Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελευταία φορά θα σου πω το εξής απλό,πάρε τα λεφτά πίσω και τρέχα...πιο απλά δε γίνεται να στο πω.

Ξέχασε το απλά γιατί δεν έχει νόημα,σου μιλάω εκ πείρας,πάντα έπαιρνα τα ακριβότερα κινητά day 1 και συνήθως διάβαζα και άκουγα κάποια ζωντόβολα εδώ μέσα και σου΄πα μου΄πες κλπ.,δυστυχώς το μόνο που κατάλαβα μετά από τόσα χρόνια και χιλιάδες ευρώ χαμένα πως δεν έχει νόημα πλέον να καραξοδεύομαι μέχρι το επόμενο next big thing κλπ.και μετά πάλι να διαβάζω τα ζωντόβολα εδώ τι θα βγει.....ΔΕΝ έχει νόημα....

ΑΛΛΑ τα 600-700 ευρώ έχουν ΠΟΛΥ νόημα όταν πιάνουν τόπο με άλλο τρόπο ή τα έχεις στη τσέπη,τώρα δε σου λέω να τα παρατήσεις αλλά απλώς βρες κάτι πιο οικονομικό για να κάνεις το κέφι σου....;)

Δεν μπορω να κανω κατι ρε συ αφου το πηρα με επιδοτηση αλλου και γλιτωσα αρκετα χρηματα απο την αρχικη του τιμη.

Απλα τωρα περιμενω αντικατασταση (ελπιζω μιας και ειναι 4αρων ημερων και ανοιγμενο μιας ημερας)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν μπορω να κανω κατι ρε συ αφου το πηρα με επιδοτηση αλλου και γλιτωσα αρκετα χρηματα απο την αρχικη του τιμη.

Απλα τωρα περιμενω αντικατασταση (ελπιζω μιας και ειναι 4αρων ημερων και ανοιγμενο μιας ημερας)

 

Τότε εύχομαι το δεύτερο που θα πάρεις να είναι ΟΚ ή να αντισταθείς στον πειρασμό και να το πουλήσεις και εσύ σφραγισμένο μπας και πάρεις πίσω τα χρήματα που έδωσες (θα δεις όμως πως δεν θα υπάρχουν πολλοί πλεον που θα ειναι έτοιμοι να δώσουν έστω και 550 για το κινητό αυτό).Σκεψου το σοβαρά.;)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι να το παρω με επιδοτηση, θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει κανενας αριθμος στο κουτι που να δειχνει ποια παρτιδα ειναι.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν εχει νουμερο αντιστοιχο με τα LG....που να δηλωνει παρτιδα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σκεφτομαι να το παρω με επιδοτηση, θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει κανενας αριθμος στο κουτι που να δειχνει ποια παρτιδα ειναι.

 

Με το IMEI και σειριακό αριθμό γίνεται αλλα επι πληρωμή κάπου 1.5 ευρω σε μια τέτοια υπηρεσία μεσω Ίντερνετ με πληρωμή μεσω PayPal.

Μια φορά το είχα χρησιμοποιήσει και μου έβγαλε τα παντα απο προέλευση εως χρονο παραγωγής και χώρα διάθεσης.

Στα HTC πάντως δίνοντας το IMEI σου λένε τα παντα.

Πάρε τηλέφωνο Samsung δωστους και εκει το IMEI λογικά πρέπει να μπορούν να σε εξυπηρετήσουν.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τότε εύχομαι το δεύτερο που θα πάρεις να είναι ΟΚ ή να αντισταθείς στον πειρασμό και να το πουλήσεις και εσύ σφραγισμένο μπας και πάρεις πίσω τα χρήματα που έδωσες (θα δεις όμως πως δεν θα υπάρχουν πολλοί πλεον που θα ειναι έτοιμοι να δώσουν έστω και 550 για το κινητό αυτό).Σκεψου το σοβαρά.;)

 

Κάνεις λάθος εδώ φίλε μου υπάρχουν μέχρι και αγγελίες ζήτησης για 600 ακόμα και σε αυτή τη κατάσταση την οικονομική που είμαστε. Εγώ πριν 2 εβδομάδες πουλησα το δικο μου 650 και το μετάνιωσα και το ξανά αγόρασα προς 600 ευρω.

