Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καμμια ιδεα για θηκη παιδια?Νεος κατοχος του κινητου.Οσο πιο διαφανης,τοσο το καλυτερο

 

Καλοριζικο φιλε, άποψή μου ειναι να μη το βαλεις θηκη ,βαλε μονο tempered glass και εισαι οκ, τι χρωμα το πηρες;

αν ειναι silver και θελεις ντε και καλα θηκη, αγορασε μια σιλικονης ,δειχνει καλα σε αυτο το χρωμα ,σε σκουρο χρωμα δε ξερω πως φαινετε

Επισης το silver (αυτο εχω εγω) δυσκολα γρατσουνιετε ,μονο αν το βαλεις μαζι με κλειδια ,αν το αφηνεις σε τραπεζια πχ δεν εχει θεμα

Τωρα αν εχεις μαυρο δεν ξερω τι παιζει απο ευαισθησια στις γρατσουνιες

Link to comment
Share on other sites

Καμμια ιδεα για θηκη παιδια?Νεος κατοχος του κινητου.Οσο πιο διαφανης,τοσο το καλυτερο

 

εγώ εχω αυτή φιλε μου αντε στο καταστημα να την δοκιμάσεις κιόλας και αν σου αρέσει την παίρνεις http://www.extreme-mobile.gr/p.HTC-One-M9-Nillkin-Nature-THiki-TPU-ultra-thin-Clear-Transparent.1163400.html

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

389$ στην αμερική λόγο cyber monday στο site της htc! Αξίζει άραγε η αγορά του με τόσο κοντά το m10; :worry: Ειδικά για κάποιον που δεν τρελαίνετε για τον τομέα της φωτογραφίας... ωστόσο τα δείγματα του a9 ήταν αρκετά καλά στα δικά μου μάτια και σκέφτομαι μήπως είναι κρίμα να πάρω και σε 3 μήνες να βγάλει ένα που να μπορεί να βγάζει νυχτερινές λήψης πολύ καλύτερης ποιότητας. Edited by xeretismata
Link to comment
Share on other sites

389$ στην αμερική λόγο cyber monday στο site της htc! Αξίζει άραγε η αγορά του με τόσο κοντά το m10; :worry: Ειδικά για κάποιον που δεν τρελαίνετε για τον τομέα της φωτογραφίας... ωστόσο τα δείγματα του a9 ήταν αρκετά καλά στα δικά μου μάτια και σκέφτομαι μήπως είναι κρίμα να πάρω και σε 3 μήνες να βγάλει ένα που να μπορεί να βγάζει νυχτερινές λήψης πολύ καλύτερης ποιότητας.

 

Σε τρεις μήνες όμως το m10 θα έχει και συν 300$...

 

Απο την άλλη συσκευή από Αμερική δεν θα έπαιρνα λόγω εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο φιλε, άποψή μου ειναι να μη το βαλεις θηκη ,βαλε μονο tempered glass και εισαι οκ, τι χρωμα το πηρες;

αν ειναι silver και θελεις ντε και καλα θηκη, αγορασε μια σιλικονης ,δειχνει καλα σε αυτο το χρωμα ,σε σκουρο χρωμα δε ξερω πως φαινετε

Επισης το silver (αυτο εχω εγω) δυσκολα γρατσουνιετε ,μονο αν το βαλεις μαζι με κλειδια ,αν το αφηνεις σε τραπεζια πχ δεν εχει θεμα

Τωρα αν εχεις μαυρο δεν ξερω τι παιζει απο ευαισθησια στις γρατσουνιες

 

