Jump to content

IPHONE6 VS GALAXY S6


OAL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δεχθούμε οτι δεν θα είχατε πρόβλημα σαν λειτουργικό IOS ή ANDROID τι θα επιλέγατε μεταξύ Iphone6 και GalaxyS6 ?

Νομιζω θα επελεγα s6 edge.. Ειναι κατι το διαφορετικο..

Link to comment
Share on other sites

Αν δεχθούμε οτι δεν θα είχατε πρόβλημα σαν λειτουργικό IOS ή ANDROID τι θα επιλέγατε μεταξύ Iphone6 και GalaxyS6 ?

 

Αν το πας στην εμφάνιση μόνο, πιστεύω το iPhone είναι ένα κλικ πιο όμορφο και λίγο πιο ποιοτικό. Προσωπική άποψη πάντα, μην πέσετε να με φάτε :p

Link to comment
Share on other sites

Και μπαταρίας πού στο iphone παραδόξως είναι καλύτερή,προς το παρόν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Iphone 6 κι απο μενα..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Αν και δύσκολα θα έπαιρνα ένα από τα δυο αν και φοβερα κινητά, εσύ θα πρέπει να βρεις πιο λειτουργικό σου τεριαζει αλλά και σε πιο έχεις στηση την ζωή σου κλπ.. Αν θέλεις μόνο στα αλλα την αποψη μου..

 

Το s6 είναι πιο γρήγορο καλύτερη κάμερα περισσότεροί sensors, για μένα πιο όμορφο

 

 

 

Το iPhone έχει καλύτερη διαχείριση μνήμης και ίσως μπαταρίας..

 

 

 

Η apple σε λίγο θα δείξει το δικό της μοντέλο.. Σεπτέμβρη οπότε η διαφορά είναι λογική

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

To iphone 6 είναι βαρετό για μένα.. τα ίδια με όλα τα iphone σε μεγάλο μέγεθος.

Εγώ θα επέλεγα Galaxy S6!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

To iphone 6 είναι βαρετό για μένα.. τα ίδια με όλα τα iphone σε μεγάλο μέγεθος.

Εγώ θα επέλεγα Galaxy S6!

Γιατί το galaxy τι είναι?

Μια καλοσχεδιασμένη κόπια από τα προηγούμενα...

Γενικά και οι δύο συσκευές δεν έχουν να παρουσιάσουν κάτι το ξεχωριστό, πέρα από τα γνωστά [καινούργιοι επεξεργαστές, μεγαλύτερες μνήμες, κτλ-κτλ-κτλ].......

Το ψυχολογικό είναι φίλε μου, [ότι έχεις ένα ταχύτερο και καινούργιο τηλ], και τίποτα παραπάνω..!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το galaxy τι είναι?

Μια καλοσχεδιασμένη κόπια από τα προηγούμενα...

Γενικά και οι δύο συσκευές δεν έχουν να παρουσιάσουν κάτι το ξεχωριστό, πέρα από τα γνωστά [καινούργιοι επεξεργαστές, μεγαλύτερες μνήμες, κτλ-κτλ-κτλ].......

Το ψυχολογικό είναι φίλε μου, [ότι έχεις ένα ταχύτερο και καινούργιο τηλ], και τίποτα παραπάνω..!!

 

Φίλε μου εδώ θα συμφωνήσω εν μέρει.

Παρόλα αυτά θεωρώ πως το edge έχει κάτι διαφορετικό να δείξει. Προσωπικά αν άλλαζα κινητό αυτή την περίοδο το edge θα επέλεγα.

Link to comment
Share on other sites

διαγραφη παρακαλω Edited by Spireto_2158

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...