Απλά για τα δικά μου δεδομένα είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή. Αν σου βγει καλό απλά δε το πουλάς.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Νέος κάτοχος της συσκευής και εγώ. Όλα καλά από ότι φαίνεται το hardware αλλά έχω φάει ξενέρα με τις βλακείες της cosmote. H συσκευή αγοράστηκε με επιδότηση και είναι branded cosmote. Το πρόβλημα είναι ότι στο app drawer δεν με αφήνει να δημιουργήσω φακέλους και να οργανώσω τις εφαρμογές όπως θέλω. Μιλήσα με το service της cosmote και μου είπαν πως έτσι είναι το software της cosmote και πως δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Η version είναι 5.0.2.,ξέρει κανείς αν στην 5.1.1. το έφτιαξαν αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Νέος κάτοχος της συσκευής και εγώ. Όλα καλά από ότι φαίνεται το hardware αλλά έχω φάει ξενέρα με τις βλακείες της cosmote. H συσκευή αγοράστηκε με επιδότηση και είναι branded cosmote. Το πρόβλημα είναι ότι στο app drawer δεν με αφήνει να δημιουργήσω φακέλους και να οργανώσω τις εφαρμογές όπως θέλω. Μιλήσα με το service της cosmote και μου είπαν πως έτσι είναι το software της cosmote και πως δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Η version είναι 5.0.2.,ξέρει κανείς αν στην 5.1.1. το έφτιαξαν αυτό?

 

Το εφτιαξαν νομιζω!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως μας είχε συνηθιστεί η NOKIA από τα aluminum περιορισμένα κομμάτια της έτσι έρχεται και η Samsung να ανταμείψει του λάτρεις του είδους, με το αζημίωτο φυσικά. Αν και δεν έχει τύχει να το δω από κοντά (θα το κοιτάξω κατά την αναμονή μου στα Duty Free) πρέπει να είναι πραγματικό κόσμημα. Μου θύμισε πραγματικά την σειρά 8990 (89XX) της Nokia που ήταν όντως κάτι ξεχωριστό. Για να είμαι ειλικρινής δεν είμαι λάτρης του EDGE, οπότε θα έχω υπόψη μου αν παρουσιαστεί κάτι ανάλογο του κανονικού S6. Ίσως και καλύτερα και μια αναμονή για ένα αντίστοιχο διάδοχο του Galaxy Alpha. Περισσότερες πληροφορίες εδώ: http://goo.gl/qun5aM
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μου χουνε σπασει τα νευρα. Η συσκευη εχει φουσκωμενη μπαταρια η εστω αστοχια υλικου και εχω απο εχθες που το πηγα πισω για DOA και σαν τηλεφωνο μου ειπανε να το κρατησω και να περιμενω απαντηση σε mail που εστειλε ο πωλητης με φωτο του προβληματος. Ομως στις φωτογραφιες δεν φαινεται ευκολα σε αντιθεση απο κοντα που βγαζει ματια. Αυτο το εξηγησα και στον πωλητη και μου ειπε οτι δεν πειραζει διοτι γραφει στην αναφορα το προβλημα. Αλλα ακομα περιμενουμε εγκριση για να παρω αλλο. Ειναι φυσιολογικο αυτο? Τι πολιτικη ειναι αυτην? Κρατα το τηλεφωνο και περιμενε. Δηλαδη δεν την παλευω αλλο. Με βλεπω να πηγαινω εκει και να τα κανω μανταρα στο τελος. Γνωριζει κανενας καποιο τηλ του OTE που να μπορει να επεμβει σε τετοιο θεμα? διοτι ο πωλητης μου λεει οτι ειναι εσωτερικη γραμμη και δεν μπορω να εποικινωνησω. Βρε μπας και με δουλευουνε?
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λάθος εδώ φίλε μου υπάρχουν μέχρι και αγγελίες ζήτησης για 600 ακόμα και σε αυτή τη κατάσταση την οικονομική που είμαστε. Εγώ πριν 2 εβδομάδες πουλησα το δικο μου 650 και το μετάνιωσα και το ξανά αγόρασα προς 600 ευρω.

Απλά για τα δικά μου δεδομένα είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή. Αν σου βγει καλό απλά δε το πουλάς.

Ακριβώς έτσι...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εαν και Αυριο δεν εχεις Σαφη Απαντηση φτιαξε ενα Ωραιο mail και κοινοποιησε το σε 3,4 ενωσεις καταναλωτων ...και σε cosmote germano...να δεις πως θα σφιξουν τα Γαλατα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι...

