Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μαλλον τα εχεις μπερδεψει.Οταν βρεις σε ποιο θεμα γραφεις τοτε ξαναγραψε.Δες καλου κακου τι γραφεις πιο πισω εσυ και ο svouros_gr και τι απανταω εγω.Ποτε δεν ειπα οτι θα ειμαι ρελαντι αλλα χαλαρα.Και σου ξαναλεω οτι δεν ειμαι γνησιος.Οταν ενα παπι ειναι γνησιο δεν εχει προβληματα αξιοπιστιας γενικα.Δεν ειναι πιεσμενα και οταν τα πηγαινεις νορμαλ πανε παντου χωρις προβλημα.

 

ennoeis oti ena papi otan einai peragmeno einai axiopisto?(egw lew gia olh th suzhthsh mexri twra pou exoume kanei oi dyo mas)

Ο Θεος συγχωρει,η kawasaki oχι:hunter:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λεω οτι ενα παπι οταν ειναι γνησιο ειναι αξιοπιστο.Ασχετα αν ειναι 2χρονο η 4χρονο.Ποτε δεν ειπα οτι το δικο μου ειναι αξιοπιστο σαν ενα γνησιο.Δικο σου συμπερασμα ειναι.
Link to comment
Share on other sites

Λεω οτι ενα παπι οταν ειναι γνησιο ειναι αξιοπιστο.Ασχετα αν ειναι 2χρονο η 4χρονο.Ποτε δεν ειπα οτι το δικο μου ειναι αξιοπιστο σαν ενα γνησιο.Δικο σου συμπερασμα ειναι.

 

file koita k ligo ti grafw gt tha mas trelaneis smr m fenetai:lol:ebgala kana symperasma?se rwthsa ti ennoeis?oti an ena mhxanaki einai peiragmeno einai axiopisto?me mperdeueis ligo pou to les gnhsio...edw to leme mama...

Ο Θεος συγχωρει,η kawasaki oχι:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω το δικο μου.Το μαμα ειναι αξιοπιστο.Το μαμα σου βγαζει 100.000 χιλιομετρα με γνησιο πιστονι το δικο μου καθε το πολυ 10.000 θελει αλλαγμα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοω το δικο μου.Το μαμα ειναι αξιοπιστο.Το μαμα σου βγαζει 100.000 χιλιομετρα με γνησιο πιστονι το δικο μου καθε το πολυ 10.000 θελει αλλαγμα.

 

a ok!se auto swstos!entaxei oxi k kathe 10.000 ektos k an to spas.!!an to zesteneis gt to pan sta dixrona einai to zestama!!k dn to pigaineis synexeia terma tha kratisei..

Ο Θεος συγχωρει,η kawasaki oχι:hunter:
Link to comment
Share on other sites

εχεις ακουσει τιποτα δλδ αν βγει μεσα στο 2009 ή οχι??????

 

To μονο που ξερω ειναι οτι ο κάθε ένας εμπορος λέει τα δικα του και μέσα απο τον Gorgoli εχει ακουστεί οτι θα κυκλοφορησει dinamik ξανα.

Τωρα το τι θα γινει ο θεος και η ψύχη τους.

Link to comment
Share on other sites

To μονο που ξερω ειναι οτι ο κάθε ένας εμπορος λέει τα δικα του και μέσα απο τον Gorgoli εχει ακουστεί οτι θα κυκλοφορησει dinamik ξανα.

Τωρα το τι θα γινει ο θεος και η ψύχη τους.

 

μονο dinamik εχει ακουστει???? κανενα αλλο 2t παπι???

Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε madloufos μην πηγες και 200. εγω εχω ενα fx με μοτερ dr-350. ειναι φτιαγμενο 84mm{80mm ειναι μαμα},εχει χειροποιητο στροφαλο 76mm,χειροποιητο εκκεντροφορο με αμυγδαλα gsx-r,ελατηρια white-power, βαλβιδες τιτανιου φτιαγμενες σε τορνο,χειροποιητη καμπανα και δισκοι, γραναζι πισω 44 δοντια και χειροποιητη εξατμιση. ακομα εχει νιτρομπουκαλα nos στηλη υγρου τυπου,φτιαγμενο και ελαφρομενο βολαν και καρμπυρατερ fcr 41mm. εχει βγαλει στον τροχο 44.8 αλογα χωρισ το νιτρο. το μηχανακι παει στα 400 μετρα 190 πραγματικα χμ{με gps} χωρις το νιτρο. εσυ πηγες 175 στα 200 μετρα? τι λες ρε φιλε μασ δουλευεις? ποσα mm ειναι το μηχανακι σου ρε?

