Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιπλέον,γνωριζω ΚΑΛΑ κοπέλες που έχουν τετοια κριτηρια.Στηθος οπισθια κοιταν οι αντρες,αμαξι καρτες οι γυναικες.οσο ρηχοι οι πρωτοι,τόσο κ οι δεύτερες.

Να και κάποιος που τα λέει με τ' όνομά του. ;)

Ξέρεις πόσοι μου χουν πει να βγάλω δίπλωμα για να χω γκόμενα; Ρε δεν θέλω... Θέλω να με χει για τα καλά μου και τα κακά μου...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν λεω στην πυρα.Απλά παραθέτω την αποψη μου.Αν τα μονα που ψαχνουν ειναι αυτα και τα μονα που εχουν να δειξουν,τοτε αξιοι της μοιρας τους ολοι.Απλα και ομορφα αγαπητε τσατσε.

 

ΥΓ:οσο ψαχνεις για στηθος οπισθια και ωραια περουκα θα βρισκεις και μετα θα την αφηνεις για μια αλλη,με αλλα στηθη και αλλα μπουτια.Κ οσο σε βρισκουν για το χιλφιγκερ μλπουζακι και το γκομενοπαγιδα αμαξι σου,τοσο θα σε παραταν για εναν με μποσ κουστουμι και ρολεξ.

 

σε αυτά που γράφεις διακρίνω μια πικρία ή κάνω λάθος ???:confused:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Mercyful_Fate, σορρυ αλλα η γυναικα δεν ειναι συνηθως τσιγκουνα (τα χόντος εχουν γίνει πανουκλα.Εξαπλώνονται σε χρόνο dt και κλεινουν σπιτια...):ninja:

 

Οι πραγματικοί τσιγκούνηδες είναι λίγοι, είτε μιλάμε για άντρες είτε για γυναίκες.

Οι περισσότεροι δεν είμαστε τσιγκούνηδες σε κάτι που μας αρέσει. ϊσα ίσα μάλιστα.

Ξέρεις δεν υπάρχουν μόνο τα Hondos, υπάρχουν τα μπιλιαρδάδικα, τα γκατζετάδικα, τα συνεργεία βελτίωσης αυτοκινήτων, τα καταστήματα με υπολογιστές κ.ο.κ.

Μια γυναίκα μπορεί να ξοδεύει λεφτά στα Hondos, όπως κάλλιστα ένας άντρας μπορεί να ξοδεύει λεφτά στο να βελτιώνει το αυτοκίνητο του, ή να αναβαθμίζει τον υπολογιστή του (μερικά τελείως πρόχειρα παραδείγματα).

Το να πάρει η γυναίκα μου μια τσάντα LV 500€ για μένα είναι σπατάλη (ειδικά όταν έχει άλλες 15 τσάντες:p), όπως μπορεί να ναι σπατάλη για αυτή τα 500€ που θα δώσω εγώ για καινούριο ηχοσύστημα στο αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη κι όλας δηλαδή αλλά οι μικρές που πάνε με μεγάααααααααααλους πάνε κ καλά γι αασφαλεια.ΤΡΙΧΕΣ. Πάνε γιατι οι μεγάλοι έχουν πιστωτικές και ξέρουν πως να χειρίζονται τις κοπέλες.

 

 

Ε΄πισης για όσους δεν καλαταβαν,δηλωμενες είναι οι τατάνες και βιζιτουδες συνοδοί.τις πληρώνεις αλλά είναι και δυο μέτρα θεές.Το να σου σκαέι μούρη η ψωνισμενη Κολωνακιωτοπούλα που η μάνα της την εκανε ψωνιο από κούνια και να ερωτεύεται αυτόν με το πιο ωραίο αμάξι,ε,πουλημα είναι....

 

Επιπλέον,γνωριζω ΚΑΛΑ κοπέλες που έχουν τετοια κριτηρια.Στηθος οπισθια κοιταν οι αντρες,αμαξι καρτες οι γυναικες.οσο ρηχοι οι πρωτοι,τόσο κ οι δεύτερες.

σε γενικες γραμμες συμφωνω..αλλα ας μην τσουβαλιαζουμε.

οσες τα εχουν με μεγαλυτερο δε σημαινει πως αυτο γινεται για την πιστωτικη τους(που μπορει να μην εχουν καν)

οπως επισης το να ερωτευτει η πλουσια ψωνισμενη τον νεο με το ακριβο αμαξι..

