Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ψαχνωντας για φθηνα polo στο διαδυκτιο βρηκα αυτην την σελιδα http://www.mypoloshop.co.uk/

 

Ποια η γνωμη σας. μαλλον για μουφα μου φαινεται !

 

μουφιες.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια για μια επιστροφη στο asos,με ποιο courier συνεργαζετε?παω το δεμα απο εκει που το πειρα?στο ταχυδρομειο?
Link to comment
Share on other sites

ταχυδρομιο ναι.μπορεις και με courier ομως(δεν θα σου πει κανεις οχι).να το στειλεις συστημενο ομως για να εχεις tracking.
Link to comment
Share on other sites

συστιμενο μπορω απο το ταχυδρομειο?θα πληρωσω εγω κατι?στην ιδια συσκευασια που ητανε απλως κολαω απεξω το αυτοκολητο που ειχε μεσα?
Link to comment
Share on other sites

στο asos τα πληρωνεις εσυ τα μεταφορικα για την αλλαγη.δες και στο site μπορει να θελουν να συμπληρωσεις καμια return form
Link to comment
Share on other sites

αφου ειχα δει free return...δεν βλεπω αν χρειζετε να συμπληρωσω καποιο return form,για αυτο απορω,στο yoox που εχω επιστρεψει παντα συμπληρωνα,γινετε να ριξεις και εσυ μια ματια μην κανω καμια πατατια?
Link to comment
Share on other sites

πρωτον:From receipt, you have 28 days to decide if you want to return any item (this include all sale items) within your order. Just fill out the Returns Form enclosed with your order. Lost your returns note? Just click here

 

δες εδω τα λεει αναλυτικα http://www.asos.com/infopages/pgehelpdesk.aspx#/level12/level221

 

δευτερον:δεν βλεπω να λεει καπου για free returns μονο για delivery

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.

 

Ξέρετε που μπορεί κανείς να ψωνίσει καλά (καλές τιμές, μεγάλη ποικιλία) στο Λονδίνο ? Θα πεταχτώ στο Μάντσεστερ για λίγο καιρό και επειδή δεν ξέρω καθόλου τα κατατόπια, θα ήθελα λίγη βοήθεια...

 

Πού υπάρχουν καλά μαγαζιά, outlets κ.τ.λ. Ενδιαφέρομαι για καλές μάρκες (Prada κ.τ.λ).

 

Thanks.

 

P.S. : Το dress-for-less είναι τελικά αξιόπιστο μαγαζί ή πουλάει μούφες ?

Edited by iparout
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω συνέχεια τώρα τελευταία κάτι μπλούζες με που έχει σαν λογοτυπο κατι γυναικια ποδια σε τακουνια και γραφει pick me up.. Έχει γεμίσει παντού.. Τι μπλούζες είναι αυτές?
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος μερικά Ralph Lauren έχει στην Α.Νικολάου στο The Marks και σε ένα μαγαζί με ανδρικά στην Ρ.Φεραίου, λίγο πριν την Ερμού, στο αριστερό σου χέρι. Δεν θυμάμαι πώς λέγεται τώρα, θα το δεις σίγουρα πάντως, έχει και αρκετά Paul & Shark και Joop..
--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Ralph Lauren στην Πατρα ξερει καποιος σε ποιο καταστημα θα βρω?

 

Έχει ανοίξει μεγάλο κατάστημα Ralhp Lauren στο καινούριο εμπορικό-outlet στα Σπατα το Mc Arthur και με καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ανοίξει μεγάλο κατάστημα Ralhp Lauren στο καινούριο εμπορικό-outlet στα Σπατα το Mc Arthur και με καλές τιμές.

 

σε ευχαριστω για την απαντηση αλλα θελω μονο πατρα γιατι δεν εχω δυνατοτητα να παω αθηνα και καποιο εγκυρο online καταστημα δεν εχω προβλημα αν και εχω ψαξει και μονο σε αυτο εχω βρει http://www.houseoffraser.co.uk/Menswear/02,default,sc.html

Edited by giorgossssss
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει καποιος απο αυτο το σιτε http://www.andrewchristianshop.com? εχει και τελωνειο φανταζομαι.....αλλα αυτο που θελω να παρω ειναι μικρης αξιας το πολυ 20-25ε
Link to comment
Share on other sites

εχει παρει καποιος απο αυτο το σιτε http://www.andrewchristianshop.com? εχει και τελωνειο φανταζομαι.....αλλα αυτο που θελω να παρω ειναι μικρης αξιας το πολυ 20-25ε

 

σορρυ αλλα δεν αντεχω να μην το πω , το John Holmes βαλανε να ποζαρει για τα σλιπ ??? ηρεμα ρε παιδια εκει στον andrew christian..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...

Θα ήθελα την βοήθεια κυρίως των αντρών.. Αν κάποιος φοράει Diesel νούμερο 30, σε abercrombie τι νούμερο αντιστοιχεί;; Μιλάω για jeans...

thanks!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σόρρυ που ξαναρψτάω αλλά δν πήρα απάντηση την προηγούμενη φορά.

