Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thanks για τις πληροφορίες.Όχι δεν πήγα γιατί το ταξίδι δεν ηταν καθαρά για ψώνια και είχα αλλού να τρέξω.Έκει Montenapoleone,Spiga, στο τριγωνό πιο πολυ την έβγαλα.Άκουσα και οτι είχε ένα στοκατζίδικο πιο μακριά αλλά επειδή πήγαινες μόνο με την μπλε γραμμή και βαριόμουν δεν πήγα.

Καλά για φαϊ άστο.Έκατσα μετά απο βόλτα στο εμπορικό στο duomo και μου φέραν πίτσα με κάτι σαν σάλτσα πάνω.Γενικά φαϊ δεν έχουν τπτ ιδιαίτερο.

Α...Νομιζω εδώ πήγα :DAAD Dantone via Corso Matteotti.Πάντως αν κάνεις παζάρι σου κάνουν καλή έκπτωση, όλα αυτά βέβαια όχι στις αντιπροσωπείες.

To corso como που λες είναι το outlet; Δεν είχε και πολλά.

 

Άσχετο, ρε παιδία κανένα κουπόνι ή shipping θα βγάλει το yoox;

 

Υ.Γ. alexasso δεν καπνίζω οπότε...Και έτυχε καλός καιρός και όλοι οι Ιταλοί είχαν λιώσει στο πάρκο.Αγγλία μου θύμησε..Τελικά πολλά άσχημα στην Ελλάδα αλλά έχουμε φοβερό κλίμα.

 

Υ.Γ.2 James για το λινκ που λες πήγα πιο παλιά να το δω και δεν δουλεύει.

 

Πάλι την έκανα γμτ @@!^%^$^!@#

 

VECO δίκιο έχεις άλλα νομίζω έκανα double post και δεν μπορώ να κάνω delete εγώ.

Link to comment
Share on other sites

ok το ξανανέβασα .Έχει limit 10 downloads.

Aναμένουμε free shipping,ένας Αμερικάνος μου στειλε ότι αυτοί έχουν free shipping ,οπότε σύντομα ενδέχεται κάτι να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

ναι διπλα στο ελεκτρα,ειναι ψηλα στην ερμου,κοντα στο συνταγμα δηλαδη,αντε γ*** ποτε θα βαλει κανα πα******κι το yoox να ψωνισουμε και μεις????
Link to comment
Share on other sites

ψήνω ένα Marc Jacobs jacket/brazer το θέμα είναι ότι δεν έχω ιδέα τι γραμμή είναι στενή ή όχι. περισσότερο κατευθύνομαι για το M (48) αν έχεις κάποιος εμπειρία ας ρίξει τα φώτα του.
Link to comment
Share on other sites

Για τα Marc Jacobs οποιος και να θελει δεν μπορει να σε βοηθησει , τα fit τους ειναι αλλα ντι αλλον , αλλα στενα αλλα φαρδια , αναλογα την κατηγορια του ρουχου δηλ αν ειναι polo , top l/s etc .

 

@vkb , το Corso Como 10 , μονο στοκ δεν μπορει να ειναι , πηγαινε κοιτα τιμες και μετα τα λεμε :) , παντως εχουν και ενα καταστημα στοκ , που ειναι καπου χωμενο , πραγματικα δεν το βρηκα , αν και δεν εψαξα πολυ για να πω την αληθεια..Και μια συμβουλη ποτε μα ποτε μην ξαναφας στην περιοχη εκει που ειναι τιγκα στον τουριστα , τιμες στο Θεο και ποιοτητα στον Αδη , ακριβως στον πισω παραλληλο απο εκει που καθοσουνα εχει ενα καταπληκτικο φαγαδικο που δινει στο χερι panzeroto και πιτσα που ειναι απο τις πιο καλες στην πολη , για τετοιου τυπου μαγαζιου παντα , θα το ξεχωρισεις απο την ουρα που εχει μονιμα , και ειναι μονο οι Ιταλοι στην ουρα , καλυτερα να πηγαινες μεσα στο rinascente να ετρωγες πανω στον τελευταιο οροφο..οποτε χρειαστεις κατι για φαι και ψωνια εκει συγκεκριμενα ριξε μια ''φωνη'' και εδω ειμαστε..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλαρακια.Λεω την δευτερα να παω μια βολτα απ το Αττικα και να τσεκαρω το Βαρβουρ το κλασικο σχεδιακι...Μου αρεσει σε καφε και χακι...Εχετε να προτεινετε κανενα αλλο χρωμα?
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

