Jump to content

[Επίσημο] Qtek 9000 (Imate Jasjar / Vodafone v1640 / Universal)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο 3600 ο opera δουλευει μια χαρα,στο 9000 οταν γραφω με το resco πληκτρολογιο ολα ειναι μια χαρα,αλλα οταν παω να γραψω με το hardware δεν μπορω να γραψω παραπανω απο 3 γραμματα.

αυτο ειναι ουσιαστικα το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μιας κι με την βοήθεια του Γιάννη λέω να αλλάζω ρομ ,υπάρχει τρόπος να γράφει και το hardware πληκτρολόγιο ελληνικά;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
υπάρχει τρόπος να γράφει και το hardware πληκτρολόγιο ελληνικά;

 

Opws ta leei o Giannis einai... ;)

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4675

 

(H perigrafi einai gia to Kaiser, alla akrivws ta idia kaneis kai sto 9000 sou!)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
η διαδικασια ειναι αυτη που σου ειπε ο φιλος Γιαννης για να παρεις μια ιδεα,απλα εχει βγει πιο καινουργια εκδοση του αεκ η 1.3,ολα θα τα φτιαξουμε το σκ τασο:)ασε που μπορεις να προλαβεις την tomal 8:D
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως παιδια μετα απο επικοιν ωνια με το 9volto εμαθα πως δεν κανουν και ουτε προκειται ποτε να παγματοποιησουν αναβαθμιση ραμ σε 9000.

 

Το εξωτερικο ειναι μονοδρομος λοιπον :(

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Apokleietai na antimetwpiseis asymbatotita me tis ekastote ROMs pou pernas sti syskevi?

 

Ksereis kapoious pou to exoun kanei kai den eixan problimata? Exw tin entypwsi oti den einai toso aplo.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το εχει κανει 1000 φορες ενας δικος μου γνωστος σε ενα S200, περναγε οτι εβρισκε, αν η ρομ ειναι λαθος η σε σταματαει στην αρχη βγαζοντας ενα σφαλμα "wrong CE image" η κατι τετοιο, η αν την περασει και δεν κανει μενει σε bootloader.

 

3 φορες του το ειχα φτιαξει εκεινου...

 

Εξαλλου πριν κανεις αναβαθμιση ρωτα εδω για αυτην που θες να περασεις...

 

Τωρα αν θες να βαλεις την 7.7 που εχουμε τοσοι εδω περα, δε νομιζω να πιστευεις οτι δε θα σου κανει μιας και τοσος κοσμος την εχει και ειναι απολυττα ικανοποιημενος...

 

Δοκιμασμενα πραγματα!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδη το εχει κανει 1000 φορες ενας δικος μου γνωστος σε ενα S200

 

Gia anabathmisi RAM den milame? Afto mia fora tha to kaneis. Ti kanei kapoios 1000 fores se mia syskevi? :confused:

 

Mperdeftikame i egw katalaba kati lathos? :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Gia anabathmisi RAM den milame? Afto mia fora tha to kaneis. Ti kanei kapoios 1000 fores se mia syskevi? :confused:

 

Mperdeftikame i egw katalaba kati lathos? :wacko:

 

Εγω νομιζα οτι αναφεροσουν σε ROM:O:lol:

 

Aυτο μια φορα γινεται και η εκαστοτε ρομ αναφερει αν υποστηριζει η οχι 128ΜΒ.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ειναι σε beta και με πολλα προβληματα οπως λενε οσοι την δοκιμασαν,λογικα οταν ειναι ετοιμη θα την ανεβασει,μεινε με την7.7 και περιμενε,αλλωστε δεν εχεις καποιο προβλημα;)
Link to comment
Share on other sites

