Jump to content

DSLnet by Vivodi


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το upload που είναι σταθερά μεγαλύτερο από 128kbps (μου παίρνουν αρχεία μέχρι και με 28ΚΒ/s!) το κάνει και σε άλλους; (256/128 έχω)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα όχι.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ontws ta grafeia ths einai xalia!xtypas koudouni gia na beis mesa sto kthrio epi ths 3hs septembrioy.. (exei k allo ena xwmeno mesa se ena steno)!!!!!!lol...ok kserw oti se xrysoxoia sto kolonaki xtypas koudouni k sthn germaniki presbeia!! alla oxi k se thlefwnikh etairia...

ekei mesa kyriarxei koryfaio mpaxalo... h thlefwnitries na milane me ton gkomeno, gia na mathw pio modem dinoun anagastike h typissa poy me eksyphrethse na rwtisei allous treis giati den hksere...alla ti na kanw poy de goystarw ton ote pia me tpt?telika aksizei na perimeneis san blakas omws 1 mhna (toso periemwn egw hdh....kai exw akoma.....) gia na soy feroun dsl?oso afora to download rate nai aksizei to kopo..alla oso afora to spasimo neyrwn den aksizei...afhste poy opws exw proanaferei anagastika na kopsw ton ote gia na mhn erthei allos enas askopos logariasmos...tespa..kala mas kouragia me tis kwloetairies/dhmosio etc. h bitrina allazei pisw apo aythn paramenoume ellhnes..kafes,tabli,troba,tsigaro...

its you that i adore, you'll always be my whore
Link to comment
Share on other sites

Kαι στα γραφεία της forthnet στη θεσσαλονίκη που είναι στο 3ο όροφο πολυκατοικίας, με μόνο μια μικρή ταμπελίτσα απέξω (σαν τους γιατρούς), χτυπάς κουδούνι.. Αυτό δεν λέει τπτ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic ( 5 Δεκ. 2004 , 23:36)

 

Το upload που είναι σταθερά μεγαλύτερο από 128kbps (μου παίρνουν αρχεία μέχρι και με 28ΚΒ/s!) το κάνει και σε άλλους; (256/128 έχω)

 

 

 

Oυτε εμενα το κανει ..

Αληθεια :lol:

 

Αν μιλαμε για 28kbit κατι γινεται . :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k ( 4 Δεκ. 2004 , 16:01)

 

Επίσης επειδή κατά την εγγραφή μου επισκέφτηκα τα γραφεία της σε δύο σημεία στην περιοχή Βικτωρίας, τα γραφεία και τα κτήριά της θυμίζουν ΙΚΑ εποχής 70...Ελπίζω οι υπηρεσίες της να είναι καλύτερες απο την εικόνα των γραφείων της.... :whistle:

 

 

 

Πας στο κτιριο στην δεριγνυ και τους λες οτι θελεις να κανεις μια αιτηση για νεα συνδεση .

Σε στελνουν στην 3η Σεπτεμβριου . (ενταξει , αυτο δεν ειναι προβλημα)

Ανεβαινεις στα γραφεια τους , και λες σε οποιον βρεις μπροστα σου οτι θελεις να κανεις μια αιτηση .

Περιμενεις 3 λεπτα μεχρι να βρουν υπαλληλο που να ξερει τι να κανει .

Αλλο τοσο μεχρι ο υπαλληλος να βρει ενα PC και να κατεβασει απο την σελιδα τους την αιτηση συνδεσης (ω ναι....) .

Φυσικα θα πρεπει και να την εκτυπωσει .

Μετα απο αυτη την τραγελαφικη διαδικασια , και αφου εχεις συμπληρωσει ολα τα εγγραφα τους λες οτι θελεις να πληρωσεις αμμεσα και το τελος ενεργοποιησης .

Αααααα.... Πολλα θελεις . Θα πρεπει να πας στο κτιριο στην δεριγνυ γιατι εκει ειναι το λογιστηριο - ταμειο (η μαλακια που τους δερνει...)

