Jump to content

Tablet δωρο απο wind και bonus SIM 120'/1GB


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς εμείς δεν το πήραμε ποτε ...εδώ και 6μηνες τους παρακαλαμε ....

 

Στάλθηκε από το Vodafone_SU6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ θα σου πώ για το δικό μου σε 10 ημέρες από τώρα.

Εσύ θά ξέρεις εφ οσον είσαι 6 μήνες στην Wind

1) Οταν πήρες τίς 2 κάρτες πλήρωσες τίποτε? ( για το πρώτο τρίμηνο? )

2) Η Mobile Internet λήγει σε 3 μήνες σου μπαίνει το 1GB αν δεν ανανεώσεις κάθε τρίμηνο?

3) Στην F2G τα 5€ τίς ανανέωσης μεταφέρονται μετά το τρίμηνο αν ανανεώσεις λίγο πρίν λήξει?

4) Μέ τα DATA σε αυτήν τήν κάρτα τί γίνεται?

Γιά δώστε τα φώτα σας να μαθαίνουν και οι νεώτεροι......

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα είπες οτι τα 120 λεπτά δεν μεταφέρονται στον αλλο μήνα, λογικό αυτό , 1 ημέρα πρίν την λήξη του τριμήνου βάζω 5€ ας πούμε οτι τα 120 κάθε μήνα με φτάνουν και στο τέλος του τριμήνου εχω 5€ αν βάλω 5€ λίγο πρίν την λήξη του επόμενου τριμήνου μεταφέρονται στο παραεπόμενο ? ( ο φίλος που το εχει λίγο καιρό ισως ξέρει ).

Τώρα αν στείλω SMS θα καταναλώσει από τα 5€? ( δεν εχω δωρεάν SMS ούτε Data ) με τα DATA αυτής τίς κάρτας τι παίζει ( ειδικά με το πολιοσυζητημένο 1€ ημερίσια πλοήγηση κατά λάθος? Μπορώ να κόψω τα DATA?

Θα πάρεις τη καρτούλα από το κατάστημα (αν έχεις δικό σου νούμερο μπορείς να το φέρεις στη wind με φορητότητα φυσικά και να βάλεις εκεί τα 120 λεπτά το μήνα να ξέρεις). Εκεί θα μπαίνουν αυτόματα τα δωρεάν λεπτά (καλώντας 1269 ακούς το υπόλοιπο σου και το πότε αυτό λήγει). Σε τρεις μήνες παρά μια μέρα βάζεις 5€ και ανανεώνεις το υπόλοιπο για άλλους τρεις μήνες και μεταφέρεις και το χρηματικό σου υπόλοιπο φυσικά δε χάνεται. Σωστά ότι άλλο κάνεις θα τρώει από το όποιο χρηματικό υπόλοιπο επίσης μπορείς να ενεργοποιήσεις και ένα σωρο πακέτα αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/

 

Τώρα με την αλλη κάρτα ( DATA ) θα μας πεί ο φίλος οταν εχει νέα αραγε πλήρωσες οταν πήρες τίς 2 κάρτες?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για να είμαι προετοιμασμένος για μεθαύριο.

Πήρα καλή προφορά γραπτή 21,50€ για 2 χρόνια (+ 5% το φέσι ) φορητότητα δωρεάν, και 1 Tablet θα τό πάρω σε 10 ημέρες ( δεν ξέρω πόσο μάπα είναι ) Double Play με τα 300 πρός κινητά + 300 πρός WIND καί τίς 2 SIM.

Τις κάρτες τις παίρνεις δωρεαν και μέχρι να βάλεις κάρτα σε τρεις μήνες δε δίνεις κάτι άλλο. Πολύ καλή προσφορά φίλε μου την πήρες τηλεφωνικά από προσφορά η σε κατάστημα;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρεις τη καρτούλα από το κατάστημα (αν έχεις δικό σου νούμερο μπορείς να το φέρεις στη wind με φορητότητα φυσικά και να βάλεις εκεί τα 120 λεπτά το μήνα να ξέρεις). Εκεί θα μπαίνουν αυτόματα τα δωρεάν λεπτά (καλώντας 1269 ακούς το υπόλοιπο σου και το πότε αυτό λήγει). Σε τρεις μήνες παρά μια μέρα βάζεις 5€ και ανανεώνεις το υπόλοιπο για άλλους τρεις μήνες και μεταφέρεις και το χρηματικό σου υπόλοιπο φυσικά δε χάνεται. Σωστά ότι άλλο κάνεις θα τρώει από το όποιο χρηματικό υπόλοιπο επίσης μπορείς να ενεργοποιήσεις και ένα σωρο πακέτα αν θέλεις να το χρησιμοποιήσεις https://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/