 

1)το κομμάτι της μπαταρίας κουτσα στραβά το αντιμετωπίζεις... Λίγο ο γρήγορος φορτιστής, λίγο το ότι εχω συμβιβαστει και δεν αγχώνομαι ότι θα με κρεμασει... Πάντως παίζω στις 2 ώρες περίπου οθόνη...

2)lag..εχει.. Μια χαρά έχει.. Δεν είναι sense το touchwiz.. Τέλος..

Αλλά κάνει και κάτι αλλά μυστήρια.. Ήμουν σε ιστοσελίδες σήμερα και πατάω το home button για να βγω στο μενού.... Έκανε πάνω από 5 δευτερόλεπτα να "φορτώσει" τα εικονίδια και τα widgets... Τραγικό για τα specs του

3)RAM... απλά επισυνάπτω screenshot που πήρα πριν από 5 λεπτυ

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp143/Panasol/Mobile%20Uploads/2013-12/Screenshot_2015-07-23-00-17-24_zpsxgji3bme.png

 

 

Το κινητό το κρατάω γιατί απλά δε βρίσκω κάτι άλλο που θα με ενθουσιάσει/καλύψει...

 

Φοβάμαι ότι μετά από 3 χρόνια θα αναγκαστω να γυρίσω σε ios και iPhone

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω αλλά προσωπικά οι τραγικές επιδόσεις της μπαταρίας με έχουν αναγκάσει να χάσω όλο τον ενθουσιασμό για την συσκευή σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα....
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι...

 

1)το κομμάτι της μπαταρίας κουτσα στραβά το αντιμετωπίζεις... Λίγο ο γρήγορος φορτιστής, λίγο το ότι εχω συμβιβαστει και δεν αγχώνομαι ότι θα με κρεμασει... Πάντως παίζω στις 2 ώρες περίπου οθόνη...

2)lag..εχει.. Μια χαρά έχει.. Δεν είναι sense το touchwiz.. Τέλος..

Αλλά κάνει και κάτι αλλά μυστήρια.. Ήμουν σε ιστοσελίδες σήμερα και πατάω το home button για να βγω στο μενού.... Έκανε πάνω από 5 δευτερόλεπτα να "φορτώσει" τα εικονίδια και τα widgets... Τραγικό για τα specs του

3)RAM... απλά επισυνάπτω screenshot που πήρα πριν από 5 λεπτυ

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp143/Panasol/Mobile%20Uploads/2013-12/Screenshot_2015-07-23-00-17-24_zpsxgji3bme.png

 

 

Το κινητό το κρατάω γιατί απλά δε βρίσκω κάτι άλλο που θα με ενθουσιάσει/καλύψει...

 

Φοβάμαι ότι μετά από 3 χρόνια θα αναγκαστω να γυρίσω σε ios και iPhone

Αλήθεια με τι είδους χρήση βγάζεις μόνο 2 ώρες οθόνη?

Στο Note Edge με το οποίο κάνω τα πάντα σε δουλειά και ψυχαγωγία εκτός παιχνίδια, μου βγάζει από 4 ώρες αν δουλέψω αποκλειστικά 3g μέχρι 5 και κάτι μόνο WiFi. Σε 14 ώρες χρήσης βέβαια.

Όλα ενεργά και με συνδεδεμένο μονίμως το Gear s.

Μου φαίνεται εξαιρετικά μικρός ο χρόνος οθόνης για φυσιολογική χρήση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κανένα παιχνίδι. Ούτε καν έχω περασμένο μέσα..

Φωτεινότητα λίγο πιο πάνω από τη μέση..

Κυρίως Tapatalk, Twitter, Facebook. Μια με μιάμιση ώρα κλήσεις.... Λίγο Viber... Θεωρώ πως δεν κάνω κάτι ιδιαίτερο... Σε 3G από τις 8 το πρωί μέχρι τις 4 το μεσημέρι (αλλά σε περιβάλλον με κακό σήμα) και μετά με WiFi...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι...

 

1)το κομμάτι της μπαταρίας κουτσα στραβά το αντιμετωπίζεις... Λίγο ο γρήγορος φορτιστής, λίγο το ότι εχω συμβιβαστει και δεν αγχώνομαι ότι θα με κρεμασει... Πάντως παίζω στις 2 ώρες περίπου οθόνη...