 

Το dress-for-less πουλάει ορίτζιναλ ή μαϊμούδες ?

 

Ειναι απο τα πλεον αξιοπιστα online ευρωπαικα sites μαζι με το asos.com και το yoox.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Βλεπω κατι καινουργιες βερμουδες τζιν κι τζιν μακρια που εχουν βγει στη μοδα κι νομιζω λεγονται Humor.

 

Ειναι καπως ετσι: http://www.reemclothing.com/product_images/7641a_330.jpg

 

http://www.arkclothing.com/prodimg/Humor_Blue_Santiago_Jeans17_1_408.jpg

 

http://4m.scene7.com/is/image/4m/hum0012blu_01

 

Τα ξερει κανεις; Ξερετε που μπορω να τα βρω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...ειμαι καινουριος στην παρεα σας και ηθελα να πω το εξης....ειμαι κοντα στα 22 και ενω προσπαθω να ανανεωσω το λουκ μου ολοι με λενε μικρο και με περνανε τελως παντων για παιδι...(το προσωπο μου φαινεται αρκετα νεανικο ακομα και με γενια) το θεμα ποιο ειναι? εχω δυο φιλους που ξερουν πολλα απο ντυσιμο οποτε ρωταω αυτους τα παντα....αυτο που μου την δινει ειναι το εξης: π.χ. χθεσ ειδα ενα ωραιο δερματινο τζακετ μηχανοβιου και το δειχνω στην φιλη μου και μ λεει -με πειραχτικο γελιο βεβαια και οχι για να με πληγωσει- αυτα λεει ειναι πολυ "αντρουα". Δεν ειναι για σενα, εισαι μικρος ακομα -η κοπελα ειναι 29-. εμενα ομως με πειραζει γτ το εχουν ξαναπει στο παρελθον....δηλαδη τι να κανω για να μν δειχνω μικρος? να αρχισω να καπνιζω και να το παιζω καπως για να φαινομαι ματσο?:p

προσπαθω να αλλαξω το στυλ μου γτ το θελω αλλα μου την δινει που μου το λενε αυτο...τι φταιει πια?

Link to comment
Share on other sites

Αν δε δεις εσύ τον εαυτό σου "μεγάλο", δε θα σε δει και κανένας άλλος. ;)

Από μόνος σου λες "το προσωπο μου φαινεται αρκετα νεανικο ακομα και με γενια" λες και είναι κάτι αρνητικό. Αυτό σε καμια 20 χρόνια θα σε ζηλεύουν που το έχεις! Μόνο αρνητικό δεν είναι!

Επίσης όσον αφορά τα ρούχα που φοράς θα σου πω το εξής: όταν θα φοράς κάτι θα προσπαθείς να το φοράς και να μη σε φοράει. Δηλαδή, μην πάρεις ξαφνικά κάτι που είναι τελείως διαφορετικό με το στυλ σου και δε θα μπορείς να το υποστηρίξεις. Κάνε μικρές αλλαγές και σιγά σιγά τις πιο μεγάλες. Η μόνη περίπτωση που κάποιοι μπορούν να υποστηρίξουν τις τεράστιες, ξαφνικές αλλαγές είναι είτε αν είναι διάσημοι είτε αν είναι πολύ τολμηροί γενικά.

 

Οι περισσότεροι όμως από εμάς περάσαμε από τη φάση που λες ότι είσαι και εσύ.

Με λίγα λόγια, αν θέλεις να σε βλέπουν "μεγάλο", φέρσου σα μεγάλος και κάνε τις επιλογές σου στα ρούχα σου όπως εσύ γουστάρεις χωρίς να ακούς κανέναν. Πιθανόν να κάνεις και "πατατιές" (ρούχα που δε σου πάνε, στυλ που δε σου ταιριάζουν κτλ) αλλά θα πάθεις και θα μάθεις. Και σιγά πια... το δερμάτινο το φοράνε όλοι! Δεν είπες ότι θέλεις να βάλεις και δικτυωτό T-Shirt (προς Θεού, μην το κάνεις αυτό :p)

 

ΥΓ: Άσε που αυτό θα αρέσει και στη φίλη σου ;) Σε κανένα κορίτσι δεν αρέσει ο άντρας να μην είναι αποφασιστικός και δραστήριος.

ΥΓ2: Επίσης και να καπνίσεις πούρο και να το παίξεις Σουγκλάκος, αμα απλά το "παίζεις" κάποια στιγμή θα φανεί και θα είναι χειρότερα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον προλαλησαντα.

 

Καλλιεργησε το δικο σου γουστο κανοντας βολτα σε μαγαζια και μη βιαζεσαι να φανεις "μεγαλυτερος" απο οτι εισαι.

 

Φιλικα απο εναν 24αρη:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...