 

 

Τις κάρτες τις παίρνεις δωρεαν και μέχρι να βάλεις κάρτα σε τρεις μήνες δε δίνεις κάτι άλλο. Πολύ καλή προσφορά φίλε μου την πήρες τηλεφωνικά από προσφορά η σε κατάστημα;

Την πήρα τηλεφωνικά από συνεργάτη, μου εστειλε τα συμβόλαια με email για να γλυτώσω την courrier τα υπέγραψα τα σκάναρα και τα εστειλα πίσω. Η προσφορά ολου του πακέτου γραπτώς και με υπογραφή, πρίν 20 ημέρες περίπου αν υπάρχει καμμιά αλλαγή από τότε δεν ξέρω, εμένα πάντως αυτή που αναφέρω παραπάνω μου εδωσαν.

Εχω τα στοιχεία αν θές να στα στείλω με PM , (Το tablet θα το πάρω σε 10 ημέρες από την ενεργοποίηση, δεν εχω γνώμη ).

Σχετικά με την φορητότητα στο κινητό είσαι σίγουρος οτι γίνεται στην sim που θα μου δώσουν (υπάρχουσα κάρτα F2G δεν εχω ), και πόσο στοιχίζει η φορητότητα? και κάτι αλλο ξέρεις αν υπάρχει πρόβλημα με το internet 1€ την ημέρα που στο βάζουν καμμιά φορά με το ετσι θέλω? Εγω στην Cosmote ειχα ζητήσει και μου ειχαν κόψει τα Data γιατί ειχα που και πού αυτήν την απατεωνιά αν και ειχα αλλάξει το apn

Με την data κάρτα τελικά δεν ξέρουμε σίγουρα αν λήγει στούς 3 μήνες η στον 1 χρόνο? για τα 5€ την υποχρεωτική ανανέωση λέω, γιατί εδώ οι γνώμες διαφέρουν.

Edited by leotzian
Link to comment
Share on other sites

Την πήρα τηλεφωνικά από συνεργάτη, μου εστειλε τα συμβόλαια με email για να γλυτώσω την courrier τα υπέγραψα τα σκάναρα και τα εστειλα πίσω. Η προσφορά ολου του πακέτου γραπτώς και με υπογραφή, πρίν 20 ημέρες περίπου αν υπάρχει καμμιά αλλαγή από τότε δεν ξέρω, εμένα πάντως αυτή που αναφέρω παραπάνω μου εδωσαν.

Εχω τα στοιχεία αν θές να στα στείλω με PM , (Το tablet θα το πάρω σε 10 ημέρες από την ενεργοποίηση, δεν εχω γνώμη ).

Σχετικά με την φορητότητα στο κινητό είσαι σίγουρος οτι γίνεται στην sim που θα μου δώσουν (υπάρχουσα κάρτα F2G δεν εχω ), και πόσο στοιχίζει η φορητότητα? και κάτι αλλο ξέρεις αν υπάρχει πρόβλημα με το internet 1€ την ημέρα που στο βάζουν καμμιά φορά με το ετσι θέλω? Εγω στην Cosmote ειχα ζητήσει και μου ειχαν κόψει τα Data γιατί ειχα που και πού αυτήν την απατεωνιά αν και ειχα αλλάξει το apn

Με την data κάρτα τελικά δεν ξέρουμε σίγουρα αν λήγει στούς 3 μήνες η στον 1 χρόνο? για τα 5€ την υποχρεωτική ανανέωση λέω, γιατί εδώ οι γνώμες διαφέρουν.

