Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Να ρωτησω η τιμη τα 119 ειναι τελικη η οχι γιατι κατι μου ειπαν οτι θα παρει συν 10 ευρω το paypal (δεν εχω paypal) συν 10 ευρω η τραπεζα κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτησω η τιμη τα 119 ειναι τελικη η οχι γιατι κατι μου ειπαν οτι θα παρει συν 10 ευρω το paypal (δεν εχω paypal) συν 10 ευρω η τραπεζα κλπ κλπ.

 

Οταν αφησεις το paypal να αλλαξει την ισοτιμια δολαριου-ευρω θα χασεις,σην τελευταια κινηση που σου βγαζει το ποσο το paypal εχει αριστερα κατι...σαν other methods of currency δεν θυμαμαι καλα,εκει κλικαρεις και τικαρεις το να αφησει την μετατροπη να την κανει η τραπεζα σου και οχι αυτο,αλλοιως εχεις μια επιβαρυνση γιατι μετατρεπει με χειροτερη ισοτιμια,νομιζω λεει pay at seller's currency

Link to comment
Share on other sites

Οταν αφησεις το paypal να αλλαξει την ισοτιμια δολαριου-ευρω θα χασεις,σην τελευταια κινηση που σου βγαζει το ποσο το paypal εχει αριστερα κατι...σαν other methods of currency δεν θυμαμαι καλα,εκει κλικαρεις και τικαρεις το να αφησει την μετατροπη να την κανει η τραπεζα σου και οχι αυτο,αλλοιως εχεις μια επιβαρυνση γιατι μετατρεπει με χειροτερη ισοτιμια,νομιζω λεει pay at seller's currency

 

Καπου μπερδευτηκα, δηλαδη το τελικο ποσο ποσο θα ειναι;

Link to comment
Share on other sites

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_236004.html

 

Πιστευω καλη τιμη.

 

Το καταστημα δνε ξερω κατα ποσο αξιοπιστο ειναι και σε ποσες μερες το στελνει.

Εγω δεν εχω αγορασει ποτε απο εξωτερικο αλλιως θα το αγοραζα.

 

Το site ειναι απο τα πιο εμπιστα κατα την γνωμη μου, εχω παραγγειλει πολλες φορες. Χθες μου ηρθε απο αυτους ενα ulephone σε αψογη κατασταση και γενικα απο φορες που εχω παραγγειλει παλιοτερα ολα ηταν αψογα. Το μονο θεμα που ειχα ηταν ενα tempered glass για το letv μου που ηρθε σπασμενο αλλα μαλλον φταιει ο ταχυδρομος γιατι προσπαθησε να χωρεσει το πακετο στο γραμματοκιβωτιο :p

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα τι rom να του βαλω; Τωρα εχει 5.5.010s

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατι το recovery μου το βγαζει Κινεζικο;

Link to comment
Share on other sites

Οκ την βρηκα την λυση για τα Κινεζικα στο Recovery και του εβαλα την LETV_X600_MIUI8_6.7.8_vazarg_eu και μου εβγαλε αναβαθμιση στην 6.7.14

 

Αλλος τροπος για να εχουμε Αγγλικα στο Recovery εκτος απο το φακελο theme στο TWRP δεν υπαρχει;

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικαρια μου κατεβασε την αναβαθμιση 6.7.14 και οταν παταω να την κανω με βγαζει στο recovery εκει τι κανω;

 

Ακυρο την εκανα καθαρη εγκατασταση.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Βρε παλικαρια μου κατεβασε την αναβαθμιση 6.7.14 και οταν παταω να την κανω με βγαζει στο recovery εκει τι κανω;

 

Ακυρο την εκανα καθαρη εγκατασταση.

 

Αν ενοεις την αναβάθμιση που σου βγάζει το σύστημα αυτή δεν κανει είναι για το redmi note 2. Αναβάθμιση θα κάνεις από εκεί που πέρασες την ρομ

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν ενοεις την αναβάθμιση που σου βγάζει το σύστημα αυτή δεν κανει είναι για το redmi note 2. Αναβάθμιση θα κάνεις από εκεί που πέρασες την ρομ

 

Καταλαβα. Ειχα προσπαθησει εχθες να την κατεβασω και να την κανω καθαρη εγκατασταση αλλα παλι προβλημα μου εβγαζει αλλα σημερα την κατεβασα απο το needrom και μπηκε κανονικα.

