Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

gamato akougetai filaraki.. ti analysh exei h photo pou to travhkses??

to nokia 6260 exw fenete poli kathari i eikona!!greedy to eida to pm meta apo 2 mines tha pao ayrio sto synergeio na miliso akriva tha mou bgei omos etsi???ayto pou mou eipes omos einai egyimeno etsi?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για ποιό μύνημα λές?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

to nokia 6260 exw fenete poli kathari i eikona!!greedy to eida to pm meta apo 2 mines tha pao ayrio sto synergeio na miliso akriva tha mou bgei omos etsi???ayto pou mou eipes omos einai egyimeno etsi?

Λοιπον βρες τροπο να το ανεβασεις... γιατι με πορωσες τωρα... Αν δεν μπορεις να το ανεβασεις θα σου δωσω ενα κινητο να το στειλεις με με mms ελπιζω να εχεις mms....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον βρες τροπο να το ανεβασεις... γιατι με πορωσες τωρα... Αν δεν μπορεις να το ανεβασεις θα σου δωσω ενα κινητο να το στειλεις με με mms ελπιζω να εχεις mms....

 

nai re c mas porwneis me to xrwma kai les oti de nexeis tropo na to anevasei.. an einai pes ston antonio21 na sou dosei arithmo na to steileis meso mms;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

thes portokalh me maures zantes?????:lol:

pare---->http://img99.imageshack.us/img99/3770/portokalhdinamikmaureszantesew8.jpg

thanks;)

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://img152.imageshack.us/img152/8/laxanidinamikaspreszantesplastikacopycopynr9.jpg Loipon paides auto to dinamik vghke ypo tis "entoles" tos kalou mas filou GReddyRX7.. Kai me arketh ora ergasias pano sto "project" kai me idiaiterh prosoxh stis leptomeries vghke autos o syndiasmos xrwmatwn sto Dinamik.. Dhaladh opos akrivos to ithele kai o GReddyRX7.. filika Protogeo;)

 

 

Λοιπον σημερα γυρισα απο τις διακοπες...δυστυχως λογω πυρκαγιας στην χαλκιδικη...!!!Τεσπα...Εκει που παραθεριζω κυκλοφορουσαν 4 dinamik στην Παραλια Φουρκας...(1)πρασινο με ασπρο,(2)μπλε με ασπρο,(3)ολο ασπρο με περλα,(4)και το δικο μου κοκκινο με μαυρο!!!

 

Εντυπωσεις:Το πρασινο με το ασπρο που το εβλεπα και περυσι...δεν ξερω τι του εκανε αλλα το πρασινο εχει ανοιξει πολυ(ξεθωριασε)και το ασπρο εχει κιτρινισει λιγο!!!Το ασπρο με το μπλε ειναι πολυ ωραιο αλλα εχει εντονη αντιθεση!!!Το ασπρο με την περλα το εχει ενας ξενος:blink:νομιζω Γερμανος,παντως οχι Ρωσσος η Αλβανος αν θελετε να σας λυσω την απορια αλλα τεσπα το ειχε αψογα βαμμενο...με τα νικελωματακια του στα μηχανικα μερη με τους χορηγους του ομορφα τοποθετημενους...πολυ μου αρεσε ολο το συνολο!!!

 

 

Τελος...μου εφυγαν ολες οι επιφυλαξεις...οσον αφορα αν τα Modenas και συγκεκριμενα το δικο μου μπορουν να αντεξουν μεγαλες αποστασεις...ΑΛΛΑ αποδειχθεικαν ΣΚΥΛΙΑ...100χλμ σε 1 ωρα και 45 λεπτακια με ταχυτητα 80-100χλμ/ωρα και χωρις καμια σταση...!!!ΜΠΡΑΒΟ...δεν το περιμενα!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πες μας λιγο για το dinimik απρη περλα... Γιατι ετσι σκεφτομαι να το βαψω απλα εχω ενδιασμους αν θα βαψω και μαυρα πλαστικα ασπρη περλα η μαυρη περλα και να γυαλιζουνε... http://img232.imageshack.us/img232/5306/bikepics517281800lr9.jpg
Link to comment
Share on other sites

File Protogeo pes m to email sou giati 8elo na m deixes se alli emfanisi to Modenas mou me Z mixani k ostoso na se kano kapies erotiseis>>Thanks:)

 

mpes na deis to profile mou kai to leei!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα γυρισα απο τις διακοπες...δυστυχως λογω πυρκαγιας στην χαλκιδικη...!!!Τεσπα...Εκει που παραθεριζω κυκλοφορουσαν 4 dinamik στην Παραλια Φουρκας...(1)πρασινο με ασπρο,(2)μπλε με ασπρο,(3)ολο ασπρο με περλα,(4)και το δικο μου κοκκινο με μαυρο!!!

