Jump to content

Tablet δωρο απο wind και bonus SIM 120'/1GB


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα , να σε ενημερώσω :

1) Το tablet που δίνουν είναι άθλιο

2) Μην υπογράψεις πριν λήξει η σύμβαση me cyta . Κάνουν του κεφαλιού τους και προχωρούν μόνοι τους την φορητότητα.

3) Από Νοέμβριο χρεώνονται οι ψηφιακές ευκολίες αναγώριση αναμονή φραγή και αυξάνουν το πάγιο.

4) H wind κάθε λιγους μηνές αυξάνει τις χρεώσεις.

Πληροφοριες για αυξήσεις

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=473

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ.

Θα περιμενω και βλεπουμε

Edited by StavrosChatz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες καλησπερα με πηρε η wind σημερα και μου προτεινε το γνωστο πλεον πακετο

 

19.50 τελικη τιμη 24αρα γραμμη +απεριοριστα σταθερα + 300 κινητα + tablet 7αρι + 30 ευρω δωροεπιταγη απο τα public + καρτοκινητο με 120'' τον μηνα για 2 χρονια

 

Το συμβολαιο μου με την cyta ληγει 10 Οκτωβρίου, να περιμενω να ληξει για να υπογραψω ή μπορω να υπογραψω και να ζητησω ενεργοποιηση απο τις 11-12 Οκτωβρίου

Γινεται αυτο? ή η wind θα ζητησει απο την στιγμη που θα υπογραψω την γραμμη και η cyta θα θεωρησει οτι εσπασα το συμβολαιο ?

 

Με το tablet της κακιας ωρας που δινουνε το παιρνεις ή πρεπει να εχεις υπομονη και να κανεις απειρα τηλεφωνα ?

 

Αυτα ευχαριστω.

 

Ζητά να παραλαβής 9/10 φορητότητα σε 2-3 μέρες δεν γίνεται όποτε θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, το ταμπλετ που δίνουν είναι αυτό eStar Beauty HD Quad Core - Tablet 7" 8GB και δεν αξίζει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα συνεχισω Cyta τελικα .Πηρανε τηλεφωνο και μου προτεινανε να παραμεινω με 18.50 τελικη. απο 23 που εχω τωρα.

 

Η wind δε δινει modem , τα παλια που ειχα τα πεταξα ή τα επεστρεψα επομενως το 30αρι απο τα public θα παει σε router, το tablet που δινουνε δεν με πολυενδιαφερει οπως και το καρτοκινητο.Δε βλεπω σοβαρο λογο για αλλαγη.

 

Ευχαριστω σε ολους , βοηθησατε παρα πολυ.Να ειστε καλα.

Edited by StavrosChatz
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Έπειτα από την ένταξή μου σε πρόγραμμα καρτοσυνδεσης, έπρεπε να παραλάβω δωρεάν ένα smartwatch μετά τον 2ο πληρωμένο λογαριασμό.. Το κατάστημα που με παραπεμψατε ήταν της Κορίνθου.. Για τη αποστολή του δώρου ο υπεύθυνος απαιτεισαι 10€..Αυτο δεν συνέβη με το αντίστοιχο δώρο που απεστάλη στη σύζυγο μου, το ίδιο χρονικό διάστημα από κατάστημα της Κηφισίας.. Μετά από ένα μήνα τηλεφωνικών συνομιλιών με το τμήμα εξυπηρέτησης σας, την εταιρεία Ώθηση που έμαθα ότι είναι συνεργάτης σας και το κατάστημα wind της Κορίνθου, αναγκάστηκα να καταβαλω το συγκεκριμένο ποσό στο acs courier ως αντικαταβολή για να παραλάβω.. Εν τέλει, το ρολόι ήρθε με ανοιχτή την ταινία ασφαλείας της συσκευασίας και χωρίς την παρεχόμενη μπαταρία.. Το συγκεκριμένο κατάστημα αρνείται να παραλάβει το ελλιπές προϊόν που μου έστειλε και με βάζει στην δύσκολη θέση να βρω άκρη με άλλο κατάστημα.. Ειλικρινά, λυπάμαι για τους συνεργάτες σας και την εξυπηρέτηση σας.. Επίσης, επιθυμώ, όπως μου επιστραφούν τα χρήματα.. "