2)lag..εχει.. Μια χαρά έχει.. Δεν είναι sense το touchwiz.. Τέλος..

Αλλά κάνει και κάτι αλλά μυστήρια.. Ήμουν σε ιστοσελίδες σήμερα και πατάω το home button για να βγω στο μενού.... Έκανε πάνω από 5 δευτερόλεπτα να "φορτώσει" τα εικονίδια και τα widgets... Τραγικό για τα specs του

3)RAM... απλά επισυνάπτω screenshot που πήρα πριν από 5 λεπτυ

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp143/Panasol/Mobile%20Uploads/2013-12/Screenshot_2015-07-23-00-17-24_zpsxgji3bme.png

 

 

Το κινητό το κρατάω γιατί απλά δε βρίσκω κάτι άλλο που θα με ενθουσιάσει/καλύψει...

 

Φοβάμαι ότι μετά από 3 χρόνια θα αναγκαστω να γυρίσω σε ios και iPhone

Ψαξτο λίγο. Έχει πρόβλημα ή συσκευή. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ούτε λαγκ έχει και η μπαταρία είναι σε επίπεδα πολύ καλά. Τουλάχιστον 4 ώρες αυτονομία σε 18 ώρες χρήσης. Παιχνίδια δεν παίζω αλλά του βγάζω όλη μέρα τα αντερα από την χρήση.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτο λίγο. Έχει πρόβλημα ή συσκευή. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ούτε λαγκ έχει και η μπαταρία είναι σε επίπεδα πολύ καλά. Τουλάχιστον 4 ώρες αυτονομία σε 18 ώρες χρήσης. Παιχνίδια δεν παίζω αλλά του βγάζω όλη μέρα τα αντερα από την χρήση.

 

Τα ίδια κι εδώ. Αν μιλάμε για λαγκ, προτιμώ αυτο τον πύραυλο από τα ψευτοanimations της apple, που σε κάνουν να νομίζεις ότι είναι smooth η συσκευή και στην πραγματικότητα είναι παναργη...

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτο λίγο. Έχει πρόβλημα ή συσκευή. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ούτε λαγκ έχει και η μπαταρία είναι σε επίπεδα πολύ καλά. Τουλάχιστον 4 ώρες αυτονομία σε 18 ώρες χρήσης. Παιχνίδια δεν παίζω αλλά του βγάζω όλη μέρα τα αντερα από την χρήση.

 

Τα ίδια κι εδώ. Αν μιλάμε για λαγκ, προτιμώ αυτο τον πύραυλο από τα ψευτοanimations της apple, που σε κάνουν να νομίζεις ότι είναι smooth η συσκευή και στην πραγματικότητα είναι παναργη...

 

thanx

 

το θεμα της μπαταριας δε με πολυενοχλει πια....παιζει (φανταζομαι) μεγαλο ρολο και το σημα στην περιοχη που δουλευω...

Παρ'ολα αυτα , 4 ωρες οθονη δεν πιστευω οτι θα δω ποτε.....

 

αλλα το θεμα με τη RAM και τα lag κτλ δε μπορω να το παρακαμψω.....91% "πιασμενη" και μονο 285 ΜΒ ελευθερα;;;

 

να το παω στη Samsung...αλλα σε τι να εστιασω;;;τι να τους πρωτοπω να κοιταξουν;;;

το lag με τη μπαταρια ειναι δυο διαφορετικα πραγματα....η πχ τη RAM...και εχω κανει και clean install την 5.1.1....

Edited by Chameleon

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ξαναπηρα S6, το απλο αυτη τη φορα αλλα η αυτονομια ειναι μια απο τα ιδια.... 2 ωρες οθονη, αντε 2,5 με το ζορι!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ξαναπηρα S6, το απλο αυτη τη φορα αλλα η αυτονομια ειναι μια απο τα ιδια.... 2 ωρες οθονη, αντε 2,5 με το ζορι!

Αν δουλεύεις το Google now απενεργοποιησε το και θα δεις διαφορά,επίσης κλείσε και την αναφορά τοποθεσίας,έχω διαβάσει ότι έχει θέμα η Google με τον επεξεργαστή που φοράει το s6,s6 edge και έχουμε battery drain:o

Link to comment
Share on other sites

Εαν και Αυριο δεν εχεις Σαφη Απαντηση φτιαξε ενα Ωραιο mail και κοινοποιησε το σε 3,4 ενωσεις καταναλωτων ...και σε cosmote germano...να δεις πως θα σφιξουν τα Γαλατα...

