Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα σου ελεγα να διαγραψεις την συνεργασια απο το active και απο το pc και απο το 9000 και να την κανεις ξανα;)

 

Το έκανα και έπιασε:happy:

Το διάβασμα συνεχίζεται: 71 σελίδα:!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το έκανα και έπιασε:happy:

Το διάβασμα συνεχίζεται: 71 σελίδα:!::!::!::!:

ωραια:)καλα πας,μεχρι το βραδυ θα εχεις φτασει στα μισα:Dσοβαρα τωρα,μακαρι να εκαναν ολοι αυτο που κανεις εσυ,θα μου πεις βεβαια ειναι κουραστικο αλλα.....
Link to comment
Share on other sites

ωραια:)καλα πας,μεχρι το βραδυ θα εχεις φτασει στα μισα:Dσοβαρα τωρα,μακαρι να εκαναν ολοι αυτο που κανεις εσυ,θα μου πεις βεβαια ειναι κουραστικο αλλα.....

 

Μόνο κουραστικό?:p

Πέρασα και τα πρώτα προγράμματα.

Spb Pocket plus(Sd) kai Spb Mobile shell.

καθώς και microsoft reader(Sd-δεν μου το

βγάζει στα προγράμματα και δεν μπορώ

να κάνω activation:()

HandySwitcher(Sd), macromedia flash

player Active X(Sd).

Αλλά το πρόβλημα μου ακόμα δεν μπορώ να

στείλω mms (όχι δεν είμαι ξανθιά:mad:)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μηπως εχεις αλλαξει εσυ η ο προηγουμενος κατοχος κατα λαθος τις ρυθμισεις;:Oγια δοκιμασε να τις περασεις απο την αρχη αφου τις σβησεις πρωτα απο εδω http://www.htc.com.gr/9090_gprs.html (ειναι οι ιδιες,ας λεει 9090)επισης μια αλλη λυση πιο ευκολη ειναι να βαλεις μια καρτα σιμ αλλου παροχου απο αυτον που εχεις και μετα να βαλεις την δικια σου για να ξαναπεραστουν αυτοματα;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν ξερω ποια εχεις πανω τωρα;αν θελεις ελληνικα οπωσδηποτε τοτε δεν εχεις πολλες επιλογες,μονο μια και με 5,στα 6αρια υπαρχουν 4-5 αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν τα πανε και πολυ καλα με την μνημη οσες δοκιμασα και δεν παιζει η βιντεοκληση σε καμμια
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ποια εχεις πανω τωρα;αν θελεις ελληνικα οπωσδηποτε τοτε δεν εχεις πολλες επιλογες,μονο μια και με 5,στα 6αρια υπαρχουν 4-5 αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν τα πανε και πολυ καλα με την μνημη οσες δοκιμασα και δεν παιζει η βιντεοκληση σε καμμια

αααααα:) θέλω κι εγώ ξανά 9000 :) χεχε

Link to comment
Share on other sites

rom version 2.00.02 WWE , radio 1.09.00 επισης καπου διαβαζα πως στα PPC δεν γινετε να κλεισουν , στο s200 ομως κρατωντας πατημενο το ον/off για 5 περιπου δευτερα εκλεινε κανονικα η συσκευη με προειδοποιουσε πως θα σβηστει και παταγα οκ!στο 9000 υπαρχει καποιο προγραμμα εστω?

 

με το θεμα της μπαταριας τη κανετε?εχετε παρει τη μεγαλη με το αλλο καπακι?υπαρχει καποια μεγαλυτερη στο ιδιο μεγεθος με την εργοστασιακη?

Link to comment
Share on other sites

απ όσο ξέρω η μεγάλη μπαταρία είναι αρκετά μεγαλύτερη και σε μέγεθος. Γύρω στη μια μιση με δυο μέρες έβγαζε σε εμένα όταν το είχα.
Link to comment
Share on other sites

σημερα ειναι η πρωτη του μερα για μενα θελω να το δω!

στο 9100 κραταγε με 1~2 ωρες wifi με το ζορι 24 ωρες!

στο s200 με 5 ωρες περιπου wifi κραταγε ενα 3ημερο

Link to comment
Share on other sites

καλά με το WI-FI ανοιχτό η μπαταρία του φεύγει πολύ γρήγρα , μην ξεχνάς οτι έχει πολύ μεγαλύερη οθόνη και από το 9100 και από το s200.
Link to comment
Share on other sites

χμ,σε ευχαριστω θα περιμενω καποιον να μου πει για τη version!ωστοσο απο πισω γραφει Htc PU 10 ονομαζετε και ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
rom version 2.00.02 WWE , radio 1.09.00 επισης καπου διαβαζα πως στα PPC δεν γινετε να κλεισουν , στο s200 ομως κρατωντας πατημενο το ον/off για 5 περιπου δευτερα εκλεινε κανονικα η συσκευη με προειδοποιουσε πως θα σβηστει και παταγα οκ!στο 9000 υπαρχει καποιο προγραμμα εστω?

 

με το θεμα της μπαταριας τη κανετε?εχετε παρει τη μεγαλη με το αλλο καπακι?υπαρχει καποια μεγαλυτερη στο ιδιο μεγεθος με την εργοστασιακη?

το 9000 δεν κλεινει ποτε με το on-off,μπαταρια εγω εχω την μεγαλη (3800),εχει ογκο βεβαια αλλα μου βγαζει 3 μερες με φουλ χρηση καθημερινα ενω με την δικια του με την ιδια χρηση εβγαζα 1 μερα
Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει καμια αλλη μπαταρία που να είναι λίγο μεγαλύτερη σε χωρητικότητα και να μην έχει μεγαλύτερο μέγεθος ;;
Link to comment
Share on other sites

για την ρομ που εχω καμια γνωμη?

 

στο ebay βρηκα 3200mah γυρω στα 15 ευρώ και με 30 4800 mah την 4800 την εχει δει κανεις?ειναι ποιο μεγαλη απο την 3200?

Link to comment
Share on other sites

4800 ; για λαπτοπ είναι χεχε:) Πάντως μια πιο μεγάλη που είχα πάρει για το 2020ι δεν μου δούλευε σωστα .
Link to comment
Share on other sites

47 εκατοστα υψος εχει ο καναπες στο σαλονι μας και κατω εχει η μανα μου χοντρο χαλι πανακριβο απο την προικα της....και εσπασε η οθονη του παλι που επεσε απο το καναπε στο χαλι....ουτε 20 μερες δεν την ειχα που την αλλαξα και ξαναεσπασε....τι να πω.... :angry: :angry: :angry: :angry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν υπάρχει καμια αλλη μπαταρία που να είναι λίγο μεγαλύτερη σε χωρητικότητα και να μην έχει μεγαλύτερο μέγεθος ;;
http://www.batteries.gr/advanced_search_result.php?keywords=qtek+9000&search_in_description=1&osCsid=c3ba324cb93da0a741df678c90393175&x=5&y=10η 2600 ειναι οκ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
xrisimopiei kaneis to kinito me to programma tis wind 3,5euro /mina aperioristo internet;

 

Exoun anaferthei polla parapona apo xristes pou tous irthan yperogkoi logariasmoi parolo pou ekana xrisi to sygkekrimeno programma. Psaksto ligo prwta.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...