Jump to content

myphone Versus: Η μεγάλη των ναυαρχίδων μάχη


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποια ναυαρχίδα θεωρείτε ότι «κλέβει» την παράσταση στο πρώτο μισό του 2015;  

820 members have voted

  1. 1. Ποια ναυαρχίδα θεωρείτε ότι «κλέβει» την παράσταση στο πρώτο μισό του 2015;

    • Samsung Galaxy S6
      442
    • HTC One M9 Plus
      45
    • Sony Xperia Z5
      43
    • LG G4
      142
    • Άλλη ναυαρχίδα
      122
    • Δεν ξέρω / Δεν απαντώ
      26


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

αποσπομενες μπαταριες και ελειψη sd μεγαλο μειον αλλα αυτα μπορουν να τα δωσουν ολοι αν θελουν , αλλα οταν μιλαμε για την καλυτερη καμερα , την καλυτερη ο8ονη και απλα την πιο γρηγορη συσκευη δεν υπαρχη περιθωριο να σκεφτομαστε ποιος ειναι ο δευτερος.

ο μονος που μπορει να τα δωσει ειναι η Samsung .

το ειπα στην παρουσιαση και το λεω και τωρα '' ο γιγαντας ξυπνησε ''

Link to comment
Share on other sites

αποσπομενες μπαταριες και ελειψη sd μεγαλο μειον αλλα αυτα μπορουν να τα δωσουν ολοι αν θελουν , αλλα οταν μιλαμε για την καλυτερη καμερα , την καλυτερη ο8ονη και απλα την πιο γρηγορη συσκευη δεν υπαρχη περιθωριο να σκεφτομαστε ποιος ειναι ο δευτερος.

ο μονος που μπορει να τα δωσει ειναι η Samsung .

το ειπα στην παρουσιαση και το λεω και τωρα '' ο γιγαντας ξυπνησε ''

Πως λέτε για καλύτερες κάμερες κτλ? Αφού τα άλλα ούτε καν τα έχουμε δει ακόμα... Εντομεταξί σε όσα hands on Samsung S6 vs LG G4 έχω δει στο youtube το LG υπερέχει σε πολλά σημεία ακόμα και στην κάμερα. Τώρα πως βγάζετε μερικοί συμπεράσματα δεν καταλαβαίνω.

 

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε ένα πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθω και πιστευω οτι θα επρεπε να υπάρχουν και άλλες επιλογές

 

για να λέμε ομως του στραβού το δικιο, πιο ολοκληρωμένο κινητό είναι το note4 και το G4

πιο ομορφο galaxy s6 edge και πιο σύγχρονο

καλύτερο value for money και μπαταρια και φωτο vibe 2 z pro

 

και η σονυ τελευταία και καταιδρωμενη

 

λοιπόν θα ανοίξω εγώ ενα θεματάκι να το δούμε και με άλλες συσκευές

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Πως λέτε για καλύτερες κάμερες κτλ? Αφού τα άλλα ούτε καν τα έχουμε δει ακόμα... Εντομεταξί σε όσα hands on Samsung S6 vs LG G4 έχω δει στο youtube το LG υπερέχει σε πολλά σημεία ακόμα και στην κάμερα. Τώρα πως βγάζετε μερικοί συμπεράσματα δεν καταλαβαίνω.

 

Ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε ένα πράγμα...

 

δεν υπαρχει ουτε μια πιθανοτητα , εχω πληροφοριες εκ το εσω , μονο πιο καλη selfie θα εχει το g4 .

Link to comment
Share on other sites

Με τις διαστάσεις πού έδωσαν στο g4 προσωπικά του έβαλα απαγορευτικό.πολύ μικρή η διαφορά από το note 4 και φυσικά θα επέλεγα το δεύτερό.

Κοίταζα χτες το g2κι έλεγα πόσο μα πόσο κομψό τηλέφωνο είναι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Note 4 & LG G4 ως τωρα.. Αναμενω το Νοτε 5 φυσικα εκτος αν κανει κοπια κι εκει το 6plus οποτε το Νοτε 4 θα ειναι και το τελευταιο Samsung που θα εχω αποκτησει.. Μετα βουρ για Ιphone 7 plus!! :lol:

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Με τις διαστάσεις πού έδωσαν στο g4 προσωπικά του έβαλα απαγορευτικό.πολύ μικρή η διαφορά από το note 4 και φυσικά θα επέλεγα το δεύτερό.

Κοίταζα χτες το g2κι έλεγα πόσο μα πόσο κομψό τηλέφωνο είναι.

 

ταξιδιώτης πόσο μα πόσο δίκιο έχεις για το lg g2

προσφατα το αποχωρίστηκα γιατί ήθελα δίκαρτο, αλλά μακράν το καλύτερο και βολικότερο τηλέφωνο που είχα ποτέ...μακράν

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S6 χωρίς καμιά σκέψη, είναι απλά το καλύτερο Smartphone που δημιουργήθηκε ποτέ! ;)
Link to comment
Share on other sites

sony νομιζω μακραν η καλυτερη οθονη και ιδικα σε εξωτερικο χωρο( το παλιο μου arc s βαζει ακομα και τωρα τα γυαλια σε πολλα νεα πολυ ποιο ακριβα κινητα )

για την camera δεν το συζηταμε καν ,20mp:)

Βεβαια δεν θα αγορασω κανενα απο αυτα :rolleyes:

αρκουμε στο νεο μου Α806 lenovo :)

Link to comment
Share on other sites

ΔΞ/ΔΑ :confused:

επειδή την εχω πατήσει με "ναυαρχίδες"* αν δεν το πιασω στα χερια μου δεν μπορω να εκφέρω γνώμη...

*(δεν αναφέρω την ναυαρχίδα μη ξεκινήσω κάνα πόλεμο)

Link to comment
Share on other sites

HTC M9 Plus για ναυαρχίδα της HTC; ΟΚ...
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

sony νομιζω μακραν η καλυτερη οθονη και ιδικα σε εξωτερικο χωρο( το παλιο μου arc s βαζει ακομα και τωρα τα γυαλια σε πολλα νεα πολυ ποιο ακριβα κινητα )

για την camera δεν το συζηταμε καν ,20mp:)

Βεβαια δεν θα αγορασω κανενα απο αυτα :rolleyes:

αρκουμε στο νεο μου Α806 lenovo :)

 

Καλα κανεις γιατι ουτε την καλυτερη οθονη εχει, ουτε την καλυτερη καμερα (τα mpixel δε λενε τιποτα απο μονα τους). :)

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Καμία συσκευη απο τον τίτλο.

Αυςτηρα το edge(που βέβαια η πραγματική χρηστικότητα της ειναι πολυ ελάχιστη και πιο πολυ λόγο ντιζαιν κερδίζει) αλλα με μεγαλο μείον την τιμή του,την μέτρια αυτονομια του και παιδικές ασθένειες που εχει η σειρα αυτη την συγκεκριμένη χρονική στιγμή που ειναι ανασταλτικός παράγοντας για αγορά του.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy S6 φυσικά...και όποιος αντέξει! :D

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...