 

Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας μπαίνουν σε όποια καρτα θες είτε σε καινούργιο καρτοκινητο είτε σε υπάρχον wind είτε σε αριθμό από φορητοτητα (κόστος φορητοτητας ρώτα σε ένα κατάστημα τι παίζει αν σε ενδιαφέρει). Αν έχεις κλειστά τα δεδομένα δε νομίζω να έχεις θέμα με ίντερνετ αλλιώς μίλα με εξυπηρέτηση φανταζομαι θα γίνεται να στην απενεργοποιήσουν. Για κάρτα data ας περιμένουμε πρωτα τα παιδιά να μας πουν για σιγουριά. Στείλε μου τα στοιχεία με pm αν μπορεις

 

Στάλθηκε από το Lenovo K50a40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στην κάρτα την F2G την δώρο δεν μπορεί να γίνει φορητότητα αν δεν περάσουν 6 μήνες και στοιχίζει 30€.

Θά αλλάξω νούμερο ούτως η αλλως δεν το ξέρουν και πολλοί.

Με ενεργοποιήσανε σήμερα πρωί στίς 8, ολα πολύ καλά από ταχύτητα internet σχετικά σαν τον OTE ελάχιστα λιγότερο, κλείδωνα γύρω στα 16400 και τώρα 16300. Μιά χαρά είμαι.

Θά πάω αύριο νά πάρω και τίς κάρτες και μετά από 10 ημέρες οταν πάρω το tablet θα ενημερώσω.

Ευχαριστώ απαντες, και οταν υπάρχουν νέα για την ανανέωση της κάρτας mobile internet ενημερώστε σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Γειά και πάλι σε ολους, λίγη βοήθεια...

Πήρα τίς 2 κάρτες σήμερα F2G και Mobile, μάλιστα αυτή ηθελε να μου βάλει 10€ στην F2G, αλλά επεσε σε διαβασμένο, ολα καλά αλλά στην εφαρμογή MyWind εκανα κανονικά εγγραφή μου δείχνει την σταθερή Double Play αλλά ΟΧΙ τίς 2 παραπάνω κάρτες , είναι φυσιολογικό? απο οτι διαβάζω πρέπει να εμφανίζονται ολες οι συνδέσεις μου, Εκτός SMS από το tablet η το κινητό για τα Data η το υπόλοιπο ομιλίας, από την εφαρμογή πως γίνεται? απο το κινητό αν στείλω sms μου λει οτι εχω 0,20 λεπτά αλλά τι υπόλοιπο από τα δωρεάν 120 δεν φαίνεται, λίγο βοήθεια παρακαλώ.. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζονται στο MyWind αυτές οι 2. Για το καρτοκινητό θα πραγματοποιήσεις ξεχωριστή εγγραφή στο myF2G, και για την κάρτα με το 1GB θα μαθαίνεις το υπόλοιπο στέλνοντας sms τη λέξη ΥΠ ή YP στο στο 1228. Προσοχή για το τελευταίο, καλό είναι να μην τα φας εντελώς τα δεδομένα που σου δίνει. Αν συμβεί αυτό κλειδώνει και θέλεις να πάρεις στην εξυπηρέτηση να στο ξεκλειδώσουν(ή ίσως εναλλακτικά να αγοράσεις πακέτο από 5€).
Link to comment
Share on other sites

Δεν εμφανίζονται στο MyWind αυτές οι 2. Για το καρτοκινητό θα πραγματοποιήσεις ξεχωριστή εγγραφή στο myF2G, και για την κάρτα με το 1GB θα μαθαίνεις το υπόλοιπο στέλνοντας sms τη λέξη ΥΠ ή YP στο στο 1228. Προσοχή για το τελευταίο, καλό είναι να μην τα φας εντελώς τα δεδομένα που σου δίνει. Αν συμβεί αυτό κλειδώνει και θέλεις να πάρεις στην εξυπηρέτηση να στο ξεκλειδώσουν(ή ίσως εναλλακτικά να αγοράσεις πακέτο από 5€).