Καλα τα λες,δε πολυθελω θηκη ειναι κουκλι!!Αλλα για προστασια κατι πρεπει να βαλω.gun metal grey χρωμα.Ευχαριστω για τις απαντησεις,παω για tempered glass και βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!!ψάχνω εδώ και δυο μήνες να παρω ένα τηλέφωνο και κάθε φορά καταλήγω κάπου και μετά αλλάζω γνώμη,αλλά τώρα το πήρα απόφαση!ειμαι ανάμεσα στο HTC one m9 και στο HTC one me.το θέμα είναι ότι για το δεύτερο δεν μπορώ να βρω και πολλά στοιχεία και μου αρέσει σαν τεχνικά χαρακτηριστικά λίγο περισσότερο απο το m9.τι γνώμη έχετε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέχασα να πω οτι δεν είχα ποτέ HTC οπότε δεν εχω και εμπειρία πανω τους .οταν τραβάς μια φωτογραφία βγάζει ακαριαία την φωτογραφία ή αργεί λίγο;εμένα με ενδιαφέρει να μην λαγκαρει και να είναι γρήγορο στο άνοιγμα εφαρμογών και στο browsing.δεν παίζω παιχνίδια και δεν με ενδιαφέρει να το φορτώσω με περιττά πράγματα.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!!!ψάχνω εδώ και δυο μήνες να παρω ένα τηλέφωνο και κάθε φορά καταλήγω κάπου και μετά αλλάζω γνώμη,αλλά τώρα το πήρα απόφαση!ειμαι ανάμεσα στο HTC one m9 και στο HTC one me.το θέμα είναι ότι για το δεύτερο δεν μπορώ να βρω και πολλά στοιχεία και μου αρέσει σαν τεχνικά χαρακτηριστικά λίγο περισσότερο απο το m9.τι γνώμη έχετε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξέχασα να πω οτι δεν είχα ποτέ HTC οπότε δεν εχω και εμπειρία πανω τους .οταν τραβάς μια φωτογραφία βγάζει ακαριαία την φωτογραφία ή αργεί λίγο;εμένα με ενδιαφέρει να μην λαγκαρει και να είναι γρήγορο στο άνοιγμα εφαρμογών και στο browsing.δεν παίζω παιχνίδια και δεν με ενδιαφέρει να το φορτώσω με περιττά πράγματα.ευχαριστώ

Kαλησπερα αφου εισαι ετοιμος -ψημενος :) παρε το m9 και αστο το αλλο , για το δευτερο ερωτημα σου θα σου απαντηση

καποιος φιλος απο την παρεα που το εχει .

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα αφου εισαι ετοιμος -ψημενος :) παρε το m9 και αστο το αλλο , για το δευτερο ερωτημα σου θα σου απαντηση

καποιος φιλος απο την παρεα που το εχει .

 

Ευχαριστώ για την απάντηση και ναι θα ήθελα κάποια πληροφορία και για το άλλο αν κάποιος γνωρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση και ναι θα ήθελα κάποια πληροφορία και για το άλλο αν κάποιος γνωρίζει.

 

οι φωτο βγαινουν ακαριαια ,οσες φορες το πατησεις τοσες φορες θα βγαλει ,λαγκ δεν υπαρχει στο m9, το ξεχνας , το browsing παει σφαιρα ,οπως και το ανοιγμα των εφαρμογων ,για τα παιχνιδια δε ξερω, δεν παιζω, περιμενε καποιον αλλο να σου πει

Link to comment
Share on other sites

οι φωτο βγαινουν ακαριαια ,οσες φορες το πατησεις τοσες φορες θα βγαλει ,λαγκ δεν υπαρχει στο m9, το ξεχνας , το browsing παει σφαιρα ,οπως και το ανοιγμα των εφαρμογων ,για τα παιχνιδια δε ξερω, δεν παιζω, περιμενε καποιον αλλο να σου πει

 

Τότε απο αυτά που ζητάω εγω δεν του λείπει τίποτα!το προχωράω αν και περιμένω να μου πει κάποιος και για το one me.επιτέλους κατέληξα κάπου τουλάχιστον γιατί είχα απογοητευθεί.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο καιρο ειχα υποσχεθει να παραθεσω βιντεο ασυρματης φορτησης για το HTC One M9 που εχω κανει και η θηκη ειναι η Active waterproof θηκη. Η επιφανεια φορτησης ειναι Qi απλα την ειχα μαρκαρει για να προσδιορισω το πεδιο που ακριβως βρισκεται αλλα τωρα τα σημαδια που βλεπετε εχουν σβηστει !

 

https://www.youtube.com/watch?v=9p1XMjgjMNs

Edited by Nippon1971
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο καιρο ειχα υποσχεθει να παραθεσω βιντεο ασυρματης φορτησης για το HTC One M9 που εχω κανει και η θηκη ειναι η Active waterproof θηκη. Η επιφανεια φορτησης ειναι Qi απλα την ειχα μαρκαρει για να προσδιορισω το πεδιο που ακριβως βρισκεται αλλα τωρα τα σημαδια που βλεπετε εχιυν σβηστει !

 

https://www.youtube.com/watch?v=9p1XMjgjMNs

 

καλη φαση φιλε, αλλα για εμας που δεν χρησιμοποιουμε θηκη δεν λεει

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο καιρο ειχα υποσχεθει να παραθεσω βιντεο ασυρματης φορτησης για το HTC One M9 που εχω κανει και η θηκη ειναι η Active waterproof θηκη. Η επιφανεια φορτησης ειναι Qi απλα την ειχα μαρκαρει για να προσδιορισω το πεδιο που ακριβως βρισκεται αλλα τωρα τα σημαδια που βλεπετε εχουν σβηστει !

