Jump to content

[S6 Series] Φωτογραφίες & βίντεο


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να δούμε βίντεο 4Κ σε τηλεόραση FHD πρέπει να γίνει π.χ. downgrade με κάποιο πρόγραμμα ή παίζει κατευθείαν;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 239
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Όταν πατάω το πλήκτρο για ληψη φωτο μερικες φορες κανει 3-4 ληψεις συνεχομενες αντι μιας Τι μπορει να συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την καλοσύνη από που το βλέπω αν είναι ενεργό η όχι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 95 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εισαι σίγουρος οτι δεν εχεις ενεργοποιημενο το Burst shot?

Από που το βλέπω αν είναι ενεργοποιημ η οχι

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω το πλήκτρο για ληψη φωτο μερικες φορες κανει 3-4 ληψεις συνεχομενες αντι μιας Τι μπορει να συμβαινει?

 

Στο auto αναλογα με τις συνθηκες επιλεγει τον "καλυτερο" τροπο ληψης. Σε χαμηλο φωτισμο μερικες φορες τραβει 3-4 συνεχομενες και τις συνθετει για το τελικο αποτελεσμα. Ετσι νομιζω δηλαδη...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Στο auto αναλογα με τις συνθηκες επιλεγει τον "καλυτερο" τροπο ληψης. Σε χαμηλο φωτισμο μερικες φορες τραβει 3-4 συνεχομενες και τις συνθετει για το τελικο αποτελεσμα. Ετσι νομιζω δηλαδη...

Δεν νομίζω γιατί το κάνει και ημέρα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν βγάζω video με slow motion χαλάει πολύ ι ανάλυση το κάνει και σε εσάς ?

720p είναι και όχι στα frames του iphone 6..... εδώ κερδίζει το iphone κατά κράτος.... αλλά ποιος τραβάει slowmotion

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

720p είναι και όχι στα frames του iphone 6..... εδώ κερδίζει το iphone κατά κράτος.... αλλά ποιος τραβάει slowmotion

 

στο slow motion και το iphone6 τραβαει 720p .

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια εχω βαλει την 5.1.1 και δοκιμαζω το τεστ για να μου πει αν μπορω να βγαλω φωτο σε raw και λεει οχι.

Γνωριζει καποιος κατι;

 

[ATTACH]62614[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω βαλει την 5.1.1 και δοκιμαζω το τεστ για να μου πει αν μπορω να βγαλω φωτο σε raw και λεει οχι.

Γνωριζει καποιος κατι;

 

[ATTACH]62614[/ATTACH]

 

φιλε μου μπορεις να βγαλεις raw μονο με τριτη εφαρμογη(πχ snap camera!!) και οχι μαμα καμερα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μπορεις να βγαλεις raw μονο με τριτη εφαρμογη(πχ snap camera!!) και οχι μαμα καμερα!!!;)

Ναι αλλα πρεπει να βαλω την εφαρμογη πρωτα γιατι απο οτι καταλαβα κανεις το τεστ να δει αν υποστηριζει η συσκευη raw.

 

Θενκς

Edit το βρηκα ολα καλα, με μπερδεψε εκεινη η εφαρμογη που κανει το τεστ.

Edited by marios_ch
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα μου ηρθε το κινητο και περασα την 5.1.1 και το εψαξα παρα πολυ!

αλλα δυστυχως διαβασα οτι τωρα δεν μπορω να δω ποιον σενσορα εχω!αυτο ειναι το ενα θεμα μου!μηπως γνωριζετε πως μπορω γιατι τον βαζω αλλα δεν μου βγαζει την επιλγοη isp ver!

το 2 και σημαντικοτερο ειναι οτι στην μπροστινη καμερα στη λειτουργια selfie χωρις εφε υπαρχει λαγκαρισμα και δεν ειναι smooth ειδικα στο σκοταδι ενω αν βαλω εφε στη λειτουργια selfie δεν εχει λαγκ!επισης το ιδιο ακριβως γινετε και στη λειτουργια ληψη κατα διαστηματα οταν δεν εχω εφε ενω οταν εχω εφε δεν κολλαει και ειναι smooth γνωριζετε γιατι γινεται αυτο?γινετε και σε σας?το εκανα και hard reset μπας και ηταν καποια εφαρμογη αλλα παλι τα ιδια!

Edited by michaels_v2
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας... εχουμε εντυπωσεις απο 5.1.1 οσον αφορα την μπαταρια ?? μετα απο 2-3 κυκλους φορτησης αν εχει φτασει κανεις θα ηθελα εντυπωσεις....

 

*λαθος topic, move please*

Edited by Vip3r

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σημερα μου ηρθε το κινητο και περασα την 5.1.1 και το εψαξα παρα πολυ!

αλλα δυστυχως διαβασα οτι τωρα δεν μπορω να δω ποιον σενσορα εχω!αυτο ειναι το ενα θεμα μου!μηπως γνωριζετε πως μπορω γιατι τον βαζω αλλα δεν μου βγαζει την επιλγοη isp ver!

το 2 και σημαντικοτερο ειναι οτι στην μπροστινη καμερα στη λειτουργια selfie χωρις εφε υπαρχει λαγκαρισμα και δεν ειναι smooth ειδικα στο σκοταδι ενω αν βαλω εφε στη λειτουργια selfie δεν εχει λαγκ!επισης το ιδιο ακριβως γινετε και στη λειτουργια ληψη κατα διαστηματα οταν δεν εχω εφε ενω οταν εχω εφε δεν κολλαει και ειναι smooth γνωριζετε γιατι γινεται αυτο?γινετε και σε σας?το εκανα και hard reset μπας και ηταν καποια εφαρμογη αλλα παλι τα ιδια!

Με 5.1.1 κανενα lag σε κανενα εφε σε μπροστα και πισω καμερα.

 

Μηπως εννοεις τον χρονο που κανει να αποθηκευσει την φωτο, ειναι αισθητο μονο στην πισω καμερα.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εννοω αυτο!στη φροντ καμερα στις λειτουργιες selfie χωρις εφε και ληψη κατα διαστηματα χωρις εφε κολαει δεν ειναι smooth αλλα σε σκοταδι γινεται αυτο!
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εννοω αυτο!στη φροντ καμερα στις λειτουργιες selfie χωρις εφε και ληψη κατα διαστηματα χωρις εφε κολαει δεν ειναι smooth αλλα σε σκοταδι γινεται αυτο!

Μπορει να μην εστιαζει που ειναι λογικο αλλα δεν ειναι λογικο να κολλαει.

Δοκιμασα τωρα σε σκοτεινο δωματιο κανενα lag δεν υπαρχει.

 

Εχεις αλλου κολληματα; στις ρυθμισεις κτλ?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε wipe data και φλασαρε ξανα.

Αυτο θα προτεινα.

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βγάλεις ένα βιντεάκι με κάποιο άλλο τηλέφωνο να δούμε το lag? κάντο upload σε κανα youtube.....
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Φωτογραφίες & βίντεο

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...