Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια να γινει αναβαθμιση και να παμε σε android 6

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα αλλαξα την οθονη επειδη δεν δουλευε το τατσ στην μιση πλευρα ολα καλα...το προβλημα ειναι οτι δεν δουλευει ο promixity sensor μηπως μπορει καποιο παιδι να βοηθησει μαλλον χρειαζεται σεταρισμα απο οτι διαβασα.....
Link to comment
Share on other sites

Φενεται οτι μπορει να ληθει με gravity box αλλα ο xposed για android 6 που δοκιμασε δεν παιζει.Εαν εχει καποιος καποια version που παιζει και με ποια ρομ θα με εβγαζε απο δυσκολη θεση ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

γι αυτό στο needrom παίζει το xposed85 όπως γράφει.

 

Φενεται οτι μπορει να ληθει με gravity box αλλα ο xposed για android 6 που δοκιμασε δεν παιζει.Εαν εχει καποιος καποια version που παιζει και με ποια ρομ θα με εβγαζε απο δυσκολη θεση ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες να το κανω αναβαθμιση σε android 6 η να το αφησω οπως ηρθε?

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εχω Breeze και ειμαι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες να το κανω αναβαθμιση σε android 6 η να το αφησω οπως ηρθε?

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Για το κινητό της υπογραφης σου λες ή για το lenovo k3 note?

Link to comment
Share on other sites

Για το lenovo k3 note αδερφε

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άμα το χεις ανάγκη καντην.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

τόχω μια βδομάδα περίπου

σαν τηλέφωνο δεν μου γράφει τα ονόματα αυτών που με παιρνουν οταν τα βλέπω συνολικα ενώ κατα τις κλησεις το γράφει:mad:

ετσι ειναι κανονικα ή θελει καποια ρυθμιση και αν ναι που γιατι δεν μπορώ να βρω τις ρυθμισεις εμφανισης των επαφων:blink:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

τόχω μια βδομάδα περίπου

σαν τηλέφωνο δεν μου γράφει τα ονόματα αυτών που με παιρνουν οταν τα βλέπω συνολικα ενώ κατα τις κλησεις το γράφει:mad:

ετσι ειναι κανονικα ή θελει καποια ρυθμιση και αν ναι που γιατι δεν μπορώ να βρω τις ρυθμισεις εμφανισης των επαφων:blink:

 

Ποία rom έχεις;. Αν είναι vibeui είναι στις ρυθμίσεις dialer settings ---> telephone number digits by 7

Link to comment
Share on other sites

γι αυτό στο needrom παίζει το xposed85 όπως γράφει.
.

 

Ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω αμεσως....αψογα!

Link to comment
Share on other sites

Ποία rom έχεις;. Αν είναι vibeui είναι στις ρυθμίσεις dialer settings ---> telephone number digits by 7

οντως έχω vibeui αλλα δεν βλέπω στις ρυθμισεις dialer settings

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και ακομα μου βγαζει πρωτα ονομα μετα επωνυμο πως αλλάζει?

 

ευχαριστω

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

τελικά το βρήκα είναι

system apps-phone-dialer settings αλλά δεν έχει επιλογή telephone number digits by 7:confused:

 

Εδω θα πας. Στην εφαρμογή για τις κλήσεις, πατάς το κουμπί menu , επιλέγεις "More features and settings", μετά "More display features", πατάς "Location" και απενεργοποιήση το "Display number's location", πατάς back για να πάτε στην προηγούμενη οθόνη, πατάς στο "Number match bits" και επιλέγεις "By 7".

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα πας. Στην εφαρμογή για τις κλήσεις, .

που είναι αυτή ακριβως η εφαρμογή?

ευχαριστώ και πάλι:up:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

που είναι αυτή ακριβως η εφαρμογή?

