Jump to content

Κινητο Για Την Μανα Μου


tolisju
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρεται.Υπαρχει καποιο αξιοπιστο κινητο αφης μεχρι 50ευρω?Το κινητο προοριζεται για την μανα μου οποτε δεν εχει πολλες απαιτησεις.Τηλεφωνα και καμια φωτογραφια μια στο τοσο.Απλα να μην κολλαει.Ειδα πριν λιγες ημερες το vodafone smart mini στα 40ευρω.Λεει τιποτα η μαπα το καρπουζι?
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μαπα το καρπουζι οσον αφορα αυτο που λες... Ψαξε skroutz, για κανα φτηνο lumia κοντα στο 60αρι καλυτερα... ;)
Link to comment
Share on other sites

Lumia 530,432.Καλυτερα ανεβα στα 100-110,εχει καλες επιλογες.Στα 100 εχεις το Kazam Thunder 345L,μια vfm συσκευη στην κατηγορια της.

Motorola Moto E.

Με 3-4€ μπορεις να πας στο παλιο αλλα καλο xperia m.Το κινητο δεν κολλαει και παει σφαιρα.Εχει και η πισω καμερα φλας.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

ok thanks.Για το Huawei Ascend Y550 τι γνωμη εχετε?

Έχω γράψει για το Huawei. Άνοιξα και θέμα για την συσκευή στο νήμα της Huawei όπου και σύντομα θα ανεβάσω και αναλυτικό review καθώς το έχω. Εν ολίγης πάντως και επειδή το έψαξα πάρα πολύ για smartphone σε χαμηλές τιμές μέχρι να το πάρω, νομίζω πως είναι πολύ καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

σε αυτά τα λεφτά ένα lumia είναι μονόδρομος. Δεν θα σε προδώσει (κολλήσει) ποτέ. Όσες εφαρμογές κι αν του φορτώσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οντως μεχρι 50 ευρω δεν υπαρχει κατι αξιοπρεπες.Οποτε αναγκαστικα μεχρι 100.Μου εχετε προτεινει τα εξης:1)Motorola Moto E

2)Kazam Thunder 345L

3)Lumia 530,432

+ Αυτα που εχει δει εγω τα οποια ειναι:1)Huawei Ascend Y550

2)Microsoft Lumia 535

Ποια απο αυτα εχουν την καλυτερη οθονη για ταινιες κλπ?Καμερα της εδειξα φωτο απο ενα παλιο κινητο και ειπε οτι ειναι μια χαρα :D οποτε οποιοδηποτε κινητο απο αυτα θα την ικανοποιησουν...

Link to comment
Share on other sites

Οντως μεχρι 50 ευρω δεν υπαρχει κατι αξιοπρεπες.Οποτε αναγκαστικα μεχρι 100.Μου εχετε προτεινει τα εξης:1)Motorola Moto E

2)Kazam Thunder 345L

3)Lumia 530,432

+ Αυτα που εχει δει εγω τα οποια ειναι:1)Huawei Ascend Y550

2)Microsoft Lumia 535

Ποια απο αυτα εχουν την καλυτερη οθονη για ταινιες κλπ?Καμερα της εδειξα φωτο απο ενα παλιο κινητο και ειπε οτι ειναι μια χαρα :D οποτε οποιοδηποτε κινητο απο αυτα θα την ικανοποιησουν...

 

Lumia και από εμένα. Το 530.

k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire - Vodafone Smart 4G
Link to comment
Share on other sites

Οντως μεχρι 50 ευρω δεν υπαρχει κατι αξιοπρεπες.Οποτε αναγκαστικα μεχρι 100.Μου εχετε προτεινει τα εξης:1)Motorola Moto E

2)Kazam Thunder 345L

3)Lumia 530,432

+ Αυτα που εχει δει εγω τα οποια ειναι:1)Huawei Ascend Y550

2)Microsoft Lumia 535

Ποια απο αυτα εχουν την καλυτερη οθονη για ταινιες κλπ?Καμερα της εδειξα φωτο απο ενα παλιο κινητο και ειπε οτι ειναι μια χαρα :D οποτε οποιοδηποτε κινητο απο αυτα θα την ικανοποιησουν...

 

Από αυτά που αναφέρεις, το 535 είναι εξαιρετικό VFM, ωστόσο δυστυχώς έχουν αναφερθεί διάφορα προβλήματα, τα οποία δεν ξέρω αν και πότε θα διορθωθούν... Aν δεν είχαν αναφερθεί θέματα, ασυζητητί 535... Από τα υπόλοιπα εγώ στο Huawei θα πήγαινα... Τo 530 έχει 512 ram (ok ξέρω ότι άλλο WP άλλο Android αλλά και πάλι), μικρότερη οθόνη και η κάμερά του δεν έχει καν φλας... Δεν αμφιβάλλω ότι σχετικά καλά θα ρολάρει όπως όλα τα Lumia, απλά δεν το θεωρώ ολοκληρωμένη πρόταση όπως πχ το 535 από άποψη specs... Το 432 δεν το βρήκα καν στο skroutz...

Kαλή Ανάσταση παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω προς Huawei κλεινω.Μου φαινεται αρκετα τιμιο για τα λεφτα του και οσα σχολια εχω διαβασει ειναι θετικα.Ευχαριστω ολους για την βοηθεια!
Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω προς Huawei κλεινω.Μου φαινεται αρκετα τιμιο για τα λεφτα του και οσα σχολια εχω διαβασει ειναι θετικα.Ευχαριστω ολους για την βοηθεια!

 

Θα σε πάω και εγώ προς Huawei, αξίζει και τα λεφτά και την ενασχόληση μαζί του.

“I feel a little dizzy," said Orion. "But also wonderfully elated. I feel that I am on the verge of finding a rhyme for the word orange."
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...