Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ρούχο πρέπει να το φοράς και όχι να σε φοράει ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην ακουω βλακειες...μονο οι μακριες φουστες(ως τον αστραγαλο) δεν πολυπανε στις πιο κοντες κοπελες γιατι αφαιρουν υψος, αλλα γενικα φορατε ο,τι θελετε αρκει να ταιριαζει στην προσωπικοτητα σας!! ;)

 

Carpe να τα εκατοστησεις και ο,τι επιθυμεις!! :D

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδακια καλησπερα,ξερει κανεις σας μηπως καποιο καλο σαιτ για online αγορες (για ρουχα-παπουτσια) και αξιοπιστο φυσικα?!

 

http://www.yoox.com

Εξαιρετικό! :up:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γνωριζει καποιος κανενα καταστημα στην Αθηνα που να πουλαει φανελες απο το αμερικανικο NFL (National Football League) ?Ευχαριστω
http://www.prendreuncafe.com/blog/images/Rigolo/fight_club_soap.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.asos.com για Online αγορες ρουχων,

ψωνιζω απ' εκει και μου κανουν και εκπτωση 15% μιας και ειμαι πελατης και εχω την καρτα. lol! εχει πολυ ωραια πραγματα!

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα μου αρεσαν αρκετα καποια πραγματα(απο τα αξεσουαρ κυριως)..ειναι τοσο φτηνα??(πληρωνεις και μεταφορικα παρη?)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γνωριζει καποιος κανενα καταστημα στην Αθηνα που να πουλαει φανελες απο το αμερικανικο NFL (National Football League) ?Ευχαριστω

 

Δεν νομιζω να βρεις.

Δες εδω ομως http://www.lids.com αν και δεν γνωριζω αν στελνει Ελλαδα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Θέλει να πάρει ο αδερφός μου κοστούμι για γάμο. Όχι , όχι δεν παντρεύεται αυτός ακόμα :rolleyes:

Καμιά ιδέα σε ποιο μαγαζί να πάμε?

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θέλει να πάρει ο αδερφός μου κοστούμι για γάμο. Όχι , όχι δεν παντρεύεται αυτός ακόμα :rolleyes:

Καμιά ιδέα σε ποιο μαγαζί να πάμε?

 

Σε τι τιμη;

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμη;

 

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω. Αλλά μην είναι και 500 ευρώ :p

Μου είπαν για έναν Γιαννόπουλο στο Πασαλιμάνι αλλά θα έχει γύρω στα 600 :confused:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ιωαννα να μην εισαι Θεσσαλονικη θα σε πηγαινα σε ενα μαγαζι με πολυ μοντερνα κοστουμια σε super τιμες!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ιωαννα να μην εισαι Θεσσαλονικη θα σε πηγαινα σε ενα μαγαζι με πολυ μοντερνα κοστουμια σε super τιμες!!!!

 

Μήπως όμως είναι ένας ακόμα λόγος για να ξανάρθω???

Για πες το μαγαζί που είναι και βλέπουμε :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω. Αλλά μην είναι και 500 ευρώ :p

Μου είπαν για έναν Γιαννόπουλο στο Πασαλιμάνι αλλά θα έχει γύρω στα 600 :confused:

 

Αφού δε θέλει ακριβά ..

 

Νο Name

Berto Lucci

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Νoname kai bertolucci ειναι οντως φτηνες λυσεις αλλα με εκπτωσεις στην ποιοτητα. Τα κοστουμια τους μετα 1-2 χρονια γινονται λιγο τσολια. Αν εχει σκοπο να το βαλει μια φορα (π.χ. σε ενα γαμο) και μετα να πεσει σε αχρηστια, οκ.

Αν θελεις κατι ενδιαμεσο, ψαξε για caramelo. μοντερνα γραμμη σε μαλλον νορμαλ τιμες. Ενα μαγαζι που εχει σιγουρα ειναι ο μηλοπουλος στην πλατεια κυπρου της καλλιθεας.

Γενικως παντως, κοστουμια συμφερει να αγοραζεις στις εκπτωσεις. Τα σχεδια ειναι ιδια για χρονια, χειμωνα - καλοκαιρι και φυσικα ολα τα μαγαζια κανουν 40 με 50%. Οποτε παιρνεις ενα ωραιοτατο boss (λεμε τωρα ενα παραδειγμα) σε τιμη σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Ιωαννα να μην εισαι Θεσσαλονικη θα σε πηγαινα σε ενα μαγαζι με πολυ μοντερνα κοστουμια σε super τιμες!!!!

εκτος απο το berto luci που πε ο αντρεας?ποιο αλλο εννοεις Ιωαννα?