Εκει αφου βρεις την σωστη υπαλληλο , θα σου κοψει μια αποδειξη απο μπλοκ που θα αναφερει χειρογραφα τι ακριβως πληρωνεις ... :!:

 

Και μετα απο ολα αυτα, επειδη ειναι και πολυ εξυπνοι και σωστα ογρανωμενοι , την αλλη μερα θα σε παρουν να σου πουν οτι δεν εχεις πληρωσει το τελος ενεργοποιησης , αφου προφανως την αποδειξη η αλλη την εχει φαει (μην πω τιποτα αλλο) και αυτοι ασχολουνται μονο με το αν εχεις βαλει τα λεφτα στον τραπεζικο λογαριασμο (καλα να παθω δηλδη που ηθελα να πληρωσω και να μην τρεχω και στην τραπεζα) .

 

 

 

Ετσι καταφερα να παρω την aDSL γραμμη που αισιως 2 μηνες τωρα δεν δουλευει ουτε σαν 56αρακι και εχουμε τον surfer να μας λεει για χριστουγενιατικες προσφορες ... :whistle:

 

Οποιος δεν με πιστευει ας κανει το λαθος να δοκιμασει να παει να κανει μια αιτηση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. ( 6 Δεκ. 2004 , 13:32)

 

Πας στο κτιριο στην δεριγνυ και τους λες οτι θελεις να κανεις μια αιτηση για νεα συνδεση .

Σε στελνουν στην 3η Σεπτεμβριου . (ενταξει , αυτο δεν ειναι προβλημα)

Ανεβαινεις στα γραφεια τους , και λες σε οποιον βρεις μπροστα σου οτι θελεις να κανεις μια αιτηση .

Περιμενεις 3 λεπτα μεχρι να βρουν υπαλληλο που να ξερει τι να κανει .

Αλλο τοσο μεχρι ο υπαλληλος να βρει ενα PC και να κατεβασει απο την σελιδα τους την αιτηση συνδεσης (ω ναι....) .

Φυσικα θα πρεπει και να την εκτυπωσει .

Μετα απο αυτη την τραγελαφικη διαδικασια , και αφου εχεις συμπληρωσει ολα τα εγγραφα τους λες οτι θελεις να πληρωσεις αμμεσα και το τελος ενεργοποιησης .

Αααααα.... Πολλα θελεις . Θα πρεπει να πας στο κτιριο στην δεριγνυ γιατι εκει ειναι το λογιστηριο - ταμειο (η μαλακια που τους δερνει...)

Εκει αφου βρεις την σωστη υπαλληλο , θα σου κοψει μια αποδειξη απο μπλοκ που θα αναφερει χειρογραφα τι ακριβως πληρωνεις ... :!:

Ακριβώς απ'ο την ίδια ταλαιπωρία πέρασα και εγώ...Καλά οι τριτοκοσμικοί λίγο μυαλό δεν έχουν;;; :blink:

 

Ετσι καταφερα να παρω την aDSL γραμμη που αισιως 2 μηνες τωρα δεν δουλευει ουτε σαν 56αρακι και εχουμε τον surfer να μας λεει για χριστουγενιατικες προσφορες ... :whistle:

Ωχχχ... :cry: Τί ταχύτητα έχεις πάρει;;;...Με 384 υπάρχει καμιά πιθανότητα να μου δουλεύει γρηγορότερα;;;...Πάντως σήμερα καμιά ειδοποίηση... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. ( 6 Δεκ. 2004 , 13:32)

 

Πας στο κτιριο στην δεριγνυ και τους λες οτι θελεις να κανεις μια αιτηση για νεα συνδεση .

Σε στελνουν στην 3η Σεπτεμβριου . (ενταξει , αυτο δεν ειναι προβλημα)

Ανεβαινεις στα γραφεια τους , και λες σε οποιον βρεις μπροστα σου οτι θελεις να κανεις μια αιτηση .