 

Εντάξει τα εφτιαξα ολα, καλή η βοήθεια σου αλλά απάντηση στην ερώτηση μου σε χρόνο DT, Σκίζει το Forum....

Τώρα περιμένουμε να δούμε με τα DATA της Mobile τί παίζει....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω πάλι κάτι, στην σταθερή μέσω mywind δεν μπορούμε να δούμε την χρήση για τα κινητά ειδικά? μάλλον όχι...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έρχεται από ότι ξέρω. Καλό είναι να βάλεις μία υπενθύμιση. Αν λήξει παίρνεις καινούρια κάρτα, που αν και κοστίζει 5€, πολλές φορές την δίνουν χωρίς χρέωση.

 

Οντως τη δίνουν χωρίς χρέωση-2 φορές την έχω αλλάξει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γειά σε ολους καί πάλι μία ερώτηση, είμαι συνδρομητής Double Play Wind από 19/2/17. Σήμερα πήρα ενα sms στην κάρτα ομιλίας οτι:

"Σας ενημερώνουμε πως χρειάζετε να ανανεώσετε τον χρόνο ομιλίας σας για να συνεχίσετε να λαμβάνετε τα 120 λεπτά/μήνα λόγω συνδιαστικής προσφοράς υπηρεσιών Wind."

Αν μπώ στο site F2G λέει ο υπόλοιπος χρόνος ομιλίας λήγει 19/5/, ( Σε 2 μέρες πρέπει να μπούνε τα 120 λέπτα του Μαίου. )

Η ερώτηση μου είναι πρέπει να ανανέωσω τώρα ( πρίν την 1η του μήνα ) η μπορώ 2-3 μέρες πρίν τίς 19/5/ ? Αν οχι τώρα θα μου μπούνε τα 120 λεπτά? και αν δεν μπούνε και ανανεώσω με 5€ αργότερα θα μου μπούνε τότε?

Εσεις που είσται παλιότεροι στο αθλημα θα ξέρετε, εμένα είναι η πρώτη ανανέωση....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα μπαίνουν κανονικά δεν χρειάζεται να κάνεις καμια ανανέωση, κάντους ένα τηλέφωνο ή στείλτους μύνημα στο Facebook

Γειά μιά ερώτηση σε παρακαλώ, δές μιλάμε για το 1GB DATA CARD αλλά για τα 120 λεπτά στην αλλη κάρτα ομιλίας.

Θά μπαίνουνε για 2 χρόνια ( οσο είναι το συμβόλαιο του σταθερού ) τα 120 λεπτά τον μήνα. Επειδή αυτή η κάρτα είναι καρτοκινητή, ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΝΝΑΝΕΩΣΗ 5€ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ?

Εσύ στην ιδια περίπτωση με εμένα είσαι και δεν βάζεις τίποτε?

Πόσο καιρό την εχεις τώρα?

Link to comment
Share on other sites

Θελει ανανέωση καθε τρεις μηνες πριν ληξει το υπολοιπο. Απλα στέλνουν νωρίτερα την ειδοποιηση.Αν μηδενίσει το υπόλοιπο λόγω μη ανανέωσης,θα σταματήσουν να μπαίνουν τα 120' και θα χαθούν και όσα έχουν απομείνει. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Θελει ανανέωση καθε τρεις μηνες πριν ληξει το υπολοιπο. Απλα στέλνουν νωρίτερα την ειδοποιηση.Αν μηδενίσει το υπόλοιπο λόγω μη ανανέωσης,θα σταματήσουν να μπαίνουν τα 120' και θα χαθούν και όσα έχουν απομείνει.

