Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για ηλεκτρονικες η κανονικες?Για ηλεκτρικες πουλαει το moto rider.Αμα θες κανονικη πολαει η turbo exelixis{αθηνα}.Πουλαει μια που γραφει οτι ειναι για παπια 125+cc και εως 60ιππους{δεν μου φτανουν εμενα,αμα ηταν εως 90 μπορει να την επαιρνα:(}

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ego pantos otan piga na allakso ilektroniki to plirosa me tripa sto pistoni.Gi auto kai pisteuo oti i kaliteri einai i gnisia an den exoun allaxtei mpieles kai genika i diadromi.
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθηστε με θελω να παρω καινουργιο dinamik και δεν βρισκω ουτε για δειγμα στην πολη μου.Μηπως ξερει κανενας απο σας κανενα μαγαζι(θεσσαλονικη η κανενα χωριο /πολη κοντα) που να του εχει μεινει.σας παρακαλω αν ξερετε πειτε μου.

Τιποτα δεν εχει αλλαξει

και τιποτα δεν ειναι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Paides vrika ena dinamik 400 euro mple me xartia komple ola to mono kai sovaro provlima einai oti einai kollimewno.Xtipise piro pistoniou kai kollise.Tora paizei na ksistike o kilindros epeidi efige i asfaleia tou pirou.Poso peripou tha mou paei i episkeui?Aksizei gia ta lefta auta?Euxaristo gia tin voithia ek ton proteron.
Link to comment
Share on other sites

an riksisi antiskouriako mesa apo tis balbides ston kilindro kai to afisis 2-3 meres meta an to balis mpros perni alla prota gia kalo kai gia kako allkse tou ladia
Link to comment
Share on other sites

Paides vrika ena dinamik 400 euro mple me xartia komple ola to mono kai sovaro provlima einai oti einai kollimewno.Xtipise piro pistoniou kai kollise.Tora paizei na ksistike o kilindros epeidi efige i asfaleia tou pirou.Poso peripou tha mou paei i episkeui?Aksizei gia ta lefta auta?Euxaristo gia tin voithia ek ton proteron.

ta lefta ine liga alla psakse k kana alo re c gt me kolimeno moter oso na nai kseris oti to papi ipofere sto proin idioktiti eksalou 8a s parei arketa na to ftiaksis pali.Me ena xiliariko briskis kati se kaliteri katastash k xoris na asxoli8is esy prosopika >.> skepsouto kala pantws

Yeaha :cool:
Link to comment
Share on other sites

Paides vrika ena dinamik 400 euro mple me xartia komple ola to mono kai sovaro provlima einai oti einai kollimewno.Xtipise piro pistoniou kai kollise.Tora paizei na ksistike o kilindros epeidi efige i asfaleia tou pirou.Poso peripou tha mou paei i episkeui?Aksizei gia ta lefta auta?Euxaristo gia tin voithia ek ton proteron.

 

Κοιτα αν στο ειπε ο ιδιοκτητης και δεν ειδες εσυ ανοιγμενο τον κινητηρα τοτε μην το παρεις γιατι μπορει να εχει προβλημα μεγαλητερο....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite moy den xerete kanena katasthma pou na toy exei meinei kainourgeio dinamik.please peite an xerete

 

Αποκλειτε να βρεις καινουργιο πια....τελος τα Dinimik....ψαξε κανα μεταχειρησμενο μαμα....και θα εχεις λιγο το κεφαλη σου υσηχο..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

paidia stin kerkira einai ena magazi pou tou exoun minei 2 dinamik... xerete ton tornadoro stin athina ton drako kai an ton xerete pite mou til.

 

Ego pantos otan piga na allakso ilektroniki to plirosa me tripa sto pistoni.Gi auto kai pisteuo oti i kaliteri einai i gnisia an den exoun allaxtei mpieles kai genika i diadromi.

 

ego file mou evala ola ta reumata apo to yz125cc kai exo mpiela tin mama kai den mou eixe dimiourgisei provlima. to mono provlima pou eixa einai oti mou kolise i trompa tou ladiou kai mou kolise to mixanaki kai tora den vrisko mama kilidro me tpt an vreis kati pes mou

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite moy den xerete kanena katasthma pou na toy exei meinei kainourgeio dinamik.please peite an xerete

 

apo poia perioxi eisai file mou? Ekso apo ta giannitsa poulaei enas kenurgio modenas kokkino.Sto meliki ekso apo ta giannitsa.

Link to comment
Share on other sites

apo poia perioxi eisai file mou? Ekso apo ta giannitsa poulaei enas kenurgio modenas kokkino.Sto meliki ekso apo ta giannitsa.

