Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρωτοτυπία;Θα μας πει ο james.Αγόρασα κάτι απο yoox και μου έβγαλε αμέσως ότι το item ετοιμάζεται στην αποθήκη μας(sic).Δλδ δεν είχε καθόλου cancel my order.Σας έχει τύχει, ή με έχουν φοβηθεί απο τις άλλες φορές;

 

Καλοοοο είσαι σεσημασμένος cancelακιας :p στο 60 έκανα 2 ακυρώσεις, κατάφερα να κολλήσω και την πιστωτική κάρτα, δεν νομίζω να τους χάλασε... Μήπως πηρές μόνο ένα προϊόν;

venceremos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχει ψωνίσει κανείς από το revolverclothing να μας πει τι παίζει με το τελωνείο;

Σε γενικες γραμμες (ακριβως κανεις δεν ξερει και δεν ειναι standard) παιζει οτι λεει ο james στον οδηγο. Δηλαδη μεχρι 100-150$ συνηθως τη γλιτωνεις επειδη στελνει με USPS και αν δεν την γλιτωσεις πληρωνεις 25-30%. Το θεωρητικα αφορολογητο ειναι 45Ευρω για προσωπικα ειδη αλλα και κατι παραπανω συνηθως τα περνανε ετσι.

Καλησπερα...Μηπως ξερει κανεις ποσο εχουν τα burberry που ειναι σε στυλακι all-star?

Δες ενδεικτικα εδω. Δεν ξερω στην Ελλαδα ποσο εχουν αλλα καπου εκει φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Μηπως ξερει κανεις ποσο εχουν τα burberry που ειναι σε στυλακι all-star?

 

Περίπου 230 ευρώ, εννοείται από κανονικό κατάστημα και όχι το internet.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε τα αξιζουν αυτα τα λεφτα?

 

Και εγω πιστευω δεν τα αξιζουν αλλα γουστα ειναι αυτα. Αν τα βρεις και με μια καλη εκπτωση τωρα και σου αρεσουν , why not.

Link to comment
Share on other sites

@james55 φιλε μηπως ξερεις κανενα ιντερνετομαζο ευρωπαικο στο στυλ του http://www.karmaloop.com/ με casual-urban ρουχα και κυριως παπουτσια;
TRUST YOUR SOLE
Link to comment
Share on other sites

asxetoympas

Όχι δεν έχω κάνει cancel ποτέ :happy:

Απλά μου έκανε εντύπωση.Ναι 1 ρούχο.Και;Μη μου πεις ότι δεν έχει cancel για ένα ρούχο.Δε πιστέυω δλδ να κάνουν ship απο βδομάδα και να μη μου είχαν cancel.Θα πάω Ιταλία με μολότοφ

Link to comment
Share on other sites

@james55 φιλε μηπως ξερεις κανενα ιντερνετομαζο ευρωπαικο στο στυλ του http://www.karmaloop.com/ με casual-urban ρουχα και κυριως παπουτσια;

Στ post #2699 θα βρεις τον οδηγό του james είναι πολύ καλός και έχει αυτό που ψάχνεις..

Thanx james...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει δει κανεις αυτο το μπουφαν στην αθηνα σε καποια καταστημα?

 

http://www.asos.com/The-North-Face/The-North-Face-Gotham-Jacket/Prod/pgeproduct.aspx?iid=806657

Link to comment
Share on other sites

το yoox πρεπει να αρχισε το 70% , οποιος προλαβει:p

 

την ρεβανς μου την πηρα και μαλιστα πολυ γρηγορα... βρηκα πολυ καλες τιμες σε πουκαμισα

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
venceremos
Link to comment
Share on other sites

asxetoympas το forum δεν είναι chat. Εάν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου, μπορείς να χρησιμοποιείς την http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι κάποιες μάρκες στο yoox που δεν αξίζει να ρισκάρεις και να κρατάς τα λεφτά για να περιμένεις να πέσουν.Ευτυχώς δεν έχω ούτε μισό ευρώ πια :confused:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το σημερινό ήταν further reductions ή 70 % αλλά πρώτη φορά είδα τόσες πολλές μεταβολές σε ρούχα στo dreambox μου. Ειδικά σε πουκάμισα και παντελόνια + 50% κάτω. Αγόρασες τίποτα vkb; όσο γιαυτο που με ρώτησες χθες έχω παρατηρήσει ότι όταν έκανα αγορές σε 7 ρούχα μου ήρθε μετά από μια μέρα το tracking number ενώ όταν είχα αγοράσει 3 ρούχα μου ήρθε πολύ γρήγορα . θα μπορέσει να απαντήσει ο ειδικός ο james .
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις αγορές μου τις τελείωσα προχθές (btw ακόμα να μου κάνουν ship το ρούχο).

Σε αυτά που έχω κρατήσει μπας και, η έκπτωση ήταν 40με50% σε κάποια, και έχουν μείνει μερικά ακόμα στο 20-30%.Τώρα αν θα τα πάνε 70% ή παραπάνω δεν ξέρω αλλά δεν μπορούσα να κρατάω τα λεφτά για κάτι που δεν ξέρω αν και πότε θα γίνει και με τον κίνδυνο να φύγουν αμέσως και να τον πιώ.