Και εγώ έτσι ξέρω αλλά τι λέει παραπάνω ο tech_geek έχει δοκιμάσει κανείς να μην ανανεώσει στο τρίμηνο τι γίνεται στο double play?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφω το έχουν γράψει και άλλοι στα σχετικά θέματα. Μάλιστα έχει αναφερθεί ότι πιθανόν χρειάζεται ξανά να δηλώσεις τον αριθμό αν τυχόν μηδενίσει το υπόλοιπο γιατί με τη λήξη του υπολοίπου καταργείται ο συνδυασμός. Τώρα γιατί πριν γράφτηκαν αντίθετα δεν ξέρω, ας μας το εξηγήσει αυτός που το έγραψε

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ίσως αναφέρεται στην κατάσταση που περιέγραψες δεν χρειάζεται ανανέωση τόσο νωρίς (όταν σου στείλανε το μήνυμα) οπότε τα λεπτά του Μαΐου θα έμπαιναν κανονικά. Ανανέωση όμως πριν λήξει το υπόλοιπο σίγουρα χρειάζεται για να διατηρηθεί ο συνδυασμός. Γι'αυτο και σου ήρθε σχετικό μήνυμα, έστω και αν ήρθε νωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γράφω το έχουν γράψει και άλλοι στα σχετικά θέματα. Μάλιστα έχει αναφερθεί ότι πιθανόν χρειάζεται ξανά να δηλώσεις τον αριθμό αν τυχόν μηδενίσει το υπόλοιπο γιατί με τη λήξη του υπολοίπου καταργείται ο συνδυασμός. Τώρα γιατί πριν γράφτηκαν αντίθετα δεν ξέρω, ας μας το εξηγήσει αυτός που το έγραψε

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ίσως αναφέρεται στην κατάσταση που περιέγραψες δεν χρειάζεται ανανέωση τόσο νωρίς (όταν σου στείλανε το μήνυμα) οπότε τα λεπτά του Μαΐου θα έμπαιναν κανονικά. Ανανέωση όμως πριν λήξει το υπόλοιπο σίγουρα χρειάζεται για να διατηρηθεί ο συνδυασμός. Γι'αυτο και σου ήρθε σχετικό μήνυμα, έστω και αν ήρθε νωρίς.

Έτσι πρέπει να είναι που τα λες Εγώ τελικά δεν έβαλα όταν μου εστείλαν το μήνυμα αλλά θα βάλω πριν λήξει ο χρόνος και ασχετα αν δεν έβαλα μπήκε κανονικά ο χρόνος ομιλίας.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει εδώ και μερικές μέρες πού έκανα φορητοτητα.

Όλα καλά με τα 120'. Μόλις ενεργοποιηθηκε η γραμμή μπήκαν και τα λεπτά.

Την κάρτα με το 1giga όμως ακόμα να μου την δώσουν από το κατάστημα. Έχουν έλλειψη λέει και περιμένουν να παραλάβουν. Ερασιτέχνες εντελώς.

Μπορώ να καλέσω κάπου και να μού την στείλουν ταχυδρομικά ή πρέπει να την πάρω από το κατάστημα πού έκανα την αίτηση;

Link to comment
Share on other sites

Έχει εδώ και μερικές μέρες πού έκανα φορητοτητα.

Όλα καλά με τα 120'. Μόλις ενεργοποιηθηκε η γραμμή μπήκαν και τα λεπτά.

Την κάρτα με το 1giga όμως ακόμα να μου την δώσουν από το κατάστημα. Έχουν έλλειψη λέει και περιμένουν να παραλάβουν. Ερασιτέχνες εντελώς.

Μπορώ να καλέσω κάπου και να μού την στείλουν ταχυδρομικά ή πρέπει να την πάρω από το κατάστημα πού έκανα την αίτηση;

 

Δοκίμασε να κάνεις μια κλήση στην Wind και μπορεί να στην στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κι εγώ όταν πρωτοέκανα Wind το σταθερό ήταν καλοκαίρι και είχα φύγει για διακοπές, μίλησα μαζί τους και μου στείλανε τη sim εκεί με courier.
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο του κινητού που έβαλαν τα 120' πόσο καιρό είναι στη wind; ισχύει ακόμα ο περιορισμός των 6 μηνών για να μπει στο συνδυασμό κινητό από φορητότητα?
Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο του κινητού που έβαλαν τα 120' πόσο καιρό είναι στη wind; ισχύει ακόμα ο περιορισμός των 6 μηνών για να μπει στο συνδυασμό κινητό από φορητότητα?

