευή.

Τουλάχιστον την γνώμη μου.

Καλή η κακή,αυτή είναι.τίποτα το σπουδαίο με λίγα λόγια πού θα με έκανε να κολλήσω.

Σε σχέση με το s6;αν και λόγο μεγέθους και κυρίως ομορφιάς το g4 δεν μου έκατσε καλά το θεωρώ πιο άσχημο από το g3 αλλά δεν το έπιασα στα χέρια μου μόνο το είδα λίγο στα πεταχτα:o

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το s6;αν και λόγο μεγέθους και κυρίως ομορφιάς το g4 δεν μου έκατσε καλά το θεωρώ πιο άσχημο από το g3 αλλά δεν το έπιασα στα χέρια μου μόνο το είδα λίγο στα πεταχτα:o

 

Σε ομορφια καλυτερο το S6, σε ολα τα υπολοιπα καλυτερο το G4.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες σήμερα έκανα ανταλλαγή το m8 μου με ένα g4 .το μόνο που έχω να πω είναι τρελό lag απαράδεκτο. Έχω αυτή την έκδοση έχει βγει καινούργια έκδοση από αυτή που έχω? Επίσης παρατηρώ θέματα με την απόκριση της οθόνης και από ότι είδα το έχουν και άλλοι μήπως φταίει και το tempered glass που φοράει? Ευχαριστώ[ATTACH]63148[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες σήμερα έκανα ανταλλαγή το m8 μου με ένα g4 .το μόνο που έχω να πω είναι τρελό lag απαράδεκτο. Έχω αυτή την έκδοση έχει βγει καινούργια έκδοση από αυτή που έχω? Επίσης παρατηρώ θέματα με την απόκριση της οθόνης και από ότι είδα το έχουν και άλλοι μήπως φταίει και το tempered glass που φοράει? Ευχαριστώ[ATTACH]63148[/ATTACH]

 

Φίλε μου lag που βλέπεις??εγω μεχρι στιγμής μονο στο οπερα και στοκ browser εχω δει εσυ που τα βλεπεις??

Δεν νομίζω να φταίει το tempered glass!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες σήμερα έκανα ανταλλαγή το m8 μου με ένα g4 .το μόνο που έχω να πω είναι τρελό lag απαράδεκτο. Έχω αυτή την έκδοση έχει βγει καινούργια έκδοση από αυτή που έχω? Επίσης παρατηρώ θέματα με την απόκριση της οθόνης και από ότι είδα το έχουν και άλλοι μήπως φταίει και το tempered glass που φοράει? Ευχαριστώ[ATTACH]63148[/ATTACH]

Είσαι σίγουρος ότι έχεις στα χέρια σου το g4; Γιατί πραγματικά lag το βλέπεις με το κιάλι σε αυτό το κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι έχεις στα χέρια σου το g4; Γιατί πραγματικά lag το βλέπεις με το κιάλι σε αυτό το κινητό...

Ναι

Είσαι σίγουρος ότι έχεις στα χέρια σου το g4; Γιατί πραγματικά lag το βλέπεις με το κιάλι σε αυτό το κινητό...

Ναι φίλε μου τώρα τώρα έστρωσε λίγο έχω κάνει δυο factory reset και έχω πετάξει nova πάνω. παρατηρώ ότι η αφή είναι πολύ ευαίσθητη και στο scrolling ανοίγουν εφαρμογές που πατάω χωρίς να το θέλω. Το scrolling δεν είναι τόσο smooth όσο του m8 που είναι και του 13.έχει βρει κανείς κάποιο fix?

Link to comment
Share on other sites

Ετυχε σημερα να παω σε ενα ΟΤΕ να πληρωσω εναν λογαριασμο κι ειχε ανοιχτο ενα G4 μαυρο με καφε δερματινη πλατη κι ειπα λιγο να το δω.

Επαθα πλακα με την ταχυτητα αν και ηταν αδειο απο εφαρμογες.Οτι παταγα ανοιγε ακαριαια,και θελω να ρωτησω ετσι ειναι και τα δικα σας που τα εχετε φορτωσει εφαρμογες;Η καμερα ανοιγε κι εκλεινε,γυρναγε στην μπροστινη και στην πισω σε κλασματα.

Δεν υπηρχε το κινητο...αν δεν ηταν οι διακοπες ανετα πουλαγα το G3 για να το παρω.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ετυχε σημερα να παω σε ενα ΟΤΕ να πληρωσω εναν λογαριασμο κι ειχε ανοιχτο ενα G4 μαυρο με καφε δερματινη πλατη κι ειπα λιγο να το δω.

Επαθα πλακα με την ταχυτητα αν και ηταν αδειο απο εφαρμογες.Οτι παταγα ανοιγε ακαριαια,και θελω να ρωτησω ετσι ειναι και τα δικα σας που τα εχετε φορτωσει εφαρμογες;Η καμερα ανοιγε κι εκλεινε,γυρναγε στην μπροστινη και στην πισω σε κλασματα.

Δεν υπηρχε το κινητο...αν δεν ηταν οι διακοπες ανετα πουλαγα το G3 για να το παρω.

 

φιλε μου ειναι σφαιρα το τηλεφωνο !!!το g3 ειναι παρα πολυ αργο σε σχεση με το g4!!!;)

πουλα το σημερα και παρτο!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειναι σφαιρα το τηλεφωνο !!!το g3 ειναι παρα πολυ αργο σε σχεση με το g4!!!;)

πουλα το σημερα και παρτο!!!

Σιγά ρε παιδιά που είναι αργό το g3 σε σχέση με το g4... :p:p:p έλα και ψήνομαι... Αλλά λέω να κάνω διακοπές πρώτα!!! Μετά λέω να την κάνω την αντικατάσταση αλλά να πέσει λίγο η τιμή γιατί τώρα έχει ανέβει!

Pano το ίδιο πρόβλημα έχουμε!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...