Αυτά έστειλα στους άχρηστους της wind

Link to comment
Share on other sites

"Έπειτα από την ένταξή μου σε πρόγραμμα καρτοσυνδεσης, έπρεπε να παραλάβω δωρεάν ένα smartwatch μετά τον 2ο πληρωμένο λογαριασμό.. Το κατάστημα που με παραπεμψατε ήταν της Κορίνθου.. Για τη αποστολή του δώρου ο υπεύθυνος απαιτεισαι 10€..Αυτο δεν συνέβη με το αντίστοιχο δώρο που απεστάλη στη σύζυγο μου, το ίδιο χρονικό διάστημα από κατάστημα της Κηφισίας.. Μετά από ένα μήνα τηλεφωνικών συνομιλιών με το τμήμα εξυπηρέτησης σας, την εταιρεία Ώθηση που έμαθα ότι είναι συνεργάτης σας και το κατάστημα wind της Κορίνθου, αναγκάστηκα να καταβαλω το συγκεκριμένο ποσό στο acs courier ως αντικαταβολή για να παραλάβω.. Εν τέλει, το ρολόι ήρθε με ανοιχτή την ταινία ασφαλείας της συσκευασίας και χωρίς την παρεχόμενη μπαταρία.. Το συγκεκριμένο κατάστημα αρνείται να παραλάβει το ελλιπές προϊόν που μου έστειλε και με βάζει στην δύσκολη θέση να βρω άκρη με άλλο κατάστημα.. Ειλικρινά, λυπάμαι για τους συνεργάτες σας και την εξυπηρέτηση σας.. Επίσης, επιθυμώ, όπως μου επιστραφούν τα χρήματα.. "

Αυτά έστειλα στους άχρηστους της wind

 

Γνωστές οι καλύτερες των προθέσεων με τις οποίες ξεκινάνε οι "αδαείς" πελάτες.

 

Για να γίνονται πια γνώστες της Ελληνικής "κατάστασης" {Αφού πάθουν την επόμενη φορά}...Προλαμβάνοντας, κάθε φορά: ΜΟΝΟ αυτό σαν "μάθημα".

Link to comment
Share on other sites

Γνωστές οι καλύτερες των προθέσεων με τις οποίες ξεκινάνε οι "αδαείς" πελάτες.

 

Για να γίνονται πια γνώστες της Ελληνικής "κατάστασης" {Αφού πάθουν την επόμενη φορά}...Προλαμβάνοντας, κάθε φορά: ΜΟΝΟ αυτό σαν "μάθημα".

 

Το κακό είναι ότι δεν ανήκω στους αδαείς... Διπλοτσέκαρα τα πάντα, πριν κλείσω το συμβόλαιο.. Το ότι ρώτησα αν είναι εντελώς δωρεάν το smartwatch+η αποστολή είναι καταγεγραμμένο στη συνομιλία.. Απλά, μετά από ένα μήνα τους έγραψα στα

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • Administrators
Tα posts που επικεντρώθηκαν στην κάρτα δεδομένων με το 1gb που δίνει κάθε μήνα η Wind μεταφέρθηκαν στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=469627
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, υπάρχει κάποιο τηλέφωνο που να μου κάνουν καλή προσφόρα για καινούρια γραμμή?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν ξέρω αν παρακολουθείται το νήμα ακόμα, υπάρχει κανείς με το πρόγραμμα του τίτλου να του εληξε και να ανανέωσε και αν ναι τι πήρε για να ανανεώσει? η άλλαξε πάροχο..

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...