 

Kαλα απο εσενα ακομα περιμενουμε video με το μηχανακι σου.Τωρα βαλε και την δυναμομετρηση να το δουμε κιολας.Βαλε και φτερα μετα να πεταξεις με τα 190 χιλιομετρα.Βρε κοντερ γραφω.Διαβαστε σωστα πρωτα σκεφτειτε και μετα μιλατε.58 χιλιοστα ειναι το δικο μου.

 

:lol::lol::lol:Τον θυμασαι ρε που μας ελεγε οτι τουμπανο FX και του λεγαμε δειξε δυναμομετρηση και βιντεο και εξαφανιστικε 7 μηνες και εχει μουτρα να μας λεει ΕΜΑΣ <μας κοροιδευεις>:lol:

 

 

 

μονο dinamik εχει ακουστει???? κανενα αλλο 2t παπι???

 

2τ παπι κουμπαρε οχι.Αλλα βγαινουν ακομα πολλα διχρονα μηχνανακια,κυριως motocross:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μερικοι εχουν πολυ θρασος παντως.Μονο Dinamik υπαρχει στο προσκηνιο απο 2Τ παπια.Θα βγαινουν ακομα 2Τ 50αρακια τα 125αρια Rs, Mito και τα λοιπα τσιμπημενα σκυφτα και μερικα motard 125αρια οπως της Aprilia.
Link to comment
Share on other sites

Μερικοι εχουν πολυ θρασος παντως.Μονο Dinamik υπαρχει στο προσκηνιο απο 2Τ παπια.Θα βγαινουν ακομα 2Τ 50αρακια τα 125αρια Rs, Mito και τα λοιπα τσιμπημενα σκυφτα και μερικα motard 125αρια οπως της Aprilia.

 

nai ontoC , krima pou den eisagoun to ZR stin ellada

Link to comment
Share on other sites

Kawasaki leo star δεν βγαινει πια???Νομιζω οτι βγαινει ακομα.Αλλα δεν εχει ερθει στην ελλαδα

 

http://www.faddybike.com/static/leostar.jpg

http://www.imageshack.gr/files/f9kxl5duxeko4sg8h7pb.jpg

http://www.imageshack.gr/files/ajnlaflh8cwsfzhal3r5.jpg

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σκελετος, ψαλιδι, πηρουνι, δισκοφρενα, βασεις, πισω πλαστικα,αναρτησεις, σελα και τα πλαστικα μπροστα απο την σελα ειναι τα ιδια.Κινητηρας ακριβως ο ιδιος.Αλλα παλι εγω προτιμω το Dinamik.
Link to comment
Share on other sites

Σκελετος, ψαλιδι, πηρουνι, δισκοφρενα, βασεις, πισω πλαστικα,αναρτησεις, σελα και τα πλαστικα μπροστα απο την σελα ειναι τα ιδια.Κινητηρας ακριβως ο ιδιος.Αλλα παλι εγω προτιμω το Dinamik.

 

an prosekseis exei mia poli kalh allagh!h monh allagh pou vlepw ektos apo thn emfanish!!exei mprostines mpoukales motosykletas!dn einai papiou!!pane oi vaseis mexri panw sto timoni!!!:)

Ο Θεος συγχωρει,η kawasaki oχι:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Κριμα δεν ειναι upsidedown...Pantos exeis dikio.

 

Θα κανουμε καιρο να δουμε upsidedown σε παπια παραγωγης...........:cry::cry:

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα κανουμε καιρο να δουμε upsidedown σε παπια παραγωγης...........:cry::cry:

 

dn nomizw na doume pote file...ektos k an valoun s kana daytona tpt ths plakas:pmazi ta 2 diskofrena pou exei mprosta k ena pisw k psalidi apo r1 ktlp:lol::lol:

Ο Θεος συγχωρει,η kawasaki oχι:hunter:
Link to comment
Share on other sites

dn nomizw na doume pote file...ektos k an valoun s kana daytona tpt ths plakas:pmazi ta 2 diskofrena pou exei mprosta k ena pisw k psalidi apo r1 ktlp

 

Ειχα δει ενα κινεζικο με upsidedown χρυσαφι πολυ ωραιο:D:D:D{το μπροστινο μονο:lol:}

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

kalispera magkes thelw na rwtisw an tha boresw na vrw tis vaseis apo ta patirakia kai ton maspie epeidi stravwse kai poso peripou tha mou vgei??? kali xronia se olous!

 

Παρε τηλ στον gorgoli..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

nai i m.....a einai oti eimai apo thes/niki kai den exei gorgoli edw..... kai ama vrw na dw pws tha ta valw gt poli perierga mou fenontai ta pragmata....

 

Παρε τηλ στον gorgoli και ρωτα ποιο μαγαζι συνεργαζετε στην Θεσ/νικη και θα σου πει...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...