Περιμενεις 3 λεπτα μεχρι να βρουν υπαλληλο που να ξερει τι να κανει .

Αλλο τοσο μεχρι ο υπαλληλος να βρει ενα PC και να κατεβασει απο την σελιδα τους την αιτηση συνδεσης (ω ναι....) .

Φυσικα θα πρεπει και να την εκτυπωσει .

Μετα απο αυτη την τραγελαφικη διαδικασια , και αφου εχεις συμπληρωσει ολα τα εγγραφα τους λες οτι θελεις να πληρωσεις αμμεσα και το τελος ενεργοποιησης .

Αααααα.... Πολλα θελεις . Θα πρεπει να πας στο κτιριο στην δεριγνυ γιατι εκει ειναι το λογιστηριο - ταμειο (η μαλακια που τους δερνει...)

Εκει αφου βρεις την σωστη υπαλληλο , θα σου κοψει μια αποδειξη απο μπλοκ που θα αναφερει χειρογραφα τι ακριβως πληρωνεις ... :!:

 

Και μετα απο ολα αυτα, επειδη ειναι και πολυ εξυπνοι και σωστα ογρανωμενοι , την αλλη μερα θα σε παρουν να σου πουν οτι δεν εχεις πληρωσει το τελος ενεργοποιησης , αφου προφανως την αποδειξη η αλλη την εχει φαει (μην πω τιποτα αλλο) και αυτοι ασχολουνται μονο με το αν εχεις βαλει τα λεφτα στον τραπεζικο λογαριασμο (καλα να παθω δηλδη που ηθελα να πληρωσω και να μην τρεχω και στην τραπεζα) .

 

 

 

Ετσι καταφερα να παρω την aDSL γραμμη που αισιως 2 μηνες τωρα δεν δουλευει ουτε σαν 56αρακι και εχουμε τον surfer να μας λεει για χριστουγενιατικες προσφορες ... :whistle:

 

Οποιος δεν με πιστευει ας κανει το λαθος να δοκιμασει να παει να κανει μια αιτηση...

 

 

Νομίζω ότι πριν από κάμποσους μήνες κάποιος απλός χρήστης είχε φάει μπαν επειδή επαναλάμβανε τα ίδια και τα ίδια (με άλλα λόγια) στο forum της Q. :whistle:

(οff-topic, σβήστε το, απλές αναπολήσεις)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 6 Δεκ. 2004 , 16:06)

 

Νομίζω ότι πριν από κάμποσους μήνες κάποιος απλός χρήστης είχε φάει μπαν επειδή επαναλάμβανε τα ίδια και τα ίδια (με άλλα λόγια) στο forum της Q. :whistle:

(οff-topic, σβήστε το, απλές αναπολήσεις)

 

 

Με εντελως διαφορετικα λογια θα συμπληρωσω εγω. Καμια μα καμια σχεση θα ξανασυμπληρωσω εγω :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k ( 6 Δεκ. 2004 , 15:45)

 

Ακριβώς απ'ο την ίδια ταλαιπωρία πέρασα και εγώ...Καλά οι τριτοκοσμικοί λίγο μυαλό δεν έχουν;;; :blink:

 

 

Ωχχχ... :cry: Τί ταχύτητα έχεις πάρει;;;...Με 384 υπάρχει καμιά πιθανότητα να μου δουλεύει γρηγορότερα;;;...Πάντως σήμερα καμιά ειδοποίηση... :(

 

Δεν θα εχεις προβλημα christ-k.

 

R.I.P:

 

- Χριστουγενιατικες προσφορες; :confused: MAKAPI!!!!!!!! ... Θα το ''επεξεργαστουν'' :whistle:

 

- η vivodi θα προσκαλεσει τους αναγνωστες του myphone στα νεα υπερσυγχρονα κτιρια της στο πρωτο τριμηνο του 2005 ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arva ( 5 Δεκ. 2004 , 19:34)

 

Εγώ μένω Μαρούσι και ακόμα δυστυχώς δεν παρέχεται γραμμή DSL μέσω Vivodi! :(

Πως είναι δυνατόν με τόσες εταιρίες που υπάρχουν στο Μαρούσι να μην έχει βάλει η Vivodi κέντρο DSL; :cry:

 

Τα αρχικα του σταθερου σου;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος userc ( 6 Δεκ. 2004 , 17:27)

 

Δεν θα εχεις προβλημα christ-k.

