Jump to content

[S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα. Νέος κάτοχος s6 edge/32 gb, green emerald. Απίστευτη συσκευή και τρομερό χρώμα. Μετάβαση από LGG3, αγορά από Κωτσόβολο 539 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 462
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Ενδιαφέρομαι για την αγορά του απλού 6αριού. Εκτός από τα φθηνά σκρουτζομάγαζα στα οποία δεν έχω 100% εμπιστοσύνη έχω δει πολύ καλές τιμές και στα ευρωπαικά amazon. Συγκεκριμένα στο γερμανικό, στο οποίο αν κατάλαβα καλά η πώληση γίνεται από το ίδιο το amazon, εδώ: http://www.amazon.de/gp/product/B00TX5O8WE?keywords=samsung%20galaxy%20s6&qid=1458398412&ref_=sr_1_1&s=telephone&sr=1-1

 

Για τα μεταφορικά έχω δει ότι είναι σχετικά χαμηλά. Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψή σας σχετικά με την αγορά από εκεί, αν υπάρχουν θέματα συμβατότητας, αν καλύπτεται από εγγύηση στην Ελλάδα και αν είναι unbranded ή όχι; Ευχαριστώ!

 

edit: *Βλέπω ότι πλέον η πώληση γίνεται από κάποιο πωλητή, που μάλιστα δε στέλνει Ελλάδα, και όχι το ίδιο το amazon, μάλλον τους τέλειωσε το στοκ. Γενικά είναι καλύτερο η πώληση να γίνεται από το amazon απ ευθείας ε; Συνήθως, αν γνωρίζετε, σε πόσο διάστημα ανανεώνεται το στοκ τους; Τέλος, με τα CC θα έχω πρόβλημα;

 

Ναι μέσα στο Amazon εκτός από το ίδιο το amazon πωλούν πράγματα και τρίτοι πωλητές που δεν στέλνουν πάντα Ελλάδα. Αν γράφει fulfilled by Amazon σημαίνει ότι θα σου σταλεί από την αποθήκη της Amazon και θα πληρώσεις φθηνά ταχυδρομικά. Οι υπόλοιποι πωλητές χρεώνουν ότι θέλουν και θέλει προσοχή αυτό γιατί συνήθως δεν μπορεις να δεις τι χρεώνουν πριν φτάσεις ένα βήμα πριν την αγορά! Τώρα για το τι κινητό θα βρεις εξαρτάται από τον πωλητή - υπάρχουν σχεδόν τα πάντα. Οι κάρτες περνάνε πιο συχνά από αλλά καταστήματα παρα τα CC.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα εχω το samsung s6 με εκδοση 5.1.1. περιμένω την έκδοση 6.0.1 και δεν έχει έρθει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Λόγω επιστροφής στο κατάστημα αγοράς του lgg3 κατόπιν εντολής της LG ως μη επισκευάσιμο και έκδοση δωροεπιταγής από κωτσοβολο για οποιαδήποτε αγορά!
Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται να το αγορασει, υπαρχει μια προσφορα απο ενα γαλλικο σαιτ στα 265€ με τα μεταφορικα το s6. εγω τσιμπησα δυο..

http://www.priceminister.com/mfp/5358460/samsung-galaxy-s6?ja1=tsid:65146|cgn:1395053310|kw:4#pid=599254785&filter=10

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά καλησπέρα εχω το samsung s6 με εκδοση 5.1.1. περιμένω την έκδοση 6.0.1 και δεν έχει έρθει τίποτα.

 

το αντιμετοπιζει και αλλος αυτο το προβλημα?? :whistle::whistle:

Link to comment
Share on other sites

το αντιμετοπιζει και αλλος αυτο το προβλημα?? :whistle::whistle:

Μάλλον θα έχεις ελβετικό(AUT).. και σε έναν φίλο μου δεν του ήρθε ακόμη..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1)kotsovolos 2)http://www.germanos timh 750-890 € Πήρα το χρυσό στην τιμή 500 με παζάρια με θήκη, πήρα τη Έδωσα το συριακό μου είπε είναι από Ουγγαρία είναι στη ευρωπαϊκοί ένωση, και εχω κανονικά εγγύηση 2 χρονιά ,η αγορά έγινε Kaizerstore Με αποδείξει, κανονικά, τόση μεγάλοί διαφορά τη γίνετε για πείτε μου

galaxy s6 edge plus 32g

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλο κινητο και ειναι σχεδον στα ισια με την σειρα s7!τα ελληνικα καταστηματα του εχουν πανακριβο ακομα και σε skroutz η τιμη τωρα εχει αρχισει να πεφτει.μεχρι την ελευση του note 6 θα ειναι ακριβο ακομα!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Καλησπέρα υπάρχει περίπτωση να βρούμε το s6 edge plus όσο και αν έχω ψάξει δεν το βρίσκω πουθενά κάθε βοήθεια δεκτη

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει περίπτωση να βρούμε το s6 edge plus όσο και αν έχω ψάξει δεν το βρίσκω πουθενά κάθε βοήθεια δεκτη

 

https://www.skroutz.gr/s/7333287/Samsung-Galaxy-S6-Edge-Plus-32GB.html?from=catspan&keyphrase=s6+edge+plus

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.εγώ όταν το το έψαχνα στo skroutz μου έβγαζε ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο από κανέναν συνεργατη

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...