(κατα τον Μαιο ειναι να παω σε ενα γαμο μιας ξαδερφης και θελει να με στολησει..:p )

Link to comment
Share on other sites

Madejro λεγεται το μαγαζι στην Ηλιουπολη παρα πολυ ωραια ρουχα μοντερνα εχει και καλες τιμες ολα απο Ιταλια!Για τον αρραβωνα ο καλος πηγαμε και ψωνισε απο κει!Αν θες λεπτομερειες στειλε Pm!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Νoname kai bertolucci ειναι οντως φτηνες λυσεις αλλα με εκπτωσεις στην ποιοτητα. Τα κοστουμια τους μετα 1-2 χρονια γινονται λιγο τσολια. Αν εχει σκοπο να το βαλει μια φορα (π.χ. σε ενα γαμο) και μετα να πεσει σε αχρηστια, οκ.

Αν θελεις κατι ενδιαμεσο, ψαξε για caramelo. μοντερνα γραμμη σε μαλλον νορμαλ τιμες. Ενα μαγαζι που εχει σιγουρα ειναι ο μηλοπουλος στην πλατεια κυπρου της καλλιθεας.

Γενικως παντως, κοστουμια συμφερει να αγοραζεις στις εκπτωσεις. Τα σχεδια ειναι ιδια για χρονια, χειμωνα - καλοκαιρι και φυσικα ολα τα μαγαζια κανουν 40 με 50%. Οποτε παιρνεις ενα ωραιοτατο boss (λεμε τωρα ενα παραδειγμα) σε τιμη σουπερ.

 

Βασικά σε 3 γάμους έχει να πάει και θέλει να πάρει 3 κοστούμια. Οπότε αποκλείεται να δώσει από 600 ευρώ για το καθένα. Αφού δεν πρόκειται να τα ξαναφορέσει κιόλας.

Θα κοιτάξουμε στο Μηλόπουλο που λες, που είναι και κοντά μας!

 

Γενικά τα Berto Lucci δεν μου αρέσουν οπότε δεν το βλέπω να πηγαίνουμε να κοιτάμε.

 

Ευχαριστώ :)

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σε 3 γάμους έχει να πάει και θέλει να πάρει 3 κοστούμια. Οπότε αποκλείεται να δώσει από 600 ευρώ για το καθένα. Αφού δεν πρόκειται να τα ξαναφορέσει κιόλας.

Θα κοιτάξουμε στο Μηλόπουλο που λες, που είναι και κοντά μας!

 

Γενικά τα Berto Lucci δεν μου αρέσουν οπότε δεν το βλέπω να πηγαίνουμε να κοιτάμε.

 

Ευχαριστώ :)

 

Aν σε καθε γαμο παιρνουμε και απο ενα κοστουμι, το εχουμε χαμενο το παιχνιδι. Τα αντρικα ρουχα δεν ειναι σαν τα γυναικεια. Με μια καινουρια γραβατα, με αλλα παπουτσια και αλλο πουκαμισο το κοστουμι ανανεωνεται πληρως. Ετσι κι αλλιως, ολα πανω κατω τα ιδια ειναι. Γνωμη μου να παρει ενα καλο κλασσικο σκουρο, 2 πουκαμισα, δυο γραβατες και δυο παπουτσια. Και φτηνοτερα θα του βγει, και θα εχει ενα καλο κομματι στην ντουλαπα του αντι για τρια μετρια εως κακα.

Link to comment
Share on other sites

@angelina_22 οταν ερθει η ωρα..θα σου πω..τνχ!!

@pro πολυ σωστος !!!!τι,τωρα..για καθε γαμο και κουστουμι..αν ειναι δυνατον..

Link to comment
Share on other sites

Aν σε καθε γαμο παιρνουμε και απο ενα κοστουμι, το εχουμε χαμενο το παιχνιδι. Τα αντρικα ρουχα δεν ειναι σαν τα γυναικεια. Με μια καινουρια γραβατα, με αλλα παπουτσια και αλλο πουκαμισο το κοστουμι ανανεωνεται πληρως. Ετσι κι αλλιως, ολα πανω κατω τα ιδια ειναι. Γνωμη μου να παρει ενα καλο κλασσικο σκουρο, 2 πουκαμισα, δυο γραβατες και δυο παπουτσια. Και φτηνοτερα θα του βγει, και θα εχει ενα καλο κομματι στην ντουλαπα του αντι για τρια μετρια εως κακα.

 

Και στους 3 γάμους όμως θα είναι τα ίδια άτομα!

Έχεις βέβαια και δίκιο έτσι όπως το λές.

Αχ! τι να πω δεν ξέρω.

Θα πάμε σε αυτό που λες στη Καλλιθέα και βλέπουμε.

Κάτι σε πιο μοντέρνο παρά κλασσικό θα ήθελε.

Από παππούτσια άλλο τίποτα!!!!

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...