δε λεω πως δε συμβαινει,απλα δεν ειναι απολυτο.διοτι ως γνωστον καθε κανονας εχει και τις εξειρεσεις του...

 

 

παραδειγμα προσφατο κιολας:παλια μου συμφοιτητρια την αποκληρωσαν οι γονεις της επειδη εχει δεσμο με μεγαλυτερο,χωρισμενο με παιδια.η συγκεκριμενη ειναι καλης οικονομικης καταστασης που σημαινει πως αν ισχυαν αυτα που αναφερουν οι πιο πολλοι ως κανονα,η κοπελα θα εβρισκε καποιον με καρτες,μετρητα,ακινητα κτλ κτλ.και ομως.και μεγαλυτερο διαλεξε,και χωρις καθολοθ οικονομικη επιφανεια,και εκανε τις επιλογες της(τουτεστιν προιμησε την αγαπη απο τα μετρητα των γονιων)

και πιστεψτε με,αυτο δεν ειναι σπανιο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το να ντυνεται μια γυναικα με ολα απεξω κι μετα να διαμαρτυρεται οταν καποιος της πει κατι ειναι υποκρισια.Σιγουρα ομως κι να ακουγονται ασχημα σχολια με την δικαιολογια οτι καποια δεν φοραει πολυ σεμνα ρουχα αλλα πχ μια λιγο κοντη φουστα η ενα στενο παντελονι παλι ειναι ακραιο.Τι να κανουμε δηλαδη ?Να βαλουμε τα πλατια ρουχα κι τις μπουργκες?Μην τυχον κι προκαλεσουμε κανεναν?
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσει καθολου σε εναν αντρα οταν ειναι επαγγελματιας πεφτουλας...Δηλαδη π.χ. την πεφτει σε μενα, με την ιδια ευκολια σε μια αλλη απο την παρεα, σε μια τριτη, ολες μαζι...Τα ιδια κοπλιμεντα(με περισση ευκολια παντα) και τις ιδιες βλακειες παντου...Ποτε θα καταλαβουν οι αντρες οτι μας αρεσει να νιωθουμε ξεχωριστες; :rolleyes:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα καταλαβουν οι αντρες οτι μας αρεσει να νιωθουμε ξεχωριστες; :rolleyes:

Πώς γίνεται να στε ξεχωριστές, όταν ακολουθείτε κατά γράμμα τη μόδα; Το ίδιο μαλλί, το ίδιο ντύσιμο, προσωπικότητα μηδέν. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να στε ξεχωριστές, όταν ακολουθείτε κατά γράμμα τη μόδα; Το ίδιο μαλλί, το ίδιο ντύσιμο, προσωπικότητα μηδέν. :rolleyes:

Μην μας βαζεις ολες στο ιδιο τσουβαλι α.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν σας βάζω όλες στο ίδιο τσουβάλι, αλλά όταν βλέπω στο δρόμο το 80-90% να έχουν το ίδιο μαλλί, το ίδιο γυαλί υλίου είτε έχει ήλιο, είτε όχι, το ίδιο ντύσιμο, πώς ζητάς να είσαι διαφορετική;

No offence, Σόφη, δεν σε έχω δει από κοντά και δνε ξέρω τον τρόπο με τον οποίον ντύνεσαι, μόνο μέσω του φόρουμ σε ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω οτι δυστυχως πολλες γυναικες μαζοποιουνται σε τραγικο βαθμο πλεον...Σε επιπεδο ντυσιματος, αλλα και συμπεριφορας, και ξεχνανε να ειναι ο εαυτος τους, να εχουν χιουμορ, να , να, να...Και δεν ειναι οτι δεν εχουν προσωπικοτητα, εχουν. Γουστο. Εχουν. Αλλα τα θαβουν και γινονται ολες ιδιες, το γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα...:worry:

Θελω να πιστευω οτι δεν ανηκω σε αυτο το ποσοστο των γυναικων...Λυπαμαι πολυ μαλιστα για την καταντια μας...

