Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όσους θέλουν block στις διαφημίσεις χωρίς root,adgaurd for android.

Είναι αυτό που βγάζει μια ειδοποίηση πάντα στη γραμμή;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η εκκαθαριση εγινε με την προεγκατεστημενη εφαρμογη της samsung?

Μου φαινεται λιγο δυσκολο...

Κοιταξες στο DCIM φακελο?

Ναι από προεγκατεστημενο και δεν υπάρχει στην d

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά αλλά αυτό που δεν φεύγει η ειδοποίηση μου την σπάει!

Ρυθμίσεις, Εφαρμογές, Διαχειριστής εφαρμογών, βρες την εφαρμογή και δοκίμασε να ξετικάρεις την επιλογή "Εμφάνιση Ειδοποιήσεων".

Link to comment
Share on other sites

Χθες είχα μια ενημέρωση λογισμικού 216 mb , άλλαξε την εμφάνιση των εικονιδίων και προστέθηκε το excle ,word ,power poit της microsoft και το samsung gear.

Δεν την έλαβε άλλος;

Στο excle ,word λέει ότι υπάρχουν εντός της εφαρμογής χρεώσεις , δεν είναι δωρεάν;

Link to comment
Share on other sites

Χθες είχα μια ενημέρωση λογισμικού 216 mb , άλλαξε την εμφάνιση των εικονιδίων και προστέθηκε το excle ,word ,power poit της microsoft και το samsung gear.

Δεν την έλαβε άλλος;

Στο excle ,word λέει ότι υπάρχουν εντός της εφαρμογής χρεώσεις , δεν είναι δωρεάν;

Καλημέρα.. Από ποια χώρα είναι το κινητό σου;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις, Εφαρμογές, Διαχειριστής εφαρμογών, βρες την εφαρμογή και δοκίμασε να ξετικάρεις την επιλογή "Εμφάνιση Ειδοποιήσεων".

Φίλε μου παίζει να το χα κάνει αλλά θα δοκιμάσω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε κ εμενα η αναβαθμιση!

Χώρα φίλε μου;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρατήρησα πως έχει βγει το update στο sammobile.. Ξέρει κάποιος πόσο περίπου χρόνο κάνει ώστε να έρθει η μέσω OTA ή μέσω smartswitch;;;

Link to comment
Share on other sites

Χώρα φίλε μου;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις παρατήρησα πως έχει βγει το update στο sammobile.. Ξέρει κάποιος πόσο περίπου χρόνο κάνει ώστε να έρθει η μέσω OTA ή μέσω smartswitch;;;

Εγώ οπότε το δω στο sammob το βρίσκει ΟΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μέσω smartswitch.. Ιταλικό της Wind...

Όλα στρογγυλά πια... Χα χα χα

Σαφώς πιο γρήγορο... Δυνατό..

Καλύτερη διαχείριση ram..

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Όταν κλείνεις τα δεδομένα η το WiFi τότε φεύγει,εγώ κλείνω και την εφαρμογή γιατί στο tapatalk,Facebook,viper δεν έχω προβλήματα με διαφημίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Όταν κλείνεις τα δεδομένα η το WiFi τότε φεύγει,εγώ κλείνω και την εφαρμογή γιατί στο tapatalk,Facebook,viper δεν έχω προβλήματα με διαφημίσεις.

Καλά θα το δω θενκς!

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν block στις διαφημίσεις χωρίς root,adgaurd for android.

 

Δεν το βρισκω στο μαρκετ. Καμια βοηθεια;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..κατοχος εδω και μια βδομαδα και εχω μια απορια το κεντρικο κουμπι με το finger sensor τρεμοπαιζει και σε σας η να το παω gia service?και αν γνωριζεται πως αλλαζω τον κυκλο στην χρηση δεδομενων?
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που δοκιμασα το Adguard δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα. Ασε που μερικες φορες το κινητο Lagαρει οταν τρεχει απο πισω το προγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογες του style adguard δουλευουν εντελως διαφορετικα απο το adblock.

Για να καταφερουν να φιλτραρουν διαφημισεις περνανε ολη την κινηση απο ενα εικονικο vpn server εντος της συσκευης.

Ουσιαστικα φιλτραρουν ολη την κινηση για να βρουν τιw διαφημισεις πραγμα που σημαινει φορτο εργασιας και αυξημενη καταναλωση.

 

Το adblock λειτουργει με εντελως αλλο τροπο,χωρις φορτο εργασιας ,καταναλωση κτλ αλλα δυστιχως θελει root!

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..κατοχος εδω και μια βδομαδα και εχω μια απορια το κεντρικο κουμπι με το finger sensor τρεμοπαιζει και σε σας η να το παω gia service?και αν γνωριζεται πως αλλαζω τον κυκλο στην χρηση δεδομενων?

 

Σε πολλούς έτσι είναι. Και σε εμένα. Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Τρεις ερωτήσεις παρακαλώ για το S6 (απλό):

1. Οι υψηλές θερμοκρασίες κατά το browsing παρατηρούνται ακόμη;

2. Όταν έχεις εισερχόμενη κλήση έχει ακόμη αυτή τη λειτουργία που το ringtone ακούγεται χαμηλά και μετά απότομα πιο δυνατά; Αν ναι, απενεργοποιείται;

Ευχαριστώ.

3. Από που τσεκάρω έξω από το κουτί παρτίδα και χώρα προέλευσης; Μπορώ έτσι να ξεχωρίσω έναν κλώνο από ένα αυθεντικό;

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Τρεις ερωτήσεις παρακαλώ για το S6 (απλό):

1. Οι υψηλές θερμοκρασίες κατά το browsing παρατηρούνται ακόμη;

2. Όταν έχεις εισερχόμενη κλήση έχει ακόμη αυτή τη λειτουργία που το ringtone ακούγεται χαμηλά και μετά απότομα πιο δυνατά; Αν ναι, απενεργοποιείται;

Ευχαριστώ.

3. Από που τσεκάρω έξω από το κουτί παρτίδα και χώρα προέλευσης; Μπορώ έτσι να ξεχωρίσω έναν κλώνο από ένα αυθεντικό;

1) Έχει βελτιωθεί

2) Είναι feature της sansung και υπάρχει σε όλες τις συσκευές της, μπορείς να το βγάλεις εκτός με εφαρμογή από το store.

3) Εξωτερικά δεν μπορείς να δεις τίποτα. Μπορείς όμως να πάρεις ένα τηλέφωνο στην samsung και δίνοντάς τους το imei να σου πουν τα πάντα.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...