 

Βρε παλικαρια κανα καλο προγραμματακι remote control που να μην ειναι μονο για τηλεορασεις? Γιατι το δικο του δεν εχει και πολλες συσκευες.

Edited by LLLEFTERIS
Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα αυτη να δουμε τι λεει

X600_5.8.015S_BB72_ML_Android_6_r2

βγήκε και r3

http://www.letv.re/topic/1072-bb72-le-1-eui-58-15s/?do=findComment&comment=12520

Link to comment
Share on other sites

 

Αντε παλι δουλεια δεν εχουμε να φλασαρουμε. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να τσεκάρει αν μπορεί να δει φωτογραφίες 360 στην εφαρμογή του fb? Σε εμένα δεν φορτώνουν ποτέ. (μπορείτε να το δοκιμάσετε σε μια σελίδα με 360 photos)
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή της Πειραιώς, με ενημερώνει ότι η συσκευή μου είναι root και μετά μου δίνει μήνυμα ότι δεν μπορεί να συνδεθεί.

Έχω δοκιμάσει να κάνω "κρύψω" το root μέσα από το supersu αλλά και να κάνω τελείως unroot πάλι μέσα από το ssupersu, χωρίς αποτέλεσμα.

Η εφαρμογή της Πειραιώς, εξακολουθεί να βλέπει root και εξακολουθεί να βγάζει μύνημα ότι δεν μπορεί να συνδεθεί.

Ως τώρα έχω δοκιμάσει με EUI 5.8 και με MIUI v8.

Καμιά ιδέα - πρόταση;;

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή της Πειραιώς, με ενημερώνει ότι η συσκευή μου είναι root και μετά μου δίνει μήνυμα ότι δεν μπορεί να συνδεθεί.

Έχω δοκιμάσει να κάνω "κρύψω" το root μέσα από το supersu αλλά και να κάνω τελείως unroot πάλι μέσα από το ssupersu, χωρίς αποτέλεσμα.

Η εφαρμογή της Πειραιώς, εξακολουθεί να βλέπει root και εξακολουθεί να βγάζει μύνημα ότι δεν μπορεί να συνδεθεί.

Ως τώρα έχω δοκιμάσει με EUI 5.8 και με MIUI v8.

Καμιά ιδέα - πρόταση;;

Μπες να δεις τα σχόλια στο playstore

Την είχα και εγώ παλιότερα αλλά την είχα βγάλει. Την ξαναεβαλα τώρα δοκιμαστικά και ούτε καν ανοίγει

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου δουλεύει κανονικά και με την 7ς που είχα πριν και με την 15ς που έχω τώρα αν και είμαι root
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στις eui μπορούμε να προσθέσουμε και 2g δίκτυο εκτός από 3g-4g και πως;
αυτο που λες το εχει η ρομ miui
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει και αυτο σε δυο εκδοσεις οπως το X800 που ειναι CN και US ???

Το TWRP οταν ειναι στα Κινεζικα εκτος απο το να προσθεσουμε τον φακελο theme υπαρχει αλλος τροπος να γινει Αγγλικο μονιμα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες η ιταλικη βερσιον της κανονικης(μαμισιας?) μαρσεμελλοου που αναφερατε καποιοι οτι θα ειναι καλυτερη, βγηκε τελικα?
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτο ειναι Αγγλικο; πως το βαζουμε μεσα απο το recovery η απο υπολογιστη με φλασαρισμα;

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου δουλεύει κανονικά και με την 7ς που είχα πριν και με την 15ς που έχω τώρα αν και είμαι root

ποια έκδοση της 15s?

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες η ιταλικη βερσιον της κανονικης(μαμισιας?) μαρσεμελλοου που αναφερατε καποιοι οτι θα ειναι καλυτερη, βγηκε τελικα?

 

...μια σελίδα πριν:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6812124#post6812124

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου δουλεύει κανονικά και με την 7ς που είχα πριν και με την 15ς που έχω τώρα αν και είμαι root

Thanks.

Έκανα απεγκατασταση και επανεγκατασταση και δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξιζει να το αγορασω το κινητο; Ελληνικα εχει; Η μπαταρια του κρατάει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...