Kali vdomada kai sorry gia tin SFINA edw alla den borw na vrw pouthena ton tomea agoropolisiwn...thelw na poulisw to 9000, enos etous, me tin alouminenia thiki tou, ROM tis mamas ACE, ATHIKTO sto kouti tou,me ola ta parelkomena...o logos???kodevw na stravwthw me ti VGA othoni tou, oso kai telia na eine,eidika ston OPERA MINI...sta 550 kala eine???dektes prosfores, 6938 622 491, Dimitris:-]
.redhotjazz. 4 E V E R :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
καλησπερα φιλε μου,δεν μπορεις να δεις τις αγγελιες γιατι πρεπει να εχεις πανω απο 75 ποστ:Oτωρα οσο για τα 550 που λες γνωμη μου ειναι οτι ειναι πολλα,οχι επειδη η συσκευη δεν ειναι καλη,αλλα επειδη ειναι παλιο το μοντελο(ασχετα αν μερικοι ειμαστε κολημενοι με το συγκεκριμενο)αν δεις στις αγγελιες και στο emarket οι τιμες παιζουν απο 250-300:Oγιατι δεν δοκιμαζεις τον οπερα 9.5;εγω βρηκα την υγεια μου με τον συγκεκριμενο
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
sta 550 kala eine???

 

Όντως είναι πολλά, πάρα πολλά! Δες λίγο τι τιμές παίζουν στις αγγελίες των myphone, navimania, insomina, κ.α. και πράξε αναλόγως! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολλά, πάρα πολλά! Δες λίγο τι τιμές παίζουν στις αγγελίες των myphone, navimania, insomina, κ.α. και πράξε αναλόγως! :rolleyes:
ego pantos sto ebay to xo brei kai me 120:lol::lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε επιτελους η μεγαλη μπαταρια,σιγουρα μεγαλωσε το 9000 μου καπως:O,αλλα μου εβγαλε με φουλ χρηση 3 24ωρα απο 24 ωρες που μου εβγαζε πριν,καλα ειναι γιαννη;καπου τοσο δεν σου κραταει και εσενα;
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μου ηρθε επιτελους η μεγαλη μπαταρια,σιγουρα μεγαλωσε το 9000 μου καπως:O,αλλα μου εβγαλε με φουλ χρηση 3 24ωρα απο 24 ωρες που μου εβγαζε πριν,καλα ειναι γιαννη;καπου τοσο δεν σου κραταει και εσενα;
ναι,τοσο κραταει,αντε καλοριζικια:)
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν δοκιμαζεις τον οπερα 9.5;εγω βρηκα την υγεια μου με τον συγκεκριμενο

Για να μεταφέρουμε τη συζήτηση εδώ, χρησιμοποιώ εδώ και μερες τον Netfront Browser και είμαι ευχαριστημένος εκτός του ότι in.gr/meteo.gr και κανά 2 άλλα site, δεν εμφανίζει ελληνικά. Έχω δοκιμάσει παλιότερα και Opera (9.ΧΧ) αλλά τα ίδια. Δεν ξέρω αν έχετε βρει κάποια έκδοση opera που να εμφανίζει ελληνικά.

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω δοκιμάσει παλιότερα και Opera (9.ΧΧ) αλλά τα ίδια. Δεν ξέρω αν έχετε βρει κάποια έκδοση opera που να εμφανίζει ελληνικά.

 

H ekdosi pou proteinei o Giannis (lagoudakis) edw den parousiazei tetoia problimata. Na ypothesw oti kata ta alla blepeis kanonika ellinika sti syskevi sou e?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

H ekdosi pou proteinei o Giannis (lagoudakis) edw den parousiazei tetoia problimata. Na ypothesw oti kata ta alla blepeis kanonika ellinika sti syskevi sou e?

 

Ναι σε όλα τα άλλα βλέπω κανονικά ελληνικά, ο Netfront 3.5 πάντως είναι πολύ ανώτερος (κατά τη γνώμη μου πάντα) από την opera (που είναι πιο ευχρηστη όμως), λόγω καλύτερης java και flash υποστήριξης. Θα δοκιμάσω και αυτήν την εκδοση που δίνεις.

Ευχαριστώ.

Dub be good to me!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γιαννη το diamond πως το βλεπεις;σου αρεσει;

 

Είναι αρκετά αξιόλογο και καινοτόμο. Έχει πάει ένα βήμα παρακάτω. Ενδιαφέρουσα συσκευή που αξίζει να ασχοληθείς. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...