 

https://www.youtube.com/watch?v=9p1XMjgjMNs

 

Καθαριζουμε και λιγο την οθονη ολο δαχτυλιες ειναι:lol::lol::p

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

και καλα εκανες, ολο και καποιον θα χρειαστει

τι λεει αναβαθμιση ποτε θα παρουμε; κατι ειχαν πει πριν βγει η χρονια, τι παιζει αραγε;

Link to comment
Share on other sites

Καθαριζουμε και λιγο την οθονη ολο δαχτυλιες ειναι:lol::lol::p

 

Χαχαχαχαχα !!! Σωστα και δεν ειναι μονο δαχτυλιες αλλα δαχτυλιες με μελανια στα χερια απο δουλεια !! Αν δεν ειχα την θηκη δεν θα υπηρχε οθονη καθολου !! Μεσα στην μπιχλα αλλα απο κατω ειναι πεντακαθαρο και με tempered glass protector !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και καλα εκανες, ολο και καποιον θα χρειαστει

τι λεει αναβαθμιση ποτε θα παρουμε; κατι ειχαν πει πριν βγει η χρονια, τι παιζει αραγε;

 

Λογικα εγω την περιμενω τελος Δεκεμβρη...........

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ειναι ενα Μ9 με λιγο καλυτερη αναλυση και δακτυλικο αποτυπωμα - που δεν ξερεω γιατι ειναι πια τοσο μεγαλο πλεονεκτημα το να εχει το κινητο αναγνωρηση αποτυπωματος.............
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ψηφίζεται μέχρι τώρα ως η μεγαλύτερη απογοήτευση στο poll του myphone?
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ψηφίζεται μέχρι τώρα ως η μεγαλύτερη απογοήτευση στο poll του myphone?

 

μαλλον λογω καμερας η ακομη και θερμοκρασιες επεξεργαστη , για μενα το samsung s6 εχει περισσοτερα θεματα απο το m9

Link to comment
Share on other sites

μαλλον λογω καμερας η ακομη και θερμοκρασιες επεξεργαστη , για μενα το samsung s6 εχει περισσοτερα θεματα απο το m9
ναι μπορεί να ειναι αυτά που λες, πάντως μου κάνει εντύπωση γιατί θεωρούσα ότι έχει κάνει βήματα προόδου, εγώ είχα παλιά το hd2 και είχα πολύ καλές εντυπώσεις από αυτήν την εταιρία, ως φαίνεται άλλαξαν τα πράγματα
samsung galaxy tab s 10.5 lte, nokia lumia 730, lenovo vibe shot, nokia lumia 930, motorola moto x style, iphone 6s plus, samsung note 9, iphone xs max...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ψηφίζεται μέχρι τώρα ως η μεγαλύτερη απογοήτευση στο poll του myphone?

 

Εγώ αναρωτιέμαι αν το έχουν χρησιμοποιήσει καθόλου...:worry:

τα καλύτερα είναι... δίπλα σας

πρώην συντονιστής συζητήσεων στα fora Windows Phone και Digital Gadgets[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι το χρησιμοποιουμε το Μ9 και λυπαμε που θα απογοητευσω πολλους, δεν εχει θεμα θερμοκρασιων πλειν κανονικων θερμοκρασιων λειτουργειας ! Τωρα αν εννοειτε αν το χρησιμοποιουμε για "παιχνιδια" θα ελεγα οτι ΟΧΙ !! Προσφατα ειχα πιασει στα χερια μου το κινητο της ξαδερφης μου , που ηταν Samsung S6 και μετα απο μηνυματα που εστελνε μου ειπε να της το φορτησω και ηταν και αυτο πολυ μα πολυ ζεστο !!! Οποτε εγω πιστευω οτι το θεμα θερμοκρασιας που τοσο μα τοσο πια ειναι το μονο πραγμα για το Μ9, ειναι το ιδιο και για αλλες συσκυες !! Τωρα σχετικα με τα παιχνιδια θα ελεγα οτι πιο πολυ προβλημα ειναι η 5ιντση οθονη παρα η θερμοκρασια !! Δεν ξερω γιατι το αν ζεστενεται οταν παιζει παιχνιδια ειναι τοσο πολυ πια το κριτηριο....αλλα τελος παντων........Αυτα ηθελα να θηξω σχετικα με την συεκευη που εχω εδω και 3 μηνες και ειμαι υπερικανοποιημενος!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...