Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά λέω να τσιμπισω αυτό το τζινακι με το -20...τι γνώμη έχετε; http://www.luisaviaroma.com/mobile/index.aspx?#getData.aspx|CallType=ProdMobile&season=actual&gender=men&seasProdID=53I&prodId=04Y42&vendorColor=MDg5&sizeKey=15

 

 

Εμένα δεν μου το εμφανίζει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κάτι κάνεις λάθος δεν φαίνεται τίποτα

venceremos
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

απαισιο απλα.........

 

Συμφωνώ απόλυτα.

Βέβαια όλα έχουν να κάνουν με το προσωπικό στυλ του καθενός. Μπορεί του karlito13 να του αρέσουν σε αυτό το στυλ.

Πάντως εγώ και 400€ να με πλήρωναν (όχι να πλήρωνα) να το φορέσω αυτό, θα το σκεφτόμουν.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω να παρω κανα πιο ιδιατερο jeanaki,και να ναι σωληνας κατω...αυτο ειναι 16,5 cm κατω...εχετε να μ πρωτεινετε κατι αλλο εσεις?
Link to comment
Share on other sites

 

Karlito ασε μην το παρεις ...δεν ειναι και πολυ ωραιο...γνωμη μου παντα

Link to comment
Share on other sites

 

γνωμη μου πας παιρνεις ενα levi's απο τα τερμα απλα και απλα πετα του μπογιες. κοστος 30-40 ευρω το τζην και κανενα 10ρικο η μπογια.

Link to comment
Share on other sites

 

Πάρτο σε biker, είναι πολύ καλύτερο, μη σου φαίνεται πολύ το 18cm, είναι όπως πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου πας παιρνεις ενα levi's απο τα τερμα απλα και απλα πετα του μπογιες. κοστος 30-40 ευρω το τζην και κανενα 10ρικο η μπογια.

 

Ιεροσυλία...

Link to comment
Share on other sites

δεν μου παίζει για κάποιο λόγο ... έλεος ... **ταναριο luisa...

 

not valid μου βγάζει...

άργησες έχει λήξη.

 

karlito13 εμένα μαρέσει το τζινάκι αλλά η τιμή του δε μαρέσει.

...
Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο τζιν για μενα εχει ξεπερασει κατα πολυυυυ τα ορια της καγκουριας ,ειναι σε αλλο επιπεδο και σου λεει δοσε και 400+ λολ απλα.αν θες τοσο ακριβο τζην για μενα πηγαινε σε κανα PRPS .πρωσωπικα τοσα λεφτα για ενα τζην το οποιο σε ενα 6μηνο θα ναι παλιο δεν θαδινα.Και δεν ειμαι απο αυτους που δεν δινουν λεφτα για ρουχα(εχω δοσει 430 ευρω για Hermes ζωνη και για πολλα αλλα..).αν ειναι να δοσεις τοσα λεφτα παρε κατι διαχρονικο που θα μπορεις να το φορας

και σε 3 χρονια

και παλι να φενεται "καινουριας" συλλογης.;)

Link to comment
Share on other sites

10/6 το yoox κλείνει 11 χρόνια και λέει θα το γιορτάσει online....λέτε να βγάλει κανά καλό εκπτωτικό κουπόνι? θυμάστε τις άλλες χρονιές πως το γιόρταζε?:confused:
Link to comment
Share on other sites

10/6 το yoox κλείνει 11 χρόνια και λέει θα το γιορτάσει online....λέτε να βγάλει κανά καλό εκπτωτικό κουπόνι? θυμάστε τις άλλες χρονιές πως το γιόρταζε?:confused:

 

15% το πολύ .

Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις συφορουμιτης για sizing της Superdry,για βερμουδες???(Ναι το ξερω,βαριεμαι να κουνηθω να παω να δοκιμασω σε ενα καταστημα :p:lol::p )
Link to comment
Share on other sites

Νέο κουπόνι για luisaviaroma 30% OFF PROMO CODE: TOP30SP1

Δε ξέρω αν ισχύει για όλους..είναι διαθέσιμο μέχρι 13/6

 

πρεπει να εχεις κανει αγορες παλιοτερα ! δεν ειναι για καινουριους πελατες , π.χ ο vkb

δεν θα μπορει να το χρησιμοποιησει ! :lol::lol::lol:

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα αξιόπιστο site για πορτοφόλια ? Eκτός από yoox, luisaviaroma κτλ κτλ.. Ένα που να έχει πολλά δηλαδή ψάχνω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...