Jump to content

Qtek 8020


harryal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά!!!

Το αγόρασα και εγώ σήμερα!

Είμαι ένας ακόμα πανευτυχείς κάτοχος αυτού του υπέροχου κινητού!

 

Αλλά έχω πελαγώσει!

Από που θα κατεβάσω εφαρμογές;

από που θα κατεβάσω παιχνίδια;

 

Γιατί όταν πάω μέσω του filemanager από το πισί να αντιγράψω κάτι στην μνήμη τηλεφώνου μου λέει ότι δεν έχω πρόσβαση και άλλα διάφορα;

 

Πολύ καλή οθόνη!

Τέλεια μπ3!

¨Ολα καλά!

 

Σας ευχαριστώ!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 933
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manos the greek ( 3 Ιαν. 2005 , 17:08)

Αλλά έχω πελαγώσει!

Από που θα κατεβάσω εφαρμογές;

από που θα κατεβάσω παιχνίδια;

 

Min pelagwneis!!! Kalws irthes!!! :)

 

gia otidipote exei na kanei me software na enimerwnesai apo edw: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=45384

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευταιο....8020 ή 8010;;;υπαρει κανενα προβλημα με το joystick;;;το ιδιο κινητο ειναι απο οτι καταλαβα με μονη διαφορα το joystick...

Ως ευτυχής κάτοχος το 8020 εδώ και λίγες μέρες, να αναφέρω ευπειθώς κι εγώ ότι με το joystick δεν είχα κανένα πρόβλημα. Έχει βέβαια το learning curve του, αλλά κανένα απολύτως πρόβλημα μόλις το συνηθίσεις!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή οι απόψεις διίστανται ως προς την αυτονομία του Qtec8020, αυτό που με ενδιαφέρει είναι, αν είναι μειωμένη ή καλύτερη η αυτονομία του8020 από το SE V800(με συχνή χρήση και των δυο συσκευών).
Link to comment
Share on other sites

μη παιζομαστε τωρα,φυσικα και το 8020 ειναι καλυτερο στην αυτονομια το μονο κινητο smartphone που χω πιασει παρεα με το 8010 που ειναι ιδια και ειπα αυτα ειναι κινητα,θα το πω χυμα το ξεσκιζω καθημερινα αλλα και παλι 2,5 μερουλες τις εχει στο τσεπακι αν δεν το σκαλιζα κιολας?χαλαρα και μεχρι 4-5 μερες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι να πάρω το 8020 αλλά κολλάω στην κάμερα που είναι 640Χ480..να το πάρω τι μου προτείνεται αξίζει να αφήσω το 6600 για ένα άλλο λειτουργικό με την ίδια κάμερα?
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι αξιζει κοιταξε κανενα κινητο δε βγαζει τις υπεροχες φωτογραφιες γι αυτο υπαρχουν και οι ψηφιακες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον ταξιδιωτη22 ...ολες αυτες οι καμερες ειναι για φωοτγραφιες της στιγμης , για πλακα, για μια απλη χρηση...καμια δεν νομιζω οτι αν εκτυπωθει θα εχει καλη ποιοτητα...
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

λεώ να πάρω τηλέφωνο μέσω της cosmote γιατί έχω προσφορά.Όμως η cosmote δεν δίνει 8020 αλλά 8010.υπάρχει μεγάλει διαφορά στο 8020 με το joustick;η λειτουργεία του τηλεφώνου είναι ευκολότερη;
Link to comment
Share on other sites

endiaferomai gia to 8020 kathos to eida simera sto plaisio kai omologo oti einai panemorfo kinito kai mikro. Ayto pou me problimatizei omos einai h aytonomia tou. Eixa to qtec 8080 kai meta apo mia bdomada xrhshs(oxi tipota extreme) h aytonomia tou epese stin mia mera! milame gia anamoni kai oxi gia omilia. anagkazomoun na to fortizo kathe brady eno an milaga ki ollas h ekmetaleyomoun ta windows tote milame oti teleione se xrono dt.

 

Ayto kai mono me ekane to kinito na einai stin ntoulapa tora kai kai na kathete....

 

Thelo apopseis apo katoxous 8020 kai akoma kalytera apo aytous pou eixan to 8080 kai pigan se 8020.

 

Kathara pragmata, h aytonomia tou pos einai ? anamoni h me omilia kai normal xrisi smartphone (diabasma mail, reply, calendar and kana MSN gia 2 lepta h kamia efarmogi gia 2 lepta kai ayth) tetoia xrhsh milao...