Tracking number μετά απο μια μέρα δεν μου έχει έρθει ποτέ στο yoox. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάτι μήνες που παρακολουθώ το yoox έχω παρατηρήσει ότι στο 50% και κάτω τα εξαφανίζουν αυτά που θέλω . Γενικά τα ποσοστά πιστεύω ότι είναι σχετικά. Δεν νομίζω να μπορείς να βρεις εύκολα πουκάμισο g.fere με 35 ευρώ , d.allesandrini με 45 , HUGO BOSS με 55 DOLCE & GABBANA με 59 . αν κάποιος από τους φίλους που πιστεύουν ότι μας κοροϊδεύουν ξέρει κάποιο μαγαζί εδώ στην Αθήνα με περσινό στοκ σε αυτές τις τιμές ας μας το πει, αν πάλι ανησυχεί μήπως χάσει πελάτες από άτομα που αγοράζουν στο νετ τότε μάλλον αυτός μας κοροϊδεύει. Η απάντηση ήταν ετεροχρονισμένη …
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Για ένα δερμάτινο D&G που παρακολουθούσα, είχε φύγει το νούμερο μου πριν καν κάνει έκπτωση και τώρα που το πήγε στο 50% έχει 56 νούμερο.Ε τι να το κάνω; :)

Στα στοκ έχουν 50% ή 60%, απλά αν στο yoox ένα πουκάμισο αρχίζει στα 150Ευρώ, εκεί αρχίζει στα 200.Νταξ όμως αν ψάξεις παίζει να βρεις τίποτα καλό.Εγώ για στοκατζίδικο έχω το yoox τώρα τελευταία και για καινούργια έχω το κέντρο της Αθήνας, αφού βαράνε μαλα@@ τα άλλα "γνωστα" sites φέτος. (για το δικό μου είδος ρούχων μιλάω,ε).

Άντε ετοιμάζω λίστα για καλοκαιρινά τώρα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το σημερινό ήταν further reductions ή 70 % αλλά πρώτη φορά είδα τόσες πολλές μεταβολές σε ρούχα στo dreambox μου. Ειδικά σε πουκάμισα και παντελόνια + 50% κάτω. Αγόρασες τίποτα vkb; όσο γιαυτο που με ρώτησες χθες έχω παρατηρήσει ότι όταν έκανα αγορές σε 7 ρούχα μου ήρθε μετά από μια μέρα το tracking number ενώ όταν είχα αγοράσει 3 ρούχα μου ήρθε πολύ γρήγορα . θα μπορέσει να απαντήσει ο ειδικός ο james .

 

Παντως εμενα για further reductions μου φαινεται παιδια. Δεν θα ηταν και λογικο μεσα σε 3 μερες να κανει το 70%. Ακομα και ετσι ομως , οι τιμες ειναι πολυ καλες.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?

Αγορασα ενα σακακι με paypal....

Δεν μου αρεσε το γυρισα πισω και το καταστημα μου εβαλε τα χρηματα πισω στο

paypal.........

Οταν μπω στο λογαριασμο μου στο paypal λεει οτι τα χρηματα επιστραφηκαν

στην prepaid , ομως στην καρτα δεν υπαρχουν τιποτα!!!

Ξερετε μηπως πρεπεi να κανω κατι για να παρω τα χρηματα απο το paypal???

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?

Αγορασα ενα σακακι με paypal....

Δεν μου αρεσε το γυρισα πισω και το καταστημα μου εβαλε τα χρηματα πισω στο

paypal.........

Οταν μπω στο λογαριασμο μου στο paypal λεει οτι τα χρηματα επιστραφηκαν

στην prepaid , ομως στην καρτα δεν υπαρχουν τιποτα!!!

Ξερετε μηπως πρεπεi να κανω κατι για να παρω τα χρηματα απο το paypal???

 

βασικα δεν μεταφερθηκαν στο paypal balance σου???? και απο εκει εσυ να τα Μεταφερεις στη prepaid???

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν μεταφερθηκαν στο paypal balance σου???? και απο εκει εσυ να τα Μεταφερεις στη prepaid???

 

To paypal balance λεει οτι τα χρηματα μεταφερθηκαν στο ταδε αριθμο της

prepaid καρτας μου ΑΛΛΑ στην καρτα δεν υπαρχει σαλιο???

Μηπως πρεπει να περιμενω 1-2 μερες για να γινει η μεταφορα ???

Link to comment
Share on other sites

To paypal balance λεει οτι τα χρηματα μεταφερθηκαν στο ταδε αριθμο της

prepaid καρτας μου ΑΛΛΑ στην καρτα δεν υπαρχει σαλιο???

Μηπως πρεπει να περιμενω 1-2 μερες για να γινει η μεταφορα ???

 

ναι να περιμενεις αργει μπορει και παραπανω απο 2 μερες...

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Για ένα δερμάτινο D&G που παρακολουθούσα, είχε φύγει το νούμερο μου πριν καν κάνει έκπτωση και τώρα που το πήγε στο 50% έχει 56 νούμερο.Ε τι να το κάνω; :)

 

vkb, για ποιο δερμάτινο λες;Αν θέλεις δώσε ένα λινκ.

 

Επίσης,αυτό που λες ότι δε σου έβγαλε cancel στην παραγγελία σου και εμένα μου το είχε κάνει στην τελευταία παραγγελία μου.Στην αρχή νόμιζα ότι το είχαν αλλάξει γενικά και κατάργησαν το cancel,αλλά μάλλον δεν ισχύει τελικά.Αν ξέρει ο james ας πει.

Link to comment
Share on other sites

Έλα πάρε link...Ti 50, 40% με το ζόρι είναι τελικά..Α επέστεψαν και ενα 50ρη αλλά θα μου είναι μικρο.Όχι οτι θα τα έσκαγα με τέτοια τιμή...

http://www.yoox.com/item.asp?sec=1&YOOX=D%26G&dept=men&tskay=361A2971&rr=1&cod10=59113588PW&sts=sr_men80

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...