"Τζόνι" Βαρβούρ θα πάρω μάλλον μετα τα 40 :D

alexasso έφαγα και αλλού ρε συ. Και εκτός κέντρου, πίσω απο το πάρκο έχει restaurant και στο σταθμό κλπ. Δεν έχουν κάτι ιδιαίτερο.Την πίτσα το είπα γιατί αν σου φέρουν εδώ κάτι τέτοιο θα πας να τους την σκάσεις στα μούτρα τους και θα έχεις και δίκιο.Στο εμπορικό συνάντησα πολλούς Έλληνες και γενικά το Μιλάνο είχε Ελληναριό.Ε, είμαστε και κοντά και το αεροπλάνο+ξενοδοχ είναι αρκετά καλά σε τιμή.Δλδ όποιος μπορεί να πάει σε καιρό εκπτώσεων ας μαζέψει λεφτά και ας πάει.Λέει πολύ.

 

Πάντως σκεφτόμουν ότι ο κόσμος δεν έχει να φάει και εμείς ασχολούμαστε με βαμβάκια και δέρματα.Πάνω σε αυτό το σκεπτικό θα ελαττώσω αρκετά τα ρούχα που πέρνω.Δεν κάνω πλάκα,ε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλαρακια.Λεω την δευτερα να παω μια βολτα απ το Αττικα και να τσεκαρω το Βαρβουρ το κλασικο σχεδιακι...Μου αρεσει σε καφε και χακι...Εχετε να προτεινετε κανενα αλλο χρωμα?

 

με ενα ερωτηματικο γιατι δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι η ιδια μαρκα(που μοιαζουν με κυνηγετικα jackets :lol:)που ειπε αγοραστης πως αν λερωθουν δεν πανε καθαριστηριο αλλα το στελνεις Αγγλια στην επισημη ναστο κερωσουν κτλ...ΜΕ καποια αμφιβολια ολα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 23 Νοέμβρη και μετά έρχονται τα καλοκαιρινά στο yoox. Καλές τιμές σε σχέση με τα παρατράγουδα των χειμωνιάτικων ,αλλά και αρκετά λάθη .
Link to comment
Share on other sites

Τιμές τραγικά χαμηλές ή τραγικά υψηλές κοντά στη retail price. Το θετικό είναι το 1ο ,καιρό είχα να δω τέτοιες τιμές ,αν και λογικά στο μέλλον θα τις φιξάρουν σε ορισμένα .

 

Πάνω που το λεγα για λάθη...Έφερε και άλλα χειμωνιάτικα και πήρα για μια φίλη μου τσάντα celine 140 ευρω (παίζει να έκανε 600 ευρω)... ε ρε και είχα διάθεση να ανοίξω ebay λογαριασμό...μίδας θα είχα γίνει

Link to comment
Share on other sites

εφερε και ενα ωραιο sneakeraki dsq http://www.yoox.com/item/YOOX/DSQUARED2/dept/shoesmen/tskay/361A2971/rr/1/cod10/44176126/sts/sr_shoesmen80 , ρε μάγκες αν φοράω σε all star p.x 42,5 σε dsq ποιο είναι το αναλογο νουμερο?το 43 που πειρα τα άλλα ήταν πολυ μεγάλα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω, επειδή θέλω να αγοράσω ένα τζινάκι ... Superdry .. έχετε να προτείνετε κάποιο από τα e-shop που έχουν αυτή τη μάρκα .. ;;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω, επειδή θέλω να αγοράσω ένα τζινάκι ... Superdry .. έχετε να προτείνετε κάποιο από τα e-shop που έχουν αυτή τη μάρκα .. ;;

 

http://www.arkclothing.com

http://www.superdrystore.com

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

εφερε και ενα ωραιο sneakeraki dsq http://www.yoox.com/item/YOOX/DSQUARED2/dept/shoesmen/tskay/361A2971/rr/1/cod10/44176126/sts/sr_shoesmen80 , ρε μάγκες αν φοράω σε all star p.x 42,5 σε dsq ποιο είναι το αναλογο νουμερο?το 43 που πειρα τα άλλα ήταν πολυ μεγάλα..

