Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδιά είδα εδω http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G925F

ότι βγήκε πριν 2 ώρες η αναβάθμιση για το κινητό μου EUR s6 edge. αλλά την ψάχνω από το κινητό και δεν μου λέει ότι υπάρχει κάτι σε ΟΤΑ..... γιατί?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα στη βγαλει στο pc πρωτα. OTA μπορει να σου δειξει κ σε 2 μερες μετα.
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα κλεισε την συσκευη και μετα πατα volume up+home+power button μεχρι να σου βγαλει το ανθρωπακι του android

 

thanx..το βρηκα :)

 

εκανα hard reset (3-4 στη σειρα) και ελπιζω τουλαχιστον να δω διαφορα στη μπαταρια....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι χαλια η μπαταρία η μου φαίνεται? ?αυτη η 5.1.1 τα διέλυσε ολα..πιστεύω να ερθει update γρήγορα. .
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι χαλια η μπαταρία η μου φαίνεται? ?αυτη η 5.1.1 τα διέλυσε ολα..πιστεύω να ερθει update γρήγορα. .

 

Τα ιδια προβληματα ειχα και εγω και περασα την ελληνικη 5.1.1 της cosmote και ειναι ολα μια χαρα επιτελους... και το προβλημα με τη φωτεινοτητα δεν ειναι τοσο εντονο.. και η μπαταρια παει μια χαρα... ουτε lag ουτε τιποτα.... και ειναι και πιο σβελτο απο αλλες που εχω δοκιμασει...

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια προβληματα ειχα και εγω και περασα την ελληνικη 5.1.1 της cosmote και ειναι ολα μια χαρα επιτελους... και το προβλημα με τη φωτεινοτητα δεν ειναι τοσο εντονο.. και η μπαταρια παει μια χαρα... ουτε lag ουτε τιποτα.... και ειναι και πιο σβελτο απο αλλες που εχω δοκιμασει...

 

εμφανιζεται logo cosmote στην εναρξη?

ή μονο εφαρμογες cosmote? και αν Ναι αφαιρουνται?

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εμφανιζεται logo cosmote στην εναρξη?

ή μονο εφαρμογες cosmote? και αν Ναι αφαιρουνται?

 

Ναι εμφανιζεται το logo της cosmote, τις εφαρμογες που εχει μπορεις να τις απεγκαταστησεις ολες.

Link to comment
Share on other sites

την κυπριακη που εχει το νεωτερο changelist (μαζι με τα firm της vodafone) και ειναι unbranded...την εχει δοκιμασει κανεις?

 

 

http://www.sammobile.com/firmwares/download/50341/G920FXXU2POFC_G920FVFG2BOF2_CYV/

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδιά εγώ που έχω ελληνικό πια ρομ πρέπει να βάλω? Έκανα αναβάθμιση μέσω κινητού και μετά restore.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει τον τρόπο?

Μπαίνεις σε sammobile, κατεβάζεις την ρομ που θες για τη συσκευή σου και έπειτα την περνάς μέσω Odin. Οδηγίες δίνονται και στο sammobile στη σελίδα που θα σε παραπέμψει για να κατεβάσεις το λογισμικό αλλά και στον οδηγό της υπογραφής μου.

Δηλαδή ρε παιδιά εγώ που έχω ελληνικό πια ρομ πρέπει να βάλω? Έκανα αναβάθμιση μέσω κινητού και μετά restore.

Εάν δεν αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα καμία.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Στο sammobile ξαναδωσανε update σε 5.0.2??? Πχ GR Vodafone και άλλες χώρες. ...rollback ???

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτος ο κωδικός δεν δουλευει!Φταιει η rom??:mad:

Κατέβασε το phone info από το store και θα σου δείξει τις πληροφορίες που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αν πάθει κάτι το κινητό και έχει αγοραστεί απο σκρουτζομάγαζο, το στέλνεις πίσω στο σκρουτζομάγαζο που αγοράστηκε, ή σε κάποια αντιπροσωπία κατευθείαν? απλά ρωτάω προληπτικά.....

είχα δώσει το s6 edge μου πρόσφατα πριν λίγες μέρες και το μετάνιωσα οικτρά, και το ξαναπήρα, (αύριο έρχεται Ιταλικό χρυσό με sony αισθητήρα κάμερας) απλά ρωτάω για το θέμα της εγγύησης....

