Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

alexasso ok κατάλαβα τι λες. Thanks και παλι

Όσον αφορά το άσος, κουτούσα εδώ λίγο βιαστικά αλλα δεν είδα καμία ιδανική διαφορά στις τιμές. Αν λάβω υπόψη και τα μεταφορικά δε βλέπω να συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, γνωριζετε αν υπαρχει στην Αθηνα καταστημα η σημειο πωλησης με ΒΙΚΚΕΜBERGS και ABERCROMBIE..?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

alexasso ok κατάλαβα τι λες. Thanks και παλι

Όσον αφορά το άσος, κουτούσα εδώ λίγο βιαστικά αλλα δεν είδα καμία ιδανική διαφορά στις τιμές. Αν λάβω υπόψη και τα μεταφορικά δε βλέπω να συμφέρει.

 

Μαλλον κοιταξες πολυ βιαστικα και οχι λιγο,για να μην προσεξεις το free delivery και τα sales :lol::lol: ....

Link to comment
Share on other sites

Ε,ναι μωρε...Και σκεψου οτι εχουν φυγει πολλα κομματια γιατι εχει sales 3 μηνες τωρα..Ασε που αμα προσθεσεις και κανα κουπονακι -10 % γλυτωνεις και αλλα ευρω...Το ασος μονο για βρακια και καλτσες το προτεινω :p :p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους..

Έχω ερώτηση προς τους άντρες της παρέας.. Νεαρός που σε τζην Diesel φοράει το νούμερο 31, σε abercrombie να του έπαιρνα το 33 ή το 34;; Ώστε να μην είναι εντελώς εφαρμοστό.. Όποιος φοράει abercrombie μπορεί να μου εξηγήσει πόσο εφαρμοστή γραμμή έχουν..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας παιδια,θελω να αγορασω ενα κουστουμι μπορειτε να μου προτεινετε καποιες εταιριες να δω εκτος απο τις πανακριβες (1000και πανω)?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,θελω να αγορασω ενα κουστουμι μπορειτε να μου προτεινετε καποιες εταιριες να δω εκτος απο τις πανακριβες (1000και πανω)?

 

Δώσε μας ένα πιο συγκεκριμένο budget και θα σου πούμε. Κοστούμια βρίσκεις και στο Zara (~150 ευρώ) και στο Massimo Dutti (~250 ευρώ) και στα Boss (~700 ευρώ). :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας ένα πιο συγκεκριμένο budget και θα σου πούμε. Κοστούμια βρίσκεις και στο Zara (~150 ευρώ) και στο Massimo Dutti (~250 ευρώ) και στα Boss (~700 ευρώ). :)

 

Γυρω στα 500-600.Απλα θελω να υπαρχει αναλογια τιμης-ποιοτητας.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε που θα μπορεσω να βρω αυτο το αμανικο της moncler;;;; http://www.christmas-onsale.com/moncler-vest-men-black-p-13988.html
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

τωρα αυτη την περιοδο πολυ δυσκολα , εχουν τελειωσει τα περισσοτερα , οτι τελευταιο ειχαν οι εμποροι τα εδωσαν σε μαγαζια της αραχωβας οπου και εξαφανιστηκαν .. Εισαι σιγουρος για το μοντελο ?? δεν πρεπει να ειναι και πολυ γουρικο γιατι με αυτο πηγαινοερχεται στην Ευελπιδων γνωστός εισαγωγέας ρούχων:D ..
Link to comment
Share on other sites

τωρα αυτη την περιοδο πολυ δυσκολα , εχουν τελειωσει τα περισσοτερα , οτι τελευταιο ειχαν οι εμποροι τα εδωσαν σε μαγαζια της αραχωβας οπου και εξαφανιστηκαν .. Εισαι σιγουρος για το μοντελο ?? δεν πρεπει να ειναι και πολυ γουρικο γιατι με αυτο πηγαινοερχεται στην Ευελπιδων γνωστός εισαγωγέας ρούχων:D ..

ΧαχΑχα σε έπιασα :p και εγω απο εκείνον το είδα το συγκεκριμένο μοντέλο και μου άρεσε. Έστω απο κανένα σιτε;

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

το νέο μου πορτοφόλι 1 2

 

Ωραίο και διακριτικό... Θεματάκι όμως που δεν παίρνει ψιλά!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς "χοντρά" δεν υπάρχουν! :D

Ναι, σίγουρα το κατάλαβα πως πρόκειται περισσότερο για πιστωτικές, κάρτες κτλ Έχω και εγώ ένα αντίστοιχο καφέ-δερμάτινο με pocket για ψιλά!

Αν έχεις βρει κάποιον άλλο τρόπο να κουβαλάς τα ψιλά μια χαρά. Δεν μπορώ να τα έχω χύμα σε τσέπες ή σε άλλο πορτοφολάκι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ε ναι δεν έχεις άδικο,γι αυτό μάλλον κόβω να το δίνω.Έχει και το εξής βασικό μειονέκτημα ,δε χωράει η ταυτότητα.

 

παιδια μηπως ξερετε που θα μπορεσω να βρω αυτο το αμανικο της moncler;;;; http://www.christmas-onsale.com/moncler-vest-men-black-p-13988.html

 

 

 

χιαρ γιου αρ ,σοπ γιθ κονφιντενς :) http://store.moncler.com/item/store/MONCLER/tskay/275F5025/rr/1/cod10/41276617UA/gender/man/agerange/Adult/areaid//sts/

Edited by guru55
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά! :) Συνήθιζα να ψωνίζω παραδοσιακά από μαγαζιά αλλά τον τελευταίο καιρό λόγω περικοπών στο μηνιάτικο :( και άλλων υποχρεώσεων ψάχνομαι για πιο οικονομικές αγορές μέσω ίντερνετ.Κάποια φιλαράκια μου έχουν προτείνει κάποια site αλλά είμαι δύσπιστος (και άσχετος).

Θέλω λοιπόν κάποιος όντας πιο ειδικός να μου προτείνει κάποια site με καλύτερες τιμές από τα καταστήματα και με γνήσια προιόντα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά! :) Συνήθιζα να ψωνίζω παραδοσιακά από μαγαζιά αλλά τον τελευταίο καιρό λόγω περικοπών στο μηνιάτικο :( και άλλων υποχρεώσεων ψάχνομαι για πιο οικονομικές αγορές μέσω ίντερνετ.Κάποια φιλαράκια μου έχουν προτείνει κάποια site αλλά είμαι δύσπιστος (και άσχετος).

Θέλω λοιπόν κάποιος όντας πιο ειδικός να μου προτείνει κάποια site με καλύτερες τιμές από τα καταστήματα και με γνήσια προιόντα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στον οδηγό της πρώτης σελίδας μπορείς να βρεις όσα ζητάς. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα οδηγό :/

 

Έχεις δίκαιο, είχε γίνει συνένωση με παλαιότερο θέμα και ο οδηγός είχε «πέσει» στην δεύτερη σελίδα. Τώρα είναι ok. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο, είχε γίνει συνένωση με παλαιότερο θέμα και ο οδηγός είχε «πέσει» στην δεύτερη σελίδα. Τώρα είναι ok. :)

 

Οκ, τον κατέβασα.Σ ευχαριστώ! :)

 

Κάποια site τύπου i-offer κ.α. και σαν αυτό εδώ http://www.poloralphlaurengreece.eu/ralph-lauren-men-c_1 ? έχω την εντύπωση ότι δεν έχουν γνήσια προϊόντα.

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...