 

Βλεπω κατι τετοιο να γινεται στο τελος.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι...

 

1)το κομμάτι της μπαταρίας κουτσα στραβά το αντιμετωπίζεις... Λίγο ο γρήγορος φορτιστής, λίγο το ότι εχω συμβιβαστει και δεν αγχώνομαι ότι θα με κρεμασει... Πάντως παίζω στις 2 ώρες περίπου οθόνη...

2)lag..εχει.. Μια χαρά έχει.. Δεν είναι sense το touchwiz.. Τέλος..

Αλλά κάνει και κάτι αλλά μυστήρια.. Ήμουν σε ιστοσελίδες σήμερα και πατάω το home button για να βγω στο μενού.... Έκανε πάνω από 5 δευτερόλεπτα να "φορτώσει" τα εικονίδια και τα widgets... Τραγικό για τα specs του

3)RAM... απλά επισυνάπτω screenshot που πήρα πριν από 5 λεπτυ

 

http://i406.photobucket.com/albums/pp143/Panasol/Mobile%20Uploads/2013-12/Screenshot_2015-07-23-00-17-24_zpsxgji3bme.png

 

 

Το κινητό το κρατάω γιατί απλά δε βρίσκω κάτι άλλο που θα με ενθουσιάσει/καλύψει...

 

Φοβάμαι ότι μετά από 3 χρόνια θα αναγκαστω να γυρίσω σε ios και iPhone

Μην περιμένεις απο την Apple αυτονομια της προκοπής εκτός αν πας στην παντόφλα το plus.

Δεν νομίζω οτι το 4.7 iPhone 6s θα ξεφύγει απο την μετριότητα που διαχρονικά την χαρακτηρίζει σε αυτο το τομέα.

Τουλαχιστον σε θέμα smouth και multitasking άμα το εξοπλίσει με 2gb ram θα ειναι πιο εξαιρετικο αλλα η εμπειρία μου με το air 2 με τα 2 gb ram ναι μεν ειναι καλύτερη αλλα τα κρασάρισματα συχνά-πυκνά κάνουν την εμφάνιση τους ακόμα και στο browsing,τελευταία και το Aspahalt 8 μου κρέμασε 2-3 φορές το τελευταίο μήνα.

 

Δεν ξέρω αν ειναι θέμα ios η εφαρμογών αλλα στο z3 tablet ενα τρίμηνο ούτε μια φορά μου κρασαρε σε browsing ούτε μια φορά σε Aspahalt 8,άσχετα αν προτιμώ το air 2 για πολλούς και διάφορους λόγους.

 

Εννοειται σε windows tablet δεν υπάρχει στο λεξιλόγιο του κρασάρισμα ούτε στο ελαχιστο που ούτε στο ios δεν θα έπρεπε να συμβαίνει ούτε καν μια φορά εδω που τα λεμε.

Εχει γινει δεύτερη φύση του ios το κρασάρισμα διαχρονικά οπως βλεπω πράγμα απαράδεκτο για την φύση του λειτουργικου.

 

Στα της συσκευης σου δεν υπάρχει άλλος τρόπος απο τα να περιμένεις να δώσει το android M μπάς και στρώσει χαρακτήρα.

Hard reset εκανες βλεπω χωρις ομως αποτέλεσμα.

Η μόνη και τελευταία λυση να εξαντλήσεις την οποία πιθανότητα ειναι να φλασαρεις αλλη rom άλλης χώρας μήπως δεις διαφορά προς το καλύτερο.

Αν και με την Samsung με το βεβαρημένο ιστορικό διαχρονικά στο software κρατά μικρο καλάθι.

Ειναι στο DNA της να χαντακώνει συσκευές με το λογισμικό.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δουλεύεις το Google now απενεργοποιησε το και θα δεις διαφορά,επίσης κλείσε και την αναφορά τοποθεσίας,έχω διαβάσει ότι έχει θέμα η Google με τον επεξεργαστή που φοράει το s6,s6 edge και έχουμε battery drain:o

 

Σε ευχαριστω για τα tips αλλα τα εχω ηδη κανει! Δεν εχω καλο σημα και αυτο φαινεται οτι ταλαιπωρει πολύ το κινητο...

Με ακριβως ιδια χρηση στις ιδιες περιοχες, το G4 βγαζει 3 - 3,5 ωρες οθονη.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...