 

Αν ρωτάς εμένα το νούμερο είναι τις γυναίκας μου και το έχει πολλά χρόνια. Δεν μπορώ να σού δώσω απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο του κινητού που έβαλαν τα 120' πόσο καιρό είναι στη wind; ισχύει ακόμα ο περιορισμός των 6 μηνών για να μπει στο συνδυασμό κινητό από φορητότητα?

 

Δυστυχώς ισχύει κανονικά. Πάντως σε δική μου περίπτωση προσφέρθηκαν να στείλουν προσωρινά ένα νέο f2g νούμερο για να μην πάνε χαμένα τα λεπτά αυτούς τους μήνες.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Εμένα για ένα καρτοσυμβόλαιο μου δίνουν μια action camera.. Το κακό είναι ότι το ίδιο έκανε κι η σύζυγος (την ίδια μέρα).. Εκείνης την έστειλαν από κατάστημα Κηφισίας σε μια ημέρα ΔΩΡΕΑΝ, αλλά εμένα είναι να το στείλει το κατάστημα Κορινθίας και θέλει να πληρώσω τον κουριερ... Ενώ μένω Αθήνα, πώς στο καλό τους έκοψε να το προωθήσουν στη Κόρινθο? Έχω μιλήσει με wind με παραπέμπει στο συνεργάτη /κατάστημα, αυτός στο τμήμα που μου προώθησε το πακέτο.. Το κακό είναι ότι θέλει 10€ για μεταφορά και θα κάνει 10 ημέρες, ενώ της συζύγου ήρθε την επομένη της παραγγελίας... Edited by XP130TD
προσβλητικός χαρακτηριστμός
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα με πηρε η wind σημερα και μου προτεινε το γνωστο πλεον πακετο

 

19.50 τελικη τιμη 24αρα γραμμη +απεριοριστα σταθερα + 300 κινητα + tablet 7αρι + 30 ευρω δωροεπιταγη απο τα public + καρτοκινητο με 120'' τον μηνα για 2 χρονια

 

Το συμβολαιο μου με την cyta ληγει 10 Οκτωβρίου, να περιμενω να ληξει για να υπογραψω ή μπορω να υπογραψω και να ζητησω ενεργοποιηση απο τις 11-12 Οκτωβρίου

Γινεται αυτο? ή η wind θα ζητησει απο την στιγμη που θα υπογραψω την γραμμη και η cyta θα θεωρησει οτι εσπασα το συμβολαιο ?

 

Με το tablet της κακιας ωρας που δινουνε το παιρνεις ή πρεπει να εχεις υπομονη και να κανεις απειρα τηλεφωνα ?

 

Αυτα ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα με πηρε η wind σημερα και μου προτεινε το γνωστο πλεον πακετο

 

19.50 τελικη τιμη 24αρα γραμμη +απεριοριστα σταθερα + 300 κινητα + tablet 7αρι + 30 ευρω δωροεπιταγη απο τα public + καρτοκινητο με 120'' τον μηνα για 2 χρονια

 

Το συμβολαιο μου με την cyta ληγει 10 Οκτωβρίου, να περιμενω να ληξει για να υπογραψω ή μπορω να υπογραψω και να ζητησω ενεργοποιηση απο τις 11-12 Οκτωβρίου

Γινεται αυτο? ή η wind θα ζητησει απο την στιγμη που θα υπογραψω την γραμμη και η cyta θα θεωρησει οτι εσπασα το συμβολαιο ?

 

Με το tablet της κακιας ωρας που δινουνε το παιρνεις ή πρεπει να εχεις υπομονη και να κανεις απειρα τηλεφωνα ?

 

Αυτα ευχαριστω.

Καλησπέρα , να σε ενημερώσω :

1) Το tablet που δίνουν είναι άθλιο

2) Μην υπογράψεις πριν λήξει η σύμβαση me cyta . Κάνουν του κεφαλιού τους και προχωρούν μόνοι τους την φορητότητα.

3) Από Νοέμβριο χρεώνονται οι ψηφιακές ευκολίες αναγώριση αναμονή φραγή και αυξάνουν το πάγιο.

4) H wind κάθε λιγους μηνές αυξάνει τις χρεώσεις.

Πληροφοριες για αυξήσεις

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=473

Edited by d1969
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...