 

Παντως αυτο που ανεφερα δεν εχει τοσο να κανει με αυτο το θεμα που ανοιξαμε τωρα...Γιατι εγω αναφερθηκα στον τροπο σκεψης των πεφτουλων που ειναι της λογικης "Την πεφτω σε 20 κι οποια κατσει", χωρις να νιωθουν κατι το ιδιαιτερο για καμια απο αυτες τις 20...Και να λενε κι ενα σωρο υπερβολες και κλισε του στυλ "Τα ματια σου αυτο, το χαμογελο σου εκεινο" και δεν συμμαζευεται...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι παμε απο την μια υπερβολη στην αλλη..Ασε που η δικια μου περιπτωση δεν ειναι υπερβολη γιατι υπαρχουν κι λαοι με τετοια νοοτρποια.Οτι η γυναια πρεπει να ντυνεται με πλατια ρουχα για ν μην προκαλει ..

 

Αυτο που δεν καταλαβαινουμε ειναι οτι ια κοπελα μπορει να φοραει ενα ωραιο αποκαλυπτικο ρουχο οχι για να προκαλεσει.Εννοειται οχι υπερβολες..Αλλα γιατι της παει κι θελει να νοιωθει ωραια..Τοθεωρω ασχημο να ακουω κι απο αντρες κι απο γυναικες οτι ντυνομαστε ωραια μονο κι μονο για να προκαλουμε το αντιθετο φυλο..:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνω οτι δυστυχως πολλες γυναικες μαζοποιουνται σε τραγικο βαθμο πλεον...Σε επιπεδο ντυσιματος, αλλα και συμπεριφορας, και ξεχνανε να ειναι ο εαυτος τους, να εχουν χιουμορ, να , να, να...Και δεν ειναι οτι δεν εχουν προσωπικοτητα, εχουν. Γουστο. Εχουν. Αλλα τα θαβουν και γινονται ολες ιδιες, το γιατι δεν εχω καταλαβει ακομα...:worry:

Θελω να πιστευω οτι δεν ανηκω σε αυτο το ποσοστο των γυναικων...Λυπαμαι πολυ μαλιστα για την καταντια μας...

Πάντως μια που θίχτηκε και αυτό το θέμα ήμουν στο Mall τις προάλλες Σάββατο και κάνοντας την διαδρομή από τα Goodys μέχρι το τραπέζι που είχαμε βρει για να κάτσουμε στην άλλη πλευρά συνάντησα 2 παρέες με 2 και 3 κοπέλες και άλλες 4 μόνες τους που είχαν ακριβώς το ίδιο μαλί και εντελώς παρόμοιο ντύσιμο, παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια...
Link to comment
Share on other sites

Ο κάθε άνρθωπος ας ντύνεται με όποιο τρόπο θέλει.Ο κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα να κριτικάρει όποιον θέλει.Προσωπικά συμφωνώ με την xristinoula,ιδιαίτερα η γυναίκα πρέπει να προσέχει τον ευατό της,δεν με νοιάζει ο λόγος που το κάνει αλλά το αποτέλεσμα.Σε μια γυναίκα που δεν συμφωνεί με την ιδέα με νοιάζει ο λόγος και χέστηκα για το αποτέλεσμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

....όπως έπισης θυμάμαι που στο σχολείο θεωρούσαν τη γυμνασική σαν διάλλειμα για τσιγαράκι και τώρα λόγω μόδας πάνε όλοι στα γυμανστήρια. Και αυτός είναι και λόγος που δεν πηγαίνω, παρά θα πάω να τρέξω λίγο, ή θα κατέβω στο σχολείο για μπάσκετ ή για ποδόσφαιρο σε κανένα γηπεδάκι.
Link to comment
Share on other sites

O megalos m erwtas p xw kollhsei trela edw k mhnes.. m kane to e3hs.. ta ftia3e mazi m oso ta xe me tn prwhn t faswnontan me mia h opoia meta apo mena egine kopela t... elege psemata gia mena stus filus m k twra 8elei na maste 3ana mazi... me liga logia... YPOKRISIA, PSEMA, AXARISTIA -gt egw edwsa ta panta- k polla alla... pf antres...... :cry:
Link to comment
Share on other sites

Απλα οι γυναικες αν σας αρεσει καποιος δεν καταλαβαινεται ποτε σας και κοροιδευει,ή απλα δεν θελετε να πιστεψετε οτι λεει ψεματα.

Ειναι πολυ δυσκολο να μην καταλαβεις οτι κατι τρεχει με τον αλλον οτι π.χ. γκομενιζει κτλ κτλ.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...