 

R.I.P:

 

- Χριστουγενιατικες προσφορες; :confused: MAKAPI!!!!!!!! ... Θα το ''επεξεργαστουν'' :whistle:

 

- η vivodi θα προσκαλεσει τους αναγνωστες του myphone στα νεα υπερσυγχρονα κτιρια της στο πρωτο τριμηνο του 2005 ;)

 

 

 

Και τι ακριβως "επεξεργαζονται" ???

 

(ξερω , δεν χρειαζεται να μου πεις..)

 

Το νοημα των ποστ μου ηταν αλλο και το ξερεις :)

Κατι μου λεει οτι εδω ισχυει η λογικη "μιλαω εκ μερους του..."

 

Οσο για τα νεα υπερσυγχρονα κτιρια , οταν τα δω θα τα πιστεψω , γιατι τα ακουω εδω και μηνες , αλλα ουτε αυτο απο μονο του μου λεει τιποτα αφου την οργανωση (ή μαλλον την ελλειψη αυτης) δεν την κανει ενα κτιριο απο μονο του... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος userc ( 6 Δεκ. 2004 , 17:31)

 

Τα αρχικα του σταθερου σου;

 

 

210612****. Αλλά τι ρόλο παίζει;

Πως είναι δυνατόν να παρέχει στο Μαρούσι;

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος R.I.P. ( 6 Δεκ. 2004 , 21:03)

 

Και τι ακριβως "επεξεργαζονται" ???

 

(ξερω , δεν χρειαζεται να μου πεις..)

 

Το νοημα των ποστ μου ηταν αλλο και το ξερεις :)

Κατι μου λεει οτι εδω ισχυει η λογικη "μιλαω εκ μερους του..."

 

Οσο για τα νεα υπερσυγχρονα κτιρια , οταν τα δω θα τα πιστεψω , γιατι τα ακουω εδω και μηνες , αλλα ουτε αυτο απο μονο του μου λεει τιποτα αφου την οργανωση (ή μαλλον την ελλειψη αυτης) δεν την κανει ενα κτιριο απο μονο του... :whistle:

 

Εισαι καχυποπτος.Δεν μιλαω εκ μερους κανενος.

(Αυτες τις μερες δεν απαντα ουτε στα τηλ -ειναι οι ''τελευταιες μερες'') :lol: :lol:

 

Την οργανωση την ''κανει'' κ το κτιριο.Ειναι θεμα επικοινωνιας κ κλιματος-περιβαλλον εργασιας

Θα δεις τα νεα κτιρια κ θα τα πιστεψεις :cool:

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arva ( 6 Δεκ. 2004 , 21:07)

 

210612****. Αλλά τι ρόλο παίζει;

Πως είναι δυνατόν να παρέχει στο Μαρούσι;

 

Στο αμεσο μελλον υποσχονται να παρεχουν access by vivodi στο Μαρουσι :wacko:
Link to comment
Share on other sites

(Αυτες τις μερες δεν απαντα ουτε στα τηλ -ειναι οι ''τελευταιες μερες''

 

αὐτό πάλι θά μποροῦσε νά ἀκουστεῖ μέ διάφορους τρόπους (ἐμένα μέ τρόμαξε κομμάτι!)

Πάντως τά κτίρια χρειάζονται ὄντως ἀνανέωση.... Ὄταν μπαίνεις σέ κείνο τό ἐρείπιο τῆς πλατείας Βικτωρίας χάνεις κάθε ἐμπιστοσύνη..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος princess ( 7 Δεκ. 2004 , 00:37)

 

(Αυτες τις μερες δεν απαντα ουτε στα τηλ -ειναι οι ''τελευταιες μερες''

 

αὐτό πάλι θά μποροῦσε νά ἀκουστεῖ μέ διάφορους τρόπους (ἐμένα μέ τρόμαξε κομμάτι!)

