Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά όσο περισσότερο καιρό περνάω με το κινητό,

και ιδιαίτερα τώρα που το έχω φτιάξει όπως θέλω, τόσο

μου αρέσει......

Να λέμε και καλά λόγια,

όχι μόνο απορίες:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
οντως παιδια η συγκεκριμενη ρομ "τα σπαει":Dμακραν κατα την γνωμη μου οτι καλυτερο εχω δοκιμασει,καλα αν ειχε και βιντεοκληση δεν το συζηταμε!!!και εγω δεν την δουλευω αλλα αφου εχει την δυνατοτητα η συσκευη γιατι να μην την εχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλά όσο περισσότερο καιρό περνάω με το κινητό,

και ιδιαίτερα τώρα που το έχω φτιάξει όπως θέλω, τόσο

μου αρέσει......

Να λέμε και καλά λόγια,

όχι μόνο απορίες:lol:

η συγκεκριμενη συσκευη η θα αρεσει πολυ η δεν θα θελεις ουτε να την δεις!!!αδιαφορα συναισθηματα δεν αφηνει:D
Link to comment
Share on other sites

αυτο ξαναπεστο.. 2.5 χρονια και ακομα τη λατρευω :):):):)

 

Εγώ πάντως δεν έχω δει άλλη συσκευή που

να έχει τα πάντα. Μόλις το συνηθίσεις δεν το

αποχωρίζεσαι. Χτες Πήρα από επιδότηση Cosmote

το Htc S730. Καλό δεν λέω αλλά

9000 δεν είναι.........

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καμμια σχεση!!!μπορει να ειναι πιο βολικο στο θεμα "τηλεφωνο"αλλα μεχρι εκει,πολλοι μου λενε καλο το 9000 σου αλλα το cruise σου εχει gps πανω του,αν σας πω ρε παιδια οτι προτιμω το fortuna που εχω στο 9000;για τον λογο οτι εχει δικια του μπαταρια και δεν μου την ξεπατωνει οπως στο 3650 μου,για να μην πουμε για την αποδοση στο θεμα gps,η μερα με την νυχτα!!!
Link to comment
Share on other sites

Άραγε τι BT Handsfree συσκευή χρησιμοποιείται με το 9000? γιατί εγώ στα 2.5 χρόνια που το έχω δεν κατάφερα να βρώ BT Handsfree συσκευή που να δουλεύει σωστά, και δοκίμασα αρκετές..... Ευχαριστώ...
Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις οτι δεν παιζει σωστα ?

Ενώ εγώ ακούω κανονκά αυτούς με τους οποίους συνομιλώ, αυτοί σχεδόν πάντα διαμαρτύρονται οτι δεν μπρορούν να με ακούσουν καθαρά, να καταλάβουν τι τους λέω.

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Άραγε τι BT Handsfree συσκευή χρησιμοποιείται με το 9000? γιατί εγώ στα 2.5 χρόνια που το έχω δεν κατάφερα να βρώ BT Handsfree συσκευή που να δουλεύει σωστά, και δοκίμασα αρκετές..... Ευχαριστώ...
προσωπικα το δουλευω με htc s100,δουλευει καλυτερα απο αλλα;)
Link to comment
Share on other sites

oooo yesss και εμεις αυτη φοραμε ;)

 

την εχω περασει και εγω εδω και περιπου 5 ωρες , ρε παιδια με τα μνμτα μου στελνουν και μου τα βγαζει σαν conversation γινεται να φαινετε κανονικα σαν ξεχωριστο SMS καθε μνμ?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
την εχω περασει και εγω εδω και περιπου 5 ωρες , ρε παιδια με τα μνμτα μου στελνουν και μου τα βγαζει σαν conversation γινεται να φαινετε κανονικα σαν ξεχωριστο SMS καθε μνμ?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=368337&page=2 ναι,βαλε αυτο;)
Link to comment
Share on other sites

2.8 qvga:(

 

Kαι καλα ρητορικο το ερωτημα ηταν...:p

 

Nομιζω οτι με εξωτερικο GPS σε οθονη 0.8" μεγαλυτερη ειναι καλυτερα απο τον συνδυασμο του cruise...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το καταλαβα:D:Dθα συμφωνησω μαζι σου μια και τα εχω και τα 2 διπλα-διπλά,θα μου πεις βεβαια οπως βολευει τον καθενα,παντως και εγω ειμαι υπερ του 3,6(vga;)) και εξωτερικου gps
Link to comment
Share on other sites

@vga εγω εχω το ι.tech των 29 ευρω και ειναι μια χαρα.εχεις αλλαξει ρομ?

 

Ευχαριστώ πολύ lepes το είχα δοκιμάσει αρκετά παλιά και ενδεχομένως να είχα ακόμη τα WM5

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα το δουλευω με htc s100,δουλευει καλυτερα απο αλλα;)

 

Ευχαριστώ πολύ lagoudakis δεν το έχω δοκιμάσει ακόμη, εκαιρία λοιπόν...

Nokia 9000, Palm Visor Pro, Palm Tungsten T, Qtec 9000, OMNIA SGH-i900, Acer neoTouch S200 (ACER F1) [έσκασε η οθόνη του], OMNIA II, Note 1, Note 3, Nexus 6, Note 5 (SM-N920CD)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατι που παρατηρησα τωρα...

 

Δεν μπορω να στειλω ουτε να λαβω μεσω υπερυθρων και ΒΤ.Ξερετε τι παιζει.Το δοκιμασα με T68i,SPV M1000 (wm 6.1) και SE K750i.

 

Τιποτα...Ρωταω εδω πριν βαλω παλι τη 2.12.08 να δω αν φταιει η ROM.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω ρε φιλε.Αυτο ,να το ανοιξω απο το comm manager δεν μου περασε απο το μυαλο.Κανενα προβλημα.Δεν εκανα κατι στο κινητο.

 

Τωρα που ηρθε απαντηση το αφηνω οπως ειναι στην ησυχια του. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εγω κατα τυχη το βρηκα!!!!3 ωρες το παλευα στην αρχη!!!:pπου να παει το μυαλο σου οτι θελει και απο τις 2 πλευρες να το ανοιξεις:O
Link to comment
Share on other sites

Τελος καλο ολα καλα παντως.Χωρις αστεια απο την 2.12.08 αυτη ειναι μακραν γρηγοροτερη και πιο σταθερη.

 

Who needs video call.....:p

Link to comment
Share on other sites

για το πρωτο ουτε εγω ξερω,οσο για βιντεοκλησεις το παλευουν λενε,για να δουμε:O,βλεπω οτι ειμαστε πια μονο 3-4 μαχητες με 9000:p:p

 

καλα μη νομιζεις και εγω μαχομαι, απλα οχι για τις ROM:lol:

 

ρε παιδια αποτι καταλαβα σαν να βρηκατε rom που να σας αρεσε πολυ; τι εγινε ; γκρεμιστηκε κανενας φουρνος; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...