ευχαριστώ και πάλι:up:

 

Αυτη που παίρνεις τηλεφωνο!Πρώτη μούρη κάτω κάτω!!! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ενώ δούλευε το κινητό μια χαρά, ένα πρωϊ αποφάσισε να μην ανοίξει. έχει κολλήσει το logo της lenovo και δεν πάει πουθενά. Δοκίμασα να το βάλω σε recovery mode όπως διάβασα αλλά τίποτα. Έχεις κανείς καμιά γνώμη τι μπορώ να κάνω γιατί είμαι ψιλοάσχετος από κινέζικα κινητά?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Ενώ δούλευε το κινητό μια χαρά, ένα πρωϊ αποφάσισε να μην ανοίξει. έχει κολλήσει το logo της lenovo και δεν πάει πουθενά. Δοκίμασα να το βάλω σε recovery mode όπως διάβασα αλλά τίποτα. Έχεις κανείς καμιά γνώμη τι μπορώ να κάνω γιατί είμαι ψιλοάσχετος από κινέζικα κινητά?

 

Μάλλον θέλει πέρασμα πάλι η rom. Υπάρχει οδηγός στην πρώτη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη που παίρνεις τηλεφωνο!Πρώτη μούρη κάτω κάτω!!! :ninja:

ευχαριστώ φίλε μου για τις απαντήσεις σου και την βοήθειά σου αλλά δυστυχώς έχω μπλέξει με κινέζους

φοράω την 5,1 VIBEUI-V3.0-1604-7-209-1-ST-K50-T3S και δεν μου δίνει απο το κουμπί επιλογή για more settings:mad:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ φίλε μου για τις απαντήσεις σου και την βοήθειά σου αλλά δυστυχώς έχω μπλέξει με κινέζους

φοράω την 5,1 VIBEUI-V3.0-1604-7-209-1-ST-K50-T3S και δεν μου δίνει απο το κουμπί επιλογή για more settings:mad:

 

Δεν σου βγάζει αυτήν εδώ την οθόνη;απο πάνω πατάς found dialer settings.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θέλει πέρασμα πάλι η rom. Υπάρχει οδηγός στην πρώτη σελίδα.

 

Σ'ευχαριστώ πολύ. Την περνάω σύμφωνα με τον οδηγό του KOGI φάινεται οτι περνάει καλά, λέει download ok αλλά δεν κάνει τίποτα το κινητό παραπέρα. Το πατάω να ανοίξει, βγάζει το λογότυπο, και συνέχεια reboot και λογότυπο και τα ίδια.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 εβδομάδες, περίμενα περισσότερα δεν με ενθουσίασε. Το προηγούμενο μου ήταν ένα cubot S168 το οποίο σε σχέση με αυτό πολύ πιο γρήγορο σε όλα (πλοήγηση, ανταπόκριση touch γενικά σε όλα). Φταίει κάτι η έτσι είναι? Έχω την S205 ROW και μου βγάζει update για Android 6.0 αλλά φοβάμαι μη χειροτερέψει. Εσείς τι μου προτείνετε κάνω? Πάντως είμαι απογοητευμένη από το τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω 3 εβδομάδες, περίμενα περισσότερα δεν με ενθουσίασε. Το προηγούμενο μου ήταν ένα cubot S168 το οποίο σε σχέση με αυτό πολύ πιο γρήγορο σε όλα (πλοήγηση, ανταπόκριση touch γενικά σε όλα). Φταίει κάτι η έτσι είναι? Έχω την S205 ROW και μου βγάζει update για Android 6.0 αλλά φοβάμαι μη χειροτερέψει. Εσείς τι μου προτείνετε κάνω? Πάντως είμαι απογοητευμένη από το τηλέφωνο.

Κοιτσ, αν πραγματικα φοβασαι μην το πειραζεις.

Αστο στην ακρη, βαλε κανα 500αρικο στην ακρη και παρε ενα σαμμυ, να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

 

Εμενα παντως θα με ετρωγε η περιεργεια.

 

Πληροφοριακα, εγω το πηρα για την κορη μου. Το λιωνει ολη μερα και ειναι πολυ χαρουμενη για την επιλογη που εκανα. Οταν το πηρα παντως εκανα ολες τις αναβαθμισεις χωρις δευτερη σκεψη. Τωρα γιατι φοβασαι, μονο εσυ ξερεις.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εχω καιβεγω το τηλέφωνο κανα μηνα τωρα με την ρομ του cuoco την τελευταια αλλα τρωει κατι κολληματα ειδικα οταν πληκτρολογεις κατι (κολλαει)υπαρχει καποιο κολπο εχω κανει wipe dalνik καi cache .Και επισης ποια ειναι η ποιό απροβληματιστη ρομ?

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...