 

 

:lol: :lol:

Χτυπα ξυλο :!: :eek:

Εννοουσα οτι ειναι απασχολημενος κ ειναι οι ''τελευταιες μερες'' στον χωρο ''εργασιας'' του :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος userc ( 7 Δεκ. 2004 , 00:18)

 

Την οργανωση την ''κανει'' κ το κτιριο.Ειναι θεμα επικοινωνιας κ κλιματος-περιβαλλον εργασιας

Θα δεις τα νεα κτιρια κ θα τα πιστεψεις :cool:

 

 

 

Δεν νομιζω το προβλημα της Vivodi να ειναι οτι ενας υπαλληλος που πρεπει να υπαρχει για την πραγματοποιηση νεων συνδεσεων δεν εχει αυτη την στιγμη δικο του γραφειο π.χ.

Μαλλον το προβλημα τους ειναι οτι δεν υπαρχει και οτι το κανει οποιος ξερει και εχει χρονο εκεινη την στιγμη .

Ε , ενταξει τα νεα γραφεια θα τους δωσουν την δυνατοτητα να εχουν περισσοτερο χωρο να περιφερονται ασκοπα χωρις να ξερουν τι να κανουν .

Και οι αποδειξεις πληρωμης απο μη τυποποιημενη διαδικασια θα χανονται σε νεοτερα , μεγαλυτερα και καλυτερα αεριζομενα γραφεια .

 

 

Τα λαθη συσσωρευσης συνδρωμητων που δεν μπορουν να καλυψουν , των καθυστερησεων στις προωθησεις αιτησεων συνδεσης (οταν αυτο δεν γινεται επιτηδες... :whistle: ) και πολλα ακομα στραβα που φανταζομαι ξερεις δεν θα λυθουν απο τα νεα γραφεια .

 

Επισης , ακομα και αν σκοπος τους ειναι να αρχισουν να τα λυνουν αφου μεταφερθουν εκει , τι δικαιολογια ειναι αυτη για μια εταιρεια που εχει ηδη καποια χρονια στην Ελληνικη αγορα και ως τωρα λειτουργουσε ετσι ?

 

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη η μεση ταχυτητα της 256 γραμμης μου ειναι 24.400bps .

Και αισιως κλεινω 2 μηνες με αυτη την κατασταση .

 

Μπορεις να μου πεις τι ακριβως ειναι αυτο που κανει μια "σοβαρη" εταιρεια να μην μπορει 2 μηνες να λυσει ενα προβλημα χωρητικοτητας σε μια ολοκληρη περιοχη?

Ουτε ο πΟΤΕ ουτε κανενας αλλος δεν μπορουν να ειναι πλεον δικαιολογια .

 

Γελοιοι δεν εχουν καταντησει? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ὄντως τήν όργάνωση δέν τήν κάνουν τά γραφεῖα (Ἔχετε δεῖ τί γραφεῖα ἔχει ο ΟΤΕ). Ἐξακολουθῶ νά εἶμαι ἀπό τούς τυχερούς, δυό μῆνες τώρα τά 35άρια εἶναι σταθερότατα κι ἡ σύνδεση ἄψογη (Φτού Φτού!)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 1 Δεκ. 2004 , 14:59)

 

Το 2117502004 στο οποίο μπορείς να παραγγείλεις την τελετή έναρξης και λήξης της Ολυμπιάδας μήπως είναι νούμερο Vivodi;

 

Ναι, είναι αριθμός Vivodi. :)

 

No further comment... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε σήμερα ειδοποίηση από το λογιστήριό τους ότι δεν έχω πληρώσει τους λογαριασμούς μου, προφανώς από αμέλεια όπως λένε, και με παρακαλούν να τους εξοφλήσω.