 

please opoios kserei as apantisei dioti exo kaei apo to qtek!

 

eyxaristo!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ταξιδιωτης22 ( 4 Ιαν. 2005 , 23:17)

 

μη παιζομαστε τωρα,φυσικα και το 8020 ειναι καλυτερο στην αυτονομια το μονο κινητο smartphone που χω πιασει παρεα με το 8010 που ειναι ιδια και ειπα αυτα ειναι κινητα,θα το πω χυμα το ξεσκιζω καθημερινα αλλα και παλι 2,5 μερουλες τις εχει στο τσεπακι αν δεν το σκαλιζα κιολας?χαλαρα και μεχρι 4-5 μερες

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bazile ( 5 Ιαν. 2005 , 17:56)

 

λεώ να πάρω τηλέφωνο μέσω της cosmote γιατί έχω προσφορά.Όμως η cosmote δεν δίνει 8020 αλλά 8010.υπάρχει μεγάλει διαφορά στο 8020 με το joustick;η λειτουργεία του τηλεφώνου είναι ευκολότερη;

 

 

File mou upomonh, den pisteyw h Cosmote na ferei mono to 8010 k oxi to 8020!

K egw to idio perimenw, den pisteyw na arghsei poly, fantazomai se ligo kairo tha to feroun k ayto, wste na ekmetalleytoume thn epidothsh.

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος great ( 6 Ιαν. 2005 , 12:59)

 

endiaferomai gia to 8020 kathos to eida simera sto plaisio kai omologo oti einai panemorfo kinito kai mikro. Ayto pou me problimatizei omos einai h aytonomia tou. Eixa to qtec 8080 kai meta apo mia bdomada xrhshs(oxi tipota extreme) h aytonomia tou epese stin mia mera! milame gia anamoni kai oxi gia omilia. anagkazomoun na to fortizo kathe brady eno an milaga ki ollas h ekmetaleyomoun ta windows tote milame oti teleione se xrono dt.

 

Ayto kai mono me ekane to kinito na einai stin ntoulapa tora kai kai na kathete....

 

Thelo apopseis apo katoxous 8020 kai akoma kalytera apo aytous pou eixan to 8080 kai pigan se 8020.

 

Kathara pragmata, h aytonomia tou pos einai ? anamoni h me omilia kai normal xrisi smartphone (diabasma mail, reply, calendar and kana MSN gia 2 lepta h kamia efarmogi gia 2 lepta kai ayth) tetoia xrhsh milao...

 

please opoios kserei as apantisei dioti exo kaei apo to qtek!

 

eyxaristo!

 

 

Kamia sxesh ta 8080 -8010/8020 se aytonomia.To 8020 paroti exei kata poly fwteinoterh o8onh apo to 8080,h diaxeirish energeias pou exei einai apsogh.

Opws lene kai oi alloi xrhstes tou kinhtou,na ypologizeis sxedon 3plasia aytonomia se sxesh me to 8080!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ressos ( 6 Ιαν. 2005 , 16:13)

 

mia erotisi!

 

kserei kaneis pote h TIM tha ferei to 8020 ?

 

 

Το 8020 το φέρνει και θα εξακολουθήσει να το φέρνει ΜΟΝΟ η αλυσίδα καταστημάτων Πλαίσιο κανένας άλλος δεν θα το φέρει! Το Πλαίσιο έχει την αποκλειστικότητα!

 

Παιδιά!

Μι βοήθεια θέλω! Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να μεταφέρω τις επαφές μου από το 6630 στο 8020. Το 6630 κάνει συγχρονισμό με το outlook αλλά μετά δνε ξέρω πως να τις περάσω στο 8020.

 

Ακόμα, οι ρυθμίσεις για ΝΕΤ στο 8020 κοσμοτέ δεν λειτουργούν! Μήπως μπορεί κάποιος να τις γράψει; Είδα και στο σίτε και αυτές έβαλα αλλά δυστυχώς τίποτα δεν δουλεύουν!

 

Ευχαριστώ πολύ!

Μάνος

:) :happy:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cue ( 6 Ιαν. 2005 , 17:40)

 

Το ActiveSync δε το έχεις κάνει install?

Με αυτό κάνεις synchronisation με το Outlook!

