Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

File paulo... pos exeis valei thn pinakida kato apo to fanari??

 

me ton idio tropo pou ebala k to fanari....me Lamakia!!!:D

Sas arese to Moro mou???

File greedy opos eipa pige o kollitos mou ekei k to eide en drasei k synexeia me prizei oti thelei k to diko tou na paei etsi!A ksexasa na steilo k to diko tou modenas se foto alla to exw se alli syskeui.to exei thalassi me aspro!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

katse na thymitho nomizo apo ekei pou kanonika stereonete o laspotiras.pantos an pao na bgalo tin pinakida bgenei k to fanari mazi.greedy de mou les sto bikepics se mia foto exeis 2 eisagoges mia mikri k mia megali i megali ti einai???
Link to comment
Share on other sites

katse na thymitho nomizo apo ekei pou kanonika stereonete o laspotiras.pantos an pao na bgalo tin pinakida bgenei k to fanari mazi.greedy de mou les sto bikepics se mia foto exeis 2 eisagoges mia mikri k mia megali i megali ti einai???

 

ok.. thx;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Modenas_18OEO Ωραιο το μηχανκι σου αλλα δεν μου αρεσει το μαυρο το χρωμα καθολου... Αλλα το ασπρο περλα που εχεις ειναι ολα τα λεφτα.. Ειναι ασπρη περλα τι? με μπλε μεσα... με τι χρωμα!!! μετα το βαψιμο εχουν σειρα τα νικελ για ομορφια!!!
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη ο ΜΚ έχει 3 για Dinamik.

 

Η απλή κάνει 160ε η Βερνίκη 180ε και η Νίκελ 220ε! Βέβεια με παζάρια ίσως πέφτουν και άλλο οι τιμές!

 

Ενταξει θεσσαλονικη σας ψιλο κλεβουν λιγο μου φαινεται.. Και σταματηστε ρε παιδια αυτο το mk συνεχεια... Δεν υπαρχουν εξατμισεις mk εξηγεισε φιλε μου greddy τι εννοω!!! 160 ε εχει αθηνα και ειναι και νικελ η ιδια εξατμιση!!! Υπαρχει και η protech χειροποιητη...

Link to comment
Share on other sites

an bapseis kai ta mayra plastika pale mayra gialystera oxi mat kai baleis nikel exatmish kai sela portokali apo ekei pou xekinaei to portokali kai mayrh panw apo to mayro eise idios me emena ;)

 

Λοιπον φιλε μου καλοριζικο το νεο βαψιμο που εκανες πολυ καλο και τα μαυρα πλαστικα ειναι πολυ δυναμη οταν το νικελωσεις θα ειναι τελειο το μηχανακι σου... Λοιπον επισυναπτω ενα παλιο σου μηνυμα (1) Η πορτοκαλι σελα που ελεγες που ειναι...?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα φιλε μου εγω θα το βαψω ασπρη περλα το μηχανακι.. Απο τις φωτο που βλεπω το μηχανακι σου στο ασπρο χρωμα ειναι τελειο.. Κοιτα φιλε μου επειδη απο χρωματα δεν ξερω και πολλα ενα παληκαρι μου ειπε οτι στην περλα ζητας και τι χρωμα να εχει μεσα... Δηλ ασπρο με μπλε ασπρο με χρυσαφι κτλ αμα μπορεις μαθε.. αλλα αν βγηκε καταλαθος..... να δω πως θα μαθουμε!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εχετε σκεφτει κανενα αλλο χρωματακι οπως π.χ το ασημι στα πλαστικα και στην ποδια το μαυρο.Ενα παιδι εχει σκοπο να το βαψει ετσι αλλα δεν εχει σκοπο να το πειραξει μονο απο εμφανιση αλλα και απο κινητηρα.Οποτε προσεχως Μοdenas 57.5 η WISECO η WOSSNER η και σφυρηλατα πιστονια.Αληθεια,μηπως ξερετε ποιο ειναι το καλυτερο?

Επισης εσεις το ζεστενετε καθολου?

Link to comment
Share on other sites

wosner θα ελεγα εγω... Αλλα οποιο και να βαλει μια χαρα θα ναι... 57.5 ενταξει δεν ειναι κατι το φοβερο δεν θα κανει και κατι το ιδιαιτερο... θελει λιγο ζεσταμα γιατι ειναι διχρονο και ειδικα τον χειμωνα με τα κρυα!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε μου καλοριζικο το νεο βαψιμο που εκανες πολυ καλο και τα μαυρα πλαστικα ειναι πολυ δυναμη οταν το νικελωσεις θα ειναι τελειο το μηχανακι σου... Λοιπον επισυναπτω ενα παλιο σου μηνυμα (1) Η πορτοκαλι σελα που ελεγες που ειναι...?

 

Twra pou mas to thymhse o filos Antonio21... pou einai h sela h portokali???:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

re paidia 8elw eksatmisi epigontws!!!poios mporei na steilei komotini eksatmisi?

basika poioi exoun apo a8ina-8essaloniki etoimoparadwti k se ti timi ?

peite katastimata k til an mporeite.......

thnks!;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia 8elw eksatmisi epigontws!!!poios mporei na steilei komotini eksatmisi?

basika poioi exoun apo a8ina-8essaloniki etoimoparadwti k se ti timi ?

peite katastimata k til an mporeite.......

thnks!;)

 

an diavaseis pio pano tha vreis tis plhrofories pou psaxneis apo Thes/nikh bay;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

My Aprilia SXV 450

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εχετε σκεφτει κανενα αλλο χρωματακι οπως π.χ το ασημι στα πλαστικα και στην ποδια το μαυρο.Ενα παιδι εχει σκοπο να το βαψει ετσι αλλα δεν εχει σκοπο να το πειραξει μονο απο εμφανιση αλλα και απο κινητηρα.Οποτε προσεχως Μοdenas 57.5 η WISECO η WOSSNER η και σφυρηλατα πιστονια.Αληθεια,μηπως ξερετε ποιο ειναι το καλυτερο?