Το θέμα όμως είναι ότι δεν έχει έρθει λογαριασμός στους 7 μήνες που είμαι πελάτης! Χοντρικά θα τους χρωστάω γύρω στα 300€, αλλά παλιότερα που πήρα με διαβεβαίωσε περιχαρής η υπάλληλος ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, το λάθος είναι δικό τους και το ξέρουν.

Το κουλό όμως ποιό είναι;

Στην ειδοποίηση γράφει ότι τους χρωστάω 35€ και κάτι ψιλά.

7 μήνες ΑDSL 256/128 (τους πρώτους 3 384/128 από λάθος δικό τους) και χρωστάω 35€; Δεν πάμε καλά! :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 8 Δεκ. 2004 , 00:22)

 

Το κουλό όμως ποιό είναι;

Στην ειδοποίηση γράφει ότι τους χρωστάω 35€ και κάτι ψιλά.

7 μήνες ΑDSL 256/128 (τους πρώτους 3 384/128 από λάθος δικό τους) και χρωστάω 35€; Δεν πάμε καλά! :lol:

 

 

Κάτι τέτοια κάνει η Vivodi και τους τρελλαίνει όλους. Ποιός άλλος να μιλήσει για προσφορές;; :alien:

 

Ξέρει κανένας πόσους πελάτες έχει γράψει με full LLU (απ'ευθείας γραμμές);

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 8 Δεκ. 2004 , 00:22)

 

Στην ειδοποίηση γράφει ότι τους χρωστάω 35€ και κάτι ψιλά.

7 μήνες ΑDSL 256/128 (τους πρώτους 3 384/128 από λάθος δικό τους) και χρωστάω 35€; Δεν πάμε καλά! :lol:

 

 

Στη θεση σου θα ετρεχα αυριο το πρωι να πληρωσω τα 35 € και θα ζητουσα να αναφερει η αποδειξη "εξοφληση εως Δεκεμβριο 04" :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

loooooooooooool :lol:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 7 Δεκ. 2004 , 22:22)

 

Εμένα μου ήρθε σήμερα ειδοποίηση από το λογιστήριό τους ότι δεν έχω πληρώσει τους λογαριασμούς μου, προφανώς από αμέλεια όπως λένε, και με παρακαλούν να τους εξοφλήσω.

Το θέμα όμως είναι ότι δεν έχει έρθει λογαριασμός στους 7 μήνες που είμαι πελάτης! Χοντρικά θα τους χρωστάω γύρω στα 300€, αλλά παλιότερα που πήρα με διαβεβαίωσε περιχαρής η υπάλληλος ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, το λάθος είναι δικό τους και το ξέρουν.

Το κουλό όμως ποιό είναι;

Στην ειδοποίηση γράφει ότι τους χρωστάω 35€ και κάτι ψιλά.

7 μήνες ΑDSL 256/128 (τους πρώτους 3 384/128 από λάθος δικό τους) και χρωστάω 35€; Δεν πάμε καλά! :lol:

 

Σε 48 ώρες θέλεις να ενημερωθείς ότι πρέπει να πληρώσεις 300 ευρώ??? Και μάλιστα να είναι ΑΜΕΣΑ ΑΠΑΙΤΗΤΑ από τη Vivo??? :o

 

ΔΕΝ τα γράφουν αυτά στο forum... :lol: :lol:

 

Τεσπα... :p €35 έστειλαν? :wacko: Ίσως... σε διευκολύνουν στον τρόπο αποπληρωμής του οφειλόμενου ποσού. Αυτό... το σκέφτηκες? :)

 

Αν επιμένεις να πληρώσεις άμεσα 300 ευρώ... στείλε e-mail. :lol:

 

Τώρα... αν έχει γίνει λάθος... και φαίνεται πως ωφείλεις μόνο 35 ευρώ - να είσαι σίγουρος ότι στο τρίμηνο θα στα ζητήσουν ΟΛΑ μαζί! :( ... Τα "ελέγχουν"! :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...