 

Καλά αυτό το φέρνει συνέχεια εδώ και μήνες ,αλλά είναι αίσχος.Karlito 150-180 (too much νομίζω για dsq παπούτσια) euro τα παπούσια πλέον στο yoox,θα βρεις εσύ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα άπειρα απο Δεκέμβρη ως Μάρτη ,περισσότερα από όσα έφερε στα χειμωνιάτικα και σε πολλά νούμερα. Μη βιαστείτε με αγορές, θα δουνε πολλά τα μάτια σας μέχρι την άνοιξη,γι' αυτό καραούλι μέχρι την κατάλληλη στιγμή.:rocket:

 

Τάδε έφη ο περσινός παθών

 

ΥΓ free delivery στο yoox

#$%@^#@%*&@# αντί να το κάνουν πρωί #$@#@

Link to comment
Share on other sites

οκ james,thanx για τα info!δεν μου ειπες αυτο για τα νουμερα,έχεις πετυχει ποτε να έχει φερει το συγκεκριμενο κομματι http://www.pooz.com/index.php?page=details&prod=894&cat=55&group=55&shopping+discount&Dsquared+Men%27s+Sneakers+Blue+White+Red ? το θέλω σε γνησιο ****το με τιν π@π@ρ1@ που έκανα!free delivery?δεν μου ηρθε κανενα mail!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Αν μπω και πάρω κάτι με το site στο yoox να δίχνει μεγάλη βρετανία, μπορώ να πληρώσω σε λύρες; Γιατί είδα κάτι διαφορές 30-40 Ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

karlito : Θα τα φέρει.Τιμή 160-170 υπολόγιζε .Αλλά να τα πάρεις 2η φορά δεν είναι βλακεία; Άσε που και η κουτσή Μαρία τα φοράει αυτά ,αλλά ας το προσπεράσουμε αυτό ,εφόσον σου αρέσουν.Πάρε κανά άλλο σχέδιο.

 

vkb. Δεν μπορείς να αγοράσεις .Αν έχεις φίλο Αγγλία στα παίρνει αυτός και στα στέλνει έπειτα. Οι διαφορές στις τιμές μεταξύ Ελλαδας-Αγγλίας-Ιταλίας οι αρκετά μεγάλες σε ορισμένες περιπτώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Όντως.Σάββατο απόγευμα έγραφαν πάνω στη σελίδα με κεφαλαία γράμματα free standard delivery και νόμιζα ότι είχα. Άκυρο

 

Άσχετο:Πέρσι αρχές Δεκέμβρη είχε στείλει σε όσους έχουν λογαριασμό στο yoox -10% για 3 παραγγελίες,free shipping + gift wrapping.Για να δούμε φέτος...

 

1.18/11 : Τα είδατε τα καλοκαιρινά που έφερε το yoox;

2. H αισχροκέρδεια των Ελληνικών ΙΚΕΑ : α. Ελληνικός κατάλογος β. Ιταλικός κατάλογος (Γυρίστε καμια 20αρια σελίδες να συγκρίνετε τιμές)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα το Barbourακι(το κλασικο) σε καφε χρωμα...Το καλο ειναι οτι παιρνεις κατι που ειναι διαχρονικο και δεν θελει πεταμα μετα απο 1-2 χρονια...Οσο για το κερωμα ξερω οτι καθε 4 χρονια πρεπει να το κερωνεις...Απ οτι ξερω και καλα αυτα τα μπουφαν τα φοραγανε κατι ψαραδες σε καποια χωρα...Μπορει να λεω και μ***...χαχα
Don't Talk To Me... I'm Dieting!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...