Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε 6μιση ώρες αδράνειας από 100 έπεσε στο 66%!!! Device idle και Android OS ήταν τα 2 πρώτα σε κατανάλωση. Δεν πατάει καλά το κινητό από μπαταρία. Ποτέ δεν πατούσε βασικά αλλά όσο πάει χειροτερεύει!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά ενημέρωση ασφαλείας Αυγούστου εχει βγει, την εχετε ή ολα είναι κομπλε που εχω του Ιουλίου ακόμα?

 

Στην γαλλική (build number MMB29K.G920FXXU4DPGW) που έχω περασμένη έχει βγει αρκετό καιρό. Security patch level 1 August 2016

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Σε 6μιση ώρες αδράνειας από 100 έπεσε στο 66%!!! Device idle και Android OS ήταν τα 2 πρώτα σε κατανάλωση. Δεν πατάει καλά το κινητό από μπαταρία. Ποτέ δεν πατούσε βασικά αλλά όσο πάει χειροτερεύει!

 

Καθε βραδυ,σε 7 ωρες αδράνειας το πρωι που ξυπναω εχει χασει 1% με ,wifi,gps ανοιχτα.μια χαρα παταει η μπαταρια στην αναμονη,ψαξε μηπως φταιει κατι αλλο.

Εχω το google backup μηνες τωρα κλειστο παντως,και μαλλον δε προκειται να το ξανανοιξω αφου δε σκοπευει η google να το φτιαξει

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καθε βραδυ,σε 7 ωρες αδράνειας το πρωι που ξυπναω εχει χασει 1% με ,wifi,gps ανοιχτα.μια χαρα παταει η μπαταρια στην αναμονη,ψαξε μηπως φταιει κατι αλλο.

Εχω το google backup μηνες τωρα κλειστο παντως,και μαλλον δε προκειται να το ξανανοιξω αφου δε σκοπευει η google να το φτιαξει

 

Κλειστό το έχω. Συνήθως δεν έχανε τόσο πολύ στη βραδινή αναμονή. Θα μας αποτρελάνει αυτό το κινητό πανάθεμα τα λεφτά του!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Στο δικό μου με DBT έχει να έρθει ενημέρωση απο τον Μάιο. Μάλλον πρεπει να περάσω κ γω btu ή xef..

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην γαλλική (build number MMB29K.G920FXXU4DPGW) που έχω περασμένη έχει βγει αρκετό καιρό. Security patch level 1 August 2016

 

Αυτα ειναι!

Τι χωρα, εκδοση φορας?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Στην γαλλική (build number MMB29K.G920FXXU4DPGW) που έχω περασμένη έχει βγει αρκετό καιρό. Security patch level 1 August 2016

 

Αυτα ειναι!

Τι χωρα, εκδοση φορας?

 

ειπαμε γαλλικη XEF official rom :)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

ειπαμε γαλλικη XEF official rom :)

 

Ομποοοο, ναι, σορρυ, καλοκαιρακι ακομα το μυαλλο ειναι αλλου!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση 44 mb... τι να είναι? Ασφαλεια Αυγούστου?

Την εκανε κανεις να μας πει πως καθεται?

Link to comment
Share on other sites

Ομποοοο, ναι, σορρυ, καλοκαιρακι ακομα το μυαλλο ειναι αλλου!!

 

Καλημερα,σε ολους,πως κλεινω απο την,google,το, backup γιατι εχω διαροη στην μπαταρια αμμα θελει ας απαντησει καποιος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,σε ολους,πως κλεινω απο την,google,το, backup γιατι εχω διαροη στην μπαταρια αμμα θελει ας απαντησει καποιος

Ρυθμίσεις - δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και βρίσκεις τον λογαριασμό Google

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και βρίσκεις τον λογαριασμό Google

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου

 

Σε υπερ ευχαρειστω

Link to comment
Share on other sites

Νεα αναβαθμιση 44 mb... τι να είναι? Ασφαλεια Αυγούστου?

Την εκανε κανεις να μας πει πως καθεται?

 

Εμενα πάλι μολις μου ήρθε 335 mb

Link to comment
Share on other sites

εμενα ηρθε 442mb τι γινεται ρε παιδια:!:

 

Εμένα 208,99ΜΒ

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπεται απο ποια χωρα εκδοση ειναι η συσκευη;

 

Με αυτή την εφαρμογή: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα σήμερα το πρωί μου ήρθε μία αναβάθμιση στα 296,26ΜΒ. Είμαι με ελληνική συσκευή της Vodafone, με Επίπεδο Ασφάλειας ακόμα 1 Ιουλίου...έκδοση DPG1 και το νέο update λέει DPG2, με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ηρθε ενημέρωση, ημουν ενημέρωση ασφαλείας Ιουλίου, btu και τωρα εχω Αυγούστου.
Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Oκ ευχαριστω, MADE IN VIETNAM η συσκευη μου.

Manufacturing Date: 2015.04.20

 

Στο Vietnam κατασκευάζονται τα samsung. Αυτό που πρέπει να δεις στο phone info είναι να πας στην καρτέλα CSC και εκεί που λέει CSC Country να δεις ποιας χώρας έκδοση φορά η συσκευή σου. Εγώ πχ αγόρασα το κινητό με ελβετική έκδοση, μετά του έβαλα γαλλική και μετά γερμανική.

Link to comment
Share on other sites

Στο Vietnam κατασκευάζονται τα samsung. Αυτό που πρέπει να δεις στο phone info είναι να πας στην καρτέλα CSC και εκεί που λέει CSC Country να δεις ποιας χώρας έκδοση φορά η συσκευή σου. Εγώ πχ αγόρασα το κινητό με ελβετική έκδοση, μετά του έβαλα γαλλική και μετά γερμανική.

Αχα δεν το ηξερα οτι κατασκευαζονται στο Vietnam.

Ωραια στο CSC Country γραφει: UK & IRE / GB.

Εγώ πχ αγόρασα το κινητό με ελβετική έκδοση, μετά του έβαλα γαλλική και μετά γερμανική
Υπαρχει καποιος λογος; (αν επιτρεπετε.) :happy:
Link to comment
Share on other sites

To hands free της Plantronics, Voyager Edge, είναι από τα κορυφαία, αν όχι το κορυφαίο. Με το galaxy s6 και μόνο με αυτό, παρουσιάζει διάφορα προβλήματα αποσύνδεσης. Εκεί που μιλάς, σε στέλνει στο ακουστικό του τηλεφώνου και τούμπαλιν. Το συγκεκριμένο handsfree έχει sensores που καταλαβαίνουν αν το φοράς στο αυτί ή όχι.

Γνωρίζει, κανείς, ποιές εφαρμογές επηρεάζουν το bluetooth hands free;

Έχει κανείς άλλος, αυτό το πρόβλημα.

 

Θέλω να γλιτώσω το format, γιατί έχω σετάρει δεκάδες εφαρμογές και θα μου πάρει ώρες, αν όχι μέρες να τις ξαναπεράσω. Η αλήθεια είναι ότι το κινητό, το ξεζουμίζω.

Link to comment
Share on other sites

Αχα δεν το ηξερα οτι κατασκευαζονται στο Vietnam.

Ωραια στο CSC Country γραφει: UK & IRE / GB.

Υπαρχει καποιος λογος; (αν επιτρεπετε.) :happy:

 

Αναλογα για το ποσο γρήγορα θες να εχεις τις ενημεωσεις και το ποσο σταθερη να είναι η έκδοση.

Εγψ πχ είχα πορτογαλικη και περασα αγγλικη σαν την δικη σου!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...