ελπίζω να μην έχω πάλι θέμα με την φωτεινότητα (αν και μάλλον το έχουν όλα τα edge)

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αν πάθει κάτι το κινητό και έχει αγοραστεί απο σκρουτζομάγαζο, το στέλνεις πίσω στο σκρουτζομάγαζο που αγοράστηκε, ή σε κάποια αντιπροσωπία κατευθείαν? απλά ρωτάω προληπτικά.....

είχα δώσει το s6 edge μου πρόσφατα πριν λίγες μέρες και το μετάνιωσα οικτρά, και το ξαναπήρα, (αύριο έρχεται Ιταλικό χρυσό με sony αισθητήρα κάμερας) απλά ρωτάω για το θέμα της εγγύησης....

ελπίζω να μην έχω πάλι θέμα με την φωτεινότητα (αν και μάλλον το έχουν όλα τα edge)

 

στις πρωτες 7 μερες αν εχεις καποιο θεμα το στελνεις στο μαγαζι για να σου κανουν doa.αν εχεις καποιο θεμα μετα το στελνεις στην samsung hellas.

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αν πάθει κάτι το κινητό και έχει αγοραστεί απο σκρουτζομάγαζο, το στέλνεις πίσω στο σκρουτζομάγαζο που αγοράστηκε, ή σε κάποια αντιπροσωπία κατευθείαν? απλά ρωτάω προληπτικά.....

είχα δώσει το s6 edge μου πρόσφατα πριν λίγες μέρες και το μετάνιωσα οικτρά, και το ξαναπήρα, (αύριο έρχεται Ιταλικό χρυσό με sony αισθητήρα κάμερας) απλά ρωτάω για το θέμα της εγγύησης....

ελπίζω να μην έχω πάλι θέμα με την φωτεινότητα (αν και μάλλον το έχουν όλα τα edge)

Δύσκολα να βρεις σε ένα κινητό όλα αυτά που προσφέρει το Edge. Καλορίζικο και πάλι!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, αν πάθει κάτι το κινητό και έχει αγοραστεί απο σκρουτζομάγαζο, το στέλνεις πίσω στο σκρουτζομάγαζο που αγοράστηκε, ή σε κάποια αντιπροσωπία κατευθείαν? απλά ρωτάω προληπτικά.....

είχα δώσει το s6 edge μου πρόσφατα πριν λίγες μέρες και το μετάνιωσα οικτρά, και το ξαναπήρα, (αύριο έρχεται Ιταλικό χρυσό με sony αισθητήρα κάμερας) απλά ρωτάω για το θέμα της εγγύησης....

ελπίζω να μην έχω πάλι θέμα με την φωτεινότητα (αν και μάλλον το έχουν όλα τα edge)

Αν πάθει κάτι στην πορεία απευθύνεσαι σε εξουσιοδοτημένο service της samsung,. Το κατάστημα που αγοράστηκε δεν έχει καμία εμπλοκή και θα σου προτείνουν κι αυτοί το επίσημο service στα πλαίσια της εγγύησης. Στην περίπτωση βέβαια που διαπιστώσεις κάποιο πρόβλημα κατά το πρώτο άνοιγμα της συσκευασίας, εννοείται ότι θα πρέπει να απευθυνθείς πρώτα στο μαγαζί που το πήρες.

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε σήμερα, όλα καλά προς το παρών

όμως είναι ΤΙΜ, στην 5.0.2 και δεν μου βγάζει update στο ΟΤΑ. επίσης δεν μου βγάζει update και στο smart switch! ενώ μπηκα στο site και λέει έχει βγει η 5.1.1 για την ΤΙΜ.....λογικά είναι αυτό εδώ: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G925F/TIM/

γιατί αυτό?

 

Edit: τελικά την πέρασα με Samsung kies χειροκίνητα επιλέγοντας το μοντέλο

Edited by hackfree
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση!Το κινητό απενεργοποιειται πορόλο που είναι κλειδωμένο με αποτύπωμα.Αν χαθεί και το βρει κάποιος κάνοντας reset με τα τρία κουμπια υπάρχει περίπτωση να βρεθεί το κινητο με findmymobile η διαγράφονται τα πάντα?Εχασα έτσι το s5 αλλα δεν το είχα κλειδωμένο και θελω να αποφύγω να πάθω τα ίδια!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...