Επισης εσεις το ζεστενετε καθολου?

 

Γιατί ρε φίλε το Wisecco ή το Wossner δέν είναι σφυρήλατο? ΛΟΛ!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

μαγκες το modenas που ειχαμε τα τιναξε!!!τρυπησε μπιστονι με μονο 9000χλμ!!! απο αυτα τα 100 να ειναι στην τσιτα, ολα τα αλλα νορμαλ!!!στρωσιμο στα 1500...δεν εχω λογια...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

13000km όλα στην τσίτα και ακόμα όλα ρολόι!:D

 

Ρε παιδειά όσοι έχετε το βιβλίο κατασκευαστή ή μάλλον του Γκοργκόλη τι μπουζί πρωτίνει να βάζουμε τι νούμερο?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

http://www.bikepics.com/pictures/515621/

 

http://www.bikepics.com/pictures/577178/

protogeo θελω να μου κανεις το χρωμα του κρυπτον δυχρωμια με το χρωμα του μοντενας στο glx μου. με βασικο το μπλε του κρυπτον...σε παρακαλω!!!

http://www.bikepics.com/pictures/473988/

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

13000km όλα στην τσίτα και ακόμα όλα ρολόι!:D

 

Ρε παιδειά όσοι έχετε το βιβλίο κατασκευαστή ή μάλλον του Γκοργκόλη τι μπουζί πρωτίνει να βάζουμε τι νούμερο?

 

NGK 8ari!Ego mia fora ebala 6ari k meta apo 100xiliometra eliose to mpouzi k trypise to pistoni!molis eixa teleiosi to strosimo sta 56xiliosta...eipa na to doso mia na ksempoukosi k kaput...

 

re paidia 8elw eksatmisi epigontws!!!poios mporei na steilei komotini eksatmisi?

basika poioi exoun apo a8ina-8essaloniki etoimoparadwti k se ti timi ?

peite katastimata k til an mporeite.......

thnks!;)

 

Ela re petaksou mexri dipla(xanthi) k tha sou bro oti theleis.

 

Κοιτα φιλε μου εγω θα το βαψω ασπρη περλα το μηχανακι.. Απο τις φωτο που βλεπω το μηχανακι σου στο ασπρο χρωμα ειναι τελειο.. Κοιτα φιλε μου επειδη απο χρωματα δεν ξερω και πολλα ενα παληκαρι μου ειπε οτι στην περλα ζητας και τι χρωμα να εχει μεσα... Δηλ ασπρο με μπλε ασπρο με χρυσαφι κτλ αμα μπορεις μαθε.. αλλα αν βγηκε καταλαθος..... να δω πως θα μαθουμε!!

 

Akou na deis emena to mayro einai perla k ston ilio fenetai mple k mob perla stis foto de fenetai gt einai stin skia.me to aspro sou eipa ti egine eipa sketi aspri perla k bgike me gri mazi.Apo konta k ston ilio fenetai gamato.deikse tin foto sto bafeio mporei na katalaboun.

Link to comment
Share on other sites

http://img103.imageshack.us/img103/158/mplexrysodinamikpv9.jpg

akoma enas syndiasmos gia to Dinamik sas:p

 

:lol: :lol: :lol: E καλα ειπαμε μην το μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ κιολας...σαν βατραχι εγινε...:lol: :lol: !!!

 

Θελω να ρωτησω κατι...απευθυνετε για τους Σαλονικιους...μηπως ξερετε κανενα μαγαζι που να πουλαει διαφορα εξαρτηματα...αυτοκολλητα μπιχλιμπιδια ετσι μικρα πραγματακια κτλ κτλ???Εκτος απο αυτα της Οδυσσεως...

 

Σωτηρη βοηθα ρε...:p

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: E καλα ειπαμε μην το μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ κιολας...σαν βατραχι εγινε...:lol: :lol: !!!

 

Θελω να ρωτησω κατι...απευθυνετε για τους Σαλονικιους...μηπως ξερετε κανενα μαγαζι που να πουλαει διαφορα εξαρτηματα...αυτοκολλητα μπιχλιμπιδια ετσι μικρα πραγματακια κτλ κτλ???Εκτος απο αυτα της Οδυσσεως...

 

Σωτηρη βοηθα ρε...:p

 

Δέν ξέρω για μαγαζί αλλά το δωμάτιο μού είναι κάπως έτσι!:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Τι ακριβώς ψάχνεις μήπως και μπορώ να βοηθήσω!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Δέν ξέρω για μαγαζί αλλά το δωμάτιο μού είναι κάπως έτσι!:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Τι ακριβώς ψάχνεις μήπως και μπορώ να βοηθήσω!

 

Τιποτα συγκεκριμενο απλως να πηγαινα να εριχνα καμια ματια...!!!Ολο και κατι θα επαιρνα...!!!

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχει το Moto Way στην Γιαννιτσών.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Έχει το Moto Way στην Γιαννιτσών.

 

Xμμμ...εγω το μηχανακι μου το πηρα απο το Μοtο Way στην Τουμπα...και οταν τους ρωτησα που μπορω να βρω εξαρτηματα μου ειπαν πανε στο κεντρικο τους στην Γιαννιτσων...μαλλον αυτο θα ελεγαν...Ωραια θα το επισκεφθω αυριο...

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...