 

Εντυπωσεις:Το πρασινο με το ασπρο που το εβλεπα και περυσι...δεν ξερω τι του εκανε αλλα το πρασινο εχει ανοιξει πολυ(ξεθωριασε)και το ασπρο εχει κιτρινισει λιγο!!!Το ασπρο με το μπλε ειναι πολυ ωραιο αλλα εχει εντονη αντιθεση!!!Το ασπρο με την περλα το εχει ενας ξενος:blink:νομιζω Γερμανος,παντως οχι Ρωσσος η Αλβανος αν θελετε να σας λυσω την απορια αλλα τεσπα το ειχε αψογα βαμμενο...με τα νικελωματακια του στα μηχανικα μερη με τους χορηγους του ομορφα τοποθετημενους...πολυ μου αρεσε ολο το συνολο!!!

 

 

 

 

 

Τελος...μου εφυγαν ολες οι επιφυλαξεις...οσον αφορα αν τα Modenas και συγκεκριμενα το δικο μου μπορουν να αντεξουν μεγαλες αποστασεις...ΑΛΛΑ αποδειχθεικαν ΣΚΥΛΙΑ...100χλμ σε 1 ωρα και 45 λεπτακια με ταχυτητα 80-100χλμ/ωρα και χωρις καμια σταση...!!!ΜΠΡΑΒΟ...δεν το περιμενα!!!

 

 

 

Δέν στα λέγα? Κατερίνη θεσσαλονίκη το έχω κάνει ρουτίνα!:lol:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πες μας λιγο για το dinimik απρη περλα... Γιατι ετσι σκεφτομαι να το βαψω απλα εχω ενδιασμους αν θα βαψω και μαυρα πλαστικα ασπρη περλα η μαυρη περλα και να γυαλιζουνε... http://img232.imageshack.us/img232/5306/bikepics517281800lr9.jpg

 

Ακριβως ετσι ηταν...οπως ειναι αυτο το Ζ...μονο που εκεινο ηταν MODENAS...;) ;) ;) !!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

filaraki saresei?

polu wraio alla ama to bapsw portokali to thelw ligo pio kleisto to xrwma..thanks pantws;)

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Loipon dwste mou enan arithmo pou na exei energopiimeno to gprs k to stelno me mms!tha steilo 3-4 foto an einai.Greedy leo to mnm pou mou essteiles me tin rintiera!!!Thumasai???

 

Ναι φίλε μου θυμάμαι! Ότι λέω είναι de facto! Προχώρα άφοβα και θα με θυμηθείς!;)

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε παιδειά έπεσα σε μια λακούβα με 120km/h και έγεινε η ζάντα...#^$&*#

Άντε πάλι ίσιαγμα βαρέθηκα γαμώτω...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε παιδειά έπεσα σε μια λακούβα με 120km/h και έγεινε η ζάντα...#^$&*#

Άντε πάλι ίσιαγμα βαρέθηκα γαμώτω...

 

Greek roads αδερφε..τα ξερεις!:( Αληθεια,ποσο παει το ισιαγμα?

http://www.mototriti.gr/jpg/mtr/100/NEWS/Akrapovic_logo.jpg Ban Me I'm Famous
Link to comment
Share on other sites

kai ti lastixo exeis mprosta 2.25?egw prin ligo eixa kunhghto me enan zhta...hmouna diplo mphka mesa se kati stena kai efyge meta o m@l@k@s..den xanastamatw pali pote...me exoun stamathsei 3 fores...alla oxi pali...

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Greek roads αδερφε..τα ξερεις!:( Αληθεια,ποσο παει το ισιαγμα?

 

35ε...3η φορά πάει για ίσιαγμα...ούφ!!!!!!!:mad: :mad:

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

polu wraio alla ama to bapsw portokali to thelw ligo pio kleisto to xrwma..thanks pantws;)

 

thes na skourino ligo perissotero to portokalh?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι ηταν...οπως ειναι αυτο το Ζ...μονο που εκεινο ηταν MODENAS...;) ;) ;) !!!

Kοιτα φιλε μου και εγω ετσι θελω να το βαψω... απλα εχω ενδοιασμο στο αν θα βαψω και τα μαυρα πλαστικα ασπρη περλα... εσυ πως το ειδες το modenas αυτο καλο ητανε... με ολα τα πλαστικα ασπρη περλα?

Link to comment
Share on other sites

35ε...3η φορά πάει για ίσιαγμα...ούφ!!!!!!!:mad: :mad:

Τοσα λεφτα περνεις μην εχεις παραπονο!!!!! Καλα φιλε ετσι οπως πας αμα μαζεψεις ποτε λεφτα σφυρα μου....:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...