 

Menw mesa sta giannitsa.X8es efere enas ena kainourgio dinamik alla to poulaei 2500$$. metroiths:confused: alliws me doseis paei gurw sta 2900$.:mad::.esi pio magazi les ?

Τιποτα δεν εχει αλλαξει

και τιποτα δεν ειναι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

Menw mesa sta giannitsa.X8es efere enas ena kainourgio dinamik alla to poulaei 2500$$. metroiths:confused: alliws me doseis paei gurw sta 2900$.:mad::.esi pio magazi les ?

 

 

ti 2500xiliades paei kala?Den einai katastima apla pano ston dromo aftos poulaei mixanakia kai to eida prin dio meres kjai ton rotisa etsi gia xabale kai to dinei 2.000E.Tora dern ksero ama einai akoma ekei.8a pao abrio me to mixanaki na to do kai 8a sou apantiso.

Link to comment
Share on other sites

re paidia peite moy den xerete kanena katasthma pou na toy exei meinei kainourgeio dinamik.please peite an xerete

 

filaraki eimai apo komotini edo exoume olokainourgia modenas apo oso ksero sta perisotera magazia an thes poli aneva komotini kai tha vreis olokainourgio kai oti xrwma thes

Link to comment
Share on other sites

Re paidia edo komotini o topos vromaei apo olokainourgia modenas akoma bgenoun toulaxiston edo akoma fernoun.....alla Z oute ena ligo anomalo i einai toso kl ta modenas gt den exo akousei ta kalitera kai idiaitera gia to sasman tou
Link to comment
Share on other sites

koitaxte paidia eixa ena z palia...to eixa 180 kai to poulisa giati mou eipan oti to dinamik einai grigorotero apo ta z loipon piga kai pira dinamik ok mama itan grigorotero apo z perase ligos kairos kai apofasisa na to kano 180...ena exo na po mporei mama na einai poio grigoro alla tin ropi tin ekkinish kai tin teliki pou eixe to z mou otan itan 180 den tin eixe...{panta me tin gnomi mou}

tora to poulao kai 8a xanaparo z

Link to comment
Share on other sites

koitaxte paidia eixa ena z palia...to eixa 180 kai to poulisa giati mou eipan oti to dinamik einai grigorotero apo ta z loipon piga kai pira dinamik ok mama itan grigorotero apo z perase ligos kairos kai apofasisa na to kano 180...ena exo na po mporei mama na einai poio grigoro alla tin ropi tin ekkinish kai tin teliki pou eixe to z mou otan itan 180 den tin eixe...{panta me tin gnomi mou}

tora to poulao kai 8a xanaparo z

 

ta exoume pei ena ekatomirio fores afta ta pragmata.pezounbe ola rolo sto ftiaksimo.

Link to comment
Share on other sites

ta exoume pei ena ekatomirio fores afta ta pragmata.pezounbe ola rolo sto ftiaksimo.

 

koita ta idia pragmata pou ebala sto z mou tote ta eixa balei kai sto modenas den eixa balei kati allo...

Link to comment
Share on other sites

ti 2500xiliades paei kala?Den einai katastima apla pano ston dromo aftos poulaei mixanakia kai to eida prin dio meres kjai ton rotisa etsi gia xabale kai to dinei 2.000E.Tora dern ksero ama einai akoma ekei.8a pao abrio me to mixanaki na to do kai 8a sou apantiso.

 

to eides einai akoma ekei?autos mipos einai apenanti apo to lidl?:rolleyes:

Τιποτα δεν εχει αλλαξει

και τιποτα δεν ειναι το ιδιο

Link to comment
Share on other sites

to eides einai akoma ekei?autos mipos einai apenanti apo to lidl?:rolleyes:

 

Simera perasa apo ekei kai eitane akoma ekei to dinamik.To lidl einai pio brosta apo ekei p[ou sou leo.To mixanaki briskete ligo pio kato apo ta simbol exei ena pratirio ekei 8a katalabeis pros meliki meria.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όροι Χρήσης

 

Δεοντολογία Χρηστών

 

  • Απαγορεύεται η δημοσίευση αγγελιών πώλησης, ζήτησης ή ανταλλαγής, καθώς και μηνυμάτων που έχουν ως σκοπό τη συναλλαγή με επισκέπτες/μέλη του myphone.gr. Οι αγγελίες θα πρέπει να δημοσιεύονται αποκλειστικά στην ενότητα των Αγοραπωλησιών (Buy and Sell Mobiles, Buy and Sell General), η οποία διέπεται από ειδικότερους όρους που περιγράφονται αναλυτικά σε παρακάτω παραγράφους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...