Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αμα το φτιαξεις το μηχανακι και ρηξεις πολλα λεφτα δεν λεει να το πουλησεις.. και φυσικα ουτε λεει να παρεις αλλο μοτερ με την καμια..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοιτα η γνωμη μου ειναι οτι λες παρολογα πραγματα.. θα δωσεις γυρω στα 700 ε να παρεις μοτερ και θα φτιαξεις και το αλλο μοτερ?.. Αμα εχεις λεφτα για πεταμα καντο..
Link to comment
Share on other sites

egw lew na parw 5-6 modenas akoma kathe fora pou tha mou teliwnei to ladi tha to afhnw na kollhsei kai tha pairnw ta alla pou tha exw spiti...den bariesai pios trexei sta sunergeia gia ladia?

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ μετα την τουμπα κατι εχεις παθει......:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

les?:cry: tha to koitaxw...:lol: :lol: :lol:

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε... του πεταξε την τεταρτη τι εννοεις... δεν του αρεσε και την πεταξε....?:lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

otan allazeis den stis petaei merikes fores?htan me 3 paei na balei 4 kai den thn phre to z eixe kanei 30000 xiliometra...:lol: :lol:

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εχει πεταξει ποτε ταχυτητα ποτε... ποσα χιλ εχει του φιλιυ σου? ωραια αφου δεν του την πηρε δεν μπορουσαν να ξανατρεξουν....
Link to comment
Share on other sites

mono 900 kai mpoukomeno apo to strwsimo...sas aresoun ta autokollhta?http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/12/bikepics-654180-320.jpg

Για ολα τα πράγματα υπάρχει η Master Card...για τα Z υπάρχει το Modenas

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/05/bikepics-648643-150.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε πατε καλα η δεν ξερετε απο μηχανακια?? που μαλλον δεν ξερετε μου φαινετε.. ανοιξε dinimik με 900 χιλ που δεν εχει στρωθει ακομα... Ωραιος οδηγος ο φιλος σου.. και λογικο να τον περασει το z αφου εχει κλειστο μοτερ το dinimik..
Link to comment
Share on other sites

ρε greedy την πατεντα που ελεγες με v-force ριντιερα για 2κυλινδρο με 8 πεταλα εννοεις την v-force 3 που κανει καπου 220ευρω, γιατι και αυτη εχει 8 πεταλα απλως ειναι σαν 2 4πεταλες ριντιερες με μικρη γωνια σε μια βαση.αυτη σε σελιδα μαγαζιου διαβασα οτι μπαινει και σε Ζ και σε καθαροαιμα 125-250.απο τη φωτο παντως φαινεται μικρη..αα και ποσο ειπες οτι χρειαζεται στο μηχανουργειο για να σου ανοιξει τη θηκη της ριντιερας;

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

ρε greedy την πατεντα που ελεγες με v-force ριντιερα για 2κυλινδρο με 8 πεταλα εννοεις την v-force 3 που κανει καπου 220ευρω, γιατι και αυτη εχει 8 πεταλα απλως ειναι σαν 2 4πεταλες ριντιερες με μικρη γωνια σε μια βαση.αυτη σε σελιδα μαγαζιου διαβασα οτι μπαινει και σε Ζ και σε καθαροαιμα 125-250.απο τη φωτο παντως φαινεται μικρη..αα και ποσο ειπες οτι χρειαζεται στο μηχανουργειο για να σου ανοιξει τη θηκη της ριντιερας;

 

Αυτήν λέω άλλα άμα την δείς από κοντά δέν είναι καθόλου μικρή! Δέν ξέρω πόσο θέλουν για το άνοιγμα 20-40e κάπου εκεί λογικά..

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ειπε reediera απο ενα 250 νομιζω dr.. και 50 ε κανει περιπου να σου ανοιξουν την βαση τις reedieras..
Link to comment
Share on other sites

και στο dinamik που την βαλατε τι ελεγε;μικρο δεν ηταν το 32 καρμπυρατερ

"Λυπάμαι γιατί δεν μπορώ, να αντέξω στο χωρισμό και καθε απόγευμα θλιμμένο σε θυμάμαι.Με πέρνουνε τα δάκρυα, οι καημοί και τα παράπονα και νοίωθω τη ζωή μου να τελειώνει.." /// Julia ,te voglio bene!

-του Μάρκου

Link to comment
Share on other sites

Το dinimik με τα λεγομενα του αρχηγου μας (greedy) πεταει.. δεν ειναι το 32 μικρο.. Βαλε ενα keihin 36 και θα εισαι αρχηγος..
Link to comment
Share on other sites

και στο dinamik που την βαλατε τι ελεγε;μικρο δεν ηταν το 32 καρμπυρατερ

 

Δουλεύει καλά αλλά σίγουρα με ένα keihin 36mm θα δουλεύει καλύτερα!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

re mia erwthsh exw kanei konta 4000km exw kanei mono ena service sta 1000km alla mpuzia ladia karter kai tetia ta kanw egw pote na to parw gia service? se diko mou mastora enoite;)

ante kolofadra to poly mexri thn paraskeuh 8a exw psifiakh kai to 1o pou 8a kanw einai na bgalw to bike mu kai na to balw mesa na to deite ante :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...