 

Να κανονίσουμε να το δω από κοντά το κινητάκι! :p

 

 

Ναι ρε το έκανα όλα καλά!

Δεν είχα βάλει office στο πισί και νόμιζα ότι το outlook express έκανε!

Μετά εγκατέστησα το outlook από το cd!

 

Και όλα μια χαρά!

 

Όποτε θες!

Στείλε π.μ.!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω ανανέωση συμβολαίου και τα πάρω το Qtek 8020 τα Vodafone shop θα φέρουν το 8020 η μόνο από το Πλαίσιο μπορούμε να το πάρουμε; Το Πλαίσιο κάνει ανανέωση συμβολαίου;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Epicouros ( 6 Ιαν. 2005 , 22:03)

 

Θέλω να κάνω ανανέωση συμβολαίου και τα πάρω το Qtek 8020 τα Vodafone shop θα φέρουν το 8020 η μόνο από το Πλαίσιο μπορούμε να το πάρουμε; Το Πλαίσιο κάνει ανανέωση συμβολαίου;

 

 

Πόσες φορές θα το πούμε ότι ΜΟΝΟ το Πλαίσιο το φέρνει;;;; :eek: :confused: :worry: :wacko:

 

Επιδότηση μπορεις να εξαργυρώσεις μόνο σε vodafone shop.

Δεν νομίζω το Πλαίσιο να κάνει ανανέωση συμβολαίου!

ΑΛΛΑ μπορείς να διακόψεις το συμβόλαιό σου και να κάνεις καινούργιο από το Πλαίσιο και να πάρεις το 8020 πιο φθηνά!

 

:) ;) :happy:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια να ρωτήσω όσους το πηραν, απο σημα πως παει? Στην περιοχη μου υπαρχει προβληματικη καλυψη και μου χρειαζεται μια συσκευη με σοβαρο πομποδεκτη για να μπορω να μιλαω...

 

Επειδη παλιοτερα ειχα το 8080 και εγραφα ναι μεν ελληνικα αλλα unicode με αποτελεσμα να χρεωνομαι 2πλασια γραφοντας ενα φαινομενικα κοινο sms. Στο 8020 το αλλαξαν ή παλι unicode?

 

Και κατι αλλο, ξερει καποιος ποσο ειναι η τιμη του SAR;

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths ( 7 Ιαν. 2005 , 05:22)

Επειδη παλιοτερα ειχα το 8080 και εγραφα ναι μεν ελληνικα αλλα unicode με αποτελεσμα να χρεωνομαι 2πλασια γραφοντας ενα φαινομενικα κοινο sms. Στο 8020 το αλλαξαν ή παλι unicode?

 

Μα αυτό λύθηκε και στο 8080 εδώ και πολύυυυυυυυυυυυυυυ καιρό!!!! Μην ανησυχείς... το πρόβλημα δεν υφίσταται στο 8010/8020.

Και κατι αλλο, ξερει καποιος ποσο ειναι η τιμη του SAR;

0,297 mW/g

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Panagioths ( 7 Ιαν. 2005 , 03:22)

 

Παιδάκια να ρωτήσω όσους το πηραν, απο σημα πως παει? Στην περιοχη μου υπαρχει προβληματικη καλυψη και μου χρειαζεται μια συσκευη με σοβαρο πομποδεκτη για να μπορω να μιλαω...

 

Επειδη παλιοτερα ειχα το 8080 και εγραφα ναι μεν ελληνικα αλλα unicode με αποτελεσμα να χρεωνομαι 2πλασια γραφοντας ενα φαινομενικα κοινο sms. Στο 8020 το αλλαξαν ή παλι unicode?

 

Και κατι αλλο, ξερει καποιος ποσο ειναι η τιμη του SAR;

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων..

 

 

Πολύ σωστά harryal!!

 

Ακόμα να προσθέσων ότι έχει φοβερό πομποδέκτης και το σήμα είναι σχεδόν πάντα ''κολλημένο'' στις 3 γραμμές δηλαδή φούλ δεν ξέρω αν εδώ που μένω έχει τόσο καλό σήμα αλλά σε σχέση με το 6600 του πατέρα μου που δεν πιάνει τόσο καλά το state-of-the-art μοντέλο της Qtek τα πάει περίφημα!!

 

Well done HTC-Qtek!!

 

:up: :up: :up: :up:

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Με φτιαξατε τωρα περισσοτερο... Ευχαριστω :-D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...